Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Skelbimai: Parduodu, Perku, Ieškau, Siūlau, Keičiu » Off Topic Skelbimai

Naujas pranešimas
Rodymo būdai
Temos įrankiai
Old 2013-03-11, 21:04   #111
Hunter
 
Hunter's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2011-11-26
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 15,477

Hunter will become famous soon enough

Nusiųsti žinutę Hunter per Skype™


Standartinis

Nu turi beda tu su tuo vairuotojo sindromu

Hunter neprisijungęs   Cituoti
Old 2013-03-11, 21:14   #112
sharrasitto
 
sharrasitto's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-09-23
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 3,037

sharrasitto will become famous soon enough

Nusiųsti žinutę sharrasitto per Skype™


Standartinis

Nejuokaukit, S80 ne ta kategorija, kas W220, S80 yra E klases segmento auto, o S60 yra C klases automobilis, neapsigaukit del isorinio dydzio.

S60 meslo gabalas vien del vietos trukumo ir surinkimo kokybes, bei pacio vaziavimo. Butent del siu dalyku vertinu S60 neigiamai, taciau S80 labai maloni masina. Vienintelis trukumas kuri matau joje, tai vietos stygius viduje. Visa kita labai neblogai. Malonus vaziuokles darbas, teko vazineti su trys litrai berods, benzu, trauka super, automatas ok, garso izoliacijas kas man labai patinka, tikrai gera. Tik labai labai noretusi siek tiek daugiau vietos...

P.S. Is kitos puses, as nemanau, kad tai geresnis variantas nei S211 facelift... Niekaip negaleciau nusipirkti tokios volvo uz tokius pinigus, kai zinau, kad galiu paimti labai nebloga S211 facelift. Bet tai turbut asmenine liga ir problema

sharrasitto neprisijungęs   Cituoti
Old 2013-03-11, 21:21   #113
vampyras
 
vampyras's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-08-31
Pranešimai: 8,410

vampyras will become famous soon enoughvampyras will become famous soon enough



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Finalfour View Post
Ne visai teisus kolega Va atsiliepimas zmogaus, kuris kaip tik rinkosi ir testavo butent minetas auto:
http://www.autoasas.lt/lengvieji-aut...iliepimai/1395
zmogau tu kurse, kad ta straipsni rase "mondeika"?
tokius pasakojimus volvo, ford, renault turi,krikstatevis, kaimyne, dede pusbrolis, pasidek i tapati stalciu kuriame laikai eco energijos plana.

vampyras neprisijungęs   Cituoti
Old 2013-03-11, 21:23   #114
wolf.security
 
wolf.security's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2011-10-04
Gyvenamoji Vieta: London
Pranešimai: 305

wolf.security is on a distinguished road



Standartinis

kiek teko sedet bent jau modelis iki 2006 s80 tai kaip tik pasirode daugiau vietos nei w220 seip panasaus dydzio karves aisku jei ne longas mb
zinau kad s, bet visai idomiai atrodantis variantas
http://auto.plius.lt/skelbimai/toyot...s-2803519.html

__________________
2007 w221 320cdi long 235 HP - 540 NM --------> Chip 272 HP 640 Nm
wolf.security neprisijungęs   Cituoti
Old 2013-03-11, 21:29   #115
eSaS
 
eSaS's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-12-15
Gyvenamoji Vieta: Kretinga,Lietuva
Pranešimai: 4,697

eSaS is an unknown quantity at this point

Nusiųsti žinutę eSaS per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Finalfour View Post
Ne visai teisus kolega Va atsiliepimas zmogaus, kuris kaip tik rinkosi ir testavo butent minetas auto:
http://www.autoasas.lt/lengvieji-aut...iliepimai/1395
geriausiai tai paciam isbandyt,nes kiekvienam savaip bet kad volvo salonas ankstesnis tai cia faktas o detaliu kainas gali pazet intercars kataloge,kiekviena detalyte susidarysi vaizda bent kazkoki kas per kainos

http://www.autoasas.lt/lengvieji-aut...45/konkurentai nu ir paziurekit konkurentus s80..

__________________
ex MB S210 E290TD 2008-2012
ex Volvo v70 2006m 136kw D5 12-14m
ex Citroen C6 2,7 HDi 14-18
ex Peugeot 508SW 2.0l HDI 133kw 2015 Brown 2018-2020
ex Peugeot 508SW 2.0l HDI 133kw 2017 2020-2021
ex Vw Golf 5 1.9TDI 2004m 2018-2022
Volvo XC90 2015m 2015-.....
VW Passat 1,8T B5 2005 2021-....
I'm a good enough person to forgive you, but not stupid enough to trust you agian.
eSaS neprisijungęs   Cituoti
Old 2013-03-11, 21:34   #116
Markko
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2012-07-15
Pranešimai: 5,579

Markko is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė wolf.security View Post
kiek teko sedet bent jau modelis iki 2006 s80 tai kaip tik pasirode daugiau vietos nei w220 seip panasaus dydzio karves aisku jei ne longas mb
zinau kad s, bet visai idomiai atrodantis variantas
http://auto.plius.lt/skelbimai/toyot...s-2803519.html
Verso seimai

Markko neprisijungęs   Cituoti
Old 2013-03-11, 21:36   #117
Finalfour
 
Finalfour's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-04-21
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 4,166

Finalfour will become famous soon enough



Standartinis

Va, matai Hunter, ir Vampyras sako kad S80 netraukia iki S klases
O jei rimciau, tai kiek cia paskaitinejau internete, niekas nepeikia tos S80, giria tik.
O Vampyrai, as irgi pasiimciau pofacelifta W211, tik kad neisiena tvarkingas uz mano pinigus.
O S80 - pilna uz panasia suma.
Aisku as tikrai neapasiprendziau dar, cia tik pasvarstymai del tos volvos
Siaip, visi mini toki nepatoguma, kaip labai didelis apsiukimo spindulys. Apple, kaip tevukas tavo, nevargsta del to?
O del vietos - nu tai as nesu didelis zmogus labai jau, man tikrai tos vietos uzteks. O del kroviniu - bagazine normali pas ja, sedynes atsilenkia, viskas del to ok.
Va, belika sugalvot ar dyzelio man reikia to D5, ar benza ir padujint.
Cia placiajam internete paskaiciau, kad benzininio motoro is viso iki 3000 rpm salone nesigirdi.

__________________
Ex Mercedes-Benz W211 E320. Šiuo metu - KIA Optima GT 2.0 T-GDI 180 kw.
- Kas yra pateikta be įrodymų, gali būti atmesta be įrodymų.
Ch. Hitchens.
Finalfour neprisijungęs   Cituoti
Old 2013-03-11, 21:40   #118
Melionas
 
Melionas's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-01-03
Gyvenamoji Vieta: Klaipėda
Pranešimai: 3,957

Melionas is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Finalfour View Post
Va, matai Hunter, ir Vampyras sako kad S80 netraukia iki S klases
O jei rimciau, tai kiek cia paskaitinejau internete, niekas nepeikia tos S80, giria tik.
O Vampyrai, as irgi pasiimciau pofacelifta W211, tik kad neisiena tvarkingas uz mano pinigus.
O S80 - pilna uz panasia suma.
Aisku as tikrai neapasiprendziau dar, cia tik pasvarstymai del tos volvos
Siaip, visi mini toki nepatoguma, kaip labai didelis apsiukimo spindulys. Apple, kaip tevukas tavo, nevargsta del to?
O del vietos - nu tai as nesu didelis zmogus labai jau, man tikrai tos vietos uzteks. O del kroviniu - bagazine normali pas ja, sedynes atsilenkia, viskas del to ok.
Va, belika sugalvot ar dyzelio man reikia to D5, ar benza ir padujint.
Cia placiajam internete paskaiciau, kad benzininio motoro is viso iki 3000 rpm salone nesigirdi.
Viska eina rasti, tik maziau reikia forume bambeti As jau kazkurioj temoj minejau, kad mano kaimynas 4matica 2007 metu e280 nusipirko s211, mokejo vokietijoj 7500-8500eur nepamenu, rida 180 000, vakar kalbejau, vaziuoja ir zvengia, jokiu gedimu, tvarkingas.

Melionas neprisijungęs   Cituoti
Old 2013-03-11, 22:01   #119
sharrasitto
 
sharrasitto's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-09-23
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 3,037

sharrasitto will become famous soon enough

Nusiųsti žinutę sharrasitto per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė eSaS View Post
geriausiai tai paciam isbandyt,nes kiekvienam savaip bet kad volvo salonas ankstesnis tai cia faktas o detaliu kainas gali pazet intercars kataloge,kiekviena detalyte susidarysi vaizda bent kazkoki kas per kainos

http://www.autoasas.lt/lengvieji-aut...45/konkurentai nu ir paziurekit konkurentus s80..
parodei kazkoki sudlaikrasti, kuriame lexus gs ir lexus ls priskiriami kaip konkurentai, nors sie automobiliai is esmes yra skirtingu klasiu patys is saves. Maziau ziurekit tokius megejiskus palyginimus.

O FinalFour, kodel sakai, kad neiseina normalus tvarkingas s211 facelift, jeigu as praktiskai esu tikras, kad tu apart kalbu nesi nuvaziaves ir nei vieno apziurejes... Nesupyk, bet man si tema man atrodo bus Blevyzgu kampelis Nr 1 iki liepos menesio ar kada ten tu zadi pirkt automobili as suprantu, tu neskubi, niekas neveja, ir man tikrai negaila, kad si tema yra, bet mano nervu sistema per daug jautri, kad kiekviena diena matyti kaip puse forumo kankinasi ir plesosi maikes bandydami surasti tau automobili, nors jo tau net nereikia

sharrasitto neprisijungęs   Cituoti
Old 2013-03-11, 22:06   #120
liutasss
 
liutasss's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2012-02-17
Pranešimai: 665

liutasss is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė sharrasitto View Post
parodei kazkoki sudlaikrasti, kuriame lexus gs ir lexus ls priskiriami kaip konkurentai, nors sie automobiliai is esmes yra skirtingu klasiu patys is saves. Maziau ziurekit tokius megejiskus palyginimus.

O FinalFour, kodel sakai, kad neiseina normalus tvarkingas s211 facelift, jeigu as praktiskai esu tikras, kad tu apart kalbu nesi nuvaziaves ir nei vieno apziurejes... Nesupyk, bet man si tema man atrodo bus Blevyzgu kampelis Nr 1 iki liepos menesio ar kada ten tu zadi pirkt automobili as suprantu, tu neskubi, niekas neveja, ir man tikrai negaila, kad si tema yra, bet mano nervu sistema per daug jautri, kad kiekviena diena matyti kaip puse forumo kankinasi ir plesosi maikes bandydami surasti tau automobili, nors jo tau net nereikia

liutasss neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks


Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.