Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Techninė Pusė. Remontai Ir Kiti Techniniai Dalykai » E klasė » W210

Naujas pranešimas
Rodymo būdai
Temos įrankiai
Old 2011-02-07, 14:50   #1
williuzz
 
williuzz's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-01-24
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 2,073

williuzz is on a distinguished road



Standartinis W210 3.0TD vairo keitimas is desines i kaire puse

Sveiki forumieciai,

Nezinau ar lempa cia sugalvojau ar ne... Tikiuosi, kad diskusija man pades apsispresti.

Is UK grizta E300TD Avantgarde 98m su visais privalumais. Kadangi sroto savininkas pazystamas, auto atiduotu uz 5k lt. Sake auto gyvas, gyvai apziurejus aisku bus konkreciau matyt koks jis ten yra.

Pats vazineju su E290TD 96m. Galvoju is dvieju padaryti viena, vieni perdarytojai sako, kad neapsimoka sitam modeliui daryti, kiti sako kad kaip tik lengvai pasidaro ir viskas gaunasi ciki.

Ka manot jus gerbiamieji? Jusu diskusija apie si projekteli manau itakos mano apsisprendima

Dekoju uz atsakymus.

__________________
96 W210 2.9 TD
williuzz neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-02-07, 15:51   #2
lisas
 
lisas's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-03-08
Gyvenamoji Vieta: UK
Pranešimai: 2,767

lisas is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę lisas per Skype™


Standartinis

nezinau del vairo perdejimo subtilybiu,bet ar apsimoka tokiu metu masinai perdejineti vaira?

lisas neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-02-07, 16:02   #3
eSaS
 
eSaS's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-12-15
Gyvenamoji Vieta: Kretinga,Lietuva
Pranešimai: 4,697

eSaS is an unknown quantity at this point

Nusiųsti žinutę eSaS per Skype™


Standartinis

manau kad neapsimoka prasieda visokios ekpertizes ir kiti sudai, pavargsi man rodos nuo to

__________________
ex MB S210 E290TD 2008-2012
ex Volvo v70 2006m 136kw D5 12-14m
ex Citroen C6 2,7 HDi 14-18
ex Peugeot 508SW 2.0l HDI 133kw 2015 Brown 2018-2020
ex Peugeot 508SW 2.0l HDI 133kw 2017 2020-2021
ex Vw Golf 5 1.9TDI 2004m 2018-2022
Volvo XC90 2015m 2015-.....
VW Passat 1,8T B5 2005 2021-....
I'm a good enough person to forgive you, but not stupid enough to trust you agian.
eSaS neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-02-07, 18:08   #4
sausainius
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2009-11-25
Pranešimai: 954

sausainius is on a distinguished road



Standartinis

jo kiek girdejau tai mb reik gaut po to kazkoki sertifikata, kad tinkamai padaryta. kitipa nepriregistruosi.
nzn ar cia tiesa, bet kazkada kazkas man paskaojes yra

sausainius neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-02-07, 18:09   #5
ldalius
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-05-27
Gyvenamoji Vieta: Panevėžys
Pranešimai: 6,370

ldalius is on a distinguished road



Standartinis

pagal idėją problemų su MB perdirbimo įteisinimu yra, bet mane yra kai kas į šuns dienas su mano nuomone pasiuntęs, tai ta tema nebediskutuoju

ldalius neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-02-07, 18:33   #6
sharrasitto
 
sharrasitto's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-09-23
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 3,037

sharrasitto will become famous soon enough

Nusiųsti žinutę sharrasitto per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė williuzz View Post
Sveiki forumieciai,

Nezinau ar lempa cia sugalvojau ar ne... Tikiuosi, kad diskusija man pades apsispresti.

Is UK grizta E300TD Avantgarde 98m su visais privalumais. Kadangi sroto savininkas pazystamas, auto atiduotu uz 5k lt. Sake auto gyvas, gyvai apziurejus aisku bus konkreciau matyt koks jis ten yra.

Pats vazineju su E290TD 96m. Galvoju is dvieju padaryti viena, vieni perdarytojai sako, kad neapsimoka sitam modeliui daryti, kiti sako kad kaip tik lengvai pasidaro ir viskas gaunasi ciki.

Ka manot jus gerbiamieji? Jusu diskusija apie si projekteli manau itakos mano apsisprendima

Dekoju uz atsakymus.

Tegul tie, kurie sako, kad gaunasi ciki, tau viska padaro nuo a iki z ir gink Dieve atsiras kokios problemos, kai sakys sori, negalima praeita ekspertizes sitam automobiliui ... Buvau rades 98 juoda avantgarda neeilines isvaizdos ir komplektacijos angla kazkas apie 10-12klt buvo. Bet pasidomejau, kad kils labai didelio problemu priregistruojant, tai atmeciau galimybe isigyti ji

sharrasitto neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-02-07, 18:47   #7
ldalius
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-05-27
Gyvenamoji Vieta: Panevėžys
Pranešimai: 6,370

ldalius is on a distinguished road



Standartinis

domėjausi tuo dalyku prieš kalėdas ir gavau atsakymą tokį:

automobiliams, kurių kebulo numeryje yra skaičius rodantis vairo padėtį iš gamyklos (MB,japoniški modeliai ir dar keletas kitų modelių) reikalinga:
1. Leidimas perdirbimui iš gamyklos gamintojo, arba jo atstovo savo šalyje
2. Kažkoks leidimas ar sertifikatas iš VKTĮ
3. Sertifikatas, nurodantis tinkamą automobilio perdirbimą, kuris atitinka techninius reikalavimus eksploatavimui
4.Ekspertizės pažyma, apie tinkamą perdirbimą
TA centre dabar kai yra kompiuterizuota duomenų bazė ir darbuotojai automatiškai mato pas save tikrinamo auto duomenis ir kebulo numerį, sakė programa iš karto meta lentelę, jei atvažiuoja mašina su buvusiu kažkada dešiniavairiu variantu, jei kebulo numeris rodo vairo padėtį.

Visų šitų dokumentų nereikia, jei kebulo numeris nerodo vairo padėties ir jei tinkamai mašina perdirbta, ko nepastebi TA darbuotojas - mašina praeina sėkmingai TA

Dėl registracijos tikslių duomenų negavau ar galima registruoti ar ne, nes sakė, kad šitas įstatymas dar oficialiai priimtas nebuvo tuo metu.

Tačiau kitame forume, mane kai kas pasiuntė į šuns dienas su tais reikalavimais, teikdamas, kad Kaune visų šitų dalykų niekas nereikalauja.
Idomumo dėlei rašiau keletą užklausimų dėl šitų dalykų į keletą instancijų , bet atsakymų taip ir nesulaukiau iš jų, nes man labai idomu, kodėl įstatymai ir reikalavimai Panevėžyje yra vienokie, o Kaune kitokie

ldalius neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-02-07, 20:27   #8
williuzz
 
williuzz's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-01-24
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 2,073

williuzz is on a distinguished road



Standartinis

Dekoju uz atsakymus visiems. Na del sportinio intereso dar pasidomesiu kas ir kaip del tu sertifikatu ir registracijos. Pranesiu kaip sekesi. Dekoju dar karta

__________________
96 W210 2.9 TD
williuzz neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-02-14, 10:07   #9
justoshis
 
justoshis's Avatar
 
Statusas: Pastovus MB1 Narys
Užsiregistravo: 2008-09-05
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 150

justoshis is on a distinguished road



Standartinis

Ir iš kur jūs traukiat tas ekspertizes visas dabar? anksčiau buvo, bet dabar nereikia jų. Perdarai mersą, nueini į regitrą, be jokių problemų įregistruoja, o tada eina TA tiesiai iš regitros. Nereikia niekam jokių sertifikatų ar tai pažymų, pats vieną w210 praėjusių metų spalį taip perdariau ir registravau, o tvarka šiuo metu ta pati. Taip kad jei nori, tai perdarinėk, o problemų su registracija ir TA nekils.

BET, kas liečia patį perdarymą. Jokių chaltūrų negali būti, nes čia ne audi kokia. Perdarinėjant reikia keisti absoliučiai visą pertvarą, nuo apačios iki viršaus, išėmus priekinį stiklą ir pan., bei tas skersinis balkis tarp lonžeronų už variklio irgi keičiasi su dalimi lanžeronų, nes kitaip su vairu bus sudėtinga. Aišku dar milijonas laidų, bet jei pas elektriką rankos iš ten kur reikia auga, tai nieko ypatingo, nors galvos skausmas didelis.

Jei tvarkingai bus pakeista pertvara, tada nebus jokių problemų surenkant ir važinėjant, BET jei bus įdėta skersai, ne visa ar šiaip kas blogai su ja padaryta, tada jau prasidės... Gal vizualiai astrodys normaliai, bet tai girgždesys koks atsiras iš panelės, o didžiausia galima problema tai kad garso iziloacija tokiu atveju nepilnai priglus prie skardos ir salone bus nelabai tylu, o kadangi kalba apie dyzelį eina, tai tokia problema būtų opi.

Taip kad, jei turi gerą meistrą, tada gali perdarinėt ir nebus jokių problemų nei registruojant nei einant TA, nereiks jokių čia forumiečių minėtų popierių, bus viskas kaip su paprasta mašina. Tiesiog toj patalpoj kur apžiūri mašiną ir išduodą lapą registravimui, pažiūrės ar vairas laikosi ir tiek.

justoshis neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks


Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.