Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Techninė Pusė. Remontai Ir Kiti Techniniai Dalykai » S klasė » W220

Naujas pranešimas
Rodymo būdai
Temos įrankiai
Old 2011-12-10, 13:31   #21
cvixas
 
Statusas: MB1 Narys
Užsiregistravo: 2010-11-19
Gyvenamoji Vieta: Šiauliai
Pranešimai: 81

cvixas is on a distinguished road



Standartinis

Pafotkinsiu prie progos.
Taigi, daug uzsispyrimo, dvi savaites diena is dienos darbo, daug bandymu, visko buta ir pagaliau rezultate w220 stovi ant spiruokliu, tikslas pasiektas Norimas aukstis isgautas, be jokiu spiruokliu pjovimu, gadinimu, tiesiog pritaikyta viskas nuo mercedes benz modeliu, amortikai spiruokles, viskas nuo mb
Esu toks zmogus, kuriam patinka visokie, galima sakyti nestandartiniai dalykai, man patinka bandyti padaryti tai ka sugalvoju, nematau nieko blogo, kad pasidariau vaziuokle paprastesne, ne delto, kad nera pinigu tvarkyti amortikus, beje mano amortikai visi sveiki, visa air'matic sistema sveika, ir dabar viskas pardavinejama. Vaziuoja lb minkstai!
Tiesiog vel sugalvojau ant vasaros padaryti maza projekteli, kur w220 padarysim "nesveika" masinyte, manau noras issipildys, pasidalinsiu ir savo mintimis su forumo draugais, gal kam patiks, tai ka darau, o kitiem gal nelabay, ir tikrai kaip kazkas kalbejo apie lemputes xenon ir paprastas, kad keisiu, ce tikra nesamone, kartais snekat nesamones. sory uz ot.
Priziurejau daug videku, ir manau iseis geras variantas is w220 su jo originalia, amg, wald ir lorinser apdaila, darysiu kazka vienetinio dalyko, bandysiu panaudoti visas apdailas ant masinos, jas derinant..
Galiu pasakyti tik tiek, kad ce nebe pirmas mano mersas ir nebe pirmas projektas..
Esu turejas tris w140 mb, ir va pirmas mano w220
Mano buvusieji:
20.jpg

24.jpg

26.jpg

O sekantis w220 bus daugiau foto pavasari, kaip atrodis bent tai kaip as tikiuosi...
Nes bus visas is sidabrines spalvos perdazytas baltai.. sudetos apdailos, ratai..
Parodysiu ir vel galeste uz kazka nuteisti uz kazka gal pagirti.

cvixas neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-12-10, 14:02   #22
Tomskis
 
Tomskis's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-03-25
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 22,564

Tomskis will become famous soon enough

Nusiųsti žinutę Tomskis per Skype™


Standartinis

megsti ziuriu didelius ratus tai idek kaip dabar atrodo 220, kad butu su kuo palygint

__________________
حكة جدا ترجمته؟
Tomskis neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-12-10, 14:10   #23
cvixas
 
Statusas: MB1 Narys
Užsiregistravo: 2010-11-19
Gyvenamoji Vieta: Šiauliai
Pranešimai: 81

cvixas is on a distinguished road



Standartinis

Pafotkinsiu kokia diena ir imesiu parodyt kaip dabar atrodo w220

cvixas neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-12-10, 14:49   #24
vanix
 
vanix's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-10-05
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 4,970

vanix will become famous soon enough



Standartinis

Matau gera skoni turi cvixas, manau ir W220 baltas turetu but toks pat ispudingas kaip ir W140 Sekmes darbuose

__________________
'04 MB С55 AMG
vanix neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-12-10, 19:08   #25
Marozas
 
Statusas: Guest
Pranešimai: n/a



Standartinis

o del idomumo, kodel perdarei vaziuokle? Norejai patikimesnes masinos? Ar nemeta klaidu airmatic?
As mielai irgi pasidaryciau savo i paprasta, bet pas mane neina, nes vairo stiprekas ir abc ta pacia pompa naudoja. Plius nera kazkokio rollbar, ar kazkokios dalies, kuri masina stsbilizuoja. Kai buvo sugede, biski pavaziavau, tai kaip su vezimu. Nuo kalno atrodo issikrisiu i ora, bet vaziavo taip pat minsktai

  Cituoti
Old 2011-12-10, 19:38   #26
glutaminas
 
Statusas: Guest
Pranešimai: n/a



Standartinis

as jau isivaizduoju kaip gerai atrodys w220 baltas su visom apdailom gerais ratais ir zemai stovintis gerai kad uzsiemi tikrais mersais, t.y. sonderklasem

o del pigumo, tai manau tiesiog padarei projekta ir jis pasiseke, jei persidaro nebrangiai, pilnai gali ideti skelbima kad perdarineji situs airmatikus i paprasta, tai uzsidirbsi dar nemazai pinigu...

  Cituoti
Old 2011-12-10, 21:00   #27
augi$
 
augi$'s Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2010-01-09
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 1,578

augi$ is on a distinguished road



Standartinis

pagal w140 w220turetu buti irgi gerulis. dideli ratai ,geras dropas mane veza.

augi$ neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-12-11, 00:19   #28
cvixas
 
Statusas: MB1 Narys
Užsiregistravo: 2010-11-19
Gyvenamoji Vieta: Šiauliai
Pranešimai: 81

cvixas is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Feibis View Post
o del idomumo, kodel perdarei vaziuokle? Norejai patikimesnes masinos? Ar nemeta klaidu airmatic?
As mielai irgi pasidaryciau savo i paprasta, bet pas mane neina, nes vairo stiprekas ir abc ta pacia pompa naudoja. Plius nera kazkokio rollbar, ar kazkokios dalies, kuri masina stsbilizuoja. Kai buvo sugede, biski pavaziavau, tai kaip su vezimu. Nuo kalno atrodo issikrisiu i ora, bet vaziavo taip pat minsktai
Perdariau todel, kad nenorejau ten zaistis su tais air'matic, nes reikia kalibruoti ji del zemumo, man nepatinka standartinis mersas, jis turi buti siek tiek zemesnis, o tada galima jau is jo paspausti ir daugiau... + del vaziuokles, zinau dabar, kad nebus jokiu problemu su amortikais, nesukris, nesuges, visada stoves tokiu auksciu koki pasidariau, nepriklausomai nuo oro salygu, manau mano vaziuokle man yra geresne ir tobulesne mano tolimiems planams, siauliai netiki kad gali w220 geriau atrodyti uz mano buvusi w140, nes visi pamate nebeturejo ka pasakyti, o as manau, kad w220 dar geriau atrodis, ce tik tarp kitko.. as manau, kad eitu ir tau persidaryti, pas mane irgi is pradziu mete abs ir nebeveike stiprekas, buvau issigandes.. bet po atidaus perziurejimo, pastebejau, kad amortiku ir abs dacikai jungiasi atskirai, tik jie yra sujungti ir atrodo kaip viena detale.. juos atskyrus ir sujungus abs dacikus, viskas atsistate i vietas
Dabar vaziuoju gatve zemas su w220 ir jau dbr sulaukiu daugiau demesio, tai kas bus pavasari...

cvixas neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-12-11, 00:42   #29
cvixas
 
Statusas: MB1 Narys
Užsiregistravo: 2010-11-19
Gyvenamoji Vieta: Šiauliai
Pranešimai: 81

cvixas is on a distinguished road



Standartinis

Šiauliai prisimena va toky buvusi w140, mane pagavo paparaciai salia automobilio
25.jpg
Vyko siauliuose svente, varzybos, slalomas, atvykus man su mersu, varzybos dare pertrauka, nes miniai patiko mb ir jis sulauke daug demesio..

cvixas neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-12-11, 01:44   #30
NISMAS
 
NISMAS's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-09-08
Gyvenamoji Vieta: KNS
Pranešimai: 3,148

NISMAS is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė cvixas View Post
Perdariau todel, kad nenorejau ten zaistis su tais air'matic, nes reikia kalibruoti ji del zemumo, man nepatinka standartinis mersas, jis turi buti siek tiek zemesnis, o tada galima jau is jo paspausti ir daugiau... + del vaziuokles, zinau dabar, kad nebus jokiu problemu su amortikais, nesukris, nesuges, visada stoves tokiu auksciu koki pasidariau, nepriklausomai nuo oro salygu, manau mano vaziuokle man yra geresne ir tobulesne mano tolimiems planams, siauliai netiki kad gali w220 geriau atrodyti uz mano buvusi w140, nes visi pamate nebeturejo ka pasakyti, o as manau, kad w220 dar geriau atrodis, ce tik tarp kitko.. as manau, kad eitu ir tau persidaryti, pas mane irgi is pradziu mete abs ir nebeveike stiprekas, buvau issigandes.. bet po atidaus perziurejimo, pastebejau, kad amortiku ir abs dacikai jungiasi atskirai, tik jie yra sujungti ir atrodo kaip viena detale.. juos atskyrus ir sujungus abs dacikus, viskas atsistate i vietas
Dabar vaziuoju gatve zemas su w220 ir jau dbr sulaukiu daugiau demesio, tai kas bus pavasari...
tereikejo reguliuojamas traukes pasidaryt jei norejai zemesnio, butu kainave 100lt, butum galejes nuo dugno slifavimo iki kokio nori aukscio pasidaryt, plius butum turejes keliais centimetrais aukstesne padeti suknopke, 3 ketumo padetis. pvz as susizeminu kiek ratai leidzia vasara ir dar turiu papildoma pasikelima, o ziema traukutes patrumpinu su rakteliu ir pakyla masina masina i kokia noriu padeti... o svarbiauia butum turejes komforta kas priklauso tokiai masinai. cia pats baisiausias koks imanoma fail'as - isimt airmatika, isniekinta masina net bloga daros kai pagalvoju... tik jau nelakstyk nes pavojinga su tokiais perdarymais vaziuot

__________________

Restauruojame/parduodame pneumatinius kompresorius ir amortizatorius 867O 99479
NISMAS neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks


Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.