Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Diskusijos Apie Mercedes-Benz » Mūsų Mercedes-Benz

Naujas pranešimas
Old 2014-08-07, 16:52   #1
Darius1
 
Statusas: Naujasis MB1 Narys
Užsiregistravo: 2014-08-07
Gyvenamoji Vieta: Lietuva, Vilnius. Vokietija, Bielefeld.
Pranešimai: 8

Darius1 is on a distinguished road



Arrow Darius1 - MB W212 E350 blueefficiency

Sveiki. !

Nusprendžiau prisijungti į MB fanu gretas ir prisistatyti. Mano vardas Darius, šiuo metu dirbu ir gyvenu Vokietijoje, gaila, ko tolyn tuo mažiau laiko atrandu Lietuvai. Vairuoju Mercedes benz E350 w212 kėbule. Visų pirma norėčiau, kad suprastumėte tai ,kad aš skiriuosi nuo jūsų, kadangi nesu 100procentinis MB fanas. Prijaučiu trims markiems ir mano gyvenimas susietas su BMW, Lexus ir Mersedes. Daug gyvenimo akimirkų praleidžiu ant ratų, i metus 100-140tūkst. 60prc. kelio autobanuose. Todel man reikalingas komfortiškas,manevringas, greitas sedanas. Prieš tai turėjau dar gyvendamas Lietuvoj 4 MB, w140 s320, w220 s400, w211 e320 ir labai trumpą laiką cls350. Pats nuostabiausias ,labiausiai pavykęs ir kokybiškiausias,bent iš mano turėtų MB, mano požiūriu buvo w211. Turbūt kodėl, padiskutuosime ir pasiginčysime , jei kas nesutinkate, įdėmiai išklausysiu

Na o dabar apie dabartį... Dabartis ir dabartinės e klasės kokybė žiauri, tai išsijuokimas, išsivaipymas iš mercedes ir šeip nevykes modelis. žvelgiant į kokybę žiaurus modelis, nežinau kuo jis mane pakerėjo prieš nepilnus metus, kad aš jį taip negalvodamas įsigijau. Po nepilnų metų važinėjimo jis man jau asocijuojasi su Kia. Kodėl? Tie kieti ir pigūs plastmasgaliai, nemalonus ir pernelyg lengvas ir grubus vairas ir nesamoningos formos sedynės pradeda vimdyt per kiekviena tolimesnę kelionę. Nesu melomanas, bet prieš tai turėtame e60 kurio garso aparatūra nemaža dalis žmonių keikia, buvo ausims atgaiva palyginus su w212. Kas jau kas, bet labai džiugina variklio vikrumas, greitas pavarų supratingumas, stabilumas ir kuro sąnaudos... Apibendrinant blogąją pusę visi minusai tai tik iš kasdienio naudojimo pusės kurie labai greitai įgrista ir mašina tampa nebemaloni ir neįdomi. Važinėjant iki bažnyčios ir atgal, gal ir nieko.


Bet kam išvaizda yra svarbiausia ir nėra svarbu vairavimo malonumas šitą modelį rekomenduoju 100prc. Taigi daugiau apie mano w212: širdutėje plaka 3ltr dyzelinis variklis ir 265arkliai. 2011metų, Gimęs tapačią dieną ir tą patį mėnesį kaip ir aš lapkritį. blueefficiency . Pagrąžintas orginaliu AMG paketu ir ratais. Komplektacija +- Pilna. Nežinau ką komentuoti apie jį, viskas foto matosi. Beje Mersas bus pardavinėjamas Vokietijoje už vokiška kainą, kad ir kaip mes su ja nesudraugaujam, tačiau investuota tikrai daug. Jeigu ką sudomino, kreipkities asmenine žinute atsiūsiu daugiau foto ir istorijos, parvežimas būtu nemokamas, už poros sav būsiu gimtinėj. Lietuvos kelių matęs tik kelis tūkstančius km.

P.S. Nepagalvokit, kad forume darausi pardavimo reklamą, labai tikiuosi, kad sekantis auto bus taip pat MB tik aukštesnės klasės ir jis manęs nenuvils. Bet dabar jam teks pakovot prieš Lexusą ir BMW , kaip bebūtu išvaizda, privalumus labiausiai pasiūlo MB bet šįkart tokių skubotų išvadų nedarysiu, nes jau skubėdamas pasimokiau. Pirma išbandysiu visus, ir auto rinksiuosi minimum 4 metam į priekį. Gero kelio!


















Darius1 neprisijungęs   Cituoti
Old 2014-08-07, 16:59   #2
raimis528
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2013-07-03
Gyvenamoji Vieta: Kedainiai
Pranešimai: 537

raimis528 is on a distinguished road



Standartinis

Asmeniskai, tai isvaizda jo baisi. BMW F serija daug kartu geriau atrodo.
Lygiai kaip ir BMW e60 man buvo baisus, del to pirkau w211.

raimis528 neprisijungęs   Cituoti
Old 2014-08-07, 17:01   #3
giedriuzxz
 
giedriuzxz's Avatar
 
Statusas: Pastovus MB1 Narys
Užsiregistravo: 2010-05-17
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 119

giedriuzxz is on a distinguished road



Standartinis

Ziauriai, ziauriai grazus...Nei atimt, nei pridet! Apple turi sansa ispildyti savo svajone

__________________
MB w211 e280cdi 2005 7G-tronic
giedriuzxz neprisijungęs   Cituoti
Old 2014-08-07, 17:04   #4
egise
 
egise's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-10-06
Pranešimai: 4,038

egise is on a distinguished road



Standartinis

Sveikas prisijunges. Laaabai grazus MB Super

__________________
Ex W210 2.2D
Ex W210 3.0D
Ex W203FL 2.2cdi
Ex W210FL 3.2cdi
Ex W220FL
?
egise neprisijungęs   Cituoti
Old 2014-08-07, 17:09   #5
Artunas
 
Artunas's Avatar
 
Statusas: Administratorius
Užsiregistravo: 2012-10-27
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 5,529

Artunas is on a distinguished road



Standartinis

Labai gražus mersas, apie autoriaus prisistatymą patylesiu, suvalgys jį čia be manęs



Juokauju gi

Artunas neprisijungęs   Cituoti
Old 2014-08-07, 17:11   #6
Joshua
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-10-02
Pranešimai: 3,067

Joshua is on a distinguished road



Standartinis

Aparatas geras, bet kazkaip istorijoje parasytoje klaustuku kyla
p.s. cia dar ne tokiu detektyvu yra
Citata:
Pradžioje rašė Darius1 View Post
Sveiki. !

Nusprendžiau prisijungti į MB fanu gretas ir prisistatyti. Mano vardas Darius, šiuo metu dirbu ir gyvenu Vokietijoje, gaila, ko tolyn tuo mažiau laiko atrandu Lietuvai. Vairuoju Mercedes benz E350 w212 kėbule. Visų pirma norėčiau, kad suprastumėte tai ,kad aš skiriuosi nuo jūsų, kadangi nesu 100procentinis MB fanas. Prijaučiu trims markiems ir mano gyvenimas susietas su BMW, Lexus ir Mersedes. Daug gyvenimo akimirkų praleidžiu ant ratų, i metus 100-140tūkst. 60prc. kelio autobanuose. Todel man reikalingas komfortiškas,manevringas, greitas sedanas. Prieš tai turėjau dar gyvendamas Lietuvoj 4 MB, w140 s320, w220 s400, w211 e320 ir labai trumpą laiką cls350. Pats nuostabiausias ,labiausiai pavykęs ir kokybiškiausias,bent iš mano turėtų MB, mano požiūriu buvo w211. Turbūt kodėl, padiskutuosime ir pasiginčysime , jei kas nesutinkate, įdėmiai išklausysiu

Na o dabar apie dabartį... Dabartis ir dabartinės e klasės kokybė žiauri, tai išsijuokimas, išsivaipymas iš mercedes ir šeip nevykes modelis. žvelgiant į kokybę žiaurus modelis, nežinau kuo jis mane pakerėjo prieš nepilnus metus, kad aš jį taip negalvodamas įsigijau. Po nepilnų metų važinėjimo jis man jau asocijuojasi su Kia. Kodėl? Tie kieti ir pigūs plastmasgaliai, nemalonus ir pernelyg lengvas ir grubus vairas ir nesamoningos formos sedynės pradeda vimdyt per kiekviena tolimesnę kelionę. Nesu melomanas, bet prieš tai turėtame e60 kurio garso aparatūra nemaža dalis žmonių keikia, buvo ausims atgaiva palyginus su w212. Kas jau kas, bet labai džiugina variklio vikrumas, greitas pavarų supratingumas, stabilumas ir kuro sąnaudos... Apibendrinant blogąją pusę visi minusai tai tik iš kasdienio naudojimo pusės kurie labai greitai įgrista ir mašina tampa nebemaloni ir neįdomi. Važinėjant iki bažnyčios ir atgal, gal ir nieko.


Bet kam išvaizda yra svarbiausia ir nėra svarbu vairavimo malonumas šitą modelį rekomenduoju 100prc. Taigi daugiau apie mano w212: širdutėje plaka 3ltr dyzelinis variklis ir 265arkliai. 2011metų, Gimęs tapačią dieną ir tą patį mėnesį kaip ir aš lapkritį. blueefficiency . Pagrąžintas orginaliu AMG paketu ir ratais. Komplektacija +- Pilna. Nežinau ką komentuoti apie jį, viskas foto matosi. Beje Mersas bus pardavinėjamas Vokietijoje už vokiška kainą, kad ir kaip mes su ja nesudraugaujam, tačiau investuota tikrai daug. Jeigu ką sudomino, kreipkities asmenine žinute atsiūsiu daugiau foto ir istorijos, parvežimas būtu nemokamas, už poros sav būsiu gimtinėj. Lietuvos kelių matęs tik kelis tūkstančius km.

P.S. Nepagalvokit, kad forume darausi pardavimo reklamą, labai tikiuosi, kad sekantis auto bus taip pat MB tik aukštesnės klasės ir jis manęs nenuvils. Bet dabar jam teks pakovot prieš Lexusą ir BMW , kaip bebūtu išvaizda, privalumus labiausiai pasiūlo MB bet šįkart tokių skubotų išvadų nedarysiu, nes jau skubėdamas pasimokiau. Pirma išbandysiu visus, ir auto rinksiuosi minimum 4 metam į priekį. Gero kelio!



















Paskutinį kartą redagavo Joshua; 2014-08-07 17:34 val. Priežastis: Autoriaus prašymu
Joshua neprisijungęs   Cituoti
Old 2014-08-07, 17:16   #7
Robis
 
Robis's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-11-16
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 5,044

Robis is on a distinguished road



Standartinis

Mersas totaliai skirtas Apple'ui

Robis neprisijungęs   Cituoti
Old 2014-08-07, 17:18   #8
Darius1
 
Statusas: Naujasis MB1 Narys
Užsiregistravo: 2014-08-07
Gyvenamoji Vieta: Lietuva, Vilnius. Vokietija, Bielefeld.
Pranešimai: 8

Darius1 is on a distinguished road



Standartinis

Sveikas Joshua!

Netikėta ir malonu, kad Lietuvaičiai tokie greiti detektyvai. Neseniai nusiunčiau kolegai nuotraukas, kad parūpintu internetę vietą, turėtumėte jau ne tik mobile.de bet ir dauguma kitų svetainių jį rasti. O kokie neaiškumai jums kyla? Nėra pas-liepta jokių įkalčių... P.S e60 prieš pardavimą irgi paskelbiau Lietuvai, taip pat būčiau nemokamai parvežęs, lietuvis labai susidomėjo, bet kai pasakiau kaina tai vos neišvadino dal***obu, tai todėl iškart ir pridūriau, kad už Vokišką kainą


Paskutinį kartą redagavo Darius1; 2014-08-07 17:24 val.
Darius1 neprisijungęs   Cituoti
Old 2014-08-07, 17:18   #9
Gadget
 
Gadget's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2011-03-22
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 5,278

Gadget is on a distinguished road



Standartinis

Jei ne juodi ratai, butu superinis

__________________
STAR diagnostika. Chiptuning, EGR/DPF korekcija. Mercedes raktų gamyba. ISM/ECU blokų naujinimas. Elektronikos darbai.

http://www.mbguru.lt

tel. nr. +370 (628) 93 035
________________________
Gadget neprisijungęs   Cituoti
Old 2014-08-07, 17:25   #10
Apple
 
Apple's Avatar
 
Statusas: Administratorius
Užsiregistravo: 2011-07-22
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 14,619

Apple will become famous soon enough



Standartinis

Ledų ledas uz kiek parduodi?

__________________

A208 CLK430 AMG
_______________
EX:
W164 ML350 CDI
W215 CL500
W211 E320 CDI
W203 C270 CDI
Apple neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks

Temos įrankiai
Rodymo būdai

Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.