Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Diskusijos Apie Mercedes-Benz » Diskusijos Apie Konkrečius Mercedes-Benz Modelius

Naujas pranešimas
Rodymo būdai
Temos įrankiai
Old 2009-03-19, 14:46   #31
driuliauskas
 
driuliauskas's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-01-05
Gyvenamoji Vieta: Spalding, UK
Pranešimai: 2,751

driuliauskas is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę driuliauskas per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Jonkis View Post
kiek as savo kukliom ziniom zinau tai geriausiai su dujom sutaria 2.0 plyta tas kur ejo 100kW ir 3.2 i kitus dujas deti net galvot neverta
visiskai teisingai

driuliauskas neprisijungęs   Cituoti
Old 2009-03-19, 15:36   #32
pucenas
 
pucenas's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-01-15
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 7,050

pucenas is on a distinguished road



Standartinis

seip tai jai pirksi tai pirk be duju ir dek pats nes nzn kiek su tom dujom jau nuvaziuota o seip dujos nera gerai varikliui (taip dauguma sako) mano nuomone priesinga na nebent jau ta rimta yranga su tepimu ir t.t.tai sako kad nekenkia taip baisiai siep as turejau 124 coupe su 3.0 varikliu ir buwo dujos jokiu problemu neturejau nei ziema nei vasara nuvaziavau 96k km (o iranga buwo pati paprasciausia kokia gali buti) bet jai yra galimybe tai imk 3.2

pucenas neprisijungęs   Cituoti
Old 2009-03-19, 17:44   #33
a-1
 
a-1's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-11-25
Gyvenamoji Vieta: Fuerteventura
Pranešimai: 3,620

a-1 is on a distinguished road

Send a message via ICQ to a-1 Nusiųsti žinutę a-1 per Skype™


Standartinis

laikas dabar toks sudetingas, gana, siulyciau pasieskot naujesnio modelio (bent jau variklio) nuo 1992m. koki 220E bus tau pats viduriukas tarp traukimo ir kuro sanaudu. o litukais kai po nosim pamojuosi, tai bet kuris pardavejas labai maloniai su tavim velsis i derybas... manau...

__________________
a-1


Naudota technika verslui:

www.resale.lt
www.zemesukis.lt

a-1 neprisijungęs   Cituoti
Old 2009-03-20, 23:32   #34
samagonas
 
samagonas's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-10-28
Gyvenamoji Vieta: Sevilla
Pranešimai: 5,022

samagonas is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę samagonas per Skype™


Standartinis

Chia kad neatidarineti naujos temos. Gal patarsit ka? Radau toki mersiuka,na pasaka (toki kokio ieshkojau,beveik).Tik kaina truputi aukshtoka,ir velnias nesileidzhia nei i kalbas,shaukia nauja MASHINAAA .Aparatas tikrai ledinis,nera nei ibrezhimo,nei duobutes,tikrai ledas,-vat tik mane glumina variklis,nesu vairaves 2.2 , vakar specialiai pasiemiau draugelio landzbergi 2.8 ,automata,-na nezhinau jis man prikepes,pedalas visada ant dugno ir man mintyse ,toks vaizdas,kad siurbia nesveikai ir nekompensuoja,netgi malonumu))) O to kupo neturejau galimybes patikrinti,nes ir ji pagavau su sheima automobili,ir man reikejo vazhiuoti.Visus kupus dabar lyginu su 3.2 (paliko ispudi nesveika)) beveik dvi tonos ir ,kaip plunksna uragane)) ) Psakykit ka nors nezhinau ka daryti,patinka nesveikai,-spalva ,salonas,metai,pravazhiavimas,viskas super,bet kaip tas variklis? ar nepradesiu isterikuoti po savaites? Suprantu,kad kaina butu,kokios 3-4 shtukos,bet dabar pasiruoshes,kaip ir maxsimuma atiduoti,uzh shi modeli? P.S net negaliu suformuluoti klausimo,-uzh bet koki patarima busiu dekingas. http://www.coches.net/mercedes-benz-...2713-covo.aspx

samagonas neprisijungęs   Cituoti
Old 2009-03-21, 00:01   #35
Edgaras
 
Edgaras's Avatar
 
Statusas: Moderatorius
Užsiregistravo: 2008-07-17
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 4,093

Edgaras will become famous soon enough



Standartinis

masina grazi, metai geri. bet kaina gerokai uzkelta. gal ir islaikyta jinai bet komplektacija kazkokia svelniai tariant keista.
coupe ir galiniai langai ne elektro
96 metai ir keleivio puse be airbago irgi kazkoks nematytas dalykas. net porankio nera.

dar viena smulkmena - salono foto kur zmogus sedi. jo koja matosi kad tikrai ne ant pedalo o apsukos stovi beveik ant 1,5 - biski daugoka kaip ant laisvu apsuku.

galinis buferis ne pagal jo metus. taigi galas greiciausiai jau mustas buvo ir buferis pakeistas.

pacios foto tokios nekokybiskos ir nedaug galima izvelgt is ju.

kaip pats motoras nu tai zinoma nebus tiek traukos kiek pas 3,2.
bet tas 2,2 pakeite buvusi 2,6 motora. taigi turetu buti vidurkis tarp ekonomiskumo ir traukos. o kad pasivazinejus savaite su masina jinai atrodo kad netraukia tai cia su visom. ir 4.0 litru masina po savaites atrodo vos velkasi

Edgaras neprisijungęs   Cituoti
Old 2009-03-21, 00:44   #36
samagonas
 
samagonas's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-10-28
Gyvenamoji Vieta: Sevilla
Pranešimai: 5,022

samagonas is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę samagonas per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Edgaras View Post
masina grazi, metai geri. bet kaina gerokai uzkelta. gal ir islaikyta jinai bet komplektacija kazkokia svelniai tariant keista.
coupe ir galiniai langai ne elektro
96 metai ir keleivio puse be airbago irgi kazkoks nematytas dalykas. net porankio nera.

dar viena smulkmena - salono foto kur zmogus sedi. jo koja matosi kad tikrai ne ant pedalo o apsukos stovi beveik ant 1,5 - biski daugoka kaip ant laisvu apsuku.

galinis buferis ne pagal jo metus. taigi galas greiciausiai jau mustas buvo ir buferis pakeistas.

pacios foto tokios nekokybiskos ir nedaug galima izvelgt is ju.

kaip pats motoras nu tai zinoma nebus tiek traukos kiek pas 3,2.
bet tas 2,2 pakeite buvusi 2,6 motora. taigi turetu buti vidurkis tarp ekonomiskumo ir traukos. o kad pasivazinejus savaite su masina jinai atrodo kad netraukia tai cia su visom. ir 4.0 litru masina po savaites atrodo vos velkasi
Labai dekui,-apsukas ir ash shi vakara pastebejau,variklis berods pashiles o rodo virsh deshimt,ir langus machiau,-bet shiap auto,labai isputingai atrodo.Prazhiurejau Lietuvoj Coupus,-ir nieko nerandu,kas patiktu,jei geresni metai tai ir kaina niekuom nebesiskiria ,nuo Ispanijos Ir pravazhiavimu niekas nerasho, o kai paskambini tai beveik visada buna netoli 300000. suprantu,kad mersas daug pravazhiuoja,bet su kiekvienu kilometru irgi viskas dyla. Reikalas tame kad man w124 coupas pats grazhiausias modelis,bet noriu sau kas diena vazhineti ir esu pasiruoshes sumoketi brangiau,bet uzh gera automobili,o ne uzh plaktuka 88m. su eshkes kapotu ir 300000km. Jei kas turit ka pasiulyti sakykit. Juodas,su oda ir su kondishinu ,pravazhiaves iki 180000km. Na man sake atvarys pirmadieni keturaki uzh 2000€ bet man jo nereikia noriu w123-w124-w114 ir tik coupu ir su kondicionierium (gyvenu kur labai shilta,-jau penkta diena virsh 30 shilumos,o dar ir iki vasaros toli))) Dekui tau uzh atsakyma,bishki nuleidai man gara,o to jau buvau galva pametes,-dabar zhiuresiu atidzhiau))

samagonas neprisijungęs   Cituoti
Old 2009-03-21, 08:04   #37
Mukshas
 
Mukshas's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2009-01-10
Gyvenamoji Vieta: Spalding UK
Pranešimai: 787

Mukshas is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę Mukshas per Skype™


Standartinis

jeigu variklis ir nepasiles, vistieku 1500 negali buti, o dar gali buti, kad fotikas, kai paveikslavo sugavo tiesiog apsukoms banguojant butent tam taske rodykle.
be to kiek pardavinejau lavonus visokius - irgi gerai nupoliruodavau ir isvalydavau, gaudavau kaip uz daug geresne .... o uz tokia masina tokia kaina sumokejus manau mazu maziausiai nesinoretu ziureti kaip ji graziai atrodo be jokio ibrezimo pvz variklistu servizuose

__________________
1989 300ce
Mukshas neprisijungęs   Cituoti
Old 2009-03-21, 09:11   #38
yamato
 
yamato's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-04-08
Gyvenamoji Vieta: Marijampolė
Pranešimai: 3,625

yamato is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę yamato per Skype™


Cool

Citata:
Pradžioje rašė samagonas View Post
tai kad ten ir priekinis buferis senesnio modelio... nedazytas.. ir juostos kebulo spalvos... galines lempos kartais ne paprasto 124, o ne e klases?
salonas - labai puikus, pats sau toki rast noreciau! salono bukle ideali!
o keleivio aribag nebuvo kaip pasirenkamas dalykas? beje, priekine desine lempa labiau blizga nei kaire...


p.s. PIRKCIAU TOKI SALONA SEDANUI, SU MEDZIU PER VIDURI GALE!!!

__________________
Automobilių Transportavimas Lietuva-Vokietija-Lietuva,
Naujos, naudotos bei restauruotos padangos, montavimas, balansavimas, vulkanizavimas
Naujos automobilių dalys, akumuliatoriai, lemputės
Autoserviso paslaugos, diagnostika, patikra, važiuoklės bei pavarų dėžių remontas, žibintų remontas bei restauracija
yamato neprisijungęs   Cituoti
Old 2009-03-21, 11:17   #39
Jexx
 
Jexx's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2009-02-03
Gyvenamoji Vieta: Utena
Pranešimai: 931

Jexx is on a distinguished road



Standartinis

mano tevuko filosofija: " kam tau 2,3l benzas kupe, jei gali susirast sedana 300 D Turbo... + saliarka pigesne ir jos maziau ryja + dar koki kanistrioka sureguliuosiu.... ) (mano tevukas benzinu nebepripazysta...)

Jexx neprisijungęs   Cituoti
Old 2009-03-21, 14:16   #40
cabrys
 
cabrys's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-10-08
Gyvenamoji Vieta: Telsiai
Pranešimai: 2,823

cabrys is on a distinguished road



Standartinis

Priekines faros akivaizdziai skirtingos. Salonas tai bet tai nekompensuoja kainos didumo

__________________
A208
cabrys neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks


Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.