Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Įvairios Temos » Off Topic

Naujas pranešimas
Rodymo būdai
Temos įrankiai
Old 2015-09-21, 18:28   #14731
Apple
 
Apple's Avatar
 
Statusas: Administratorius
Užsiregistravo: 2011-07-22
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 14,624

Apple will become famous soon enough



Standartinis

Šiandiena turėjau nerealią progą išbandyti krūvą naujų MB modelių, tarp kurių buvo nemažai AMG. Prie Siemens arenos šiandiena ir rytoj vyksta Mercedes Benz driving experience renginukas, kur pristatomas naujas GLE ir GLE coupe, taip pat ir kiti 4matic mersai, tarp kurių: A45AMG, GLA45amg, C 450 AMG, C400 4 matic, GLE 63 AMG ir t.t.

Slalomo trasoje davė palakstyti su A45AMG, GLA45amg, C 450 AMG, C400 4 matic, GLE 350 CDI. LAbai patiko 45 AMG modeliukai. Kosmiškai gyvas automobilis ir prilipes prie asfalto, net ant slapios dangos judejom tikrai greitai. Garsas motoro malonus, proginėja manevringas, tik kartais priekis neklauso. PRE safe išbandyta, veikia puikiai prispaudžia prie kėdės, kad net pajudet negali, geras reikalas.

O po miesta lakstėm su GLE 63 AMG, GLE Coupe 400, GLE coupe 350 cdi, GLC 250 CDI ir benzu. GLE 63 - kosminis bolidas pasiruošes visus suryt kelyje nerealios emocijos vienareikšmiškai norėčiau, bet kol kas reiktų pora inkstų priduot, kad nusipirkt GLE coupe labai patiko (čia tas X6 konkurentas), vietos daug daugiau nei BMW, važiuoja super maloniai, medžiagų kokybė nepriekaištinga, tiesa pirma karta gyvai girėjau Bang&Olufse aparatūrą - galiu pasakyti, kad neverta mokėti dešimtis tūkstančių EUR. tiek negroja kiek kainuoja

Išbandžiau 9g dėžę, puikiai dirba nespeji skaičiuot kaip begiai renkasi. Taip pat labai patiko GLE 250 benzininis modelis, tikrai gyvas motoras ir miesto ritmu 63 amg nepabėgo smarkiai

Žodžiu prisikroviau daug teigiamų emocijų ir eilinį kartą įsitikinau, kad ne veltui MB mylimiausia markė for ever!

Jei kas kam idomu - klauskt

__________________

A208 CLK430 AMG
Tesla M3
Octavia RS

_______________
EX:
W164 ML350 CDI
W215 CL500
W211 E320 CDI
W203 C270 CDI
Apple neprisijungęs   Cituoti
Old 2015-09-21, 21:35   #14732
vanix
 
vanix's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-10-05
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 4,970

vanix will become famous soon enough



Standartinis

as rytoj ten vaziuoju is ryto siandien pervelai suzinojau, kad vyksta toks renginys )
Noriu A45 AMG isbandyt

__________________
'04 MB С55 AMG
vanix neprisijungęs   Cituoti
Old 2015-09-21, 22:04   #14733
sportbatis
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2014-05-21
Pranešimai: 3,715

sportbatis is on a distinguished road



Standartinis

Ten kiekvienam prasalaiciui duoda pagainiot tuos modelius?

sportbatis neprisijungęs   Cituoti
Old 2015-09-22, 07:07   #14734
Apple
 
Apple's Avatar
 
Statusas: Administratorius
Užsiregistravo: 2011-07-22
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 14,624

Apple will become famous soon enough



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė sportbatis View Post
Ten kiekvienam prasalaiciui duoda pagainiot tuos modelius?
Reikalinga isankstine registracija, as pakvietima gavau, bet manau jis nebutinas, jei zinai kur ir kam paskambint

__________________

A208 CLK430 AMG
Tesla M3
Octavia RS

_______________
EX:
W164 ML350 CDI
W215 CL500
W211 E320 CDI
W203 C270 CDI
Apple neprisijungęs   Cituoti
Old 2015-09-22, 07:08   #14735
Apple
 
Apple's Avatar
 
Statusas: Administratorius
Užsiregistravo: 2011-07-22
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 14,624

Apple will become famous soon enough



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė vanix View Post
as rytoj ten vaziuoju is ryto siandien pervelai suzinojau, kad vyksta toks renginys )
Noriu A45 AMG isbandyt
Užsiregistravai?

__________________

A208 CLK430 AMG
Tesla M3
Octavia RS

_______________
EX:
W164 ML350 CDI
W215 CL500
W211 E320 CDI
W203 C270 CDI
Apple neprisijungęs   Cituoti
Old 2015-09-22, 13:03   #14736
vanix
 
vanix's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-10-05
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 4,970

vanix will become famous soon enough



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Apple View Post
Užsiregistravai?
jo, siandien buvau su draugu. Smagus renginys, daugiau tokiu
pravaziavau su GLE400, GLE350d, dar kaip keleivis GLC250 ir GLC250d. Deja su GLE63 nepavyko pravaziuot, perdaug zmoniu buvo.
GLE superinis viskuom GLC kiek prasciau, labai nustebom kaip GLC250 traukia, nesitikejau, kad jis tiek smarves turi
Slalome GLA nebuvo, A45 AMG, CLA45 AMG, C400 4matic, c450 4matic ir CLA220 CDI.
Visos patiko, ypac A45 tik labai jau kartingas jis, ypai tai jauciasi uzvaziojant ant laiptelio. Gal dar runflat'ai stovejo, nepaziurejau.

Bendrai galiu pasakyt, kad vis delto man savo 2004 C'eshkej maloniau sedet nei daugelyje naujuosiuose mersuose, plastmases malonesnes pas mane, o mano nappa oda toks jausmas, kad kokybiskesne, nei S Coupe naujam gal del baltos spalvos salono taip pasirode. Bet tose masinose kur paprasta oda, ne nappa, isvis nekazhka.. Drauges CLK350 prabangesnis salonas praktiskai viskuom negu naujam GLE )))
Aplamai atsisedus i S coupe nebuvo tokio wow efekto, keista net. Gal del spalvu kombinacijos - balta oda + black piano medis (ar plastikas?). Butu medis, butu jauciu kur kas prabangiau
Dar buvo offroad testas su geliku, bet jau laiko neturejau isbandyt

P.S. bang&olufsen ispudingai groja, mums su draugu pasirode, kad tikrai vertas jis savo pinigu

__________________
'04 MB С55 AMG

Paskutinį kartą redagavo vanix; 2015-09-22 13:12 val.
vanix neprisijungęs   Cituoti
Old 2015-09-22, 13:17   #14737
Apple
 
Apple's Avatar
 
Statusas: Administratorius
Užsiregistravo: 2011-07-22
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 14,624

Apple will become famous soon enough



Standartinis

Pas mane nebuvo CLA modelių nei vieno, bet tai iš principo tas pats automobilis. GLC 250 benzas tave nustebino? Aš irgi nesitikejau, galvojau, kad didesnis, tikrai gerai lupa ir važiuoja labai maloniai GLC, be airmatic, bet minkštai ir maloniai, specialiai pralėkiau per šulinius ir gulinčius mentus, tai labai puikiai dirba pakaba komforto atžvilgiu. Lyginant su senuoju GLK tai labai didelis žingsnis į priekį.

A kartingas konkretus, su juo tik trasoj palkstyt ir ačių viso gero

O kas liečia GLE salono kokybę tai aš drįsčiau tau smarkiai paprieštarauti, bet na vkus i na cvet druzej net aš neradau prie ko ten prisikabint. Naujas nelakuotas medis super, tikras anglies pluoštas super, black piano (irgi naturalus medis, tik juodai nudažytas) super, siulių lygumas - idealus, visi salonai apsiūti odom, aliumas, niekas nebarška, viskas tvarkingai ir savo vietose. Arba tu per gerai vertini savo ceshke, arba aš per gerai GLE

Kaip tau B&O? ir 9g dėžė ant GLC250 cdi?

P.S. Daug stulpelių surinkai?

P.P.S. B&O įspūdingai groja, bet reik klausyti operos muziką ir jei nori išgisti kiekvieno smuiko griežimą - tada taip, bet jei klausai liaudiškai vadinamo bumčiko, tai tolko iš jos nulis

__________________

A208 CLK430 AMG
Tesla M3
Octavia RS

_______________
EX:
W164 ML350 CDI
W215 CL500
W211 E320 CDI
W203 C270 CDI
Apple neprisijungęs   Cituoti
Old 2015-09-22, 13:27   #14738
vanix
 
vanix's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-10-05
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 4,970

vanix will become famous soon enough



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Apple View Post
Pas mane nebuvo CLA modelių nei vieno, bet tai iš principo tas pats automobilis. GLA 250 benzas tave nustebino? Aš irgi nesitikejau, galvojau, kad didesnis, tikrai gerai lupa ir važiuoja labai maloniai GLC, be airmatic, bet minkštai ir maloniai, specialiai pralėkiau per šulinius ir gulinčius mentus, tai labai puikiai dirba pakaba komforto atžvilgiu. Lyginant su senuoju GLK tai labai didelis žingsnis į priekį.

A kartingas konkretus, su juo tik trasoj palkstyt ir ačių viso gero

O kas liečia GLE salono kokybę tai aš drįsčiau tau smarkiai paprieštarauti, bet na vkus i na cvet druzej net aš neradau prie ko ten prisikagint. Naujas nelakuotas medis super, tikras anglies pluoštas super, black piano (irgi naturalus medis, tik juodai nudažytas) super, siulių lygumas - idealus, visi salonai apsiūtio odom, aliumas, niekas nebarška, viskas tvarkingai ir savo vietose. Arba tu per gerai vertini savo ceshke, arba aš per gerai GLE

Kaip tau B&O? ir 9g dėžė ant GLC250 cdi?
shiaip keitem masinas taip greitai, kad nespejau suprast kurioj ten buvo ta 9G visos dezes labai greitos, begius meta nerealiai greitai tas labai patiko.
GLC250 taip, nustebino, nesitikejau, kad jis taip vaziuoja GLC250d neypatingai, truksta galios siek tiek.
Shiaip salonai visi geri, bet sakau, man CLK su sviesiu nappa salonu ir lakuotu medziu prabangiau atrodo, negu net GLE ))) labai subjektyviai gal, bet taip pasirode. Nebarshka jauciu nes visos su DE numeriais, dar musu keliais mazai pravaziuot spejo po kazkiek laiko kai kur turetu tas barskejimas atsirast jauciu, nors minimalus.
B&O net radijas groja ispudingai, burmeister panasiai kaip mano harman/kardon groja

__________________
'04 MB С55 AMG
vanix neprisijungęs   Cituoti
Old 2015-09-22, 13:29   #14739
vanix
 
vanix's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-10-05
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 4,970

vanix will become famous soon enough



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Apple View Post
P.S. Daug stulpelių surinkai?
zinok nei vieno, visos A/CLA ir C kaip prilipusios prie asfalto, kad ir kaip bandziau isprovokuot nors ir pries tai palaiste asfalta, kad mums smagiau butu vaziuot ))

__________________
'04 MB С55 AMG
vanix neprisijungęs   Cituoti
Old 2015-09-22, 13:34   #14740
Apple
 
Apple's Avatar
 
Statusas: Administratorius
Užsiregistravo: 2011-07-22
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 14,624

Apple will become famous soon enough



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė vanix View Post
zinok nei vieno, visos A/CLA ir C kaip prilipusios prie asfalto, kad ir kaip bandziau isprovokuot nors ir pries tai palaiste asfalta, kad mums smagiau butu vaziuot ))
Aš viena paėmiau ant paskutinio važiavimo, bet jau visur važiavau ant galimybiu ribos šiaip labai gerai stovi ant kelio ir mes per lietų važiavom. Slydimą išprovokuoti man pavyko, bet priekis nepasisuko, galo nemeta išvis tada ir PRE safe suveikė

Su Sport+ važiavai nusistatęs?

P.S. ar bandei kaip skiriasi automobilių ir dėžių darbas ant skritingų modų (SPORT, SPORT+, Comfort ir ECO?) Labai skirtumas jaučiasi (jei su senais praktiškai nesijaučia jokio, tai su naujais kardinaliai automobilis apsikeičia)

__________________

A208 CLK430 AMG
Tesla M3
Octavia RS

_______________
EX:
W164 ML350 CDI
W215 CL500
W211 E320 CDI
W203 C270 CDI
Apple neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks


Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.