Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Techninė Pusė. Remontai Ir Kiti Techniniai Dalykai » C klasė » W204

Naujas pranešimas
Old 2020-01-29, 11:29   #1
Gediminas.V
 
Statusas: Naujasis MB1 Narys
Užsiregistravo: 2020-01-29
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 3

Gediminas.V is on a distinguished road



Question Sklendžių turbinos varikliuko gedimas. C320 4matic 2008.

Sveiki, kolegos, esu naujas narys čia, tai malonu prisijungti.

Noriu paklausti Jūsų nuomonės ir patarimo dėl man ištikusio gedimo mašinai.

Prieš keletą mėnesių įsigijau Mercedes benz c 320 cdi 4matic 2008, ir prieš keletą dienų važiuojant užsidegė variklio lemputė ir dingo trauka. Nuvežiau pas pas pora meistrų pirma galvojo, kad laidai trumpina ar saugiklis nes agr klaidą meta ir tik jį bandė pakeisti, bet iškart jį numušdavo. Nuvežus pas kitą jis pažiūrėjo ir pasakė, kad reikia keisti: Sklendžių turbinos varikliuką, kuris atidarinėja/ uždarinėja įsiurbimo kolektorių.

Mano klausimas būtų, gal kas yra susiduręs su tokia pačia bėda?
Gal gali kas rekomenduoti kur geriausia kaina galėčiau nusipirkti tą varikliuką ? Nes tikiu, kad visur jos gali būti skirtingos..( meistras minėjo, kad jo kaina apie 200eur)
Kur Vilniuje rekomenduotumėte jį pakeisti? nes žinau,kad reikia lyg ir paskui priprogramuoti prie kompiuterio jį, ir kiek tai galėtų kainuoti ir būtų teisinga kaina?

Ačiū už atsakymus, ir patarimus

Gediminas.V neprisijungęs   Cituoti
Old 2020-01-29, 14:40   #2
RokasRs
 
RokasRs's Avatar
 
Statusas: Pastovus MB1 Narys
Užsiregistravo: 2018-06-27
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 221

RokasRs is on a distinguished road



Standartinis

Jei tikrai sklendės problema, tai tau neužteks vien tik sklendės varikliuko. Aš saviškiam OM642 viską dariau, tai prisegu foto ką buvau pasiruošęs pakeisti...
Atsimink vieną, kad sklendžių varikliukas sugenda ne šiaip sau, o dėl priežasties. Dažniausia priežastis: susikaupę suodžiai įsiurbimo kolektoriuje. Dar pasitaiko, kad tiesiai ant varikliuko bėga tepalai per retai keičiamą raudoną turbinos tarpinę.
Taigi, norint atlikti viską tvarkingai, keičiasi ne tik varikliukas.
Prieš pora mėnesių pas klientą atvažiavo analogiškas variantas, pakeisti varikliuką. Tai baigėsi naujų kolektorių pirkimu iš Silberauto + visos dalys kurios yra mano foto, tai klientui gavosi apie 1000eur už viską.
Mano atveju, pas save radau neišdilusias traukutes, užteko išvalyti kolektorius. Kliento atžvilgiu buvo išdilę traukutės, šrotuose nerado kolektorių su neišdilusiomis taukutėmis, tai pirko kolektorius iš Silberauto. Yra Ebay remontinės traukutės, apie 50eur, bet reikia laukti apie mėn. laiko.
Taip pat prisegu foto kaip atrodė mano kolektoriaus vidus...

Varikliukas nebrangus, Pierburg, tai kas būna originaliai apie 100eur su nuolaidą.
Dėl detalių naujų galiu padėti.




__________________
W219 320 CDI
X218 350 CDI
RokasRs neprisijungęs   Cituoti
Old 2020-01-29, 16:02   #3
Gediminas.V
 
Statusas: Naujasis MB1 Narys
Užsiregistravo: 2020-01-29
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 3

Gediminas.V is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė RokasRs View Post
Jei tikrai sklendės problema, tai tau neužteks vien tik sklendės varikliuko. Aš saviškiam OM642 viską dariau, tai prisegu foto ką buvau pasiruošęs pakeisti...
Atsimink vieną, kad sklendžių varikliukas sugenda ne šiaip sau, o dėl priežasties. Dažniausia priežastis: susikaupę suodžiai įsiurbimo kolektoriuje. Dar pasitaiko, kad tiesiai ant varikliuko bėga tepalai per retai keičiamą raudoną turbinos tarpinę.
Taigi, norint atlikti viską tvarkingai, keičiasi ne tik varikliukas.
Prieš pora mėnesių pas klientą atvažiavo analogiškas variantas, pakeisti varikliuką. Tai baigėsi naujų kolektorių pirkimu iš Silberauto + visos dalys kurios yra mano foto, tai klientui gavosi apie 1000eur už viską.
Mano atveju, pas save radau neišdilusias traukutes, užteko išvalyti kolektorius. Kliento atžvilgiu buvo išdilę traukutės, šrotuose nerado kolektorių su neišdilusiomis taukutėmis, tai pirko kolektorius iš Silberauto. Yra Ebay remontinės traukutės, apie 50eur, bet reikia laukti apie mėn. laiko.
Taip pat prisegu foto kaip atrodė mano kolektoriaus vidus...

Varikliukas nebrangus, Pierburg, tai kas būna originaliai apie 100eur su nuolaidą.
Dėl detalių naujų galiu padėti.




Ačiū už informaciją , tada domintu ta siurbliuką kur rasti, siulė intercars uz 165 eur, tai idomu kur nauja galima pigiau surasti? butu idomu.aciu

Gediminas.V neprisijungęs   Cituoti
Old 2020-01-29, 16:35   #4
RokasRs
 
RokasRs's Avatar
 
Statusas: Pastovus MB1 Narys
Užsiregistravo: 2018-06-27
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 221

RokasRs is on a distinguished road



Standartinis

Parašyk WIN nr., pažiūrėsiu. Jei toks pat kaip mano, tai 100eur. Bet aš iš Kauno.

__________________
W219 320 CDI
X218 350 CDI
RokasRs neprisijungęs   Cituoti
Old 2020-01-29, 18:38   #5
Darius
 
Darius's Avatar
 
Statusas: Administratorius
Užsiregistravo: 2008-11-18
Gyvenamoji Vieta: Jonava
Pranešimai: 8,538

Darius will become famous soon enough

Nusiųsti žinutę Darius per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė RokasRs View Post
Parašyk WIN nr., pažiūrėsiu. Jei toks pat kaip mano, tai 100eur. Bet aš iš Kauno.
Rokai, jie tokie patys pas šiuos variklius. bet drįsčiau paprieštarauti, kad jis genda dėl sklendžių. Pagrindinė 90% bėda, kad niekas nekeičia raudonos gumos ir jis paprasčiausiai paskęsta tepale

P.s. temos autoriau, prieš kurdamas temą pasižiūrėkit kur ją kuriat, nes tokios ne vietoje temos paprasčiausiai trinamos. Šį kartą perkėliau.

__________________
2006 C320 CDI S203
2013 ML350 CDI W166
2017 C300 W205
1998 C250 TD S202 EX
2006 C320 CDI S203 EX
2007 E280 CDI S211 EX
2012 GL550 X164 EX

http://s619.photobucket.com/user/ari...?sort=3&page=1

Forume rašom lietuviškais rašmenimis

P.s. Galiu padėti su MB diagnostika(Staru)
Darius neprisijungęs   Cituoti
Old 2020-01-29, 22:06   #6
Gediminas.V
 
Statusas: Naujasis MB1 Narys
Užsiregistravo: 2020-01-29
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 3

Gediminas.V is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Darius View Post
Rokai, jie tokie patys pas šiuos variklius. bet drįsčiau paprieštarauti, kad jis genda dėl sklendžių. Pagrindinė 90% bėda, kad niekas nekeičia raudonos gumos ir jis paprasčiausiai paskęsta tepale

P.s. temos autoriau, prieš kurdamas temą pasižiūrėkit kur ją kuriat, nes tokios ne vietoje temos paprasčiausiai trinamos. Šį kartą perkėliau.
Atsiprašau šita pastebėjau, kad ne ten parašiau jau parašęs..ačiū!

Citata:
Pradžioje rašė RokasRs View Post
Parašyk WIN nr., pažiūrėsiu. Jei toks pat kaip mano, tai 100eur. Bet aš iš Kauno.

Tai išeina tie patys kaip kolega minėjo, kur aš jį galėčiau įsigyti už tokia kainą kaip rašei?
Ačiū

Tai kaip supratau,reiktų, kad pažiūrėtų ir tas gumas pakeisti?
Nes ištikro man buvo taip, kad važiuoju letai netyčia į šoną nustumiau svirti begiu, iš automatines įmechana persijunge į pirma begi ir tada išgesinau užkuriau iš nauno ir užsižiebė lemputė variklio ir dingo trauka, ir tada vežiau pas meistrus ir visą kitą


Paskutinį kartą redagavo Darius; 2020-01-29 22:34 val.
Gediminas.V neprisijungęs   Cituoti
Old 2020-01-30, 11:12   #7
RokasRs
 
RokasRs's Avatar
 
Statusas: Pastovus MB1 Narys
Užsiregistravo: 2018-06-27
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 221

RokasRs is on a distinguished road



Standartinis

Nuvažiuoji pas normalų elektriką, jei tas sklendžių varikliukas neveikia ar bent jau kokį kartą nesuveikė, tai bus būtent to varikliuko klaida. Jei taip, tai perki varikliuką, jo kojelių plastmasiukus visas tarpines, gumeles ir susirandi kas išplaus tau kolektorius jei reikės, nes ne kiekvienas servisas tuo užsiima. Be to, niekas nenorės laikyti tavo auto 2-3 dienas kol tu ieškosi kur kolektorius plauti.

__________________
W219 320 CDI
X218 350 CDI
RokasRs neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks

Temos įrankiai
Rodymo būdai

Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.