Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Techninė Pusė. Remontai Ir Kiti Techniniai Dalykai » Diskusijos apie Audio, Video, Navi, Signalizacijas ir t.t.

Naujas pranešimas
Rodymo būdai
Temos įrankiai
Old 2008-05-12, 15:54   #21
nova
 
nova's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-01-25
Pranešimai: 2,335

nova is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė arbuzas View Post
Kaip ten bebutu as niekada nieko nepjausiu ir neeksperimentuosiu. Man ir taip gerai. Ispjoves nezinai koki rezultata gausi. O jei nepateisins lukesciu - palanges atgal nebesuklijuosi Yra geras rusiskas posakis "Lomat' ne strojit"
pavydziu man irgi buvo gerai kol nepasiklausiau muzikos masinoj kur dar geriau kai neturi su kuo lyginti, tada atrodo viskas tobula..

o pjaunama gi ne siaip sau su bulgarke. viska galima padaryt graziai ir estetiskai.
pabandyk bent jau rasti kokia didesne skyle tarp bagazines ir salono. jei yra porankis sedynej, paziurek gal yra skyle uz jos i bagazine (daznai buna, tik uzdengtos plastmase). gali pabandyt isimt garsiakalbius is palanges ir pasiklausyt, nieko nesugadinsi. zemiems dazniams reikia gero "praejimo" i salona.

as 124 apskritai isemiau galinius garsiakalbius, nors kiek oro praeina. pjaut irgi nenorejau.
dabar 123 paprasciau - ten vaistinele issiima ir lieka skyle apie 30*20cm i bagazine. taiciau vis tiek turbut pjausiu puse palanges ir darysiu deze tiesiai po ja

nova neprisijungęs   Cituoti
Old 2008-05-13, 15:21   #22
arbuzas
 
arbuzas's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2007-12-22
Gyvenamoji Vieta: Destin, FL
Pranešimai: 1,861

arbuzas is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė nova View Post
pavydziu man irgi buvo gerai kol nepasiklausiau muzikos masinoj kur dar geriau kai neturi su kuo lyginti, tada atrodo viskas tobula..

o pjaunama gi ne siaip sau su bulgarke. viska galima padaryt graziai ir estetiskai.
pabandyk bent jau rasti kokia didesne skyle tarp bagazines ir salono. jei yra porankis sedynej, paziurek gal yra skyle uz jos i bagazine (daznai buna, tik uzdengtos plastmase). gali pabandyt isimt garsiakalbius is palanges ir pasiklausyt, nieko nesugadinsi. zemiems dazniams reikia gero "praejimo" i salona.

as 124 apskritai isemiau galinius garsiakalbius, nors kiek oro praeina. pjaut irgi nenorejau.
dabar 123 paprasciau - ten vaistinele issiima ir lieka skyle apie 30*20cm i bagazine. taiciau vis tiek turbut pjausiu puse palanges ir darysiu deze tiesiai po ja
As nesitaukau i muzikos cempiona. As zinau,kad yra geriau. Tai ir geriau traukianciu automobiliu yra. Svarbiausias kriterijus yra tavo paties poreikiai ir norai. Man muzika groja puikiai Esu sedejes naujam MLe su Harman/Kardon. Paklausiau muzikos jame. Tada supratau,kad yra nereliai, o pas mane gerai

__________________

Mano gyvenimo MOTO yra AUTO
arbuzas neprisijungęs   Cituoti
Old 2008-10-28, 18:13   #23
Joshua
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-10-02
Pranešimai: 3,067

Joshua is on a distinguished road



Standartinis

Senokai ir as masciau apie zemo daznio garsiaklbius, taigi sukau galva ir manau, kad gal visai gerai butu isnaudot tas dvi laisvas skyles palangej (w210 sedanas 99m iki facelifto) taip manau sutaupyciau ir vietos bagazinej nereiktu uzgriozdint dezem ir panasiai. Deciau du bosus i tas vietas ir stipra su dviem kanalais kad tiktu jiems, Gal zinot kokio didumo (coliais) tos skyles paliktos? manau 8 - 10 coliu turetu but. Ar klystu?


Paskutinį kartą redagavo Joshua; 2008-10-28 18:19 val.
Joshua neprisijungęs   Cituoti
Old 2008-10-28, 18:28   #24
MB320CDI
 
MB320CDI's Avatar
 
Statusas: Naujasis MB1 Narys
Užsiregistravo: 2008-10-28
Gyvenamoji Vieta: kaunas
Pranešimai: 15

MB320CDI is on a distinguished road

Send a message via ICQ to MB320CDI Send a message via AIM to MB320CDI Nusiųsti žinutę MB320CDI per Skype™


Standartinis

harman-kardon suba nedideli bet su geru stipreku gros svarei grazei bet niekada niekas nepakeis jei vietoj originaliu koloneliu isimestum i dureles fokal komponentu skambesys ziaurus nes mersas labai sandarus bet papildomai pasandarinta garso izolecija padaro savo pazystu zmogu kuris nei vienos koloneles neikeite e 270 cdi tik pasidare pylna garso izolecija kainavo zmogeliui bet patikekit efektas akivaizdus masinoj groja kaip aparatura sudeta butu nereali :P

MB320CDI neprisijungęs   Cituoti
Old 2008-10-28, 18:33   #25
Mb 140
 
Mb 140's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2007-12-06
Pranešimai: 5,385

Mb 140 is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė MB320CDI View Post
harman-kardon suba nedideli bet su geru stipreku gros svarei grazei bet niekada niekas nepakeis jei vietoj originaliu koloneliu isimestum i dureles fokal komponentu skambesys ziaurus nes mersas labai sandarus bet papildomai pasandarinta garso izolecija padaro savo pazystu zmogu kuris nei vienos koloneles neikeite e 270 cdi tik pasidare pylna garso izolecija kainavo zmogeliui bet patikekit efektas akivaizdus masinoj groja kaip aparatura sudeta butu nereali :P
kur gausi ta harman-kardon bosa? kai organaliai ideta tai ir skamba siulau det laisvo turio du bosus prisuktus prie plokstes,o plokste prisuki prie palanges,bent jau taip buvo pas mane 210,aisku ir komponentai daro savo,ziurint kiek to garso tau reik

__________________
MB: S320 (W140)
E550(W211)
Добро пожаловать в клуб бензососалок
Mb 140 neprisijungęs   Cituoti
Old 2008-10-28, 18:44   #26
yamato
 
yamato's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-04-08
Gyvenamoji Vieta: Marijampolė
Pranešimai: 3,625

yamato is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę yamato per Skype™


Cool

pas mane W124 gale stovi Vibe 1300W max subas su stiprintuvu (2in1), stovi MAC stiprintuvas visoms (4) kolonelems viduje, gale palangeje koloneliu nebuvo, isidejau JBL komponentus, prieky paliktos originalios, nes tokio pacio dydzio koloneliu niekas negamina, reikia darytis viska savaip... todel ir palikau originalias...

magas pioneer avhp 5700 su dvd, zodziu viskas daryta sau (tiksliau surinkineta is Vokietijos parveztu masinu ) , kai viska susidejau i MB, mazdaug GERA VALANDA keiciau nustatymus, kad grotu graziai, o ne kad kaip ale golfe, kur tik zemi ir "bumsi"... siuo metu groja IDEALIAI, nei per daug aukstu, nei per daug zemu.. Pasileidus kokia nors simfonija labai graziai girdisi visi garsai, lakstymai pirmyn, atgal, i sonus... kazkur toli toli groja bosas... jis vos jauciamas...
plius pas mane subas tikrai nedaug vietos uzima, mazas, bet super grojantis

__________________
Automobilių Transportavimas Lietuva-Vokietija-Lietuva,
Naujos, naudotos bei restauruotos padangos, montavimas, balansavimas, vulkanizavimas
Naujos automobilių dalys, akumuliatoriai, lemputės
Autoserviso paslaugos, diagnostika, patikra, važiuoklės bei pavarų dėžių remontas, žibintų remontas bei restauracija
yamato neprisijungęs   Cituoti
Old 2008-10-28, 18:52   #27
Joshua
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-10-02
Pranešimai: 3,067

Joshua is on a distinguished road



Standartinis

na as konkreciai noriu nutaikyt i tas skyles, kur tuscios yra. reikalui esant kazkiek praplatinti, normalu stipreka, ir gero garso, su nebarskanciu ar besidauzanciu zemu. Pas mane originaliai 10 kolonkiu, tai aukstu ir vidutiniu uztenka ( bent jau mano nelabai isrankioms ausims ) tik dar siokio tokio zemo norisi, neuzgriozdinant bagazines, nes ir taip ten vietos neperdaug. Tik kazin kaip tokie nedideli bosai (20 - 25 ) cm grotu ..

Joshua neprisijungęs   Cituoti
Old 2008-10-28, 18:56   #28
yamato
 
yamato's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-04-08
Gyvenamoji Vieta: Marijampolė
Pranešimai: 3,625

yamato is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę yamato per Skype™


Cool

hmm.. esu girdejes apie tokio dydzio koloneles... jos brangios, bet labai kokybiskai groja zema... tik kad va beda tokia, kad nezinau nei pavadinimo, nei orientacines kainos, nieko... tik zinau, kad taip pat nenorejo deti dezes i bagazine ir norejo kokybisko garso..

mano atveju - tos backos man per daug... esu atsukes mazdaug 1/5 jos galingumo... nezinau kad darytusi, jei pilna atsukciau numeriai atsisuktu...

specialiai grizes ketvirtadieni pamatuosiu savo zemu daznio garsiakalbio diametra... nemanau, kad jis bus didesnis nei 25cm

__________________
Automobilių Transportavimas Lietuva-Vokietija-Lietuva,
Naujos, naudotos bei restauruotos padangos, montavimas, balansavimas, vulkanizavimas
Naujos automobilių dalys, akumuliatoriai, lemputės
Autoserviso paslaugos, diagnostika, patikra, važiuoklės bei pavarų dėžių remontas, žibintų remontas bei restauracija
yamato neprisijungęs   Cituoti
Old 2008-10-28, 19:03   #29
MB320CDI
 
MB320CDI's Avatar
 
Statusas: Naujasis MB1 Narys
Užsiregistravo: 2008-10-28
Gyvenamoji Vieta: kaunas
Pranešimai: 15

MB320CDI is on a distinguished road

Send a message via ICQ to MB320CDI Send a message via AIM to MB320CDI Nusiųsti žinutę MB320CDI per Skype™


Standartinis

harman -kardon bosas desimtukas kaune prie ketvirtos valdzios harman-kardon parduotuveja kainuoja 1600 lt be dezes toks mazas cia tik tiem kuriem saibu negaila

man ir infiniti uztenka du po 300 rms nuo mazo monobloko kenvood 780 rms o i palange elipsiukes infiniti kappa ir zemo tiek kad plauku sakneles vibruoja gana negana spresti jum durelese spr komponentai alpina jei nezinot kas yra spr 110 rms nuo rdx stipriaus 4 kanalu maziukas juodas o magiukas tai sudukas alpina tokia cda-9886R ir gana svajopjau apie fokal as bet netilpau i kainas patarimas tiems kas zino kas yra gera aparatura fokal verta demesio fyrma o harman tai jau nieko nepridursi neatimsi

MB320CDI neprisijungęs   Cituoti
Old 2008-10-28, 19:12   #30
Joshua
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-10-02
Pranešimai: 3,067

Joshua is on a distinguished road



Standartinis

na kaip pvz toki radau ir kaina nedidele, kazin kokybe ju kokia
http://auto.plius.lt/pirkejams/skelb...atura&id=66678
tik firma tai nepati girdeciausia bent man, amerikieciu lygtais.
dar tokiu variantu:
http://auto.plius.lt/pirkejams/skelb...atura&id=64174
http://auto.plius.lt/pirkejams/skelb...atura&id=62783
http://auto.plius.lt/pirkejams/skelb...atura&id=56585
http://www.imk.lt/index.php?sid=d279...cy%2010&pgNr=1
http://www.imk.lt/index.php?sid=d279...ck%2010&pgNr=1

kokios nuomones, nesakau kad butent kazkuri is situ variantu butini, tik sheip idomu ka manot.

Joshua neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks


Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.