Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Techninė Pusė. Remontai Ir Kiti Techniniai Dalykai » S klasė » W220

Naujas pranešimas
Old 2012-02-15, 23:11   #51
ldalius
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-05-28
Gyvenamoji Vieta: Panevėžys
Pranešimai: 6,370

ldalius is on a distinguished road



Standartinis

aš nesigilinu kokie varikliai stovi pas jus, bet su mažesnės kubatūros varikliais prie didesnių šalčių skirtumas tikrai pasiekia 15 laipsnių priklausomai nuo pečiuko ventiliatoriaus sūkimosi greičio.

ldalius neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-02-15, 23:15   #52
woodoooo
 
woodoooo's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-05-11
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 5,911

woodoooo will become famous soon enough

Nusiųsti žinutę woodoooo per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė ldalius View Post
aš nesigilinu kokie varikliai stovi pas jus, bet su mažesnės kubatūros varikliais prie didesnių šalčių skirtumas tikrai pasiekia 15 laipsnių priklausomai nuo pečiuko ventiliatoriaus sūkimosi greičio.
pilnai su tavim sutinku, o mano darbinio kabluko 1.6 hdi pasiekia ir 30 laipsniu skirtuma, bet tokie varikliai kaip 5l 4.3l 6l neatsala dar pamenu kai turejau bmw 750 w12 5.4 tai cia pries kokius 7 metus buvo laaaaabai salta ziema. palaikau pilnai darbines temp 90 laipsniu masina vakare gryzes, keliausi po 6 val (nes velokai namo gryzau o reikejo i darba anksti) uzvedus masina pastebejau kad dar variklis buvo ne iki galo atveses, nustebau nes lauke buvo apie -25

__________________
WWW.CARZAP.LT
woodoooo neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-02-16, 04:08   #53
Marozas
 
Statusas: Guest
Pranešimai: n/a



Standartinis

zodziu tokios tokeles. Bandziau visaip viska daryt, ieskoti slieku. vaziuojant normaliai, variklis iki 80 kaista +-
Jeigu as stoviniuoju, buna apie 90 laipsniu. Per klimos serviso meniu paziurejau visokias temperaturas. kai isjungiau klima, variklis isilo iki 92 laipsniu, po kokiu 5 min pasidare kaires ir desines puses kazkoks (HEATER CORE) apie 50-60 laipsniu, tada klima pucia tikrai karstai, viskas ok. Tik ijungus klima ant max, temperatura nukrenta iki 22 laipsniu. Vaziuojant visada +- tie heater core (sildymo branduoliai) apie 20 laipsniu.
Paziurejau pagal diagnostika man meta klaida B1000 Control unit n22 (aac [KLA] control and operating unit]) is defective.
tai mano logika, tie branduoliai savaime isyla, kai masina stovi ir neijungta klima.
Kas per beda? sita klaida turiu nuo masinos pirkimo, bet kazkaip niekad nepastebejau sito dalyko anksciau. Gali buti kazoks siurbliukas cirkuliacinis, ar cia tas klimos valdymas parejes? Tech1 ar vampyras gal pades?
dar dalykas. ar gali klima taip atsaldyt varikli, jeigu ji taip silpnai sildo?


Paskutinį kartą redagavo Marozas; 2012-02-16 04:24 val.
  Cituoti
Old 2012-02-16, 11:37   #54
woodoooo
 
woodoooo's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-05-11
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 5,911

woodoooo will become famous soon enough

Nusiųsti žinutę woodoooo per Skype™


Standartinis

kaip tu ta diagnostika ant klimos darai?

__________________
WWW.CARZAP.LT
woodoooo neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-02-16, 14:45   #55
Marozas
 
Statusas: Guest
Pranešimai: n/a



Standartinis

Diagnostikos lapus visus turiu kai darau diagnostika. O siaip tai palaikyk rest mygtuka ant ijungtos klimos, ten bus pilna funkciju

  Cituoti
Old 2012-02-19, 17:23   #56
Arturas
 
Arturas's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2011-11-20
Pranešimai: 1,528

Arturas is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Arturas View Post
Pas mane irgi identiška bėda su W140 - ant laisvų stovint pučią vėsų orą, padidėjus apsukom - šiltą. Nusipirkau šiandien naują cirkuliacinį varikliuką, šiom dienom keisiu, pranešiu apie rezultatus
Varikliukas padėjo, dabar visada pučia šiltą orą

__________________
ex: MB W124 250 Turbodiesel; Audi A8 3.7 Quattro; MB W140 300SE 3.2; MB W220 S320; MB ML270CDI; Lexus GS300; MB W211 C220CDI
VW Passat 1.4TSI DSG (2017); LEXUS RX400h (2007)
Arturas neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-05-28, 18:16   #57
Tomkis
 
Tomkis's Avatar
 
Statusas: Pastovus MB1 Narys
Užsiregistravo: 2010-01-17
Gyvenamoji Vieta: Siauliai
Pranešimai: 102

Tomkis is on a distinguished road



Standartinis

na ir prisiskaiciau idomybiu. Na mano nuomone siek tiek kitokia. Mano auto w203 270CDI

Teorija: kol stovite vandens pompa sukasi vienu greiciu, kai pradedate vaziuoti padideja jos sukimosi greitis ir cirkuliacija sildymo sistemoje pagreiteja, taip greiciau keiciasi karstas vanduo po visa sistema.

Verdiktas: Manau jog sirkuliacinis siurbliukas padeda tai atlikti. Kai stovi automobilis vietoje jis privercia vandeni sirkuliuoti po visa sildymo sistema.

Mano variantas. Siandien padare diagnostika ir nustate jog jis neveikia. gryzes namo atsidariau kapota ir patikrinau, pats cirkuliacinis siurblys veikia, nes sukasi. bet nzn kada jis automatiskai turi suktis ir kur jo saugiklis gali buti,nes laiduose neisgaunu 12V to nerandu niekur, kol kas. Bet tai ilgai gal netruks

Gal kas pagal koda gales pasakyti kaip jis vadinasi angliskai ar jo tikrasis pavadinimas, kad butu galima rasti saugiklineje jo vieta, ar rele jos.








__________________
MB E300 w124 Benzinas
MB E300 s210 DYzelinas
MB 190 w201 Benzinas
MB C270 w203 Dyzelinas

Paskutinį kartą redagavo Tomkis; 2012-05-28 18:21 val.
Tomkis neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-05-29, 00:05   #58
tech1
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2009-02-15
Gyvenamoji Vieta: Ingolstadt, Bayern
Pranešimai: 953

tech1 is on a distinguished road



Standartinis

kiek turejau problemu su 220(215) sildymu, visada budavo beda cirkuliaciniam siurblyje, o kas del klaidos 1000 , tai i ja nereik kreipt demesio

tech1 neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks

Temos įrankiai
Rodymo būdai

Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.