Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Techninė Pusė. Remontai Ir Kiti Techniniai Dalykai » E klasė » W124

Naujas pranešimas
Rodymo būdai
Temos įrankiai
Old 2011-04-27, 17:29   #101
samagonas
 
samagonas's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-10-28
Gyvenamoji Vieta: Sevilla
Pranešimai: 5,022

samagonas is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę samagonas per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė mikis View Post
tai tu niekur nevesk jo tik suzinok koki marmala naudoja arba kokoj pardavkei pasisnekek nes cia kai uzeinu i auto pardavke asortimentas tikrai neskistas kartais uzmirstu ko ateinu
nezhinau kaip tavo kaime, bet kai uzheinu ash i parduotuve, tai pats turiu jiems pasakoti,koks numeris man reikalingas ir koks numeris originalus atitinka kita gamintoja, sedi ten visi ishsizhioje muses gaudo, atsiverte savo levus senus katalogus ir bando fufeli isiulyti,-na pats zhinai krize daug kam smegenis pagadino, dabar svarbu,kad kuo pigiau butu, o man tas pigumas jau gyvenime 100 kartu atsirugo, visada ieshkau jei ne originalo, tai super geros kokybes daikto, o jiems tai kosmosas,-del to ir stengiuosi nebepirkti parduotuvese,vietinio ishpilstymo, viska,ko man reikia randu internete, ten nors turiu galimybe pagalvoti paskaityti foruma ir nuspresti, man reikia to daikto ar ne, o parduotuvej, uzhsakai originala, atvezha metalcaucho( kaimo firma) ir dar aishkina,kad tai geriau nei originalas.
Ai besina mane bambukai aplamai, shiandien ishvis piktas gryzhau,kosmonautu daug prisizhiurejau per diena

samagonas neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-04-27, 17:32   #102
samagonas
 
samagonas's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-10-28
Gyvenamoji Vieta: Sevilla
Pranešimai: 5,022

samagonas is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę samagonas per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Tomskis View Post
kondisino radiatoriui freonas, ne tosolas bet irgi kazkokius valymus daro jiems, mikrobus naikina
bli, rimtai gi o chia tai susipudzhiau
sugaravau konkrechiai

samagonas neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-04-27, 20:17   #103
ldalius
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-05-27
Gyvenamoji Vieta: Panevėžys
Pranešimai: 6,370

ldalius is on a distinguished road



Standartinis

Tomski, kur pirkai savo termomovą, nes aš šiandien buvau autoaibėje, tai pasiūlė tipo vokišką už 170, tanagra vokietijoje supakuotą, bet neaiškaus gamintojo už 182.


Paskutinį kartą redagavo ldalius; 2011-04-27 21:06 val.
ldalius neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-04-27, 21:05   #104
ldalius
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-05-27
Gyvenamoji Vieta: Panevėžys
Pranešimai: 6,370

ldalius is on a distinguished road



Standartinis

Beje šiandien kalbėjausi su ne visai žioplais ir išmanančiais apie termomovas. Jas galima ir laikyti ir vežioti gulinčias, tačiau prieš dedant ant variklio reikia bent 2-3 valandas palaikyti pastačius stačiai. O jei to nepadarysime ir iškarto uždėjus ant variklio ir dar tuoj pat užkursime - termomovai kidrik


Paskutinį kartą redagavo ldalius; 2011-04-27 21:38 val.
ldalius neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-04-27, 21:22   #105
Tomskis
 
Tomskis's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-03-25
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 22,564

Tomskis will become famous soon enough

Nusiųsti žinutę Tomskis per Skype™


Standartinis

as cia daliau, termomova pirkau www.intercars.lt, be nuolaidos 124lt, galiu nupirkti tau atsiusti jei reik, numeri parasysiu i PM, pas mane bagazinej pastovejo gal koki 40minuciu stacia, ir uzdejau, kolkas veikia puikiai biski zviegia kazkodel, bet lygtais mazeja jau garsas, gal del to kad pigi, o gal del to kad nauja nzn

__________________
حكة جدا ترجمته؟
Tomskis neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-04-27, 21:26   #106
ldalius
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-05-27
Gyvenamoji Vieta: Panevėžys
Pranešimai: 6,370

ldalius is on a distinguished road



Standartinis

supratau, norėjau dėl to ir skambinti. Gaila , kad panevėžy nėra atstovų šios firmos. Pravažiuosiu dar rytoj kitas Panevėžio parduotuves

ldalius neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-04-27, 21:27   #107
Tomskis
 
Tomskis's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-03-25
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 22,564

Tomskis will become famous soon enough

Nusiųsti žinutę Tomskis per Skype™


Standartinis

na jei ka tai kreipkis, nupirksiu vilniui ir mesiu i autobusa

__________________
حكة جدا ترجمته؟
Tomskis neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-04-27, 21:28   #108
samagonas
 
samagonas's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-10-28
Gyvenamoji Vieta: Sevilla
Pranešimai: 5,022

samagonas is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę samagonas per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė ldalius View Post
Beje šiandien kalbėjausi su ne visai žioplais ir išmanančiais apie termomovas. Jas galima ir laikyti ir vežioti gulinčias, tačiau prieš dedant ant variklio reikia bent 2-3 valandas palaikyti pastačius stačiai. O jei to nepadarysime ir iškarto uždėjus ant variklio ir dar tuoj pat užkursime - termomovai kidrik

Gal kas turite Tomskio telefono numerį, tai man į PM
nuraminai kaip tik shiandien atsiunte man ta stabdi i parduotuve, tai per telefona prigazdinau pardaveja,kad ishtrauktu ish dezhes ir stachia pastatytu i siena atremtu

Bet idomu,kodel negalima ishkarto deti,kas jam ten gali nutikti? burtai kazhkokie su tuom stabdzhiu,gal del to tiek daug ir kainuoja ?

samagonas neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-04-27, 21:43   #109
ldalius
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-05-27
Gyvenamoji Vieta: Panevėžys
Pranešimai: 6,370

ldalius is on a distinguished road



Standartinis

na ten viską sudaro tas stebuklingas tepalas. Beje šiandien savo termomovą nusiėmiau ir ..... dar nesiryžau skrodimo daryt su bulgarke, nes reikia dar pora dienų kaip nors pravažinėt. Tai laikinai jos prabuksavimą sumažinau liaudišku metodu.

Kiek studijavau, tai ten yra niekuo iš kitų neišsiskiriantis guolis pirmu žvilgsniu, kuris pripildytas spec tepalo, kuris karštėjant keičia klampumo savybes. Tik va idomu nuo ko jis gauna tą temperatūrą? Nebent per pompos ašį. Ir dar nesupratau, kam termomovos priekyje yra tokia varinė plokštelė, o po ja toks 1mm storio pypsiukas, kurį kaip įtariu ta varinė plokštelė kintant temperatūrai arba nuspaudžia arba atleidžia. Arba aš jau čia į pievas ......

ldalius neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-04-27, 21:47   #110
samagonas
 
samagonas's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-10-28
Gyvenamoji Vieta: Sevilla
Pranešimai: 5,022

samagonas is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę samagonas per Skype™


Standartinis

[QUOTE=ldalius;144408]na ten viską sudaro tas stebuklingas tepalas. Beje šiandien savo termomovą nusiėmiau ir ..... dar nesiryžau skrodimo daryt su bulgarke, nes reikia dar pora dienų kaip nors pravažinėt. Tai laikinai jos prabuksavimą sumažinau liaudišku metodu.

Kiek studijavau, tai ten yra niekuo iš kitų neišsiskiriantis guolis pirmu žvilgsniu, kuris pripildytas spec tepalo, kuris karštėjant keičia klampumo savybes. Tik va idomu nuo ko jis gauna tą temperatūrą? Nebent per pompos ašį. Ir dar nesupratau, kam termomovos priekyje yra tokia varinė plokštelė, o po ja toks 1mm storio pypsiukas, kurį kaip įtariu ta varinė plokštelė kintant temperatūrai arba nuspaudžia arba atleidžia. Arba aš jau čia į pievas ......[/QUOTE
ne i pievas,-studijavau ta stabdi tai man irgi tie patys klausimai ishkilo ir tas gelezhiukas su laiptuku ir guolis ir tt... Kai papjausi,papasakok

samagonas neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks


Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.