Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Įvairios Temos » Off Topic

Naujas pranešimas
Old 2011-05-02, 18:39   #11
mikis
 
Statusas: Banned
Užsiregistravo: 2009-04-08
Gyvenamoji Vieta: Scotland
Pranešimai: 4,199

mikis is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę mikis per Skype™


Standartinis

nu tai priklauso dar kokia raiska skiria tavo tv pas mane monikas 24 coliu HD skiria 10000:1 tai zinai galiu nuo pirmadienio iki sekmadienio sedeti

Citata:
Pradžioje rašė samagonas View Post
del didumo nepergyvenk, televizoriai turi tendencija po parsineshimo i namus mazheti )) Ten kitaip kazhkaip matuoja lietuvoj,tai nezhinau kiek yra 50 coliu,bet esme ,kad viena tv zhiuriu ish 3metru kita ish 5m. akys nezhvaireja,tik galetu buti ir didesnes istrizhaines,o tie pamatavimai istrizhaines ir atstumas nuo akiu iki tv yra atgyvene ir jie buvo skirti kineskopiniams tv. Jei jau sugalvojai LCD tai tada imk ,kad butu pilnas LED aishku jie brangesni, bet nors kokybe gera,o tie pigus LCD kur rasho LED tai tas pats LCD su pashvietimais ish krashtu,klijento muklinimas.

mikis neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-05-02, 18:42   #12
samagonas
 
samagonas's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-10-28
Gyvenamoji Vieta: Sevilla
Pranešimai: 5,022

samagonas is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę samagonas per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė mikis View Post
nu tai priklauso dar kokia raiska skiria tavo tv pas mane monikas 24 coliu HD skiria 10000:1 tai zinai galiu nuo pirmadienio iki sekmadienio sedeti
neskleisk ereziju )) Zhmogus juk nauja TV pirks ir kiek suprantu ne ish supermarketo,maisto skyriaus,kur econominiai atgyvene modeliai stovi )))

samagonas neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-05-02, 18:50   #13
lisas
 
lisas's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-03-08
Gyvenamoji Vieta: UK
Pranešimai: 2,767

lisas is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę lisas per Skype™


Standartinis

is manes patarejas tame klausime nekoks,bet ikisiu ir as savo trys kapeikas.neseniai pirkau motinai led telika.na pas mane pasirinkimas greitas-issirinkti telika man trunka 5 min.nueini i parduotuve issirenku geriausiai rodanti-turiu ne pagal skaiciukus ka ten raso,o is visu veikianciu geriausiai rodanti ir viskas.tai va nupirkau motinai led telika 32 coliu.parsinesiau namo ir idomumo delei pastaciau salia savo plazmoz 52coliu,tai ka tu skirtumas kaip diena ir nakti.ten tas led telikas kazkoks naujesnis modelis,bo kaip man aiskino jis is paskutiniu led,bet kaip as tuom domiuosiu tai man atrodo tie led telikai isvis neseniai tik pasirode.rinkdamasis pastebejau kad tie led telikai visi skirtingai rodo ir neziurint i kainu skirtumus,buvo ir labai brangiu rodanciu prasciau vos ne uz pigiausius modelius.

lisas neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-05-02, 18:55   #14
samagonas
 
samagonas's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-10-28
Gyvenamoji Vieta: Sevilla
Pranešimai: 5,022

samagonas is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę samagonas per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė lisas View Post
is manes patarejas tame klausime nekoks,bet ikisiu ir as savo trys kapeikas.neseniai pirkau motinai led telika.na pas mane pasirinkimas greitas-issirinkti telika man trunka 5 min.nueini i parduotuve issirenku geriausiai rodanti-turiu ne pagal skaiciukus ka ten raso,o is visu veikianciu geriausiai rodanti ir viskas.tai va nupirkau motinai led telika 32 coliu.parsinesiau namo ir idomumo delei pastaciau salia savo plazmoz 52coliu,tai ka tu skirtumas kaip diena ir nakti.ten tas led telikas kazkoks naujesnis modelis,bo kaip man aiskino jis is paskutiniu led,bet kaip as tuom domiuosiu tai man atrodo tie led telikai isvis neseniai tik pasirode.rinkdamasis pastebejau kad tie led telikai visi skirtingai rodo ir neziurint i kainu skirtumus,buvo ir labai brangiu rodanciu prasciau vos ne uz pigiausius modelius.
Na matai niekaip negali lyginti 32 ir 52 coliu, jie turetu buti vieno dydzhio. O parduotuvej, svarbu parduoti tuos nuo kuriu daugiausiai galima uzhdirbti,dazhnai ir pareguliuoja,kad pigesnis rodytu geriau uzh brangu
Na chia gali pazhiureti tokius rimtesnius tv http://xxzheka.org.ua/!forum/showthread.php?p=72539
Toks V30 panasonicas man visai liptu

samagonas neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-05-02, 18:56   #15
mikis
 
Statusas: Banned
Užsiregistravo: 2009-04-08
Gyvenamoji Vieta: Scotland
Pranešimai: 4,199

mikis is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę mikis per Skype™


Standartinis

naujas senas supuves atpuves visi turi jie savo skiriamaja gaba, ir gaba reikia ziureti i santiki su jo istrizaine, aisku dar uzmesti aky reiketu i jo velavimo laika kiek ms sekundziu veluoja ir skiriabaja gaba.

Citata:
Pradžioje rašė samagonas View Post
neskleisk ereziju )) Zhmogus juk nauja TV pirks ir kiek suprantu ne ish supermarketo,maisto skyriaus,kur econominiai atgyvene modeliai stovi )))

mikis neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-05-02, 19:01   #16
400E
 
400E's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-06-17
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 2,777

400E is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę 400E per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė mikis View Post
:-)) du metrai iki teliko ir nori deti tokia istrizaine, karta teko sedet kino salei ) pirmoj eilei labai idomu ziureti buvo kai nieko nesupranti akys neaprepia tokio didzio is tiek arti
Tai, kad siandien buvau nulekes pazet gyvai, tai gal tik skamba taip bet tas 82 man mazokas pasirode telikiukas, o 94 gal jau didokas nzn, noretusi viduriuko, bet tokiu nera. Zdz nuo jusu komentaru dabar jau vapse pasimeciau . Man siaip sustro nereikia, bet visisko gaidzio irgi nesinori, esme ta, kad as ant ju nei ziasiu, nei kompus jungsiu, man is tos puses kiek as suprantu, tai, kad butu USB, kad galeciau filmus ziureti per ji ir , kad tie filmai graziai rodytu , zdz telikas man reikalingas ziuret telika, o kadangi pinigai ne tokie mazi, tai noretusi ir tos kokybes, kad nenusipirkt sudo, jei pasidomejus uz ta pacia suma galima nusipirkt geresni, suma max 2500Lt. daugiau moket nesiruosiu uz telika, nes ir tai puse sumos issimoketinai zadu imt, nes uz 1000-1500, tai manau, kad nieko gero nenupirksiu, aisku kuo maziau moket reiktu tuo geriau

__________________
MB S500 '94 (W140)
MB E270CDI '04 (W211)
MB E320CDI '01 (S210)
ex - MB E300TD '97 (S210)
ex - MB 280E '92 (W124)
ex - MB E200 '94 (W124)
ex - MB 300CE '90 (C124)
ex - MB 400E '93 (W124)
400E neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-05-02, 19:12   #17
Tomskis
 
Tomskis's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-03-25
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 22,564

Tomskis will become famous soon enough

Nusiųsti žinutę Tomskis per Skype™


Standartinis

parduotuviu lentynoj kokybes nelabai pamatysi teliko, nes prie vienos antenos pajungta 40 teliku, tai atitinkama ir kokybe, kiekvieno teliko skirtingas ryskumo nustatymas ir pan, tai atrodo kad visi skirtingai rodo, o parnesus namo kai kambary vienas telikas, skirtumo nebera

__________________
حكة جدا ترجمته؟
Tomskis neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-05-02, 20:19   #18
DTM
 
DTM's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-05-17
Gyvenamoji Vieta: Klaipėda
Pranešimai: 3,156

DTM is on a distinguished road



Standartinis

Pries keleta menesiu teko labai daug dometis TV, nes sponktaniskai nupirktas 32 Samsung LED, nezinau kaip as ji nusipirkau nes kai namie pasijungiau vakare filma paziureti tai galvoju wtf?! Tiesa modelis buvo 32C4000, bet tai ne apie tai. Zodziu kad TV funkcionalus vidinis grotuvas valgo nemazai formatu viskas OK, bet vaizdo kokybe tai tragedija tie sonu apsvietimai tamsioje scenoje, jau geriau butu papratas LCD nei tas LED. Kitas dalykas kad tas nupirktas TV pasirode labai mazas nors irgi galvojau ziuresiu is 2.5m, zodziu gailejausi kad toki maza pirkau. Ta LED TV padovanojau ir nuvariau tikro TV pirkti Panasonic 46 Plazma VT20E. Kokybe kaip diena ir naktis nesuprantu kaip galima ziureti LED. ziurint SD raiska plazma vienareiksmiskai geriau rodo jau nekalbant apie HD. Tiesa po kiek laiko irgi grauziau nagus kad nepirkau 50 coliu.

__________________
W140 S320
DTM neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-05-02, 20:23   #19
DTM
 
DTM's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-05-17
Gyvenamoji Vieta: Klaipėda
Pranešimai: 3,156

DTM is on a distinguished road



Standartinis

Komentaras ismanancio. Saltinis HDTV forumas.

LED TV nėra. Yra LCD TV. LCD TV yra dviejų tipų:
•LCD su CCFL (dienos šviesos lempos) pašvietimu
•LCD su LED pašvietimu. Būtent šiuos TV gamintojai, klaidindami ir kvailindami potencialius pirkėjus, pristato kaip neva kažkokios naujos technologijos produktus ir vadina LED TV.
LCD televizorius su LED pašvietimu galima dar paskirstyti į dvi grupes:
•LCD TV su LED pašvietimu, kai LED išdėstyti palei ekrano perimetrą (Edge LED). Šis tipas labiausiai paplitęs
•LCD TV su LED pašvietimu, kur LED išdėstyti už ekrano, per visą ekrano plotą. Šitokie TV labai reti ir tik aukščiausios klasės, labai brangūs, todėl apie juos ir nebešnekėsiu.
Taigi, palyginame LCD su CCFL ir LCD su LED.
•Vaizdo kokybė. Įprastiniai LCD TV laimi. LCD su Edge LED vis dar turi problemų su ekrano apšvietimo tolygumu. Kuo TV didesnis, tuo ir problemos didesnės...
•TV dizainas. LCD su Edge LED geriau, nes įgalina gaminti labai plonus TV.
•Garsas. Įprastiniai LCD TV geriau, nes į plonus TV neišeina įdėti normalių garsiakalbių
•Ilgaamžiškumas. Įprastiniai LCD tarnaus ilgiau.
•Elektros suvartojimas. LCD TV su Edge LED pašvietimu vartoja mažiau energijos. Deja, šioje vietoje nepritaupysite, nes sutaupyta elektros energija padengs kainų skirtumą tarp TV tik labai ilgo laiko, per kurį greičiausiai TV bus pakeistas kokiu nors naujesniu.

Jei man asmeniškai reikėtų rinktis tarp dviejų tos pačios klasės LCD TV, vieno su CCFL, kito su LED, aš rinkčiausi įprastinį TV su CCFL lempomis. Taip sakant, iš dviejų blogybių rinkčiausi mažesnę.

__________________
W140 S320
DTM neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-05-02, 21:40   #20
NISMAS
 
NISMAS's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-09-08
Gyvenamoji Vieta: KNS
Pranešimai: 3,148

NISMAS is on a distinguished road



Standartinis

as pries pusmeti rinkausi ir issirinkau Philips 42PFL5405H/12 turi visko ko reikia, uz +200 kaziek dar 3 metam garantijos, isviso 5 metai. negaliu atsidziaugt nuo kompo pasijunges 10 m hdmi laida ziuriu 1080p filmus kaip veidrodis rodo... beje lg tai nerekomenduoju, uztenka salia sito palyginti pastatyta, ten vaizdas kaip susiliejas ant ju kazkas panasaus i tuos visokius vido.
cia placiau http://www.e-senukai.lt/oxid-13/tele...philips_1.html

__________________

Restauruojame/parduodame pneumatinius kompresorius ir amortizatorius 867O 99479
NISMAS neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks

Temos įrankiai
Rodymo būdai

Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.