Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Techninė Pusė. Remontai Ir Kiti Techniniai Dalykai » Bendras

Naujas pranešimas
Old 2016-08-16, 23:03   #381
Rawwslt
 
Rawwslt's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2016-04-29
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 4,144

Rawwslt is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė FUN500 View Post
Man Mannol padovanojo 10ltr tepalu, pasake pabandymui M119 ,varykliui. As nusijuokiau, pasakiau kad tokio net bomzai nepyla. Man atsake kad jeigu kazkas atsitiks del tepalu automobiliui, man gamykla kita masina nupirks tokia pat. Tai dabar net idomu pasidare pasikeisti juos ir paziureti. Nors dabar supilta Liquie molly kazkoks mandras su visokiausiom priemaisom naudingom ir kazkaip nesu as labai patenkintas, pries tepalu keitima, t.y. kai pirkau masina varyklis dirbo lyg ir toligiau, ar laikant D pries sviesofora visiskai jokios vibracijos nesijaute, po tepalu keitimo ta pastebejau iskart kad nebetaip sklandziai viskas. Dabar sportinis interesas kaip bus su situo tepalu.

Sent from my H60-L04 using Tapatalk
Nieko neatsitiks. Tik buna del klampumo kompensatoriai groja.

Rawwslt neprisijungęs   Cituoti
Old 2016-08-16, 23:10   #382
Markko
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2012-07-15
Pranešimai: 5,579

Markko is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė FUN500 View Post
Man Mannol padovanojo 10ltr tepalu, pasake pabandymui M119 ,varykliui. As nusijuokiau, pasakiau kad tokio net bomzai nepyla. Man atsake kad jeigu kazkas atsitiks del tepalu automobiliui, man gamykla kita masina nupirks tokia pat. Tai dabar net idomu pasidare pasikeisti juos ir paziureti. Nors dabar supilta Liquie molly kazkoks mandras su visokiausiom priemaisom naudingom ir kazkaip nesu as labai patenkintas, pries tepalu keitima, t.y. kai pirkau masina varyklis dirbo lyg ir toligiau, ar laikant D pries sviesofora visiskai jokios vibracijos nesijaute, po tepalu keitimo ta pastebejau iskart kad nebetaip sklandziai viskas. Dabar sportinis interesas kaip bus su situo tepalu.

Sent from my H60-L04 using Tapatalk
Koks ten tas mannol? parduok ,man kaip tik reikia i traktori kaime.

Markko neprisijungęs   Cituoti
Old 2016-08-16, 23:10   #383
FUN500
 
FUN500's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2011-12-19
Gyvenamoji Vieta: Klaipeda
Pranešimai: 3,668

FUN500 is on a distinguished road



Standartinis

Aisku nieko neatsitiks. Sertifikuota preke, atitinkanti visus standartus. Tik priimta pas mus kas pigu, tas ne lygis, kaip gerti pigu vyna, laikyti rankoje ne iphone o kinieciu klona ir begale panasiu pavyzdziu. Bet be jokios baimes supylsiu ta tepala.

Sent from my H60-L04 using Tapatalk

FUN500 neprisijungęs   Cituoti
Old 2016-08-16, 23:14   #384
FUN500
 
FUN500's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2011-12-19
Gyvenamoji Vieta: Klaipeda
Pranešimai: 3,668

FUN500 is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Markko View Post
Koks ten tas mannol? parduok ,man kaip tik reikia i traktori kaime.
Markko, marketinginiam zingsniui pabandysiu isprasyti is gamylkos ir tavo traktoriui lietuviskam ukiui, palaikymui as su tuo Mannoliu draugiskose santykiose

Sent from my H60-L04 using Tapatalk

FUN500 neprisijungęs   Cituoti
Old 2016-08-16, 23:16   #385
Markko
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2012-07-15
Pranešimai: 5,579

Markko is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė FUN500 View Post
Markko, marketinginiam zingsniui pabandysiu isprasyti is gamylkos ir tavo traktoriui lietuviskam ukiui, palaikymui as su tuo Mannoliu draugiskose santykiose

Sent from my H60-L04 using Tapatalk
Nu paprasyk obuoliu vyno backa nusiusiu jiems naminio

Markko neprisijungęs   Cituoti
Old 2016-08-16, 23:24   #386
Rawwslt
 
Rawwslt's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2016-04-29
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 4,144

Rawwslt is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Markko View Post
Nu paprasyk obuoliu vyno backa nusiusiu jiems naminio
Tai i Urmo baze nuvaziuok pilstomo Manol nusipirksi

Rawwslt neprisijungęs   Cituoti
Old 2016-08-17, 07:10   #387
Apple
 
Apple's Avatar
 
Statusas: Administratorius
Užsiregistravo: 2011-07-22
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 14,619

Apple will become famous soon enough



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė FUN500 View Post
Man Mannol padovanojo 10ltr tepalu, pasake pabandymui M119 ,varykliui. As nusijuokiau, pasakiau kad tokio net bomzai nepyla. Man atsake kad jeigu kazkas atsitiks del tepalu automobiliui, man gamykla kita masina nupirks tokia pat. Tai dabar net idomu pasidare pasikeisti juos ir paziureti. Nors dabar supilta Liquie molly kazkoks mandras su visokiausiom priemaisom naudingom ir kazkaip nesu as labai patenkintas, pries tepalu keitima, t.y. kai pirkau masina varyklis dirbo lyg ir toligiau, ar laikant D pries sviesofora visiskai jokios vibracijos nesijaute, po tepalu keitimo ta pastebejau iskart kad nebetaip sklandziai viskas. Dabar sportinis interesas kaip bus su situo tepalu.

Sent from my H60-L04 using Tapatalk
Tai gal "daktaro" buvo pripilta, pakeitei tepalus ir išsiplovė?

__________________

A208 CLK430 AMG
_______________
EX:
W164 ML350 CDI
W215 CL500
W211 E320 CDI
W203 C270 CDI
Apple neprisijungęs   Cituoti
Old 2016-08-17, 07:38   #388
FUN500
 
FUN500's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2011-12-19
Gyvenamoji Vieta: Klaipeda
Pranešimai: 3,668

FUN500 is on a distinguished road



Standartinis

Niekuo nenustebciau

Sent from my H60-L04 using Tapatalk

FUN500 neprisijungęs   Cituoti
Old 2016-08-17, 08:03   #389
amerika
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2015-09-26
Gyvenamoji Vieta: Prienai
Pranešimai: 4,009

amerika is on a distinguished road



Standartinis

na nematau didelio skirtumo ,tarp gamitoju tokiu kaip shell,castrol,mobil aral...ju kokybe tikrai gera ,jei gaminta ne Garliavoj....kai norisi taupyt tai geriau dešra pigesne nusipirkt,jjei pilami long life tepalai ,tai keitimas bus max kas metai,klausimas kas geriau ,ar du kart sumoket servisui už keitima (visumoj kaina tikrai nebus mazesne),ar viena karta pasikeitus važiuot be problemu metus,na nebent firmos auto ir ridos po 30k per metus...

amerika neprisijungęs   Cituoti
Old 2016-08-17, 10:10   #390
Apple
 
Apple's Avatar
 
Statusas: Administratorius
Užsiregistravo: 2011-07-22
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 14,619

Apple will become famous soon enough



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė amerika View Post
na nematau didelio skirtumo ,tarp gamitoju tokiu kaip shell,castrol,mobil aral...ju kokybe tikrai gera ,jei gaminta ne Garliavoj....kai norisi taupyt tai geriau dešra pigesne nusipirkt,jjei pilami long life tepalai ,tai keitimas bus max kas metai,klausimas kas geriau ,ar du kart sumoket servisui už keitima (visumoj kaina tikrai nebus mazesne),ar viena karta pasikeitus važiuot be problemu metus,na nebent firmos auto ir ridos po 30k per metus...
Long life keičiasi kas 2 metus ir kas 20-30k km (skirtingi gamintojai, skirtingus intervalus duoda). MB yra 25k km arba 2 metai. VW pvz yra 30k km arba 2 metai. paprasti tepalai keičiasi kas metus arba 10-15k km. Žodžiu, dar ir nuo variklio skiriasi, seniems nematau prasmės pilti long life, nes tikrai sveikiau yra dažniau pasikeisti tepalus, bet apynaujiems tai tik long life ir nesuki smegenų.

__________________

A208 CLK430 AMG
_______________
EX:
W164 ML350 CDI
W215 CL500
W211 E320 CDI
W203 C270 CDI
Apple neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks

Temos įrankiai
Rodymo būdai

Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.