Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Įvairios Temos » Off Topic

Naujas pranešimas
Old 2018-08-17, 15:26   #341
Apple
 
Apple's Avatar
 
Statusas: Administratorius
Užsiregistravo: 2011-07-22
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 14,618

Apple will become famous soon enough



Standartinis

nešvaistyk pinigų namui 90-110 kvadratų. Namo be 200 kvadratų aš neįsivaizduoju... Svetainė su virtuve 50 kvadratų minimum, nes nu nesinori kamurkių kaip bute, tada 3 miegamieji po kokių 15 kvadratų, 2 vonios kambariai po 10, drabužinė 10-15, sandėliukas prie virtuvės iki 10 kvbadratų, sandėliukas koridoriuje iki 10 kvadratų, koridorius 10 kvadratų, katilinė 10 kvadratų, garažas 1 automobiliui 25 kvadratai (jame jei ne auto stovės, tai visi būtini namo atributai, kaip žoliapjoves, dviračiai, tavo mocas ir t.t.), jei stovės automobilis, tai dar reikia sandėliuko prie garažo 15 kvadratų. Ir skaičiuok kaip nori, bet 200 susirenka lengvai.

O 100 kvadratų, tai čia hemarojus, o ne namas. Nei dauktų kur susikraut, nei vietos daugiau nei bute. Tik kad knisalynės žole pjaunant turėsi. Gerai pagalvok apie tai , o aš dar pirtį su priešpirčiu minimaliu planuoju, tai man 250 kvadratų gaunasi namas, kuriame norėčiau gyventi tai be 300k man sąmata nesigauna niekaip.

__________________

A208 CLK430 AMG
_______________
EX:
W164 ML350 CDI
W215 CL500
W211 E320 CDI
W203 C270 CDI
Apple neprisijungęs   Cituoti
Old 2018-08-17, 15:31   #342
pucenas
 
pucenas's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-01-15
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 7,049

pucenas is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Apple View Post
nešvaistyk pinigų namui 90-110 kvadratų. Namo be 200 kvadratų aš neįsivaizduoju... Svetainė su virtuve 50 kvadratų minimum, nes nu nesinori kamurkių kaip bute, tada 3 miegamieji po kokių 15 kvadratų, 2 vonios kambariai po 10, drabužinė 10-15, sandėliukas prie virtuvės iki 10 kvbadratų, sandėliukas koridoriuje iki 10 kvadratų, koridorius 10 kvadratų, katilinė 10 kvadratų, garažas 1 automobiliui 25 kvadratai (jame jei ne auto stovės, tai visi būtini namo atributai, kaip žoliapjoves, dviračiai, tavo mocas ir t.t.), jei stovės automobilis, tai dar reikia sandėliuko prie garažo 15 kvadratų. Ir skaičiuok kaip nori, bet 200 susirenka lengvai.

O 100 kvadratų, tai čia hemarojus, o ne namas. Nei dauktų kur susikraut, nei vietos daugiau nei bute. Tik kad knisalynės žole pjaunant turėsi. Gerai pagalvok apie tai
tas ir yra, kad reikia garazo butinai, ne masinai, bet mocui ir seip dviraciam ir kazkam pan. o toki nupirkti pastatyta jau ir 200000 neuzteks.... 200m2 gal per daug, bet 130-150 manau pats tas, bet gal ir klystu tavo visi isvardinti dalykai tik va nepagalvojau apie sandeliuka prie virtuves, gal jis ir reikalingas, drabuzine butina. daugiau kaip ir kambariai + - 13-16m2 manau per akis? ssvetaine 40-50 ( su virtuves zona) kalidoriu ir ziurek blemba taip ir gaunasi arti 200
bet labai didelio nesinori... ( 200 as galvoju jau didelis) paauks vaikai pabaiks mokykla ir tegu sutina kur nori t.y. neparduosiu dabar kur gyvenam to buto dar viena turiu 1 kambario tai lai eina ir gyvena ( bet gal dabr as taip galvoju) praeis 10-12 metu kai tiem vaikam reikes iseiti gal laikysiuos isikibes ir sakysiu nepalikit manes senelio

pucenas neprisijungęs   Cituoti
Old 2018-08-17, 16:03   #343
Apple
 
Apple's Avatar
 
Statusas: Administratorius
Užsiregistravo: 2011-07-22
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 14,618

Apple will become famous soon enough



Standartinis

prie virtuvės sandėliukas būtinas ten visa chlama suslepi ir tada virtuvėje visada tvarka. Aš neturiu ir man labai to trūksta.

su 130 be šansų, 150 bus be garažo, jei nori tvarkingai viska ir patogiai pasidaryt

__________________

A208 CLK430 AMG
_______________
EX:
W164 ML350 CDI
W215 CL500
W211 E320 CDI
W203 C270 CDI
Apple neprisijungęs   Cituoti
Old 2018-08-17, 18:05   #344
Hunter
 
Hunter's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2011-11-26
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 15,476

Hunter will become famous soon enough

Nusiųsti žinutę Hunter per Skype™


Standartinis

Kokios mintys apie vonios kambari prie kiekvieno miegamojo su iejimu is jo ir viena wc su kriaukle bendram naudojimui?
Mintis, kad tiek tevai, tiek vaikai turetu savo erdve su savo tvarka, taip ugdant ir savarankiskuma ir suteikiant privacia erdve. Eina kalba ne apie 3metu vaikus aisku

__________________
Originalios visų automobilių dalys. Atsarginės rimtų gamintojų detalės.
Hunter neprisijungęs   Cituoti
Old 2018-08-17, 19:09   #345
Apple
 
Apple's Avatar
 
Statusas: Administratorius
Užsiregistravo: 2011-07-22
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 14,618

Apple will become famous soon enough



Standartinis

jei EUR užtrnka turėt 2 vonios kambarius prie miegamųjų tai tik už 2 tiek dėl vaikų patogu, tiek dėl žmonos

__________________

A208 CLK430 AMG
_______________
EX:
W164 ML350 CDI
W215 CL500
W211 E320 CDI
W203 C270 CDI
Apple neprisijungęs   Cituoti
Old 2018-08-17, 19:18   #346
Hunter
 
Hunter's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2011-11-26
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 15,476

Hunter will become famous soon enough

Nusiųsti žinutę Hunter per Skype™


Standartinis

Mintis tokia, kad turet po viena vonios kambari miegamajam. Ar tai vonia ar dusas cia jau atskiras klausimas

__________________
Originalios visų automobilių dalys. Atsarginės rimtų gamintojų detalės.
Hunter neprisijungęs   Cituoti
Old 2018-08-17, 19:22   #347
Garbanius
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2013-08-08
Pranešimai: 551

Garbanius is on a distinguished road



Standartinis

Aš tik užbėgant už akių paminėčiau nuvalkiotą frazę, prieš perkant NT, svarbiausia:
1.Vieta 2.Vieta 3.Vieta.

O šiap:

Tikrai nesirinkčiau dabar namo be:

Asfalto iki vartų, kad ir nedaug važiuoti. Geras, paprastas privažiavimas labai labai svarbu
Didelio sklypo: mažai naudos iš daugiau nei 10a
Kurenamo kietu kuru
Jei nėra šalia bent patenkinamai važiuojančio viešojo transporto

Garbanius neprisijungęs   Cituoti
Old 2018-08-17, 19:30   #348
pucenas
 
pucenas's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-01-15
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 7,049

pucenas is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Garbanius View Post
Aš tik užbėgant už akių paminėčiau nuvalkiotą frazę, prieš perkant NT, svarbiausia:
1.Vieta 2.Vieta 3.Vieta.

O šiap:

Tikrai nesirinkčiau dabar namo be:

Asfalto iki vartų, kad ir nedaug važiuoti. Geras, paprastas privažiavimas labai labai svarbu
Didelio sklypo: mažai naudos iš daugiau nei 10a
Kurenamo kietu kuru
Jei nėra šalia bent patenkinamai važiuojančio viešojo transporto

Vienareiksimskai. As pats turiu du sklypus. Visnas poderiskese, kitas doneikavoi toli beveik laukuose. Net neturiu minciu (kolkas) ten bandyti guventi. Dabar ziuriu sklypa raudondvary. Visas viesas transportas.keliukas skalda iki sklypo 40m ne a/b. (Cia maziausia beda uztraukciau ta asfalta). Bet iki gimnazijos raudondvario koks km zodziu viskas kaip ir vietoi.
P.s. sklypas 10,65a man uztektu ir 8

pucenas neprisijungęs   Cituoti
Old 2018-08-17, 19:37   #349
Garbanius
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2013-08-08
Pranešimai: 551

Garbanius is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė pucenas View Post
Vienareiksimskai. As pats turiu du sklypus. Visnas poderiskese, kitas doneikavoi toli beveik laukuose. Net neturiu minciu (kolkas) ten bandyti guventi. Dabar ziuriu sklypa raudondvary. Visas viesas transportas.keliukas skalda iki sklypo 40m ne a/b. (Cia maziausia beda uztraukciau ta asfalta). Bet iki gimnazijos raudondvario koks km zodziu viskas kaip ir vietoi.
P.s. sklypas 10,65a man uztektu ir 8
Na Raudondvaris dar dar.. Jei pro langa ne laukai tai ok, nes netvarkingi/nešienauti laukai patikėk irgi ne kažką.. Mano tėvai gyvena Romainiuose (senuose), kas irgi principe gan toli, ypatingai dėl smarkiai išaugusio mašinų srauto prie Megos, vakariniam aplinkelyje, Raudondvario pl. Galvotų gal net atgal grįžt gyvent į centrą. Žinom net kas taip yra padarę

Garbanius neprisijungęs   Cituoti
Old 2018-08-17, 19:39   #350
pucenas
 
pucenas's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-01-15
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 7,049

pucenas is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Garbanius View Post
Na Raudondvaris dar dar.. Jei pro langa ne laukai tai ok, nes netvarkingi/nešienauti laukai patikėk irgi ne kažką.. Mano tėvai gyvena Romainiuose (senuose), kas irgi principe gan toli, ypatingai dėl smarkiai išaugusio mašinų srauto prie Megos, vakariniam aplinkelyje, Raudondvario pl. Galvotų gal net atgal grįžt gyvent į centrą. Žinom net kas taip yra padarę
Ne ne. Nelaukai ir ne fermos

pucenas neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks

Temos įrankiai
Rodymo būdai

Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.