Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Techninė Pusė. Remontai Ir Kiti Techniniai Dalykai » Diskusijos apie Audio, Video, Navi, Signalizacijas ir t.t.

Naujas pranešimas
Rodymo būdai
Temos įrankiai
Old 2012-01-11, 17:57   #1
zyle22
 
Statusas: Pastovus MB1 Narys
Užsiregistravo: 2009-05-03
Pranešimai: 247

zyle22 is on a distinguished road



Standartinis W 203 uzvedimo spynos keitimas (pririsimas)

cia turbut reiktu klaust vampyro ar imanoma kaipnors gaut spynos dampus?toks auksarankis pririsinejo spyna ir sugebejo prarasti mano mb spynos dampus,seip netaip kazka padare,kad bent jau masina uzsivestu ir raktas funkcionuotu.beda ta kad dabar neuzsigesina srs,pastoviai sukasi ausinimo ventiliatoriai,skydelyje nerodo begiu ir nededa atbulinio lemputes.meistrikas sako,kad reik orginaliu dampu kad viskas veiktu.Ar galejo del tos spynos dampu praradimo tokie gedimai atsirasti ar jis dar kur ilindo,kad taip pasidare pasidare?

zyle22 neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-01-11, 18:56   #2
vampyras
 
vampyras's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-08-31
Pranešimai: 8,410

vampyras will become famous soon enoughvampyras will become famous soon enough



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė zyle22 View Post
cia turbut reiktu klaust vampyro ar imanoma kaipnors gaut spynos dampus?toks auksarankis pririsinejo spyna ir sugebejo prarasti mano mb spynos dampus,seip netaip kazka padare,kad bent jau masina uzsivestu ir raktas funkcionuotu.beda ta kad dabar neuzsigesina srs,pastoviai sukasi ausinimo ventiliatoriai,skydelyje nerodo begiu ir nededa atbulinio lemputes.meistrikas sako,kad reik orginaliu dampu kad viskas veiktu.Ar galejo del tos spynos dampu praradimo tokie gedimai atsirasti ar jis dar kur ilindo,kad taip pasidare pasidare?
jaigu uzsiveda ir rakinejasi reiskia viska gerai sinhronizavo, belieka pasijunti stara ir teisingai perkoduoti spyna. jaigu masina tikrai w203 tai EZS veikia kaip ZGW pas ji

vampyras neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-01-11, 19:24   #3
zyle22
 
Statusas: Pastovus MB1 Narys
Užsiregistravo: 2009-05-03
Pranešimai: 247

zyle22 is on a distinguished road



Standartinis

nu nelabai cia supratau kas cia per daigtai EZS veikia kaip ZGW kiek suprantu pas mane jau keista spyna,nes ant spynos kodo pradzia 209 tai reigstu,kad cia jau ideta clk w209 spyna.del to taves prasiau,kad zvilgteltum kas per gedimai buvo manajam MB,bet suprantu gal laiko nelabai turi.tai dabar dar vienas klausimas kad viska sutvarkyt reik protingo meisto kad viska teisingai perkoduotu gal zinai ar silberis padarytu tai?tas meistriukas siulo man susirast spyna is jos jis dampus nukopina ir sukelia i mano spyna.as jam jau penkias spynas buvau nuvezes ir jis vis sako kad jos netinka.

zyle22 neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-01-11, 19:27   #4
zyle22
 
Statusas: Pastovus MB1 Narys
Užsiregistravo: 2009-05-03
Pranešimai: 247

zyle22 is on a distinguished road



Standartinis

pamirsau paminet kad meistriukui tokie nesklandumai gavosi del to kad jau buvo spyna keista

zyle22 neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-01-11, 20:16   #5
vampyras
 
vampyras's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-08-31
Pranešimai: 8,410

vampyras will become famous soon enoughvampyras will become famous soon enough



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė zyle22 View Post
pamirsau paminet kad meistriukui tokie nesklandumai gavosi del to kad jau buvo spyna keista
taip w203 koduojasi su betkokiu staru, silberis turetu sugebeti. pvz nedega atbulines nes spynoje yra mechanine deze koduota reikia perkoduoti i automatine, taip ir pavaru rodymas atsirastu. atitinkamus modelio metus koda ir t.t....
jaigu ieskai spynos tai ziurek is tokio modelio kad atitiktu tavaji, deze, variklis, metai, kebulo tipas, su webasto ar be, su kabliu ar be ir t.t.. zodziu visi SA kodai turi atitikti

vampyras neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-01-11, 20:43   #6
zyle22
 
Statusas: Pastovus MB1 Narys
Užsiregistravo: 2009-05-03
Pranešimai: 247

zyle22 is on a distinguished road



Standartinis

supratau aciu

zyle22 neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks


Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.