Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Techninė Pusė. Remontai Ir Kiti Techniniai Dalykai » E klasė » W211

Naujas pranešimas
Rodymo būdai
Temos įrankiai
Old 2017-05-18, 19:18   #711
kesaamg
 
Statusas: MB1 Narys
Užsiregistravo: 2017-05-15
Gyvenamoji Vieta: Norway
Pranešimai: 85

kesaamg is on a distinguished road



Standartinis

O kur Kaune rekomenduotumet tvarkyti automata?

kesaamg neprisijungęs   Cituoti
Old 2017-05-20, 00:07   #712
Rimvis
 
Statusas: MB1 Narys
Užsiregistravo: 2012-02-04
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 53

Rimvis is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė amerika View Post
pinigus megsta,jei neturi už ka ju paimti ,du kart už ta pati ima ,kolektyvas keičiasi stabiliai,darbininkai tik pramoksta ir spjauna i ta atlyginima kuri ten gauna,kažkada buvo labai net neblogas servisas,o dabar kaip čia pasakius,jei papulsi pas ilgiau dirbanti meistra gal ir pasiseks,o jei pas neseniai pradejusi ,bus loterija.
Nusisneki. Kiek pazysti ten dirbusiu ar dirbanciu asmenu?


Paskutinį kartą redagavo Rimvis; 2017-05-20 00:13 val. Priežastis: Papildymas
Rimvis neprisijungęs   Cituoti
Old 2017-05-20, 06:01   #713
amerika
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2015-09-26
Gyvenamoji Vieta: Prienai
Pranešimai: 4,009

amerika is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Rimvis View Post
Nusisneki. Kiek pazysti ten dirbusiu ar dirbanciu asmenu?
bent keturis,beje vienas iš ju ir man kai kada patvarko,beje aš ta kontora žinau nuo tada kai Garliavoj nuosavam name dirbo,bet kai prasidejo naujos kartos dežes prasidejo ir problemos,arba pasikeite požiuris i darba.

amerika neprisijungęs   Cituoti
Old 2017-05-20, 10:18   #714
kesaamg
 
Statusas: MB1 Narys
Užsiregistravo: 2017-05-15
Gyvenamoji Vieta: Norway
Pranešimai: 85

kesaamg is on a distinguished road



Standartinis

Tai gal kas kontaktus gali duoti gero meistro?

kesaamg neprisijungęs   Cituoti
Old 2017-05-20, 16:19   #715
Rimvis
 
Statusas: MB1 Narys
Užsiregistravo: 2012-02-04
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 53

Rimvis is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė amerika View Post
bent keturis,beje vienas iš ju ir man kai kada patvarko,beje aš ta kontora žinau nuo tada kai Garliavoj nuosavam name dirbo,bet kai prasidejo naujos kartos dežes prasidejo ir problemos,arba pasikeite požiuris i darba.
Skeidi melaginga informacia.
1. As taves nepazystu
2. ~10 metu kolektyvas nesikeicia ,o tik sumazejo

Rimvis neprisijungęs   Cituoti
Old 2017-05-20, 20:24   #716
amerika
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2015-09-26
Gyvenamoji Vieta: Prienai
Pranešimai: 4,009

amerika is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Rimvis View Post
Skeidi melaginga informacia.
1. As taves nepazystu
2. ~10 metu kolektyvas nesikeicia ,o tik sumazejo
tuomet ir i tavo darža akmuo,nes prieš 5 metus buvau keleta kartu tame servis (pakutini karta),ten tada dirbo ir iš musu imones išejes vadybininkas,beje dirbo mecaniku prie hidrauliniu bloku.Taigi atvažiavus su 210 mersu ,(imete buvo avarini) pasijunge diadnoze-per kelis kartus tryne klaidas,nieko nesigavo ,beje ir jusu vadas dalyvavo tame.Pagaliau priejo išvados kad nuejo sukiu daviklis ,arba dežei visai šakes.Pakeite plokšte jungti,tarpine tepalus,(kažkodel plokšes keitima skaičiavo irgi kad dar karta numa karteri ir visas operacijas po du kart nesvarbu kad vyko kartu ir tepalo keitimas,vienu žodžiu dubliavosi operacijos ir išaugo kaina.Tuomet sumokejau 1230litu,Beje pakeitus situacija nepasikeite mašina nevažiavo,pasiule remontuoti ir prelimnariai pasake kad kainuos nuo 5 iki 7k litu.Aišku atsisakiau ir parvažiavau su avariniu i savo kaima,Čia susiradau meistra kuris pasake kad kainuos pilnas kapitalinis ape 700 litu su dežes nuemimu ,uždejimu irplius detales.Išlupus deže pasirodo kad jai darytas kapitalinis ir viskas kaip nauja,ir po ilgu ieškojimu buvo rasta problema,kažkoks atgrubnagis mechanikas sudedamas atgal i plokšte solenoidus užlenke vieno kontakta.Atlenkus ir surinkus i kruva ,viska sudejus ištrynus klaidas (kuriu beje irgi nesugebejo ištrinti) automobilis važiavo sekmingai 60k km ir buvo parduotas,be jokiu dežes problemu. Taigi per jusu serviso darbu nekokybe ir nekompetencija teko susimoketi papildomai 600litu.Tikrai iš manes nesulauksit rekomendacijos,nes tokiu atgrubnagiu ir neišmaneliu reikia paieškoti.....geda

amerika neprisijungęs   Cituoti
Old 2017-05-20, 22:10   #717
kesaamg
 
Statusas: MB1 Narys
Užsiregistravo: 2017-05-15
Gyvenamoji Vieta: Norway
Pranešimai: 85

kesaamg is on a distinguished road



Standartinis

O tai gali rekomenduot gera meistra ar ne?

kesaamg neprisijungęs   Cituoti
Old 2017-05-21, 00:42   #718
Rimvis
 
Statusas: MB1 Narys
Užsiregistravo: 2012-02-04
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 53

Rimvis is on a distinguished road



Standartinis

Nesueina galai ,nes prie hidrauliniu bloku dirba vienas ir tas pats asmuo virs 10 metu. Pries tai nedirbes kitose kontorose.

Rimvis neprisijungęs   Cituoti
Old 2017-05-21, 03:01   #719
vampyras
 
vampyras's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-08-31
Pranešimai: 8,410

vampyras will become famous soon enoughvampyras will become famous soon enough



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Rimvis View Post
Nesueina galai ,nes prie hidrauliniu bloku dirba vienas ir tas pats asmuo virs 10 metu. Pries tai nedirbes kitose kontorose.
nori paprasto paaiskinimo?
galu ieskok postu skirtume. gali buti protingiausias visoje lietuvoje.... XXXxxxXXXxxxxxx............

vampyras neprisijungęs   Cituoti
Old 2017-05-21, 08:55   #720
amerika
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2015-09-26
Gyvenamoji Vieta: Prienai
Pranešimai: 4,009

amerika is on a distinguished road



Standartinis

beje tuo pat metu (mano auto buvo ant pirmo keltuvo iš dešines),gretimai buvo atvažiaves pusamžis vyras taxi nusipirkes,tai ten iš viso jam pasiule varyti auto i šiukšlya...arba pasiruošti remontui kruva šlamančiu.Nežinau,kas dabar dirba pas tave prie hidro bloku ,gal tas pats jaunuolis,dabar jam galetu buti nuo 32iki35m(aš apie ta kuris pas mus dirbo ,beje jis su aukštu išsilavinimu ir buvo vadybininkas,galva turejo ir gaudesi brežiniuose)Kaip jau sakiau ten nebuvau jau ...panašiai nuo 2010-2011m.Aš kaip tas pionierius,išminuotojas,mane galima išmaudyti viena karta,bet aš manaiu su savo patirtimi pasindalindamas ,išgelbesiu kitus nuo apgavysčiu ir nekompetencijos,kaip kažkurioje temoje buvo mineta kas nedirba tas neklysta,tačiau kai aš kreipiausi i jusu šefa ir pasakiau kokia problema,jis net nesivargino atsiprašyti ,o pasake " tau pasiseke."-ta prasme plaukis galva mužike.

amerika neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks


Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.