Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Techninė Pusė. Remontai Ir Kiti Techniniai Dalykai » E klasė » W211

Naujas pranešimas
Old 2020-05-01, 14:27   #11
morphxp
 
Statusas: MB1 Narys
Užsiregistravo: 2017-06-14
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 57

morphxp is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Darius View Post
Nieko ten nėra sudėtinga. Svarbiausia viską atsisukti ir nelupti žemyn nuo galo, o stumti į priekį ir viskas bus ok

Nebūtinai reikia jį imti. Įsitikinau, kad maža tikimybė, kad jis sudegs. Kaip supratau, galiniam SAM yra schema, kuri matuoja srovę varikliuko (apkrovą). Kai apkrova per didelė, jis sustoja arba net nejuda (bandžiau suspaudęs replėm laikyti ir atidaryti - jis stovėjo vietoj. Kitu bandymu paleidau ir jis pradėjo judėti).

Manau užtektų nusiimti bėgelius, prieiti prie tų juodų perdavimo mechanizmų, juos iš antros pusės mažom žvaigždutėm atsisukus pabandyti ant tuščio pasileist - turėtų pradėt suktis varikliukas. Jei pradės - išvalyti, išplauti ir supurkšti WD-40 tepal Jei mano teorija teisi, turėtų padėt

morphxp neprisijungęs   Cituoti
Old 2020-05-01, 18:14   #12
iDracus
 
iDracus's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2014-01-18
Gyvenamoji Vieta: Rokiškis
Pranešimai: 492

iDracus is on a distinguished road



Standartinis

Ir pasirodo Mersas nėra tokia baisi (neremontuojama arba brangi remontuoti) mašina.
Linkėjimai "Sassatams"


Citata:
Pradžioje rašė morphxp View Post
Dėkui Vampyrai, po Tavo komentaro apie apkrovas truputį kitaip padariau.

Nusipirkau ir bėgelius ir varikliuką, tačiau varikliuko keisti nereikėjo. Patikrinti ar varikliukas geras pakanka nusiimti bėgelį, išardyti perdavimą iš troso į krumpliaratį, tada suimituot bagažinės uždarymą ir replėm užspaust trosą. Varikliukas iš kart sustojo.

Problema mano atveju buvo kitur. Praeitais metais buvo problemų man, kad visai nesikilnojo - išsiardęs buvau abi puses, radau pastrigusius krumpliaratukus mažus, tie kurie stumdo bėgelyje esantį sraigtuką. Viską išvaliau, ir sutepiau. Sutepimas per didelis buvo klaida. Tuo metu viskas pasitaisė, pradėjo važinėt, tačiau dabar matomai dėl per didelio tepalo kiekio išsiskverbusio iš krumpiaratuko pradėjo bugsuoti bėgelyje esantis sraigtukas (ten labiau gal spyruoklė).

Problemą išsprendžiau išardęs vėl perdavimus abiejų pusių, išvalęs perteklinį tepalą, sutepęs paprastu WD40 ir sumontavęs naujus bėgelius (na tiksliau dėvėtus). Senuosius bėgelius bandysiu išsiplauti ir pasilikti ateičiai, manau su jais viskas būtų gerai, tik reikia iš sraigtuko išplaut perteklinį tepalą.

iDracus neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks

Temos įrankiai
Rodymo būdai

Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.