Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Įvairios Temos » Skyrelis Policijai

Naujas pranešimas
Old 2019-10-02, 11:30   #1921
donioklasika
 
donioklasika's Avatar
 
Statusas: Pastovus MB1 Narys
Užsiregistravo: 2015-12-21
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 235

donioklasika is on a distinguished road



Standartinis

pagal Lietuvoje galiojančią sistemą, tuo atveju, jei vairuotojas nėra apsidraudęs, nuo jo veiksmų nukentėjusiam asmeniui žalą atlygina Transporto priemonių draudikų biuras, kuris vėliau siekia išieškoti išmoką iš įvykio kaltininko.
www.cab.lt
http://www.draudikai.lt/lt

donioklasika neprisijungęs   Cituoti
Old 2019-10-02, 13:40   #1922
ShotGun
 
ShotGun's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-03-07
Pranešimai: 3,149

ShotGun will become famous soon enough



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė donioklasika View Post
pagal Lietuvoje galiojančią sistemą, tuo atveju, jei vairuotojas nėra apsidraudęs, nuo jo veiksmų nukentėjusiam asmeniui žalą atlygina Transporto priemonių draudikų biuras, kuris vėliau siekia išieškoti išmoką iš įvykio kaltininko.
www.cab.lt
http://www.draudikai.lt/lt
Jei supratau teisingai, tai čia klausimas, jei nukentėjęs yra neapsidraudęs, o kaltininkas apsidraudęs.

__________________
Laukiu 18 gimtadienio ir teisių
ShotGun neprisijungęs   Cituoti
Old 2019-10-02, 15:46   #1923
Pear
 
Statusas: Banned
Užsiregistravo: 2019-09-19
Pranešimai: 6

Pear is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė donioklasika View Post
pagal Lietuvoje galiojančią sistemą, tuo atveju, jei vairuotojas nėra apsidraudęs, nuo jo veiksmų nukentėjusiam asmeniui žalą atlygina Transporto priemonių draudikų biuras, kuris vėliau siekia išieškoti išmoką iš įvykio kaltininko.
www.cab.lt
http://www.draudikai.lt/lt
O jei po to neiisireikalauja is kaltininko sugrizta vel prie nukentejusiojo ir taip ieskodami durniaus bando issirekalauti jau is nukentejusiojo (patirta praktika)

Pear neprisijungęs   Cituoti
Old 2019-10-03, 11:10   #1924
E.v.a.l.d.a.s
 
Statusas: Pastovus MB1 Narys
Užsiregistravo: 2017-08-28
Pranešimai: 98

E.v.a.l.d.a.s is on a distinguished road



Standartinis

Hey,

Klausimas pagalvojimui... Situacija tokia (nutiko man asmeniškai). Taigi, praeitą penktadienį (2019.09.27) ~14:50min patekau į eismo įvykį. Viskas prasidėjo nuo to, kad atvažiavęs nuo taikos pr ir įvažiavęs į "UnoX'o" žiedą pasivijau prieš mane važiuojantį Renault Clio. Vairuotoja kažkodėl sugalvojo važiuodama žiede kirst per stabdžius ir sustoti žiede praleisti visus atvažiuojančius nuo buvusio telekomo (nors jos ir taipogi mano yra pagrindinis). Nu teko stabdyti ir man. Ir dar keliem žmonėm iš paskos manęs. Kadangi buvo penktadienis ir pykčio visiškai nelaikiau - nei dėjau per signalą, nieko. Buvo už mane piktesnių - kalė per signalą - vairuotoja matyt supratus pradėjo judėti toliau. Taigi, išvažiavus iš žiedo (aš vis dar paskui ją važiuoju) ir įvažiavus į kovo 11'osios gatvę, Renault vairuotoja pradėjo slinkti dešinėje kelio pusėje ~35-40km/h greičiu. Aš parodęs signalą kairio posūkio pradėjau ją lenkti. Mum susilyginus ji nei iš šio nei iš to pasuko vairą į kairę pusė ir BUM. Mum sustojus ir išlipus iš mašinos. Man pasiteiravus, ar ji nemato ką daro. Man buvo atsakyta - ai, kam nepasitaiko. Nu ok, iš tikro, kam nepasitaiko. Aš pradėjau fotografuoti įvykio vietą. Moteris iš Renault susirinko moldingus ir detales, kurios nukrito/nulūžo įvykio metu, susidėjo viską į Renault ir nuvažiavo. Taip, ji sėdo ir išvažiavo. Visa laimė, kad spėjau nufotkint jos mašiną ir numerius. Taigi nuo šitos vietos ir prasideda visi įdomumai. Man nieko neliko, kaip tik kviesti policiją. Išsikviečiau - viskas ok - atvažiavo. Matavo, matavo - primatavo viską. Varom į chemijos gatvę. Ok varom. Nuvažiavus jiem iškilo klausimas (dėl kurio ir norėčiau jūsų nuomonės paklaust) - ką aš veikiau kairėje kelio pusėje, kai turėjau būti dešinėje. Nes pagal juos, tai yra VIENOS juostos kelias (juostos plotis yra ~5.8 metro). Ir aš turiu važiuoti kuo arčiau kelkraščio. Ten nenubraižytos dvi juostos. Tai wtf? Sakau ką aš turėjau daryti - nu tipo važiuot iš paskos ir tik įvertinus lenkti. Tą aš ir dariau. ( Nu jiem tas nepatiko ir pagal juos čia yra svarstytinas variantas ). Aš kiek žinau - jei nėra nubraižytos juostos, tai vairuotojas pats turi įsivertinti telpa ar netelpa ir t.t. Po avarijos škoda (mano) liko stovėti toj vietoj kur buvo avarija. Net troleibusai ir autobusai drąsiai pravažiavo šalia. Reiškias, ten yra dvi juostos.

Toliau - man bebūnant komisariate. Pradėjo ieškot moters. Rado sistemoje ir ją (mačiau foto ir patvirtinau, kad čia ji). Rado gyvenamą adresą, darbovietę, darbovietės tel nr. Praktiškai visa info yra. Ir nei tą dieną, nei iki dabar (tuoi bus savaitę) - policija nesugeba susisiekti su moterimi vairavusią Renault.

Gal kas žinot, ar yra kažkoks laiko apibrėžimas, per kurį turėtų susirasti vairuotoją?

Per tiek laiko, net aš susižinojau kur ji dirba , kur gyvena ir t.t

Škodos remontuoti neleido, nes jei bus ginčas, turėsiu ją parodyti. Pakaitinę mašiną draudimas išrašė tik 14 -ikai dienų.

Man nuvažiavus iki chemijos policijos ir paklausus kaip vyksta, man buvo pasakyta, kad dar nieko nežino. Aš paklausiau, kas bus jei ji tą Renault bus susitvarkius iki tol kol jie ją ras. Man paaiškino, kad tada aš turėsiu problemą. Tai wtf. Kodėl negalima to buvo padaryti penktadienį? Bet jie patikino, kad to jų darbo istorijoj dar nebuvo. (nu smarkiai abejoju).

Taigi , ryt sueina savaitė. Turit kokių patarimų ką daryt? Laukt - kažkur kreiptis? Pačiam važiuot pas ją turbūt ne variantas. Tvarkyt škodos negaliu, nieko daryt negaliu. Jie siūlo tik laukt.

Taigi ačiū, kad nepatingėjot perskaityt - gal kas kokių idėjų pateiksit


Paskutinį kartą redagavo E.v.a.l.d.a.s; 2019-10-03 11:16 val.
E.v.a.l.d.a.s neprisijungęs   Cituoti
Old 2019-10-03, 11:12   #1925
E.v.a.l.d.a.s
 
Statusas: Pastovus MB1 Narys
Užsiregistravo: 2017-08-28
Pranešimai: 98

E.v.a.l.d.a.s is on a distinguished road



Standartinis








E.v.a.l.d.a.s neprisijungęs   Cituoti
Old 2019-10-03, 11:48   #1926
Robertas1993
 
Robertas1993's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2016-10-23
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 2,149

Robertas1993 is on a distinguished road



Standartinis

Nu ir naglumo virsune, padare avarija ir niekur nieko nuvaziavo...

Robertas1993 neprisijungęs   Cituoti
Old 2019-10-03, 12:33   #1927
vanix
 
vanix's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-10-05
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 4,970

vanix will become famous soon enough



Standartinis

keista kodel nenubaudzia tos moteriskes, o jai gresia teises atemimas ir nemenka bauda. Kazkada broliui taip i sparna ivaziavo ir pabego. Masina po langais stovejo, jis mate pro langa (kauke signalke). Tai kaltininka rado jau sekancia diena ir teises buvo atimtos ta pacia diena.
Bandyk gal dar kokiais kitais telefonais paskambint i policija, kokiam nors virsininkui gal pavyktu prisiskambint.

__________________
'04 MB С55 AMG
vanix neprisijungęs   Cituoti
Old 2019-10-03, 13:38   #1928
E.v.a.l.d.a.s
 
Statusas: Pastovus MB1 Narys
Užsiregistravo: 2017-08-28
Pranešimai: 98

E.v.a.l.d.a.s is on a distinguished road



Standartinis

Vat man šitas irgi nesuprantama. Visi duomenys yra. Čia max valanda darbo viską sugaudyti.

Aš dar sakiau policijai - kvieskit čia ją - paaiškinkit ką padarė. Susipildom deklaraciją ir skirstomės. Nereikės pildyti kalno popierių, nereikės bereikalingo kalno darbo. Aš niekam neturiu priekaišto. Nu žmogui, gal stresinė diena buvo, gal dar kažkas. Aš tikrai neturiu tikslo, kad ją nubaustų, ar atimtų teises ir t.t Siūliau viską padaryt supaprastintu būdų. Susipildom, skirstomės ir viskas. Kažkodėl manęs niekas nenorėjo girdėti.

E.v.a.l.d.a.s neprisijungęs   Cituoti
Old 2019-10-03, 15:12   #1929
Edgaras
 
Edgaras's Avatar
 
Statusas: Moderatorius
Užsiregistravo: 2008-07-18
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 4,093

Edgaras will become famous soon enough



Standartinis

išsukus iš žiedo VIENOS juostos kelias ???
nuo kada ? yra ženklai išsukant iš žiedo kad dvi juostos išsuka,
iškarto yra perėja kur ištisinė atskiria dvi juostas ir už jos prasideda punktyrinė, dviem juostom ta pačia kryptim.
Tu padarei avarija už 10 metru kur punktyrinė jau nusitrynus tai ten jau tipo viena juosta komedijos




Edgaras neprisijungęs   Cituoti
Old 2019-10-03, 16:36   #1930
E.v.a.l.d.a.s
 
Statusas: Pastovus MB1 Narys
Užsiregistravo: 2017-08-28
Pranešimai: 98

E.v.a.l.d.a.s is on a distinguished road



Standartinis

Vaaaat, ačiū. Apie šitą aš nepagalvojau. Važiuosiu vakare susifotkinsiu viską. Ačiū dar kart.

E.v.a.l.d.a.s neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks

Temos įrankiai
Rodymo būdai

Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.