Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Diskusijos Apie Mercedes-Benz » Diskusijos Apie Konkrečius Mercedes-Benz Modelius

Naujas pranešimas
Rodymo būdai
Temos įrankiai
Old 2014-05-20, 13:27   #31
Edgis
 
Edgis's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-11-22
Gyvenamoji Vieta: Šiauliai
Pranešimai: 7,893

Edgis is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę Edgis per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė edgarys View Post
dyzelį nebent iš belgų ar fra žiūrėk, hansuos tai damušti bus
Čia jau priklausys už kiek mūsų verslininkai nupirko tą mašiną svečioj šaly. Nes „damušimo“
lygis ne tiek nuo šalies, kiek nuo kainos priklauso

__________________
2X201; 1X124
Signum V6 CDTI
New project: ORE1
Back in da house: 201.128
Daily driver: Chevrolet Trans sport aka Fake Taxi
Naudotos MB dalys (Šiaulių regionas) tel:; Edgaras tel: 867635773 Gryša tel: 868631990
Picų išvežiotojas su plafonu ant merso ir užkietėjęs teoretikas™

Aš visada branginsiu išankstinę ir niekuom nepagrįstą nuomonę, kurią apie jus susidariau.
www.sidabrostrele.lt Mercedes-Benz automobilių ir sunkvežimių remontas bei prekyba naujomis dalimis.
Edgis neprisijungęs   Cituoti
Old 2014-05-20, 13:29   #32
alteroja
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2013-03-25
Pranešimai: 6,070

alteroja is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė edgarys View Post
manau kad pats supranti kad reikia įvertinti visą mašinos būklę, pradedant nuo kėbulo, salono būklės, iki el. dalies, motoro, dėžės darbo ir t.t. Dar kas man labai svarbu ir nepatinka lt turgaus variantuose, kad neturi automobilis paliktos istorijos: servizo knygos, remonto sąskaitų išrašų, technikinės apžiūros dokumentų. nes bent kiekvienas tvarkingas vokietis tokius dokumentus palieka bardačioke parduodamas auto, bet lietuvai slėpdami auto ridą juos pradangina
pas mane buvo 550k bėgęs s203 220cdi automatas ir viskas jame veikė kuo puikiausiai. tiek technika, tiek elektra. kėbulą tik visą reikėjo perdažyt. praeitą liepą nupirkau už 6300lt. perdažyt reikėjo ir būtų kaulas. tai sakyčiau ne rida pagrindinis faktorius, o taip, kas ir kaip nuvažiavo tuos km. dėl turgaus tai išvis tyliu. triperių ir kosmonautų sostinė.

alteroja neprisijungęs   Cituoti
Old 2014-05-20, 13:33   #33
edgarys
 
Statusas: MB1 Narys
Užsiregistravo: 2013-09-03
Gyvenamoji Vieta: vilkaviškis
Pranešimai: 58

edgarys is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė zumas View Post
Realiai tai tie kilovatai 92 ar 95 man nelabai aktualu, nes nesu is tu kurie laksto svarbu kad butu patikima masina, kad ir senukas mano dideliu bedu nesukelia nors jau 352000 prabeges yra :-) aisku norisi kartais paspaust pedala kai galima :-D tai kaip supratau w203 benzinas ir dyzelis turi tas pacias bedas kas liecia el gedimus, svarbu rasti tik gyva varianta:-)
o traukos manau tau W203 2.0 95 kw užtektų, nes turiu pažystamą kuris domisi ir mėgsta galingesnius automobilius, tai pravežiau su savo, ir jis liko nustebęs kaip su automatine deze c180 įsibėgėja (iš teigiamos pusės).

Citata:
Pradžioje rašė alteroja View Post
pas mane buvo 550k bėgęs s203 220cdi automatas ir viskas jame veikė kuo puikiausiai. tiek technika, tiek elektra. kėbulą tik visą reikėjo perdažyt. praeitą liepą nupirkau už 6300lt. perdažyt reikėjo ir būtų kaulas. tai sakyčiau ne rida pagrindinis faktorius, o taip, kas ir kaip nuvažiavo tuos km. dėl turgaus tai išvis tyliu. triperių ir kosmonautų sostinė.
nepavydžiu tam kuris jį nupirko )


Paskutinį kartą redagavo Edgis; 2014-05-20 15:19 val.
edgarys neprisijungęs   Cituoti
Old 2014-05-20, 13:37   #34
alteroja
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2013-03-25
Pranešimai: 6,070

alteroja is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė edgarys View Post
nepavydžiu tam kuris jį nupirko )
tai aš su juo ir važinėjau, kol man jis per mažas pasidarė. aš gi ne koks perikūpas. nuvažiavau kokius 15 štukų per gerą pusmetį. nieks nebuvo sugedę. lemputę gal kokią ir keičiau.

alteroja neprisijungęs   Cituoti
Old 2014-05-20, 13:41   #35
edgarys
 
Statusas: MB1 Narys
Užsiregistravo: 2013-09-03
Gyvenamoji Vieta: vilkaviškis
Pranešimai: 58

edgarys is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Edgis View Post
Čia jau priklausys už kiek mūsų verslininkai nupirko tą mašiną svečioj šaly. Nes „damušimo“
lygis ne tiek nuo šalies, kiek nuo kainos priklauso
iš hansų mb dyzeliai kurie atsiduria lt., virš pusės mil.būna, arba rimtom bėdom.. patikėk kad žinau, nes krūva draugų į marjmp. turgus su tralais veža..

Citata:
Pradžioje rašė alteroja View Post
tai aš su juo ir važinėjau, kol man jis per mažas pasidarė. aš gi ne koks perikūpas. nuvažiavau kokius 15 štukų per gerą pusmetį. nieks nebuvo sugedę. lemputę gal kokią ir keičiau.
pasisekė, arba žiemos sezonu kada išlenda visų lavonų bėdos neteko važiuoti )


Paskutinį kartą redagavo Edgis; 2014-05-20 15:20 val.
edgarys neprisijungęs   Cituoti
Old 2014-05-20, 13:50   #36
alteroja
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2013-03-25
Pranešimai: 6,070

alteroja is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė edgarys View Post
pasisekė, arba žiemos sezonu kada išlenda visų lavonų bėdos neteko važiuoti )
nuo kokio dačiko nusprogimo nei vienas nesam apsaugotas, o toliau daug maz viską galimą pasitikrinti. beto, tas mersiukas matė ir žiemos pas mane. kūrėsi kuo puikiausiai. o tu pats pasitvirtiniai, kad rida deganti spidometre yra tau pagrindinis rodiklis kas yra triperis, o kas ne.
p.s. pamiršau, kad termostatą keičiau tam mersui - tai čia toks neplanuotas remontas buvo vienintelis...

alteroja neprisijungęs   Cituoti
Old 2014-05-20, 13:55   #37
Edgis
 
Edgis's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-11-22
Gyvenamoji Vieta: Šiauliai
Pranešimai: 7,893

Edgis is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę Edgis per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė edgarys View Post
iš hansų mb dyzeliai kurie atsiduria lt., virš pusės mil.būna, arba rimtom bėdom.. patikėk kad žinau, nes krūva draugų į marjmp. turgus su tralais veža..
Aš net neabejoju, kad tokių yra, bet aš irgi ne primus metus su tokiais vežėjais dirbu ir žinau ko ten būna ir kokiom kainom ir kokios būklės. Aš tau galiu iš Prancūzijos parvežt Citroen C5 universlus, kurių rida sieka 600-700 tūkst. km., bet jie techniškai tvarkingi iki paskutinio varžtelio, nes juos naudoja vietinės greitosios ir ligoninės. Bėda tik ta, kad panelė būna sugręžiota. Su MB tas pats, tad rida nevisad yra toks baisus dalykas. Bet kaip ir sakiau, jei klientas nori mažų skaičių, tai aš, kad jam esant galiu iškviesti žmogų, kuris mielai padarys kliento trokštamą ridą

Citata:
Pradžioje rašė edgarys View Post
pasisekė, arba žiemos sezonu kada išlenda visų lavonų bėdos neteko važiuoti )
2012 metų Ford mondeo dyzelis neužsikūrė per sausio mėn šalčius, rida 27000km. W210 2,7cdi 2001 metų užsikūrė be problemų, rida 613000km. Fordą į servisą nutempė tas pats W210...

__________________
2X201; 1X124
Signum V6 CDTI
New project: ORE1
Back in da house: 201.128
Daily driver: Chevrolet Trans sport aka Fake Taxi
Naudotos MB dalys (Šiaulių regionas) tel:; Edgaras tel: 867635773 Gryša tel: 868631990
Picų išvežiotojas su plafonu ant merso ir užkietėjęs teoretikas™

Aš visada branginsiu išankstinę ir niekuom nepagrįstą nuomonę, kurią apie jus susidariau.
www.sidabrostrele.lt Mercedes-Benz automobilių ir sunkvežimių remontas bei prekyba naujomis dalimis.
Edgis neprisijungęs   Cituoti
Old 2014-05-20, 14:30   #38
zumas
 
zumas's Avatar
 
Statusas: Pastovus MB1 Narys
Užsiregistravo: 2012-01-16
Gyvenamoji Vieta: Vakaru Lietuva
Pranešimai: 105

zumas is on a distinguished road



Standartinis

Tai taip yra, kad pardavejas ismeta tuos dokumentus, ir kartais padaro savo jai reikia :-) o tai realiai galima kazka normalaus rasti uz 10500 lt ar tokia suma tik lavonam skirta?

zumas neprisijungęs   Cituoti
Old 2014-05-20, 14:34   #39
Hunter
 
Hunter's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2011-11-26
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 15,477

Hunter will become famous soon enough

Nusiųsti žinutę Hunter per Skype™


Standartinis

Jeigu pats tvarkaisi masina, tai iseis w203 kuri pasitvarkysi

Hunter neprisijungęs   Cituoti
Old 2014-05-20, 14:37   #40
alteroja
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2013-03-25
Pranešimai: 6,070

alteroja is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė zumas View Post
Tai taip yra, kad pardavejas ismeta tuos dokumentus, ir kartais padaro savo jai reikia :-) o tai realiai galima kazka normalaus rasti uz 10500 lt ar tokia suma tik lavonam skirta?
universalą manau realu rasti.

alteroja neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks


Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.