Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Diskusijos Apie Mercedes-Benz » Diskusijos Apie Konkrečius Mercedes-Benz Modelius

Naujas pranešimas
Old 2014-07-24, 09:53   #101
alteroja
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2013-03-25
Pranešimai: 6,070

alteroja is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Režisierius View Post
Jei čia apie mane, tai kolega vilnietis ir net nevairuoja

Bet mašiną reik išrinkt man

O jei tikrint mašiną Kaune, kur rekomenduotumėt?
važiuoklę tau bet kuris servisas išpurtys, o kažką daugiau pasakyt, tai jau reikia ieškoti. šiaip rimti meistrai nelabai turi laiko purtyt tas mašinas, tai net sunku ką pasakyt. o į silberį varyti ir mokėt 250lt vargu, ar norėsi.
gal koks autokurtas apsiimtų, net nežinau.

alteroja neprisijungęs   Cituoti
Old 2014-07-24, 09:57   #102
Edgis
 
Edgis's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-11-22
Gyvenamoji Vieta: Šiauliai
Pranešimai: 7,893

Edgis is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę Edgis per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė alteroja View Post
pas 2,9 stovi vp37 sriublys, kuris patikimesnis nei vp37. ne taip, kaip vp44 elektronika 250k laiko, vp37 normaliai važiuoja, net ir visokiuose vagenuose ar tdš. aišku jis ne toks patikimas, kaip daugiasekcijiniai mersiniai boschai, bet tikrai pakankamai patikimas agregatas. jei kuro sistema tvarkinga, ne kažką jis garsiau už plytą dirba... o plius jei galios trūksta, labai nesunkiai iki 120-130kw čipuojasi.
Gali būt, senai aš prie tokio buvau 2,9 sąnaudos sako padoresnės, senai kažkada teko tokį trumpam eksploatuot, nemačiau aš to padorumo niekur
Pas mane mąstymas sužalotas


P.S. vienintelis atvejis, dėl ko nusižegčiau būtų OM605.96x, bet tik dėl to, kad lengviau įkišt į W201

__________________
2X201; 1X124
Signum V6 CDTI
New project: ORE1
Back in da house: 201.128
Daily driver: Chevrolet Trans sport aka Fake Taxi
Naudotos MB dalys (Šiaulių regionas) tel:; Edgaras tel: 867635773 Gryša tel: 868631990
Picų išvežiotojas su plafonu ant merso ir užkietėjęs teoretikas™

Aš visada branginsiu išankstinę ir niekuom nepagrįstą nuomonę, kurią apie jus susidariau.
www.sidabrostrele.lt Mercedes-Benz automobilių ir sunkvežimių remontas bei prekyba naujomis dalimis.
Edgis neprisijungęs   Cituoti
Old 2014-07-24, 10:06   #103
alteroja
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2013-03-25
Pranešimai: 6,070

alteroja is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Edgis View Post
Gali būt, senai aš prie tokio buvau 2,9 sąnaudos sako padoresnės, senai kažkada teko tokį trumpam eksploatuot, nemačiau aš to padorumo niekur
Pas mane mąstymas sužalotas


P.S. vienintelis atvejis, dėl ko nusižegčiau būtų OM605.96x, bet tik dėl to, kad lengviau įkišt į W201
kauno taksistai tai labai juos mėgsta ir sąnaudom nesiskundžia. tipo mieste į 8 telpa. su 606 čia tik pasvajoti apie tokias sąnaudas. todėl ir perka, nors realiai 606 teoriškai aptarnavimas turėtų būt pigesnis ir pats motoras patikimesnis.

alteroja neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks

Temos įrankiai
Rodymo būdai

Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.