Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Techninė Pusė. Remontai Ir Kiti Techniniai Dalykai » Diskusijos apie Audio, Video, Navi, Signalizacijas ir t.t.

Naujas pranešimas
Rodymo būdai
Temos įrankiai
Old 2009-01-18, 08:11   #51
nova
 
nova's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-01-25
Pranešimai: 2,335

nova is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė driuliauskas View Post
buvo viskas gan gerai. kol viena karta neteko draugui parvarineti mano masina o kadangi pats sone sedejau tai pajutau ka reiskia tas prakeiktas subas man po kojom. visiskas diskonfortas.
tai ir sakau gerai kad ismetei ta kreivai instaliuota suda

Citata:
Pradžioje rašė driuliauskas View Post
beto skambesio jokio koks ten gali buti muzikos supratimas kai subas tau po kojom taskosi. nei garso nei kokybes vien tik bum bum. nu ka as zinau gal kam ir patinka kai sirdies ritma ismusa is veziu. bet man asmeniskai turi buti kokybe.
koks gali buti garso ir kokybes supratimas, kai zmogus net nezino kad tikras sub-bass nesilokalizuoja, ir nesvarbu ar jo zidinys pries tave, salia taves, ar virs taves - tu turi tik jausti vibracijas kunu..

Citata:
Pradžioje rašė driuliauskas View Post
veliau kisau bosa y bagazine bet veliau ismeciau. nes norin kas garsas butu kokybiskas ir tikras ta velnio deze nereikalinga. paprasciausiai nereikia pagaileti kapeiku noarmalioms kokybiskoms kolonelems
gan drasus teiginys ypac turint omeny kad be subo geriaiusiose sistemose dazniausiai neapsieinama

Citata:
Pradžioje rašė driuliauskas View Post
dabar susimeciau 5-1 sistemele su paprastu geru stiprintuvu HERTZ. ir nereikalingi man jokie bosai. beto kas isgirsta visi pasiryze lazintis kad pas mane subas bagazinei metosi. nors ten tik dvi infinity elipses palangei taskosi.
o kam tau 5.1 automobilyje, filmus ziuri?
kur w124 itaisei centrini garsiakalbi? o ir koki 6 kanalu hertz'a naudoji?
ir siaip kiek zinau yra tik vienas ir labai retai naudojamas 5.1 sistemos variantas be subo - tai 5 garsiakalbiai priekyje ir 1 uz nugaros. visi kiti numano sistema su zemu dazniu garsiakalbiu.. tai gal placiau papasakok apie savaja, butu tikrai idomu

nova neprisijungęs   Cituoti
Old 2009-01-18, 13:24   #52
driuliauskas
 
driuliauskas's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-01-05
Gyvenamoji Vieta: Spalding, UK
Pranešimai: 2,751

driuliauskas is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę driuliauskas per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė nova View Post
tai ir sakau gerai kad ismetei ta kreivai instaliuota suda


koks gali buti garso ir kokybes supratimas, kai zmogus net nezino kad tikras sub-bass nesilokalizuoja, ir nesvarbu ar jo zidinys pries tave, salia taves, ar virs taves - tu turi tik jausti vibracijas kunu..


gan drasus teiginys ypac turint omeny kad be subo geriaiusiose sistemose dazniausiai neapsieinama


o kam tau 5.1 automobilyje, filmus ziuri?
kur w124 itaisei centrini garsiakalbi? o ir koki 6 kanalu hertz'a naudoji?
ir siaip kiek zinau yra tik vienas ir labai retai naudojamas 5.1 sistemos variantas be subo - tai 5 garsiakalbiai priekyje ir 1 uz nugaros. visi kiti numano sistema su zemu dazniu garsiakalbiu.. tai gal placiau papasakok apie savaja, butu tikrai idomu
persiprasau nusirasiau naudoju hertz hp5 tipo stiprintuva. penkiu kanalu. vat ta klausima ir sprendziu kur nukist ta centrine kolonele. auksarankiai siulino deti y panele centre. bet man rankos nekyla taip fylmus ziuredavau kol buvo dvd mgas. bet kadangi viena nakty paslaptingai isgaravo tai dabar tenka pasitenkinti alpina. gale sumestos elipses infinity kuriom esu labai patenkintas. prieky originaliose vietose taipat stovi infinity tryliktukai. pylnos akys nereikalingi jokie bosai. elipses sukuria pakankamai. na bent jau man

driuliauskas neprisijungęs   Cituoti
Old 2009-01-22, 07:01   #53
Duvis320
 
Duvis320's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2009-01-03
Gyvenamoji Vieta: Telšiai
Pranešimai: 349

Duvis320 is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę Duvis320 per Skype™


Standartinis

nemontuociau subo ten kur kojos gali netycia atsidurti. neduok dieve kas isgeres ilips arba uzsimirses kad pas tawe ten subas stovi. beja matau alpinute vienoje nuotraukoje , vienas tai visai puikiai auksciau pakeltas kiti projektai atrodo orginaliai bet tikrai nesaugiai subui, betkada uzsimirsusi koja gali pareiti

__________________
LSD - Labai Svarbi Draugija
Duvis320 neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks


Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.