Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Įvairios Temos » Skyrelis Policijai

Naujas pranešimas
Rodymo būdai
Temos įrankiai
Old 2009-09-28, 10:39   #31
ruffis
 
ruffis's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2007-12-03
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 2,209

ruffis is on a distinguished road



Standartinis

kai panaikino balus, nemoku i kisene

__________________
Life is too short to drive anything else
ruffis neprisijungęs   Cituoti
Old 2009-09-28, 12:00   #32
jonukas2
 
jonukas2's Avatar
 
Statusas: Pastovus MB1 Narys
Užsiregistravo: 2009-04-19
Gyvenamoji Vieta: klaipeda skuodas
Pranešimai: 177

jonukas2 is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę jonukas2 per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Edgaras View Post
2 kartus ???? nu geras... ot sekasi...
mane i savaite du kartus sustabdo cia vienas toks rajoninis ekipazas kuris pastoviai mane kerta ant patikrinimo tai tiesiai sviesiai pasakes "stabdysiu tave tol kol rasiu uz ka nubaust"
as kai nupirkau kupa tai mane per diena stabdydavo po 3 kartus jau zadejau parduot masina o saknys tame kad pries mane ji turejo renginiu vadovas toks pacanas tai vazinejo su raudonais numereis be teh ir draudimo tai ji visi mientai pazinojo,stabdydavo o jis jiems pakvietimu i rengini duoda ir paleidzia. tai kol visi ekipazai manes neperstabde po 2 kartus tol neapsiramino. dabar jau ramai vazinet galiu nors tas c124 modelis labai krenta i akis tiems agurkams paskutine bauda sumokejau 400lt tai pries balta lenta nusove vazavau 100 tai sako gyvenvete jug , sakau pries zenkla nusovei o ten galima buvo vaziuoti 90 tai niekaip nejo su juo susikalbeti tai sakau skusiu tave kad klaidingai matavai greiti o jis jau buvo praneses per racija tai numete greiti iki 85 ir israse 400lt bauda kuriadar turejau vaziuoti i kita miesta susimoketi dar visa diena kelionei + kuras
nekenciu as policijos agurkai jie nezones

__________________
c124 2.3
jonukas2 neprisijungęs   Cituoti
Old 2009-09-29, 10:29   #33
Cukierka
 
Statusas: MB1 Narys
Užsiregistravo: 2009-02-07
Pranešimai: 39

Cukierka is on a distinguished road



Standartinis

Neperseniausiai buvau ukrainoj ir tokia nemaloni situacija buvo, navigacija rodo kelia kur uzdetas zenklas "eismas draudziamas" kito kelio nezinom o ir pries mus belenkiek masinu pravaziavo tai ir mes is paskos.... nuvaziavom apie 200km ir GI mus sustabdo.... galvojom gal siaip o tas liepe paimt zemelapi ir praeit i masina. o ten pasake kad sitam kely kuriuo vaziuojam vyksta kazkokie bandymai ir jis jau senokai uzdarytas, todel mum reiks gryzt atgal ir ieskot kito kelio. arba..... duodi i kisene ir jis pasakys pro kur vaziuot kad nesutikt daugiau GI patrukiu... na tai ka davem jam 10 doleriu.... arba apie 24lt tai zmogus rankom tryne mum leido toliau vaziuot, pasake artimesni kelia, nubraize zemelapy apylankas ir pasake kur kolonele rast. cia buvo nerealu uz 10$

__________________
W210 2.2 cdi
Cukierka neprisijungęs   Cituoti
Old 2009-09-29, 12:03   #34
Tomskis
 
Tomskis's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-03-25
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 22,564

Tomskis will become famous soon enough

Nusiųsti žinutę Tomskis per Skype™


Standartinis

sovietu sajungos tai normali kaina uz 30km virsytus 5 eurus palikau baltarusijoje.

__________________
حكة جدا ترجمته؟
Tomskis neprisijungęs   Cituoti
Old 2009-10-08, 07:38   #35
KoBalD
 
Statusas: Naujasis MB1 Narys
Užsiregistravo: 2009-05-02
Pranešimai: 19

KoBalD is on a distinguished road



Standartinis

Uoj

__________________
Audi 80s. 90'' Brrr....
MB CE300 87''
KoBalD neprisijungęs   Cituoti
Old 2009-10-08, 10:47   #36
Edgis
 
Edgis's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-11-22
Gyvenamoji Vieta: Šiauliai
Pranešimai: 7,893

Edgis is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę Edgis per Skype™


Standartinis

Mažiausiai esu sumokėjęs 2 šeimynines picas ir padažų rinkinį Buvo toks reikalas, kad nukirto važiuojant prieš eismą. Čia dar dirbau su Mazda 323F ryyyškiai raudona. Situacija tokia, kad vežiau picą ir grįždamas nutariau trumpint kelią.Nes ta gatve į vieną pusę gali važiuoti visi, o grįžti tik autobusai Nu aš ir apsimečiau autobusu Žaliasis užmate važiuodamas ir įsijungęs diskoteką paskui mane, o aš ramiai 65km/h sau važiuoju. Sustabdė ir sako, kad man bauda bus 200lt ir t.t. O jam papietaut pasiūliau, sakau 2 šeimyninės picos su padažais bus ok? Sako vežk į komisariatą Grįžau į piceriją, šefui pasakiau,kad reikia 2 picų mentam, iškepė picas, aš nuvežiau ir likau be baudos ir už picas nieko nemokėjau Pasisekė man tada

__________________
2X201; 1X124
Signum V6 CDTI
New project: ORE1
Back in da house: 201.128
Daily driver: Chevrolet Trans sport aka Fake Taxi
Naudotos MB dalys (Šiaulių regionas) tel:; Edgaras tel: 867635773 Gryša tel: 868631990
Picų išvežiotojas su plafonu ant merso ir užkietėjęs teoretikas™

Aš visada branginsiu išankstinę ir niekuom nepagrįstą nuomonę, kurią apie jus susidariau.
www.sidabrostrele.lt Mercedes-Benz automobilių ir sunkvežimių remontas bei prekyba naujomis dalimis.
Edgis neprisijungęs   Cituoti
Old 2009-10-11, 13:54   #37
kaif9607
 
Statusas: Guest
Pranešimai: n/a



Standartinis

anksciau buvo tokia situacija,kad sustabde ir paklause kur klevo lapas,tada buvo gera nuotaika pas mane ir atsakiau:nu virsininke... ant mersedeso klevas? atidave dokumentus ir pasake gerai vaziuok o vakar zali uz klevo lapa paeme 20lt =D geriau mokesiu ,bet kleva tikrai ant merso nedesiu

  Cituoti
Old 2009-10-11, 14:50   #38
yamato
 
yamato's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-04-08
Gyvenamoji Vieta: Marijampolė
Pranešimai: 3,625

yamato is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę yamato per Skype™


Cool

kazkaip keistai... apie metus vazinejau su mb, kai reikejo klevo, ir neklausinejo nei karto...

bmw taip pat turejau, tada dar 70 zenklo reikejo, tai del jo taip pat tik karta bande kabintis, bet atsakiau, kad masina pardavimui, nes raudonais numeriais vazinejau

__________________
Automobilių Transportavimas Lietuva-Vokietija-Lietuva,
Naujos, naudotos bei restauruotos padangos, montavimas, balansavimas, vulkanizavimas
Naujos automobilių dalys, akumuliatoriai, lemputės
Autoserviso paslaugos, diagnostika, patikra, važiuoklės bei pavarų dėžių remontas, žibintų remontas bei restauracija
yamato neprisijungęs   Cituoti
Old 2009-10-11, 17:50   #39
Tomskis
 
Tomskis's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-03-25
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 22,564

Tomskis will become famous soon enough

Nusiųsti žinutę Tomskis per Skype™


Standartinis

nematau gedos nei klevo, nei 70 zenklo uzsiklijuot, nei dirzo prisisegt, nei posukio rodyt.

__________________
حكة جدا ترجمته؟
Tomskis neprisijungęs   Cituoti
Old 2009-10-11, 18:56   #40
Diavolis
 
Diavolis's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2009-09-14
Gyvenamoji Vieta: Alytus
Pranešimai: 328

Diavolis is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę Diavolis per Skype™


Standartinis

Koks skirtumas su tuo lapu ar ne as ir ferrari turedamas jej reiktu det ta lapa uzsideciau

Diavolis neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks


Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.