Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Įvairios Temos » Off Topic

Naujas pranešimas
Rodymo būdai
Temos įrankiai
Old 2017-07-15, 20:15   #2491
Hunter
 
Hunter's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2011-11-26
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 15,476

Hunter will become famous soon enough

Nusiųsti žinutę Hunter per Skype™


Standartinis

Galima nevargt, o nupirkt sutvarkyta, tik jau ne uz sroto kaina, o uz vokiska, nes butent ten ir keliauja visos masinos is usa nuo 2014m

__________________
Originalios visų automobilių dalys. Atsarginės rimtų gamintojų detalės.
Hunter neprisijungęs   Cituoti
Old 2017-07-15, 20:19   #2492
Artunas
 
Artunas's Avatar
 
Statusas: Administratorius
Užsiregistravo: 2012-10-27
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 5,529

Artunas is on a distinguished road



Standartinis

Apie ką mes čia išvis šnekam? Vienas, kad ir kaip gerbiamas forumo ir asmeniškai manęs pilietis, galimai paveiktas kokio nors simpoziumo ar dar kokių mums nežinomų paslaptingų veiksnių, nusipirko šūdo gabalą. Šitą pigiausią rinkoje šūdo gabalą, dabar bandot lygint su premium klase, su ML
Kaip iš vis tokie dalykai gali vykti šiame forume? Aš net keiktis noriu!

Jūs nei vienas nepagalvojat apie tai kodėl šita fignia kainuoja tiek kiek 5 metų mersas? ir kiek jis bus vertas po to kai už jį bus išmokėta? Ir galų gale kaip bus su jo eksplotacija po tų visų garantijų bei išmokėjimų?

Subinė čia ne mašina, mano 211tas 2002 n kartų geresnis

Artunas neprisijungęs   Cituoti
Old 2017-07-15, 20:23   #2493
FUN500
 
FUN500's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2011-12-19
Gyvenamoji Vieta: Klaipeda
Pranešimai: 3,668

FUN500 is on a distinguished road



Standartinis

Uz tiek pinigu kiek as prarandu nup naujos masinos procentaliai man tas tavo privalumas numeris vienas visai ne privalumas. O tuos 3 menesius as pakentesiu, gi ne dabar perku o ir nupirkus ta laika kol masina tvarkoma as gi ne pesciomis vaikstau.
Kitaip sakant as tiek neuzdirbu kad praradinet savo uzdirbtus pinigus ant nusidevejimo. O gincytis galima be galo ilgai, pas kiekviena savo tiesa

FUN500 neprisijungęs   Cituoti
Old 2017-07-15, 21:13   #2494
simaso
 
simaso's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-09-16
Gyvenamoji Vieta: Šiauliai
Pranešimai: 6,218

simaso will become famous soon enough



Standartinis

Gal Artuno teisingais žodžiais ir pabaikim šitą neidomią diskusiją?

simaso neprisijungęs   Cituoti
Old 2017-07-15, 22:11   #2495
Garbanius
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2013-08-08
Pranešimai: 551

Garbanius is on a distinguished road



Standartinis

Išjunkit savo perekupo mastyma, kad ne duok die mašina nupigs ir prarasit savo braangiaj prakaitu uždirbtus pinigus.. vaje vaje, niemoki gyyviant Apple

Garbanius neprisijungęs   Cituoti
Old 2017-07-15, 22:28   #2496
eSaS
 
eSaS's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-12-15
Gyvenamoji Vieta: Kretinga,Lietuva
Pranešimai: 4,697

eSaS is an unknown quantity at this point

Nusiųsti žinutę eSaS per Skype™


Standartinis

Tai kas nutiko kad MB isdavei Apple ?

__________________
ex MB S210 E290TD 2008-2012
ex Volvo v70 2006m 136kw D5 12-14m
ex Citroen C6 2,7 HDi 14-18
ex Peugeot 508SW 2.0l HDI 133kw 2015 Brown 2018-2020
ex Peugeot 508SW 2.0l HDI 133kw 2017 2020-2021
ex Vw Golf 5 1.9TDI 2004m 2018-2022
Volvo XC90 2015m 2015-.....
VW Passat 1,8T B5 2005 2021-....
I'm a good enough person to forgive you, but not stupid enough to trust you agian.
eSaS neprisijungęs   Cituoti
Old 2017-07-15, 23:05   #2497
aleximo
 
aleximo's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2015-02-19
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 744

aleximo is on a distinguished road



Standartinis .

Sveiki nu su pirkiniu Apple! Nauja visada geriau uz deveta, bet bet kuri nauja pataps ta pacia deveta
Tikiu kad tai tiesiog sena svajone nusipirkti nauja masina is salono, svarbiausia pasiekei ko norejai

Mano galva - lyginti reiketu nauja mersa tokios pat klases su nauja KIA, arba 8 metu mersa su 8 metu tokios pat klases KIA. Tai tiesiog ne objektyvu, faktas kad pagal pojuti nauja masina pakraus 8-10 metu mersui.
Po 5 metu KIA kainuos 50% savo pradeines vertes, po 3-4 metu ji tarskes viduje,isoreje ir t.t.
1.6 benzas kad islaikytu 100k be kasiaku reikia nelabai vaikyti ji.
Ne is pirsto lauztas yras tas skirtumas kainoje dvigubas, nusiimkite rozinius akinius visi kurie galvoja kad skirtumo didelio nera.

Man asmeniskai garantija butent yra ne argumentas tam kad "nusisikt dabar kol garantija galioja", sutinku - kad jei kazkas suges - pakeis, bet ji turi isbirsti o ne gesti kol nauja(aisku tai parodys tik laikas). Visi perkam masina kad su ja vazineti o ne su pakaitine kuria duos servise. Nepamirskite kokios visada eiles yra autorizuotose servisuose.

Bet sutikite - tai precedento neturintis atvejis MB forume bet kol as cia esu, as kaip jo narys esu kazkiek sokiruotas liko tik Vampyrui nusipirkti Nissan'a arba Subaru ir as pamirsiu sia vieta aisku juokauju kad iseisiu, bet tiesios bent man tame yra

aleximo neprisijungęs   Cituoti
Old 2017-07-15, 23:13   #2498
Tomskis
 
Tomskis's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-03-25
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 22,564

Tomskis will become famous soon enough

Nusiųsti žinutę Tomskis per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė FUN500 View Post
Uz tiek pinigu kiek as prarandu nup naujos masinos procentaliai man tas tavo privalumas numeris vienas visai ne privalumas. O tuos 3 menesius as pakentesiu, gi ne dabar perku o ir nupirkus ta laika kol masina tvarkoma as gi ne pesciomis vaikstau.
Kitaip sakant as tiek neuzdirbu kad praradinet savo uzdirbtus pinigus ant nusidevejimo. O gincytis galima be galo ilgai, pas kiekviena savo tiesa
Biski ne taip skaiciuoji, as kadangi nemazai vazineju, i sena masin kas men sukisu 200e, tai rato guolis, tai dirzas, tai vel pakaba, tai itempejas, tai tas tai anas. Tuos pacius 200 as sumoku uz kitos naujos masinos lizinga, tai finansiskai iseina tas pat ar vazinet su triperiu ar nauja komfortiskai ir negaist laiko servize

__________________
حكة جدا ترجمته؟
Tomskis neprisijungęs   Cituoti
Old 2017-07-16, 08:24   #2499
Hunter
 
Hunter's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2011-11-26
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 15,476

Hunter will become famous soon enough

Nusiųsti žinutę Hunter per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė aleximo View Post
Sveiki nu su pirkiniu Apple! Nauja visada geriau uz deveta, bet bet kuri nauja pataps ta pacia deveta
Tikiu kad tai tiesiog sena svajone nusipirkti nauja masina is salono, svarbiausia pasiekei ko norejai

Mano galva - lyginti reiketu nauja mersa tokios pat klases su nauja KIA, arba 8 metu mersa su 8 metu tokios pat klases KIA. Tai tiesiog ne objektyvu, faktas kad pagal pojuti nauja masina pakraus 8-10 metu mersui.
Po 5 metu KIA kainuos 50% savo pradeines vertes, po 3-4 metu ji tarskes viduje,isoreje ir t.t.
1.6 benzas kad islaikytu 100k be kasiaku reikia nelabai vaikyti ji.
Ne is pirsto lauztas yras tas skirtumas kainoje dvigubas, nusiimkite rozinius akinius visi kurie galvoja kad skirtumo didelio nera.

Man asmeniskai garantija butent yra ne argumentas tam kad "nusisikt dabar kol garantija galioja", sutinku - kad jei kazkas suges - pakeis, bet ji turi isbirsti o ne gesti kol nauja(aisku tai parodys tik laikas). Visi perkam masina kad su ja vazineti o ne su pakaitine kuria duos servise. Nepamirskite kokios visada eiles yra autorizuotose servisuose.

Bet sutikite - tai precedento neturintis atvejis MB forume bet kol as cia esu, as kaip jo narys esu kazkiek sokiruotas liko tik Vampyrui nusipirkti Nissan'a arba Subaru ir as pamirsiu sia vieta aisku juokauju kad iseisiu, bet tiesios bent man tame yra
Tai kad lyg Vampyras su opeliu kuri cia laika vazinejo

__________________
Originalios visų automobilių dalys. Atsarginės rimtų gamintojų detalės.
Hunter neprisijungęs   Cituoti
Old 2017-07-16, 08:24   #2500
Hunter
 
Hunter's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2011-11-26
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 15,476

Hunter will become famous soon enough

Nusiųsti žinutę Hunter per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Tomskis View Post
Biski ne taip skaiciuoji, as kadangi nemazai vazineju, i sena masin kas men sukisu 200e, tai rato guolis, tai dirzas, tai vel pakaba, tai itempejas, tai tas tai anas. Tuos pacius 200 as sumoku uz kitos naujos masinos lizinga, tai finansiskai iseina tas pat ar vazinet su triperiu ar nauja komfortiskai ir negaist laiko servize
200e i menesi cia rimtas triperis tikrai, per metus 2.5k eur i remontus... Cia kiek km sukant tiek byra?

__________________
Originalios visų automobilių dalys. Atsarginės rimtų gamintojų detalės.
Hunter neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks


Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.