Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Techninė Pusė. Remontai Ir Kiti Techniniai Dalykai » E klasė » W211

Naujas pranešimas
Rodymo būdai
Temos įrankiai
Old 2014-03-18, 14:38   #1
justinasm
 
justinasm's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2013-06-27
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 3,125

justinasm is on a distinguished road



Standartinis Varva tepalas

Sveiki,

auto MB W211 E320 CDI, 2003-06

kuri laika pastebejau, kad kur pastovi masina, ten privarveje tepalo buna, garaze irgi bala susidarius. Apsaugas nusiemiau is apacios paziuret, bet nelabai radau saltini, bet kazkur is salono puses, nes net deze apibegus (dezes tepalai tvarkoj, neseniai tikrinau/keiciau).

Vienas meistras, kuris mercedes uzsiima, per telefona isbure man, kad bus ausintuvas - 1000lt su detalem ir darbais. Sako cia sitiem 320cdi taip buna.

Gal kas pakomentuosit? Niekur nerandu info apie tokius dalykus.

justinasm neprisijungęs   Cituoti
Old 2014-03-18, 15:51   #2
alteroja
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2013-03-25
Pranešimai: 6,070

alteroja is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė justinasm View Post
Sveiki,

auto MB W211 E320 CDI, 2003-06

kuri laika pastebejau, kad kur pastovi masina, ten privarveje tepalo buna, garaze irgi bala susidarius. Apsaugas nusiemiau is apacios paziuret, bet nelabai radau saltini, bet kazkur is salono puses, nes net deze apibegus (dezes tepalai tvarkoj, neseniai tikrinau/keiciau).

Vienas meistras, kuris mercedes uzsiima, per telefona isbure man, kad bus ausintuvas - 1000lt su detalem ir darbais. Sako cia sitiem 320cdi taip buna.

Gal kas pakomentuosit? Niekur nerandu info apie tokius dalykus.
Tai kad aušintuvas stovi praktiškai priekyje variklio ir būna, kad viduje prakiursta, tada tepalas į antifrizą patenka. O jei per jo tarpinę praleidžia tepalą tai ją pasikeiti ir toliau važiuoti. Detalės kodas A6111840280. Reikėjo visur švariai išsivalyti, užkurti ir žiūrėti pro kur leidžia. Jei tik gale praleidžia, tai gal galvos tarpinė pramušta,salnikas galinis dar. Bet čia reikia gerai patikrinti, o ne spėti. Bent mes, tai prakiurus aušintuvui, jį užsandarindavom, išplaudavom antifrizo sistemą ir viskas. Bet jei į lauką varo tepalą, tai gali būti aušintuvo tarpinė, kurios pakeitimas tikrai nekainuoja 1000lt...

alteroja neprisijungęs   Cituoti
Old 2014-03-18, 16:33   #3
Tomskis
 
Tomskis's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-03-25
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 22,564

Tomskis will become famous soon enough

Nusiųsti žinutę Tomskis per Skype™


Standartinis

jei nuo dezes varva, tai per galini salnika gali but.

__________________
حكة جدا ترجمته؟
Tomskis neprisijungęs   Cituoti
Old 2014-03-18, 22:58   #4
justinasm
 
justinasm's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2013-06-27
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 3,125

justinasm is on a distinguished road



Standartinis

Dekui uz atsakymus.

Nuveziau sale darbo i paprasta servisiuka ir ten viska man surado. Pasirodo, kad tepalo pas mane niekur neleidzia, bet mano mersas - tikras varveklis kuro slangute prakiurus ir ausinimo skyscio tos sakotos slangos vienoj vietoj chamutas nebesilaike, tai bego ir kuras, ir ausinimo skystis. Atrode baisu, bet issisukau labai pigiai

justinasm neprisijungęs   Cituoti
Old 2014-03-19, 06:57   #5
brasil181
 
brasil181's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2012-07-19
Gyvenamoji Vieta: Naujoji Akmene
Pranešimai: 990

brasil181 is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė justinasm View Post
Dekui uz atsakymus.

Nuveziau sale darbo i paprasta servisiuka ir ten viska man surado. Pasirodo, kad tepalo pas mane niekur neleidzia, bet mano mersas - tikras varveklis kuro slangute prakiurus ir ausinimo skyscio tos sakotos slangos vienoj vietoj chamutas nebesilaike, tai bego ir kuras, ir ausinimo skystis. Atrode baisu, bet issisukau labai pigiai
skaityk o butu padure ant stuka litu

brasil181 neprisijungęs   Cituoti
Old 2014-03-19, 09:51   #6
justinasm
 
justinasm's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2013-06-27
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 3,125

justinasm is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė brasil181 View Post
skaityk o butu padure ant stuka litu
nu va, kaip man pasiseke

justinasm neprisijungęs   Cituoti
Old 2014-03-19, 11:13   #7
alteroja
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2013-03-25
Pranešimai: 6,070

alteroja is on a distinguished road



Standartinis

galėtum dar ir atitinkamoje temoje paviešinti to meistriuko-svolačiuko kontaktus, kad daugiau vargšelių nepasimautų.

alteroja neprisijungęs   Cituoti
Old 2014-03-19, 11:20   #8
vytas85
 
vytas85's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2013-02-18
Pranešimai: 1,163

vytas85 is on a distinguished road



Standartinis

prie ko tas meistras svolacius?jam tik telefono pasake jog gali buti ausintuvas,nes jis net nemate tos masinos,tai nereiskia jog jis butu keites ta ausintuva ir paemes 1000lt.gal butu rades ta pacia beda uz 10lt.

__________________
mercedes w220 320cdi 2003m ir bmw 325 cabrio 1990m

ex-bmw tc baur cabrio,bmw 325 sedan,chrysler sebring cabrio,toyota celica cabrio,bmw 328 cabrio.renault vel sati,bmw e61 530d,chrysler grand voyager,volkswagen sharan carat....
vytas85 neprisijungęs   Cituoti
Old 2014-03-19, 11:36   #9
alteroja
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2013-03-25
Pranešimai: 6,070

alteroja is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė vytas85 View Post
prie ko tas meistras svolacius?jam tik telefono pasake jog gali buti ausintuvas,nes jis net nemate tos masinos,tai nereiskia jog jis butu keites ta ausintuva ir paemes 1000lt.gal butu rades ta pacia beda uz 10lt.
prie to, kad žinodamas, kad priekyje stovi tas aušintuvas buria, kad jis kaltas, nors gale variklis skysčius leidžia. ir jei jis į išorę leidžia skysčius, tai tik tarpinė gali būt kalta. tai bet kokiu atveju negali tokios krūvos pinigų kainuoti toks remontas.

alteroja neprisijungęs   Cituoti
Old 2014-03-19, 11:54   #10
justinasm
 
justinasm's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2013-06-27
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 3,125

justinasm is on a distinguished road



Standartinis

Kuo toliau, tuo labiau atrodo, kad Vilniuje normaliu meistru nera... Jei sutvarko, tai salone kapitalinio valymo reikia, nes viskas tepaluota, isterliota ir pan.
O to zmogaus as neviesinsiu, nes jis man tik pabure skambucio metu. Gal ne viska isgirdo telefonu, uzsicinkino ties tepalas varva ir skele ta savo diagnoze, kas jam dazniausiai papuola situose mersuose.

justinasm neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks


Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.