Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Įvairios Temos » Off Topic

Closed Tema
Old 2011-06-02, 09:48   #11
sapnelis
 
sapnelis's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2011-04-30
Gyvenamoji Vieta: Boston
Pranešimai: 989

sapnelis is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Adodas View Post
Ania ? ......
Va taip va.

sapnelis neprisijungęs  
Old 2011-06-02, 10:11   #12
Dievs2
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-11-23
Gyvenamoji Vieta: kaunas
Pranešimai: 2,837

Dievs2 is on a distinguished road



Standartinis

nu va, o jus tikejot juo kai stume ant manes tie kas mane pazysta tada mane uzstojo

__________________
Auto restauracija, ruošimas sportui, įvairūs perdarymai ir konstravimai, ratlankiu dažymas 865152088
dabar facebooke godlike inc. matysite mano darytus grožius, nepamirškite palaikinti
Dievs2 neprisijungęs  
Old 2011-06-02, 10:18   #13
Melionas
 
Melionas's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-01-03
Gyvenamoji Vieta: Klaipėda
Pranešimai: 3,957

Melionas is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė 400E View Post
Galėjo ir pasakyt aišku, forumiečiui parduodant kas negerai, dėl kelių litų šūdintis nesugalvočiau. Čia dar nieko jei atsimenat buvo kas keturakį skersą pardavinėjo ir visiem gydė, kad vos ne kaulas, o kai pardavė (ne forumiečiui), tai čia labai sklaidėsi ir džiaugėsi, kad asilui įkišo visišką triperį, ir kai pradėjo visi rašyt, kad tipo galėjai pasakyt forumiečiam kas kaip, tai atseit nei jūs čia man broliai, nei giminės, ką noriu tą sakau, taip, kad visokių žmonių yra visokių reikia, nieko keisto, bet čia bent mašina, suma jau jaučiasi, o dėl 100 lt, tai ruške galėjai ir pasidalint info kas jam yra, kas tas 100lt. nueisi i pardą alaus, sasyskų, nu dar agurkas koks išeis ir psio, o forume jau šnekės žmonės, kažin ar verta dėl sasyskų taip daryt
Jo ir as pamenu ta zmogu, kuris pardavinejo ir pardave atseit ta savo ledini mersa uz 7500lt berods, o paskui jau cia zvenge koki gaidi pardave ir kokie defektai buvo

Melionas neprisijungęs  
Old 2011-06-02, 10:24   #14
gintarinis
 
gintarinis's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2007-12-02
Gyvenamoji Vieta: Raseiniai-Kaunas-Alytus
Pranešimai: 2,401

gintarinis is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę gintarinis per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė stepaskeda View Post
Jo ir as pamenu ta zmogu, kuris pardavinejo ir pardave atseit ta savo ledini mersa uz 7500lt berods, o paskui jau cia zvenge koki gaidi pardave ir kokie defektai buvo
jei gerai pamenu, tas zmogus dabar vadinasi artez , buvo kaif9607

gintarinis neprisijungęs  
Old 2011-06-02, 10:29   #15
mikis
 
Statusas: Banned
Užsiregistravo: 2009-04-08
Gyvenamoji Vieta: Scotland
Pranešimai: 4,199

mikis is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę mikis per Skype™


Standartinis

nenoriu izeisti, nesu dviraciu ekspertas, bet matosi is toli, kad ten ne vyriskas o vaikiskas ir ne kalnu o paprastas dviratis, ka jau kalbeti apie jo mechanizmus, aisku gaila kad taip nutinka, bet tokia jau lietuvoj realibe.. "nenaji*iosh nepraziviosh" :S

Citata:
Pradžioje rašė ledas View Post
http://mb1.lt/showthread.php?t=7229
, tai va, teko isigyti dvirati is sio forumiecio uz 100lt. tiksliau as dviracio kol kas nemaciau, ji kaune paeme mano tevukas. esme kokia: buvo sutarta, kad dviratis is karto keliauja pas meistrus ir jei jie ras daug defektu, dviratis bus pagrazintas. zinoma, sitame niekad forumiecio nepavadusiame dviratyje defektu (tame tarpe nesimetantys begiai) buvo rasta ne vienas ir ne du o ka Ruske padare? Ruske issijunge telefona ir bbd konkreciai siuo metu dviratis remontuojamas pas meistrus ir bus prikeltas.
bbd as ant tu 100lt, bet kai zmones pasisiukslina del su...stu 100lt yra laaaaaabai ziauru.
zodziu, nepatariu niekam su juo reikalu tureti, nes tai ne zodzio zmogus.
tiek ziniu.

mikis neprisijungęs  
Old 2011-06-02, 10:58   #16
ruffis
 
ruffis's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2007-12-03
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 2,209

ruffis is on a distinguished road



Standartinis

negalvojau kad tokie ubagai gali su mersais vazinet...

__________________
Life is too short to drive anything else
ruffis neprisijungęs  
Old 2011-06-02, 11:26   #17
ruškė
 
ruškė's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2010-08-06
Gyvenamoji Vieta: KAUNAS
Pranešimai: 1,254

ruškė is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę ruškė per Skype™


Standartinis

uoj blemba kokia cia "maloni" staigmena, kol ledo tevukas nuveze ta dvirati meistram man atsitiko bedu ir negalejau atvykti ,as uz simta jo net nebuciau pardaves, nu bet dabar jau yra kaip yra.. nebutina cia buvo mane uzsipulti,nes ir pats suprantu kad negraziai gavosi ,bet as nieko negaliu dabar pakeisti , pasitvarkysit defektus ir vistiek turesit dvirati su "istorija" o del tu begiu tai tevukas zinojo ,nes ir as jam pasakiau ir siaip jis pramynes pamate kad ten sunkiai metosi ,bet nereikia is to daryti tokiu bedu milzinisku ,nes begiu troselis parudyjes ,kuris atsisveis ,arba pasikeis, bet kokiu atveju viskas cia gerai jum gausis, nesuprantu tu pykciu . uz koki 150 turesit tvarkinga dvirati , ir dar mane i suns dienas bandot nurasyti ,ot lietuviai

ruškė neprisijungęs  
Old 2011-06-02, 11:50   #18
artez
 
artez's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2010-06-22
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 1,274

artez is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė stepaskeda View Post
Jo ir as pamenu ta zmogu, kuris pardavinejo ir pardave atseit ta savo ledini mersa uz 7500lt berods, o paskui jau cia zvenge koki gaidi pardave ir kokie defektai buvo
tai kad cia as buvau ir kas? niekas isviso nezvenge,ir siaip kur jus matet afigiena mersa uz 7500lt?skersas ne skersas bet dabar zmogus prikele ir vazineja,ar jus varysit ant nepazystamo kur radote autogide ar jus varysit ant forumiecio,turiu daug pazystamu kurie pardave masina draugam ar kam nors,ir pries tai pasake,jei kazkas bus blogai,neverk,reikejo ziureti,kodel man ikiso irgi per pazystamus ta mersa ir as buvau piktas ant jo kad daug ka taisyt reikejo,o atsakymas buvo toks reikejo ziureti,as nesuprantu tokiu zmoniu kurie perka naudotas masina ir tikisi kad ten idealus stovis,masina tai kaip ir tas dviratis - LOTERIJA,normalus zmones varo i servisa ir tikrina,ar cia draugas ar cia nepazystamas,aisku ruske blogai pasielge kad nekele ragelio,bet prie ko cia as?nei kas ziurejo ta mersa nei domejosi,tai buvo mano pirma masina gyvenime,padariau klaida kad nevariau i servisa pirkdamas,pardaviau pamirsau,nusiprkau CLK kuriuo didziuojus,nes buvo tikrintas ir visada laiku taisytas.Ta pati galiu pasakyti apie Bleida arba arbuza,pardavinejo AMG niekas nesidomejo,is pasakymu gal ir geras stovis,o kai patikrinti ar dar ka nors?tada prasideda?biski nesuprantu jusu.norit ir pigiai ir gerai,taip nebuna arba buna bet su karma parodysiu pvz
kai buvo man sudauze sparna cielkoi (forumieciu avarijos tema) pasiemiau is kaimyno 600lt uz zala,padariau uz 400lt ir bamperi ir sparna,itoge as vakar sudraskiau bamperio ta pacia vieta,aisku kaip mikis sako ne********* neprazhiviosh,biski pamastykit ka sakot
cia yra gyvenimas,o ne kazkokia meilybe zmonem,biski realybes.


dabar jau supratau kad skelbimu su masinom sitam forume nedeti,nes nera tolko,ras problemu uzvartys visas forumas

__________________
LEXUS IS300h
artez neprisijungęs  
Old 2011-06-02, 11:51   #19
400E
 
400E's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-06-17
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 2,777

400E is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę 400E per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė ruškė View Post
uoj blemba kokia cia "maloni" staigmena, kol ledo tevukas nuveze ta dvirati meistram man atsitiko bedu ir negalejau atvykti ,as uz simta jo net nebuciau pardaves, nu bet dabar jau yra kaip yra.. nebutina cia buvo mane uzsipulti,nes ir pats suprantu kad negraziai gavosi ,bet as nieko negaliu dabar pakeisti , pasitvarkysit defektus ir vistiek turesit dvirati su "istorija" o del tu begiu tai tevukas zinojo ,nes ir as jam pasakiau ir siaip jis pramynes pamate kad ten sunkiai metosi ,bet nereikia is to daryti tokiu bedu milzinisku ,nes begiu troselis parudyjes ,kuris atsisveis ,arba pasikeis, bet kokiu atveju viskas cia gerai jum gausis, nesuprantu tu pykciu . uz koki 150 turesit tvarkinga dvirati , ir dar mane i suns dienas bandot nurasyti ,ot lietuviai
Tai ir laukėm ar pasivaidensi ir apsigynsi, aišku per anksti gal išvadas daryt buvo, reikia abi puses išklausyt, bet čia man atrodo tikros tiesos be jūsų abiejų niekas niekada ir nesužinos

__________________
MB S500 '94 (W140)
MB E270CDI '04 (W211)
MB E320CDI '01 (S210)
ex - MB E300TD '97 (S210)
ex - MB 280E '92 (W124)
ex - MB E200 '94 (W124)
ex - MB 300CE '90 (C124)
ex - MB 400E '93 (W124)
400E neprisijungęs  
Old 2011-06-02, 11:54   #20
artez
 
artez's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2010-06-22
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 1,274

artez is on a distinguished road



Standartinis

ta pati galiu apie tave 400e arba edgi parasyt arba dar kazka dalys parduodate masinu,o jei nuvarysiu nupirksiu,po savaites man ta dalys pareis,tada kas,visi tyli nieks nesako o tik galvoja oi tas blemba asilas man ikiso lieva dali itt (cia ne apie jus sneku neisizeiskit)

__________________
LEXUS IS300h
artez neprisijungęs  


Closed Tema

Bookmarks

Temos įrankiai
Rodymo būdai

Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.