Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Įvairios Temos » Off Topic

Naujas pranešimas
Rodymo būdai
Temos įrankiai
Old 2014-04-11, 13:50   #971
Finalfour
 
Finalfour's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-04-21
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 4,166

Finalfour will become famous soon enough



Standartinis

Sveiki, 100 jei ne 1000 metu Kaltas kad forume buvau neaktyvus, buvo visokiu reikalu, darbu, kartais tik uzsokdavau paskaityti kaip gyvenate
Na, sakau is nostalgijos MB bendruomenei pasipasakosiu i kokia isdavyste laikinai pasukau
Zinau, neatleisit, sakysit Finalas asilas, Peugeot - gavno, elektronika gavno, bet - ant vasaros sugalvojau padurnavot Visa kritika priimu ir suprantu kad kaltas del tokio nelogisko pasirinkimo, bet ai, reikia gyvenime ir tokiu atrakciju pabandyti, juolab kad pinigai ne kosminiai TAIGI:
rytoj pirksiu va sita varianta:
http://auto.plius.lt/skelbimai/peuge...s-3450944.html
Vienas brangiausiu variantu autopliuse. Bet uz salyginai nedidele kaina - visi bajeriai ir farsas, JBL aparatura (skamba ispudingai reikia isgirsti), dvigubi langai, afigiena garso izoliacija, bi turbo motoras ir visi kiti dziaugsmai. Siandien, prisilaikydamas geriausiu savo tradiciju, nusivariau i Peugeot centra, ir nusprendizu sita beprotybe igyvendinti Va, mano nuotykiai peugeot centre Visi jusu komentarai, rimti ir nerimti, welcome

Masina is tiesu atrodo kad nebuvo dauzta. Meistras buvo talkovas labai, daug ka pasakojo ziuredamas. Tai nesimato nei dazymo niekur (tik bamperis priekinis dazytas, bet matosi kad seniai dar Prancuzijoje, normalu su prancuzais zinant kaip jie masinas parkuoja). Atidziai visur ieskojo, niekur dauzimo nemato, nemato kad butu tampyta, viskas originaliai prisukta, susukta, dugne visos plasmases originalios, visos apsaugos yra, matosi kad daug kas is viso net niekada neliesta ir nenuimineta. Zodziu, jokiu irodymu del musimo aptikti nepavyko niekur.
Pakaba visa tvarkinga, niekas nekliba.
Gal ta rida ir is tiesu tikra, galu gale juk yra oficialus irasai pegeut duomenu bazeje, kad prie 110 000 km keistas variklis i nauja, o dabar ant spidometro 112 200 km. Variklio keitimo data 2013 03 menesis. Tai nemanau, kad prancuzas pakeites varikli galejo bele kiek nuvaziuot tik per puse metu, nes masina i LT ivezta 2013 m lapkricio menesi. Variklis keistas i nauja tik pats blokas aisku, visa aparatura, purkstukai turbinos liko nuo seno. Viskas veikia, visi mygtukai, sedynes, lempu apiplovimai, viskas ok.
Dabar ka rado negero:
1. Abudu EGR jau stringa, parodymai jau negeri ju, peugeot centras aisku siulo keist. Bet manau cia ju reikes kreiptis i profus ir mest ta reikala lauk. FAP - raso taip: particle filter soot load 66 %. Tai nezinau, cia jau blogai ar ne. Anyway, kastracija jam ko gero ir no problem. Peugeot forume visi isikastrave tas ekologines nesamones ir jokiu bedu, pas peugeot tai laisvai ir be sunkumu sutvarkoma.
2. Viena duslintuvo pagalve per vidury netoli fap filtro isplysus. Net peugeot centre jos kaina tik 120 lt. Manau beda nedidele. Siek tiek kliba duslintuvas del to.
3. Rimciausias reikalas - konsdicionierisus sistemoje slegis tik 1 bar. Meistrai siulo uzsipildyt pilnai sistema ir ziuret, bet ju versija kad jau nuo senumo siek tiek leidzia kondicionieriaus radiatorius. Baisaus irgi nieko labai nera, kaina radiatoriaus kazur 600 lt., plius darbas. Bet ca dar reikia isiaksinti ar tikrai leidzia. Aisku, jei sistema sandari, tai ji ir per 20 metu neprarastu freono, o cia jei per 8 metus jis kazkur isejo beveik, nesandarumas kazkur yra. Klausimas - kur Vilniuje normalus talkovi kondicionieriu pildytojai, kad nebutu labai brangininkai ir normaliai viska patikrintu?
4. Bagazines laidelis is tiesu nutrukes nuo lankstumo. Problema irgi menka, tereikia ji sutvarkyti ir su bagazine viskas ok. Beja, mano ex w211 buvo nutike lygiai tas pats pamenu, techas uz 20 lt sutvarke tada.
5. Turbinos vos vos siek tiek per pasisunke tepalai ant zarnu matosi. Man atrode jau baisu, bet meistrai nuramino, kad cia gan normalus reiskinys, pas visus beveik taip yra siuos variklius, toks pasisunkims ne kritiskas ir nereikia jaudintis. Tiesa ar ne nezinau.
Ai, meistrai vis gasdino del variklio, sako labai gerai kad naujas, nes kitaip tas ar anas, ziurejo tuos plasmasinius trisakius visus, lyg geri dar. Del APD kaip tik ramino ir aiskino kad viskas su siais coupe aisnais labai gerai ir nesukt galvos. Norisi tiketi.
Visa kita ok, ksenonai kilnojasi, jokiu ilgalaikiu klaidu nera, tik keletas laikinu, elektrikas sake nieko baisaus. Tad trumpai tiek, nusprenziau pirkt sita reikala. Rytoj su perekupu vaziuosim i regitra formint viska, perekupas pasisiule net TA praeit kartu, tipo ant tiek jis ramus del auto.

P.S. Bagazineje yra visi JBL reikalai, 6cd changeris, stiprintuvas, subas. Masina atrodo labai gyva, salonas kaip naujas, kvepia dar. Niekur nei menkaiusios rudeles absoliuciai, net ant vaziuokles, niekur. Peugeot meistrai sake kad ko jau ko, rudziu su siuo modeliu bijoti nereikia absoliuciai, PSA koncernas su antikoroziniais reikalais labai rimtai pasidarbaves. Bijoti reikia kitu dalyku su sia auto

__________________
Ex Mercedes-Benz W211 E320. Šiuo metu - KIA Optima GT 2.0 T-GDI 180 kw.
- Kas yra pateikta be įrodymų, gali būti atmesta be įrodymų.
Ch. Hitchens.
Finalfour neprisijungęs   Cituoti
Old 2014-04-11, 13:56   #972
Markko
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2012-07-15
Pranešimai: 5,579

Markko is on a distinguished road



Standartinis

Sveikinu grizes Asmeniskai man sitas pugas labai patinka tiek isvaizda tiek vaziavimu.

Markko neprisijungęs   Cituoti
Old 2014-04-11, 13:58   #973
Edgis
 
Edgis's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-11-22
Gyvenamoji Vieta: Šiauliai
Pranešimai: 7,893

Edgis is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę Edgis per Skype™


Standartinis

Iškart pirk naują tepalo siurblį, jis nebrangus, originalas berods 500lt +-. Nes kitu atveju reiks variklio, o jis mažiausiai 5000lt Nes jei tik bloką keitė, tai labai jau mažas šansas, kad siurblys pakeistas. O jei ir pakeistas, tai tada bent jau varai pas motoristus, kad patikrintų tepalo slėgį. Nes kitaip tavęs laukia toks pat likimas kaip ir visų Range Rover Sport, Jaguar Stype, XJ, P407 sąvininkų - variklio keitimas.
P.S. 2,7 versijose visada dvigubi langai, JBL, NAVI ir t.t. Aš jų pakankamai išardęs

__________________
2X201; 1X124
Signum V6 CDTI
New project: ORE1
Back in da house: 201.128
Daily driver: Chevrolet Trans sport aka Fake Taxi
Naudotos MB dalys (Šiaulių regionas) tel:; Edgaras tel: 867635773 Gryša tel: 868631990
Picų išvežiotojas su plafonu ant merso ir užkietėjęs teoretikas™

Aš visada branginsiu išankstinę ir niekuom nepagrįstą nuomonę, kurią apie jus susidariau.
www.sidabrostrele.lt Mercedes-Benz automobilių ir sunkvežimių remontas bei prekyba naujomis dalimis.
Edgis neprisijungęs   Cituoti
Old 2014-04-11, 13:59   #974
alteroja
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2013-03-25
Pranešimai: 6,070

alteroja is on a distinguished road



Standartinis

nu jo, kabėjo šitas skelbimuose ilgai ir nuobodžiai. mašina kaip mašina. automatai aš ir domėjausi pusė velnio. variklis tik pagerintas. žodžiu - būtų galu varomas, būtų gera mašina :d sveikinimai.

alteroja neprisijungęs   Cituoti
Old 2014-04-11, 14:33   #975
Finalfour
 
Finalfour's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-04-21
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 4,166

Finalfour will become famous soon enough



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė alteroja View Post
nu jo, kabėjo šitas skelbimuose ilgai ir nuobodžiai. mašina kaip mašina. automatai aš ir domėjausi pusė velnio. variklis tik pagerintas. žodžiu - būtų galu varomas, būtų gera mašina :d sveikinimai.
Na, i skelbimus jis imestas vasario 28 d., autogidas rodo kada patalpintas skelbimas, ne taip kaip autoplius, kur rodo tik atnaujinimo data. Tai nesakyciau kad labai jau "ilgai ir nuobodziai". Is kitos puses, nepopuliarus modelis, is visu ju paziurek gal tik 5 ant visos LT parsiduoda. Tai nieko keisto, kad sunkiai parsidavinet turetu. As kai pardavejui kaina bandziau must, irg sakiau, kad jei as nenupirksiu, tai apsizenysi tu su juo, nesvarbu koks jo stovis geras bebutu
O del tepalo siurblio - paprasta diagnostika neparodys slegio? Idomu, kodel pugo centre apie sita reikala nei zodzio, nors kitas variklio galimas bedas smulkiai vardino, visokius sudukus rode ka ziuret ir pan., kad ok butu.

__________________
Ex Mercedes-Benz W211 E320. Šiuo metu - KIA Optima GT 2.0 T-GDI 180 kw.
- Kas yra pateikta be įrodymų, gali būti atmesta be įrodymų.
Ch. Hitchens.
Finalfour neprisijungęs   Cituoti
Old 2014-04-11, 14:42   #976
alteroja
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2013-03-25
Pranešimai: 6,070

alteroja is on a distinguished road



Standartinis

man rodos gerokai seniau jis stovi. nenori tiuk ginčytis. gal tiesiog per naujo perdėtas skelbimas. šiaip ar taip matysi ant dokumentų kada išregistruota francuose ji.

alteroja neprisijungęs   Cituoti
Old 2014-04-11, 14:49   #977
Finalfour
 
Finalfour's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-04-21
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 4,166

Finalfour will become famous soon enough



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė alteroja View Post
man rodos gerokai seniau jis stovi. nenori tiuk ginčytis. gal tiesiog per naujo perdėtas skelbimas. šiaip ar taip matysi ant dokumentų kada išregistruota francuose ji.
Dokumentuose jis lapkricio gale i LT atvaziaves, pagal dokus. Vis tiek ne baisiai ilgai. Na, aisku perekupas pradejo giedot istorija, kad ziema net nebande pardavinet, beprasmiska, vis tiek toki kupa perka tik pavasari ir kita makaronine bla bla bla....
Man tik keisciausias momentas tas, kad prancuzas idejes motora 2013 03, pravaziaves tik siek tiek, iskarto sia masina pardave... ir jau lapkriti ji buvo ant musu marijos zemes. Na, bet niekaip nepavyko kazko itartino aptikt, pugo centras rodo kad is tiesu variklis keistas, meistrai irgi ta sako, dauzimo kazkokio rimtesnio nemato, problemu neaptiko rimtesniu, zodziu, surizikuosiu. Nors labai smalsu, ko francas pakeites motora is karto pardave masina...

__________________
Ex Mercedes-Benz W211 E320. Šiuo metu - KIA Optima GT 2.0 T-GDI 180 kw.
- Kas yra pateikta be įrodymų, gali būti atmesta be įrodymų.
Ch. Hitchens.
Finalfour neprisijungęs   Cituoti
Old 2014-04-11, 14:51   #978
alteroja
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2013-03-25
Pranešimai: 6,070

alteroja is on a distinguished road



Standartinis

ne lietuvio logikai tai suprasti tai va, sakau, kad jį kažkada senai mačiau jį skelbimuose, o perikūpas gali neburt pasakų

alteroja neprisijungęs   Cituoti
Old 2014-04-11, 14:53   #979
Edgis
 
Edgis's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-11-22
Gyvenamoji Vieta: Šiauliai
Pranešimai: 7,893

Edgis is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę Edgis per Skype™


Standartinis

Alyvos slėgis matuojamas manometru, nes kitais atvejais niekas negarantuoja, kad teisybė. Čia tas pats kas pasijungus diagnostiką matuoti kompresiją, galimybės yra, rezultatai yra, tik tikslumas ne tas. Aš tik perspėju, kitaip sakant, esu informacinio pobūdžio
P.S. tas variklis nėra Peugeot kūrinys, čia ponas Henris rankas prikišęs, todėl jis su patvarumu daug bendro ir neturi.

__________________
2X201; 1X124
Signum V6 CDTI
New project: ORE1
Back in da house: 201.128
Daily driver: Chevrolet Trans sport aka Fake Taxi
Naudotos MB dalys (Šiaulių regionas) tel:; Edgaras tel: 867635773 Gryša tel: 868631990
Picų išvežiotojas su plafonu ant merso ir užkietėjęs teoretikas™

Aš visada branginsiu išankstinę ir niekuom nepagrįstą nuomonę, kurią apie jus susidariau.
www.sidabrostrele.lt Mercedes-Benz automobilių ir sunkvežimių remontas bei prekyba naujomis dalimis.
Edgis neprisijungęs   Cituoti
Old 2014-04-11, 14:56   #980
alteroja
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2013-03-25
Pranešimai: 6,070

alteroja is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Edgis View Post
Alyvos slėgis matuojamas manometru, nes kitais atvejais niekas negarantuoja, kad teisybė. Čia tas pats kas pasijungus diagnostiką matuoti kompresiją, galimybės yra, rezultatai yra, tik tikslumas ne tas. Aš tik perspėju, kitaip sakant, esu informacinio pobūdžio
P.S. tas variklis nėra Peugeot kūrinys, čia ponas Henris rankas prikišęs, todėl jis su patvarumu daug bendro ir neturi.
taigi kartu jis kurtas, fordas iš šito tik pats savo iniciatyva 3,6 dyzelį pasidarė. o ford ir psa daug dyzelių kartu sukūrę.

alteroja neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks


Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.