Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Techninė Pusė. Remontai Ir Kiti Techniniai Dalykai » S klasė » W140

Naujas pranešimas
Rodymo būdai
Temos įrankiai
Old 2012-12-12, 18:00   #1
DAROH
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2010-08-27
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 409

DAROH is on a distinguished road



Standartinis w140 klausimelis

Signalizacija nereaguja i pultelio knopkes paspaudima ,su raktu kai uzrakini masina signalizacija isijungia, pats pultelis mirkcioja ir leidzia signala ziurint per kamera matosi.Pradejau jieskoti ir radau nete stai ka...


Paskutinį kartą redagavo DAROH; 2013-01-13 10:29 val.
DAROH neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-12-12, 18:03   #2
DAROH
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2010-08-27
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 409

DAROH is on a distinguished road



Standartinis

[img=http://s9.postimage.org/6l62d7ghn/2012_12_12_13_20_10.jpg]
Модуль управления дистанционного устройства единого замка (справа в багажном отделении)

DAROH neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-12-12, 18:06   #3
DAROH
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2010-08-27
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 409

DAROH is on a distinguished road



Standartinis

ilindau tenai ir pamaciau ,kad to blokelio N54 pas mane nera, tik fishke kaba. Kaip supratau del to signalizacija ir neveikia nuo pultelio?
Kur jieskoti tokio blokelio ,gal kas turit?

DAROH neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-12-12, 22:36   #4
DAROH
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2010-08-27
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 409

DAROH is on a distinguished road



Standartinis

Nieks nezino ar tikrai del to blokelio neveikia signalke? Ir kur ji galima gauti?

DAROH neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-12-13, 13:44   #5
DAROH
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2010-08-27
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 409

DAROH is on a distinguished road



Standartinis

???

DAROH neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-12-13, 19:41   #6
Darvienas
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2012-04-25
Pranešimai: 710

Darvienas is on a distinguished road



Standartinis

http://www.w124performance.com/servi...sis/80-455.pdf
Jei dėsi atgal tai pažiūrėk čia, gal padės... Paskaityk, ten rašo kad po to reikia ir su kodais pažaist, nes raktas su šituo moduliu susiję. Čia aprašymas W124, bet manau kad W140 panašu arba dar sudėtingiau.

Kitas dalykas, sakai kad pultelis leidžia signalą ir tas matosi. Tada logiškai mastant reiktų ieškot kitoj pusėj, mašinoj, kur tas signalas nedaeina.
Ar W140 yra imobilaizeirs po skydeliu kaip R129? Gal jis nepriima signalo iš pultelio... Arba paprasčiausiai trūksta to N54 modulio.

Čia iš kitų:
"The 'Infrared Remote Central Locking (IRCL)' control module also known as N54 sends information to the Engine Control Module (ECM). In order to do so they have to have matching communication numbers when in this example the N54 module is replaced. So I guess the Dealership discusses this with his Parts Counter.

There are two locations for the N54. One in the trunk right side above the battery until 9/95 on US cars. The other is located behind the passenger side front airbag for a 9/95-2002 = p/n 1298203726 at $655.00 MSRP according to Parts.com."

Postas su PDF'ais, ten yra schemos kur minimas N54 modulis. Bet vėlgi, čia R129... W140 neradau :/
http://www.benzworld.org/forums/r129...locking-4.html

__________________

SE300 (3.2l B+G) 1992m.
Darvienas neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-12-14, 01:01   #7
DAROH
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2010-08-27
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 409

DAROH is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Darvienas View Post
http://www.w124performance.com/servi...sis/80-455.pdf
Jei dėsi atgal tai pažiūrėk čia, gal padės... Paskaityk, ten rašo kad po to reikia ir su kodais pažaist, nes raktas su šituo moduliu susiję. Čia aprašymas W124, bet manau kad W140 panašu arba dar sudėtingiau.

Kitas dalykas, sakai kad pultelis leidžia signalą ir tas matosi. Tada logiškai mastant reiktų ieškot kitoj pusėj, mašinoj, kur tas signalas nedaeina.
Ar W140 yra imobilaizeirs po skydeliu kaip R129? Gal jis nepriima signalo iš pultelio... Arba paprasčiausiai trūksta to N54 modulio.

Čia iš kitų:
"The 'Infrared Remote Central Locking (IRCL)' control module also known as N54 sends information to the Engine Control Module (ECM). In order to do so they have to have matching communication numbers when in this example the N54 module is replaced. So I guess the Dealership discusses this with his Parts Counter.

There are two locations for the N54. One in the trunk right side above the battery until 9/95 on US cars. The other is located behind the passenger side front airbag for a 9/95-2002 = p/n 1298203726 at $655.00 MSRP according to Parts.com."

Postas su PDF'ais, ten yra schemos kur minimas N54 modulis. Bet vėlgi, čia R129... W140 neradau :/
http://www.benzworld.org/forums/r129...locking-4.html

Kiek man suprantama signalas nedaeina nuo pultelio nes jam nera kur daeiti ,nes pas mane to modulio n54 isvis nera ten fishke tik kabo prie galinio sparno kur foto imeciau j.Siandien buvau savartyne apziurejau kelis w140 galinius sparnus ten net fishkes nera kur jungt ji ,meistras sako kad kiek jis zino w140 po kilimeliu keleivio tas modelis stovi.Dar vienas sake kad nuo 1993 metu eina po kilimeliu o iki galinem sparne .Reiks pajungt gal prie kompo parodys ko truksta ar kas negerai su ta signalke gal...

DAROH neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-12-15, 00:50   #8
Darvienas
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2012-04-25
Pranešimai: 710

Darvienas is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė DAROH View Post
Kiek man suprantama signalas nedaeina nuo pultelio nes jam nera kur daeiti ,nes pas mane to modulio n54 isvis nera ten fishke tik kabo prie galinio sparno kur foto imeciau j.Siandien buvau savartyne apziurejau kelis w140 galinius sparnus ten net fishkes nera kur jungt ji ,meistras sako kad kiek jis zino w140 po kilimeliu keleivio tas modelis stovi.Dar vienas sake kad nuo 1993 metu eina po kilimeliu o iki galinem sparne .Reiks pajungt gal prie kompo parodys ko truksta ar kas negerai su ta signalke gal...
Nu aš irgi taip suprantu kad pas tave dėl to ir nedaeina tas signalas nes nėra to modulio. O gal jų nėra tuose, kur raktas buvo paprastas, kaip pvz pas mane. Nėra jokio imobilaizerio. Atrakinu su pulteliu, bet iš tikrųjų net nežinau kur jis siunčia signalą ir prie ko jis prijungtas. Raktas paprastas, kaip W123
Pabandyk pasikonsultuot su signalkės meistrais, gal tie ką pagelbės.

__________________

SE300 (3.2l B+G) 1992m.
Darvienas neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-12-15, 10:27   #9
DAROH
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2010-08-27
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 409

DAROH is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Darvienas View Post
Nu aš irgi taip suprantu kad pas tave dėl to ir nedaeina tas signalas nes nėra to modulio. O gal jų nėra tuose, kur raktas buvo paprastas, kaip pvz pas mane. Nėra jokio imobilaizerio. Atrakinu su pulteliu, bet iš tikrųjų net nežinau kur jis siunčia signalą ir prie ko jis prijungtas. Raktas paprastas, kaip W123
Pabandyk pasikonsultuot su signalkės meistrais, gal tie ką pagelbės.
Pas mane raktas atsilenkentis.Varysiu pas meistrus pajungs kompa gal paiskes kas...

DAROH neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-12-15, 10:29   #10
Gintaras
 
Gintaras's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2011-07-18
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 1,142

Gintaras is on a distinguished road



Standartinis

O tas atsilenkiantis raktas visas spynas rakina ? bagažinę , keleivio duris ,daiktadėžę ???

Gintaras neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks


Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.