Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Įvairios Temos » Off Topic

Naujas pranešimas
Rodymo būdai
Temos įrankiai
Old 2011-08-30, 21:06   #1
ldalius
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-05-27
Gyvenamoji Vieta: Panevėžys
Pranešimai: 6,370

ldalius is on a distinguished road



Standartinis

gal prieš 5 metus ir ypač Vilniuje taip ir lupdavo meistrai, o aš surašiau savo kainas šiai dienai ir panevėžyje

ldalius neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-08-30, 22:07   #2
BLEIDAS
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-09-11
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 2,609

BLEIDAS is on a distinguished road



Standartinis

Tevas 3metus turi Audi A6 Avant 99m, 2.8l + BRC tiesiogines dujos, automatas, oda, klima, sildomos sedynes, autopilotas ir t.t.
Nupirkus restauruota priekine vaziuokle (~700lt), jau nuvaziuota beveik 40k km, viskas ok.
Remontuotas automatas (~3000lt).
Keisti dirzai (~350lt).
Restauruotas starteris (~300lt).
Ideti xenonai (~120lt)
Daugiau niekas nedaryta, audi nupirkta gan neblogos bukles. Kuro sanaudos mieste ~13l mieste ir ~10l trasoj. Siaip tikrai geras automobilis, vaziuoja smagiai, salonas jaukus, variklis traukia puikiai. Nepatinka man tik remonto sudetingumas, nes keiciant dirzus, generatoriu ar koki starteri reikia nuardyti visa automobilio prieki. Bet susumaves visus pliusus ir minusus, si automobili vertinciau 8/10. Gal del to dabar ir as isigijau sportiskesne A6 versija

BLEIDAS neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-08-31, 08:46   #3
mikis
 
Statusas: Banned
Užsiregistravo: 2009-04-08
Gyvenamoji Vieta: Scotland
Pranešimai: 4,199

mikis is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę mikis per Skype™


Standartinis

hmm is keturiu lapu radau tik pora postu

na kas liecia 2.8 ir didesnius variklius tai mano pinigine neisnes roud taxo beto ir draudimo kaina kosmine eina, tad varikli ieskau iki 2.0 geriausia butu 1.8 man iki darbo, ir savaitgalisi iki "maximos" apsishopinti

kas del tu dirzu ketimo tai atsimenu kai reikejo keisti kolegai, tikrai buvo alaus viesta mane labiausiai domina sanaudos ir kaip laiko "triptronikas" ar kaip jis vadinamas nes kiek ziuriu 99 ir toliau eina su triptronikais, kaip suzinoti kada jis prie mirties? ar kazka tokio?

mikis neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-08-31, 08:52   #4
ldalius
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-05-27
Gyvenamoji Vieta: Panevėžys
Pranešimai: 6,370

ldalius is on a distinguished road



Standartinis

esu iš kolegų girdėjęs kad vw/audi automatinės pavarų dėžės yra silpnos dėl patvarumo ir dažna bėda nebevažiuoja atgal. Bet čia tik iš kolegų tokios žinios

ldalius neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-08-31, 09:44   #5
mikis
 
Statusas: Banned
Užsiregistravo: 2009-04-08
Gyvenamoji Vieta: Scotland
Pranešimai: 4,199

mikis is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę mikis per Skype™


Standartinis

o tai priedo bus dar tokia skiltis, kad galeciau pats permetineti pavaras ane? cia skaitosi tas multitronicas?
biski zalitel ) ta kur nusiziurejau audine, pasirodo tik uz 380miliu nuo manes )) o salia kaip ir nieko gero pokolkas, na nieko daugiau litu susikaups gal ka naujesnio ikasiu

Citata:
Pradžioje rašė Arce View Post
Ką nusipirksi, tą ir turėsi su ta dėže. Mano A8 puikiai atlaikė, o mersą tik nusipirkes tvarkiau galinį...

Žiūrėk neužtaikyk ant multitronic dėžės, va ten jau bėda. Ją atpažinti iš to, kad ant ryčiago nėra skaičių, tik P R N D.

mikis neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-08-31, 10:08   #6
BLEIDAS
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-09-11
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 2,609

BLEIDAS is on a distinguished road



Standartinis

1.8T motorai gerai ir pakankamai ekonomiski. Tik ju varikliai kaip ir visi turbininiai megsta gerus tepalus. Varikliai ju geri, tik turbinos silpnokos, bet jei pataikysi neuzvaikyta varianta, tai vazinesi ilgai ir ramiai. As pats turejau A3 1.8T 132kw Quattro, tai apie motora atsiliepimai tik patys geriausi. Vazinejau visa ziema, mieste kuro ~11l, o trasoje 7l uztekdavo. Paskui pardaviau ja, bet veliau labai gailejausi. Dabar mano draugas Anglijoj turi nusipirkes 97m A6 su 1.8T 110kw motoru. Mokejo 850 svaru. Pasikeite dirzus, tepalus ir vaziuoja pildamas ~10l mieste. Snekejau nesenai, sake labai patenkintas pirkiniu.

BLEIDAS neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-08-31, 12:40   #7
Apple
 
Apple's Avatar
 
Statusas: Administratorius
Užsiregistravo: 2011-07-22
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 14,237

Apple will become famous soon enough



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė BLEIDAS View Post
1.8T motorai gerai ir pakankamai ekonomiski. Tik ju varikliai kaip ir visi turbininiai megsta gerus tepalus. Varikliai ju geri, tik turbinos silpnokos, bet jei pataikysi neuzvaikyta varianta, tai vazinesi ilgai ir ramiai. As pats turejau A3 1.8T 132kw Quattro, tai apie motora atsiliepimai tik patys geriausi. Vazinejau visa ziema, mieste kuro ~11l, o trasoje 7l uztekdavo. Paskui pardaviau ja, bet veliau labai gailejausi. Dabar mano draugas Anglijoj turi nusipirkes 97m A6 su 1.8T 110kw motoru. Mokejo 850 svaru. Pasikeite dirzus, tepalus ir vaziuoja pildamas ~10l mieste. Snekejau nesenai, sake labai patenkintas pirkiniu.
Aš turėjau 97 metų A4 1.8T (110 kw), automata. Važiavo tikrai smagiai, bet kuro sanaudos, tai buvo tikrai aukštesnės. Aš mieste pyliau 14-15 litrų, aišku mano važiavimo stilius yra ne lėtas, bet manau min. turėtų būti su automatu 12 litriuku. Auto.ru rodo 11,7.

__________________

A208 CLK430 AMG
Tesla M3
Octavia RS

_______________
EX:
W164 ML350 CDI
W215 CL500
W211 E320 CDI
W203 C270 CDI
Apple neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks


Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.