Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Diskusijos Apie Mercedes-Benz » Diskusijos Apie Konkrečius Mercedes-Benz Modelius

Naujas pranešimas
Old 2010-09-04, 17:24   #1
berzas
 
Statusas: Naujasis MB1 Narys
Užsiregistravo: 2010-09-04
Gyvenamoji Vieta: Kuršėnai
Pranešimai: 16

berzas is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę berzas per Skype™


Standartinis Pirma auto. MB CLK

Sveiki. Taigi ieškausi pirmo auto... išpradžių maščiau apie BMW, bet atsitiktinai pamačiau mieste stovintį MB CLK ir tikrai paliko neblogą įspūdį. Pasivarčiau internete, pasirinkimas šioks toks yra... Taigi kokie jų + ir - ? Kaip su eksplotacija? Koki motorą patartumėt rinktis? Labai galingo (430 ir amg palikim rimtesniem berniukam) variklio nenoriu... Kojnėje turiu 4000eu. Noriu automato ir odos. Ar tie mano norai realūs? Į ką reiktų atkreipti dėmėsį perkant MB? Šiaip turiu galimybę ir parsivežti auto išį Vokiečių... Taigi apšvieskit prašau mane apie šitą automobiliuką.

berzas neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-09-04, 17:25   #2
woodoooo
 
woodoooo's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-05-11
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 5,911

woodoooo will become famous soon enough

Nusiųsti žinutę woodoooo per Skype™


Standartinis

o elektriniu langu nenori?

__________________
WWW.CARZAP.LT
woodoooo neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-09-04, 18:39   #3
berzas
 
Statusas: Naujasis MB1 Narys
Užsiregistravo: 2010-09-04
Gyvenamoji Vieta: Kuršėnai
Pranešimai: 16

berzas is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę berzas per Skype™


Standartinis

ne isuzu ieškau, kad "irkliukus" salone raščiau

berzas neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-09-04, 18:58   #4
Edgis
 
Edgis's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-11-22
Gyvenamoji Vieta: Šiauliai
Pranešimai: 7,893

Edgis is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę Edgis per Skype™


Standartinis

Tai persakityk temas tų forumiečių, kurie tur W208 (Pucenas, Jokerris, Lisas ir kt.), paskui peržvelk šį skyrelį
Jei kils klasuimų - klausk

P.S. forumietis parduoda, nebloga komplektacija, prižiūrėtas. Spausti čia

__________________
2X201; 1X124
Signum V6 CDTI
New project: ORE1
Back in da house: 201.128
Daily driver: Chevrolet Trans sport aka Fake Taxi
Naudotos MB dalys (Šiaulių regionas) tel:; Edgaras tel: 867635773 Gryša tel: 868631990
Picų išvežiotojas su plafonu ant merso ir užkietėjęs teoretikas™

Aš visada branginsiu išankstinę ir niekuom nepagrįstą nuomonę, kurią apie jus susidariau.
www.sidabrostrele.lt Mercedes-Benz automobilių ir sunkvežimių remontas bei prekyba naujomis dalimis.

Paskutinį kartą redagavo Edgis; 2010-09-04 19:06 val.
Edgis neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-09-04, 19:33   #5
berzas
 
Statusas: Naujasis MB1 Narys
Užsiregistravo: 2010-09-04
Gyvenamoji Vieta: Kuršėnai
Pranešimai: 16

berzas is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę berzas per Skype™


Standartinis

uooooj! žalias salonas... ne man! ir aš odos noriu... tai kiek supratau, kiek perskačiau, pagrindiniai defektai yra oro srauto matuoklis ir babinos. Bet va niekas tiksliai ir nepasake, ar tikrai važiuoklė tinka nuo C klasės? Kaip su važiuoklės dalių kainom? sąnaudos kaip ir aiškios - ~10-11l... Normalu, dabar su Opel Astra cabrio 2,2 benzinu laksčiau, tai sąnaudos irgi 11,1 ir mažiau nekrenta (aišku labiau po miesta važinėjama buvo). Supratau, kad reiktu rinktis tarp 230k ir 200k, pirmenybe suteikiant 230... tik vat dar tas kompresoriukas kelia susirūpinimą truputį. toks naujas, labiau galbūt neišbandytas dalykas (bent man).

berzas neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-09-04, 19:40   #6
Edgis
 
Edgis's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-11-22
Gyvenamoji Vieta: Šiauliai
Pranešimai: 7,893

Edgis is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę Edgis per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė berzas View Post
uooooj! žalias salonas... ne man! ir aš odos noriu... tai kiek supratau, kiek perskačiau, pagrindiniai defektai yra oro srauto matuoklis ir babinos. Bet va niekas tiksliai ir nepasake, ar tikrai važiuoklė tinka nuo C klasės? Kaip su važiuoklės dalių kainom? sąnaudos kaip ir aiškios - ~10-11l... Normalu, dabar su Opel Astra cabrio 2,2 benzinu laksčiau, tai sąnaudos irgi 11,1 ir mažiau nekrenta (aišku labiau po miesta važinėjama buvo). Supratau, kad reiktu rinktis tarp 230k ir 200k, pirmenybe suteikiant 230... tik vat dar tas kompresoriukas kelia susirūpinimą truputį. toks naujas, labiau galbūt neišbandytas dalykas (bent man).
Na salonas yra pakeičiamas dalykas Skirtumo tarp 200K ir 230K praktiškai nėra Kompresorius ištikro yra gėris, su sąlyga, kad sveikas Kad labai linktų tie kompresoriai neteko girdėt, kartais apsukos pagrybauja ir tiek Važiuoklės dalys nėra brangios palyginus su jų tarnavimo laiku išvis W208 yra toks kratinys tarp W210 ir W202 Taip, kad dalys irgi ten eina, tai nuo vienos, tai nuo kito O CLK320 nežiūrėjai, komplektacijos dažniausiai neblogos, salonas odinis būna, dujas įstačius išvis pasaka būtų

__________________
2X201; 1X124
Signum V6 CDTI
New project: ORE1
Back in da house: 201.128
Daily driver: Chevrolet Trans sport aka Fake Taxi
Naudotos MB dalys (Šiaulių regionas) tel:; Edgaras tel: 867635773 Gryša tel: 868631990
Picų išvežiotojas su plafonu ant merso ir užkietėjęs teoretikas™

Aš visada branginsiu išankstinę ir niekuom nepagrįstą nuomonę, kurią apie jus susidariau.
www.sidabrostrele.lt Mercedes-Benz automobilių ir sunkvežimių remontas bei prekyba naujomis dalimis.
Edgis neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-09-04, 19:42   #7
berzas
 
Statusas: Naujasis MB1 Narys
Užsiregistravo: 2010-09-04
Gyvenamoji Vieta: Kuršėnai
Pranešimai: 16

berzas is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę berzas per Skype™


Standartinis

CLK320 ne mano kišenei... galų gale pirma auto, nereikia šokt aukščiau bambos... bet va kaip atskirt, kad tas kompresorius netoli grabo?

__________________
http://armadonas.autogidas.lt Prekyba motociklais, motoroleriais ir jų dalimis.
berzas neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-09-04, 19:47   #8
Edgis
 
Edgis's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-11-22
Gyvenamoji Vieta: Šiauliai
Pranešimai: 7,893

Edgis is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę Edgis per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė berzas View Post
CLK320 ne mano kišenei... galų gale pirma auto, nereikia šokt aukščiau bambos... bet va kaip atskirt, kad tas kompresorius netoli grabo?
Ooo kolega matau beveik kaimynas Iš Kuršėnų, aš tai iš Šiaulių Kadangi neteko rimtai susidurt su kompresorium, tai tiksliai atsakyt negaliu Bet netraukimas būtų vienas iš požymių, paskui jau reiktų pasidomėt kaip kas, nes jau ir man pribrendo reikalas paskert kokį aparatą su kompresorius, kad žinočiau kas ir kaip O internete neieškojai info apie kompresorinius motorus?
P.S. kai nusipirksi CLK privalėsi Šiaulių meete apsilankyt

__________________
2X201; 1X124
Signum V6 CDTI
New project: ORE1
Back in da house: 201.128
Daily driver: Chevrolet Trans sport aka Fake Taxi
Naudotos MB dalys (Šiaulių regionas) tel:; Edgaras tel: 867635773 Gryša tel: 868631990
Picų išvežiotojas su plafonu ant merso ir užkietėjęs teoretikas™

Aš visada branginsiu išankstinę ir niekuom nepagrįstą nuomonę, kurią apie jus susidariau.
www.sidabrostrele.lt Mercedes-Benz automobilių ir sunkvežimių remontas bei prekyba naujomis dalimis.
Edgis neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-09-04, 19:58   #9
berzas
 
Statusas: Naujasis MB1 Narys
Užsiregistravo: 2010-09-04
Gyvenamoji Vieta: Kuršėnai
Pranešimai: 16

berzas is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę berzas per Skype™


Standartinis

internete skaitinėjau, visi panašiai iš tuščio į kiaurą pilsto... va pvz dar nesuprantu ar galima dėt tas dujas į kompresorių ar ne? nes visgi moksleivis esu (nors vistiek aš už mintį "dujos tiktai blynam kept"), tėvų nežadu kaulyt, ne jų gi auto... aišku galima ir su tuo benzinu važinėt, bet bezdalai gi pigiau gaunasi... Nepaslaptis, esu labiau BMW fanas, bet CLK modelis tikrai tiko ir patiko. dabar sukinėjuosi su mamos astra, bet po truputį ir vis rimčiau ieškaus būtent šito MB modeliuko... betkokio pirkti tikrai nežadu, nes nėra kur skubėt.

__________________
http://armadonas.autogidas.lt Prekyba motociklais, motoroleriais ir jų dalimis.
berzas neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-09-04, 20:04   #10
Edgis
 
Edgis's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-11-22
Gyvenamoji Vieta: Šiauliai
Pranešimai: 7,893

Edgis is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę Edgis per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė berzas View Post
internete skaitinėjau, visi panašiai iš tuščio į kiaurą pilsto... va pvz dar nesuprantu ar galima dėt tas dujas į kompresorių ar ne? nes visgi moksleivis esu (nors vistiek aš už mintį "dujos tiktai blynam kept"), tėvų nežadu kaulyt, ne jų gi auto... aišku galima ir su tuo benzinu važinėt, bet bezdalai gi pigiau gaunasi... Nepaslaptis, esu labiau BMW fanas, bet CLK modelis tikrai tiko ir patiko. dabar sukinėjuosi su mamos astra, bet po truputį ir vis rimčiau ieškaus būtent šito MB modeliuko... betkokio pirkti tikrai nežadu, nes nėra kur skubėt.
Kad dujos ir kompresorius vienas kitam nekenkia Bent neteko girdėt Dedi tiesiogines dujas ir ramus sau riedi Aš pats buvau prieš dujas, kol jos buvo tos prieštvaninės, o dabar kai yra tiesioginės dujos, tai ramiai dujoms dedu didelį riebų +

__________________
2X201; 1X124
Signum V6 CDTI
New project: ORE1
Back in da house: 201.128
Daily driver: Chevrolet Trans sport aka Fake Taxi
Naudotos MB dalys (Šiaulių regionas) tel:; Edgaras tel: 867635773 Gryša tel: 868631990
Picų išvežiotojas su plafonu ant merso ir užkietėjęs teoretikas™

Aš visada branginsiu išankstinę ir niekuom nepagrįstą nuomonę, kurią apie jus susidariau.
www.sidabrostrele.lt Mercedes-Benz automobilių ir sunkvežimių remontas bei prekyba naujomis dalimis.
Edgis neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks

Temos įrankiai
Rodymo būdai

Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.