Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Techninė Pusė. Remontai Ir Kiti Techniniai Dalykai » Diskusijos apie Ratlankius, Padangas...

Naujas pranešimas
Rodymo būdai
Temos įrankiai
Old 2014-04-09, 12:22   #21
pucenas
 
pucenas's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-01-15
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 7,049

pucenas is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Gregas View Post
Neverkiam kad krato, tiesiog sakom savo nuomonę Keliai (bent Kaune) tikrai prasti, todėl ir klausiu koks optimaliausias variantas būtų, per daug neaukojant važiavimo komforto.
na kaunieciai, kurios tos gatves(keliai) tokie blogi kaune? raudondvario pl. dariaus ir gireno (galiukas) kas dar jau tokio tragisko ???? jonavos g., bet ji ne tiek duobeta kiek siep nelygi

pucenas neprisijungęs   Cituoti
Old 2014-04-09, 12:35   #22
dovcreat
 
dovcreat's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2012-07-02
Gyvenamoji Vieta: Kėdainiai - Vilnius
Pranešimai: 648

dovcreat is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Gregas View Post
dovcreat, neįsižeisk, bet tau sukibimo su R18 trūksta? Nebent jei mieste posūkius ant 120km/h išiminėji, ir lakstai kaip nesveikas, tada suprantu. Normalus važiavimas neviršijant leistino greičio (arba viršijant +10) tai čia pensininko stilius?
Tau 21, todėl ir svaigsti tokias nesamones apie sukibimus, pensininko stilių ir t.t.. Prieš metus tik žalią lapą nusikabinai ir jau afigienas draiveris patapai?
Gatvėse važinėjam, o ne lenktynių trasoj.
Nevyniojant į vatą - dėsi ant savo merso R19 ne todėl, kad sukibimo tau trūksta, o todėl, kad atrodytų geriau ir t.t. Iš merso padarysi "vežimą", tai čia 100%, ir per didesnį lietų ne važiuosi o plauksi, per provėžas irgi nebus jokio malonumo važiuoti ir t.t.
Lietuvoj gi gyvenam. Gyventume Austrijoj, kur keliai lediniai, tai ir diskutuotume R19 ar R20 dėti
Pats ponas,gerai,kad ne klevas Kaip aš noriu taip aš važinėju,pamatysi,kad viršiju greitį ne +10km/h filmuok ir siųsk policijai Atsigaukit su tuo savo vėžimu,jei jums vėžimas su R19,tai čia ne mano problemos,važinėkit su baronkom r16 ir valio,man dzin visiškai.
Plauksiu,tampys ir t.t,man gerai,kam ką dar skauda?

dovcreat neprisijungęs   Cituoti
Old 2014-04-09, 12:52   #23
Gregas
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2013-11-19
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 369

Gregas is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė dovcreat View Post
Pats ponas,gerai,kad ne klevas Kaip aš noriu taip aš važinėju,pamatysi,kad viršiju greitį ne +10km/h filmuok ir siųsk policijai Atsigaukit su tuo savo vėžimu,jei jums vėžimas su R19,tai čia ne mano problemos,važinėkit su baronkom r16 ir valio,man dzin visiškai.
Plauksiu,tampys ir t.t,man gerai,kam ką dar skauda?
Ne taip mane supratai, nenorėjau tavęs įžeisti ar pan.. Važinėk kaip tau patinka, dėk ratus nors ir R20, man tikrai neskauda Savo nuomonę kiekvienas turim, manoji tokia, kokią pasakiau - R19 pereboras normaliam ir komfortiškam važiavimui. Tau gerai R19? Valio! Sveikinu!
Taika

Gregas neprisijungęs   Cituoti
Old 2014-04-09, 12:55   #24
dovcreat
 
dovcreat's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2012-07-02
Gyvenamoji Vieta: Kėdainiai - Vilnius
Pranešimai: 648

dovcreat is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Gregas View Post
Ne taip mane supratai, nenorėjau tavęs įžeisti ar pan.. Važinėk kaip tau patinka, dėk ratus nors ir R20, man tikrai neskauda Savo nuomonę kiekvienas turim, manoji tokia, kokią pasakiau - R19 pereboras normaliam ir komfortiškam važiavimui. Tau gerai R19? Valio! Sveikinu!
Taika
Tai ir nereikia sakyti,kad vėžimas ir panašiai,kas važinėja su R19,tikrai nepasakys,kad mašina vėžimas,plius pas mane dar kietos spyruoklės,dar kiečiau,bet diskomforto nėra
Norėčiau plaukt,pirkčiau w140 ir plauki sau laimingas

dovcreat neprisijungęs   Cituoti
Old 2014-04-09, 12:58   #25
Gregas
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2013-11-19
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 369

Gregas is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė pucenas View Post
na kaunieciai, kurios tos gatves(keliai) tokie blogi kaune? raudondvario pl. dariaus ir gireno (galiukas) kas dar jau tokio tragisko ???? jonavos g., bet ji ne tiek duobeta kiek siep nelygi
Šiaurės pr., Muravos sankryža, Pramonės pr. su savo šuliniais. O nelygios tai dauguma Kauno gatvių (siūlės,lopai iškilę ir t.t.). Negi dedant lopą ant duobės negalima išlyginti ir būtina palikti kalną?
Nėra taip blogai, kaip pernai ar užpernai pavasarį, bet iki gerai tai toli toli...

Gregas neprisijungęs   Cituoti
Old 2014-04-09, 13:03   #26
Gregas
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2013-11-19
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 369

Gregas is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė dovcreat View Post
Tai ir nereikia sakyti,kad vėžimas ir panašiai,kas važinėja su R19,tikrai nepasakys,kad mašina vėžimas,plius pas mane dar kietos spyruoklės,dar kiečiau,bet diskomforto nėra
Norėčiau plaukt,pirkčiau w140 ir plauki sau laimingas
Na bet pripažink, kad R19 tikrai žymiai kiečiau važiuoja nei R17 Apie tai ir buvo pradėta diskusija.
Kas čia paskutinis iš forumiečių mačiau užsidėjo R19? Sharrasitto lygtais? Ir pats rašė, kad tikrai kietai važiuoja ir nerekomenduoja. Cituoju: "bet kas abejojat del R19, geriau nedekit, nes vaziavimas tikrai skiriasi nuo R18. Ne musu keliams tokie ratai ant tokios auto... "

Gregas neprisijungęs   Cituoti
Old 2014-04-09, 13:25   #27
pucenas
 
pucenas's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-01-15
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 7,049

pucenas is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Gregas View Post
Šiaurės pr., Muravos sankryža, Pramonės pr. su savo šuliniais. O nelygios tai dauguma Kauno gatvių (siūlės,lopai iškilę ir t.t.). Negi dedant lopą ant duobės negalima išlyginti ir būtina palikti kalną?
Nėra taip blogai, kaip pernai ar užpernai pavasarį, bet iki gerai tai toli toli...
irenginejant smulku duobiu islaužų remonta miesto teritorijoje technologiskai reikalauja, kad butuapie 1 sm iskiles "lopas" virs salia esamo a/b. nevarykit dievo i medi nera taip blogai kaip buvo, bet kaip ir sakai iki gerai tai tikrai toooli db yra normaliai

pucenas neprisijungęs   Cituoti
Old 2014-04-09, 13:28   #28
sharrasitto
 
sharrasitto's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-09-23
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 3,037

sharrasitto will become famous soon enough

Nusiųsti žinutę sharrasitto per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Gregas View Post
Na bet pripažink, kad R19 tikrai žymiai kiečiau važiuoja nei R17 Apie tai ir buvo pradėta diskusija.
Kas čia paskutinis iš forumiečių mačiau užsidėjo R19? Sharrasitto lygtais? Ir pats rašė, kad tikrai kietai važiuoja ir nerekomenduoja. Cituoju: "bet kas abejojat del R19, geriau nedekit, nes vaziavimas tikrai skiriasi nuo R18. Ne musu keliams tokie ratai ant tokios auto... "
Faktas jog skiriasi vaziavimas R18 ir R19, nereikia buti fiziku ar mechaniku, jog suvokti tai. Apskritai man automobilio kietumas jauciasi netgi lyginant w210 ir w211 modelius su tokiu paciu ismatavimu ratais, tai ka jau kalbeti, kai ant to pacio modelio dedami didesni ratai. Galiu pasakyti, jog normaliai zmogui, R19, netgi sakyciau R18 tikrai yra per dideli ratai W211 automobiliui. Nevaziuoja jis komfortiskai su tokiais ratais, nors kiekvienas ta komforta supranta skirtingai, bet puikus pavyzdys yra gamintojo nurodomi ratlankiu dydziais. Sport variantuose juk dedami R18 ratlankiai, R19 apskritai tik AMG modeliams... Manau tai daug ka pasako. Bet mano atveju, labai as norejau dideliu ratu, tam jog is naujo pamilti auto, kadangi nemazai laiko ji turiu, jau spejo nusibosti, reikejo drastisku atnaujinimu, nes kolkas parduodi as jo negaliu. Todel nusprendziau prisiminti senus laikus, kai reikedavo skaiciuoti duobes vaziuojant. Savotiskas fetisas Nesigailiu uzsidejes R19, bet paprastam vartotojui be jokiu psichologiniu issisokimu - tikrai nerekomenduociau... Bet siuo atveju as siek tiek komforto galiu aukoti isvaizdos labui, kuri pagerejo labai daug kartu. O vaziavimas tikrai nera kritinis kai vaziuoji ir nervuojies, tiesiog automobilis siek tiek kietesnis nei buvo pries tai, o buvo jis jau pries tai tikrai kietas su R18.

sharrasitto neprisijungęs   Cituoti
Old 2014-04-09, 13:32   #29
Gregas
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2013-11-19
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 369

Gregas is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė pucenas View Post
irenginejant smulku duobiu islaužų remonta miesto teritorijoje technologiskai reikalauja, kad butuapie 1 sm iskiles "lopas" virs salia esamo a/b. nevarykit dievo i medi nera taip blogai kaip buvo, bet kaip ir sakai iki gerai tai tikrai toooli db yra normaliai
Dabar yra ne normaliai, o pakenčiamai
Beje, apie technologiją - kodėl užtaisytos duobės kraštai nebeapliejami smala, kaip buvo daroma ankščiau? Pernai metais pastebėjau, kad duobės tiesiog užpilamos, palyginamos ir viskas, o ankščiau dar aptepliodavo perimetrą smala (ar kažkuo pan.). Čia technologijos pasikeitė, neveiksminga tepliot užtaisytos duobės kraštus ar čia tiesiog pastebėjau išimtį iš taisyklės?

Gregas neprisijungęs   Cituoti
Old 2014-04-09, 13:35   #30
Gregas
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2013-11-19
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 369

Gregas is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė sharrasitto View Post
Faktas jog skiriasi vaziavimas R18 ir R19, nereikia buti fiziku ar mechaniku, jog suvokti tai. Apskritai man automobilio kietumas jauciasi netgi lyginant w210 ir w211 modelius su tokiu paciu ismatavimu ratais, tai ka jau kalbeti, kai ant to pacio modelio dedami didesni ratai. Galiu pasakyti, jog normaliai zmogui, R19, netgi sakyciau R18 tikrai yra per dideli ratai W211 automobiliui. Nevaziuoja jis komfortiskai su tokiais ratais, nors kiekvienas ta komforta supranta skirtingai, bet puikus pavyzdys yra gamintojo nurodomi ratlankiu dydziais. Sport variantuose juk dedami R18 ratlankiai, R19 apskritai tik AMG modeliams... Manau tai daug ka pasako. Bet mano atveju, labai as norejau dideliu ratu, tam jog is naujo pamilti auto, kadangi nemazai laiko ji turiu, jau spejo nusibosti, reikejo drastisku atnaujinimu, nes kolkas parduodi as jo negaliu. Todel nusprendziau prisiminti senus laikus, kai reikedavo skaiciuoti duobes vaziuojant. Savotiskas fetisas Nesigailiu uzsidejes R19, bet paprastam vartotojui be jokiu psichologiniu issisokimu - tikrai nerekomenduociau... Bet siuo atveju as siek tiek komforto galiu aukoti isvaizdos labui, kuri pagerejo labai daug kartu. O vaziavimas tikrai nera kritinis kai vaziuoji ir nervuojies, tiesiog automobilis siek tiek kietesnis nei buvo pries tai, o buvo jis jau pries tai tikrai kietas su R18.
Nei ką pridėsi, nei atimsi. Tiesiai šviesiai Ratų dydžio sąmprata ir pas mane tokia pati

Gregas neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks


Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.