Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Techninė Pusė. Remontai Ir Kiti Techniniai Dalykai » E klasė » W212

Naujas pranešimas
Old 2019-12-11, 11:37   #1
Mantė
 
Statusas: Naujasis MB1 Narys
Užsiregistravo: 2019-12-09
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 9

Mantė is on a distinguished road



Standartinis W212 125 kw 220 cdi blue efficiency dega check engine lemputė

W212 125 kw 220 cdi blue efficiency užsidegė check engine lemputė. Atlikus diagnostiką metė 3 klaidas “ P227984” -A leak was detected in the intake air system. There is a signal below the permissible limit value, “P040000”- The flow in the exhaust gas recirculation (cylinder bank 1) has a malfunction ir ir “P008984 “ -Fuel pressure regulating valve has a malfunction. There is a signal below the permissible limit value”.

Po atlikto remonto vėl dega check engine lemputė, atlikus diagnostiką meta 2 klaidas “ P038113” -The preglow lamp has a malfunction. There is an open circuit” ir “ P008984” - Fuel pressure regulating valve has a malfunction. There is a signal below the permissible limit value”.

Klausimas- ar teisingai buvo atliktas remontas?


Paskutinį kartą redagavo Mantė; 2019-12-11 11:43 val. Priežastis: pataisymai
Mantė neprisijungęs   Cituoti
Old 2019-12-11, 12:22   #2
vampyras
 
vampyras's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-08-31
Pranešimai: 8,410

vampyras will become famous soon enoughvampyras will become famous soon enough



Standartinis

speju pakeite viena turbinos slanga? ir dingo viena klaida
atsidarius varilio gaubta ir pakelus motoro apdaila, desineje puseje rasi variklio ecu prisukta. salia jo plokscia pilka placia elektrine jungti, reikia butent tuos laidus patikrinti, ar jie nera pazeisti. jie prasivibruoja i plastika metams begant. arba darant servisa keiciant oro filtra ir atjunginejant elektrine jungti pasizedzia kontaktai.
Ar teisingai atliktas remontas, labai sunku pasakyti, kaip patsai dirbdamas servise buna, pakelia darbuotojas atsargiai ta dangti (pakartoju atsargiai nes nekarta jau turejom tokia beda) nes reikia pakeisti filtra, cakt ir trumpas jungimas paciame variklio kompe. nebera 1000€ kuris kaltas?
Nes jaigu apkaltinsi darbuotoja, daugiau i ta servisa nevaziuok, nes jis niekados gyvenime nebekeis oro filtro, ji tiesiog ismes i siuksline.
P.s. palauk vilnieciu gal kas apsiims apziureti.

vampyras neprisijungęs   Cituoti
Old 2019-12-11, 12:24   #3
amerika
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2015-09-26
Gyvenamoji Vieta: Prienai
Pranešimai: 4,008

amerika is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Mantė View Post
W212 125 kw 220 cdi blue efficiency užsidegė check engine lemputė. Atlikus diagnostiką metė 3 klaidas “ P227984” -A leak was detected in the intake air system. There is a signal below the permissible limit value, “P040000”- The flow in the exhaust gas recirculation (cylinder bank 1) has a malfunction ir ir “P008984 “ -Fuel pressure regulating valve has a malfunction. There is a signal below the permissible limit value”.

Po atlikto remonto vėl dega check engine lemputė, atlikus diagnostiką meta 2 klaidas “ P038113” -The preglow lamp has a malfunction. There is an open circuit” ir “ P008984” - Fuel pressure regulating valve has a malfunction. There is a signal below the permissible limit value”.

Klausimas- ar teisingai buvo atliktas remontas?
klausimas butu ,o ka remontavo?

amerika neprisijungęs   Cituoti
Old 2019-12-11, 12:40   #4
Mantė
 
Statusas: Naujasis MB1 Narys
Užsiregistravo: 2019-12-09
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 9

Mantė is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė vampyras View Post
speju pakeite viena turbinos slanga? ir dingo viena klaida
atsidarius varilio gaubta ir pakelus motoro apdaila, desineje puseje rasi variklio ecu prisukta. salia jo plokscia pilka placia elektrine jungti, reikia butent tuos laidus patikrinti, ar jie nera pazeisti. jie prasivibruoja i plastika metams begant. arba darant servisa keiciant oro filtra ir atjunginejant elektrine jungti pasizedzia kontaktai.
Ar teisingai atliktas remontas, labai sunku pasakyti, kaip patsai dirbdamas servise buna, pakelia darbuotojas atsargiai ta dangti (pakartoju atsargiai nes nekarta jau turejom tokia beda) nes reikia pakeisti filtra, cakt ir trumpas jungimas paciame variklio kompe. nebera 1000€ kuris kaltas?
Nes jaigu apkaltinsi darbuotoja, daugiau i ta servisa nevaziuok, nes jis niekados gyvenime nebekeis oro filtro, ji tiesiog ismes i siuksline.
P.s. palauk vilnieciu gal kas apsiims apziureti.

Po pirmos diagnostikos atliktų darbų sąrašas toks:

Paskirstymo grandinė su įtempėju
Tepalo aušinimo tarpinės + el. sklend.
Dangtelio tarpinė
Interkuliario žarnos o-ringai
Turbis vožtuvas priekinis
Aušinimo skystis
Purkštukų lekštutės
Sandarumo patikra
Variklio alyva
Stucharis prie bakelio išsiplėtimo
Plovimas
Variklio aptarnavimas

Atvažiavau su check engine, susiremontavau, susimokėjau ir mano galvos skausmas turėjo baigtis. Man atrodo taip.

Vampyrai, ar pirmos ir antros diagnostikos klaidos skiriasi?

Ačiū tau labai.


Paskutinį kartą redagavo Mantė; 2019-12-11 12:55 val.
Mantė neprisijungęs   Cituoti
Old 2019-12-11, 14:26   #5
vampyras
 
vampyras's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-08-31
Pranešimai: 8,410

vampyras will become famous soon enoughvampyras will become famous soon enough



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Mantė View Post
Po pirmos diagnostikos atliktų darbų sąrašas toks:

Paskirstymo grandinė su įtempėju
Tepalo aušinimo tarpinės + el. sklend.
Dangtelio tarpinė
Interkuliario žarnos o-ringai
Turbis vožtuvas priekinis
Aušinimo skystis
Purkštukų lekštutės
Sandarumo patikra
Variklio alyva
Stucharis prie bakelio išsiplėtimo
Plovimas
Variklio aptarnavimas

Atvažiavau su check engine, susiremontavau, susimokėjau ir mano galvos skausmas turėjo baigtis. Man atrodo taip.

Vampyrai, ar pirmos ir antros diagnostikos klaidos skiriasi?

Ačiū tau labai.
kiek kilometru jau turi jog keite grandine?
antra diagnostika dasidejo klaida, bet del jos labai nepergivenciau, pradeciau nuo P008984 klaidos nes ji islikus.

vampyras neprisijungęs   Cituoti
Old 2019-12-11, 15:22   #6
Mantė
 
Statusas: Naujasis MB1 Narys
Užsiregistravo: 2019-12-09
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 9

Mantė is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė vampyras View Post
kiek kilometru jau turi jog keite grandine?
antra diagnostika dasidejo klaida, bet del jos labai nepergivenciau, pradeciau nuo P008984 klaidos nes ji islikus.
Vampyrai, dar kartą ačiū tau
220 000 km.
Kai meta klaidą “P008984”, kur ieškoti problemos?

P.s. Aš ne santechnikė, bet tas atliktų darbų sarašas man labiau panašus į techninį aptarnavimą, o ne rodomų diagnostikos problemų šalinimą.


Paskutinį kartą redagavo Mantė; 2019-12-11 15:48 val.
Mantė neprisijungęs   Cituoti
Old 2019-12-11, 19:09   #7
vampyras
 
vampyras's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-08-31
Pranešimai: 8,410

vampyras will become famous soon enoughvampyras will become famous soon enough



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Mantė View Post
Vampyrai, dar kartą ačiū tau
220 000 km.
Kai meta klaidą “P008984”, kur ieškoti problemos?

P.s. Aš ne santechnikė, bet tas atliktų darbų sarašas man labiau panašus į techninį aptarnavimą, o ne rodomų diagnostikos problemų šalinimą.
Turbinis voztuvas interkulerio ziedeliai, ir isimti injektoriai (tiksliauriausiai patikrai ant stendo) bei sandarumo tikrinimas susije su klaidom, visa kita aptarnavimas.
tavo modelis daug bedu su davikliais neturi, labiau su laidais ir z jungtimis. uzima laiko rasti pacios detales keli eurai kainuoja. sakyciau ieskokis elektriko, arba spaudi jau issirinkta servisa.
jaigu kokias istorijas pasakos rasyk padesim kiek galesim.

vampyras neprisijungęs   Cituoti
Old 2019-12-11, 19:24   #8
Mantė
 
Statusas: Naujasis MB1 Narys
Užsiregistravo: 2019-12-09
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 9

Mantė is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė vampyras View Post
Turbinis voztuvas interkulerio ziedeliai, ir isimti injektoriai (tiksliauriausiai patikrai ant stendo) bei sandarumo tikrinimas susije su klaidom, visa kita aptarnavimas.
tavo modelis daug bedu su davikliais neturi, labiau su laidais ir z jungtimis. uzima laiko rasti pacios detales keli eurai kainuoja. sakyciau ieskokis elektriko, arba spaudi jau issirinkta servisa.
jaigu kokias istorijas pasakos rasyk padesim kiek galesim.

Sakai spausti tą servisą...
Tiesą pasakius nuvažiavau, kaip ir minėjau, pasidariau pas juos pakartotinę diagnostiką, po jos man jie atsakė, kad aš nieko nesuprantu, klaidos naujos, o senas sutomobilis vėl vėl sugedo, jei aš nepatenkinta remontu galiu kreiptis į teismą. O visas bylas neva jie laimi.
Tokia mano istorija : laugh:

p.s. padejavau, bet pagalbos reikia.

Mantė neprisijungęs   Cituoti
Old 2019-12-11, 19:59   #9
vampyras
 
vampyras's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-08-31
Pranešimai: 8,410

vampyras will become famous soon enoughvampyras will become famous soon enough



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Mantė View Post
Sakai spausti tą servisą...
Tiesą pasakius nuvažiavau, kaip ir minėjau, pasidariau pas juos pakartotinę diagnostiką, po jos man jie atsakė, kad aš nieko nesuprantu, klaidos naujos, o senas sutomobilis vėl vėl sugedo, jei aš nepatenkinta remontu galiu kreiptis į teismą. O visas bylas neva jie laimi.
Tokia mano istorija : laugh:

p.s. padejavau, bet pagalbos reikia.
Jaigu jau pasakoja jog laimi, tai turi patirties. Taupyk laika ir pinigus, ir ieskokis kito, poto spresi ka su jais daryti.

vampyras neprisijungęs   Cituoti
Old 2019-12-11, 20:14   #10
Mantė
 
Statusas: Naujasis MB1 Narys
Užsiregistravo: 2019-12-09
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 9

Mantė is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė vampyras View Post
Jaigu jau pasakoja jog laimi, tai turi patirties. Taupyk laika ir pinigus, ir ieskokis kito, poto spresi ka su jais daryti.
Ieškotis kito... Patarimas protingas. Kas yra tas kitas? Kitas atsiliepkit!


Paskutinį kartą redagavo Mantė; 2019-12-11 21:31 val.
Mantė neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks

Temos įrankiai
Rodymo būdai

Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.