Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Įvairios Temos » Apie Viską

Naujas pranešimas
Rodymo būdai
Temos įrankiai
Old 2011-01-19, 06:39   #31
arbuzas
 
arbuzas's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2007-12-22
Gyvenamoji Vieta: Destin, FL
Pranešimai: 1,861

arbuzas is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė kosmaras View Post
kiekvienam savo.. nzn man jie turi kazka tokio...noreciau turet apple kompa..
Kad jie gražūs tai faktas, bet ir susimoki su kaupu tai irgi faktas. Pats turiu ASUS, kuris nė per žingsnelį nenusileidžia triskart brangesniam mano draugės obuoliui. Aš nekalbu tik apie parametrus, bet ir apie svorį, storį ir visus kitus vizualius požymius. Sakysim už operacinę sistemą susimoki, nes ji kokia nors a la labai nereali, vėl gi ne. Reikėjo jai MS Publisher, kas yra paplitęs visame pasaulyje. Ji pas save negali atsidaryti. Taip spėju, kad obuolyje daug ko, mums natūraliai suprantamo, negali atsidaryti ir naudotis. Žinau, kad dizaineriai naudoja tokią programą "Splush" ji yra APLLE'o, bet daugiau pranašumų nesu girdėjęs. Būtų idomu išgirsti kontra argumentų.

__________________

Mano gyvenimo MOTO yra AUTO
arbuzas neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-01-19, 07:31   #32
ruffis
 
ruffis's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2007-12-03
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 2,209

ruffis is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė pucenas View Post
o galit paaiskinti kuo MAC'as pranasesnis uz eilini kompa neskaitant dizaino???
turiu macbook jau antri metai eina, nei karto nebuvo uzluzes, nepagavo nei vieno viruso, batareika laiko belekiek ilgai. kazkada buvau palikes pakroveja namuose tai visa diena atlaike darbe, tik wifi reikejo isjungt.

siaip ziauriai patenkintas, tik viena beda su programom.. uz dyka sunku parsisiusti ko reikia

ir dar, kiekvienas turi savo nuomone kaip apie masinas taip ir apie kompus. mersa kai perki irgi permoki uz varda, bet kazkodel visi perka taip ir mac'us visi supranta kad permoka, bet perka

__________________
Life is too short to drive anything else
ruffis neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-01-19, 08:27   #33
woodoooo
 
woodoooo's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-05-11
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 5,911

woodoooo will become famous soon enough

Nusiųsti žinutę woodoooo per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė eSaS View Post
draugelis nusipirko pries 3m apple ,paklojo 7k ir as per 3m vistiek nesupratau uz ka tiek pas mane acer tokie pat duomenys 2gb ram du branduoliai procas vaizduskes nzn bet acer kainavo 1800lt apple 7k tai as dejau rimtai uz ka tiek litu..
cia kalba zmogus kuris apie kompus isvis nesupranta, tas mac su tokiais pat parametrais lenks tavo acer 3kart, domejaisis biski procais vieni letesni kiti greitesni o parametrai tokie pat.
Citata:
Pradžioje rašė arbuzas View Post
Kad jie gražūs tai faktas, bet ir susimoki su kaupu tai irgi faktas. Pats turiu ASUS, kuris nė per žingsnelį nenusileidžia triskart brangesniam mano draugės obuoliui. Aš nekalbu tik apie parametrus, bet ir apie svorį, storį ir visus kitus vizualius požymius. Sakysim už operacinę sistemą susimoki, nes ji kokia nors a la labai nereali, vėl gi ne. Reikėjo jai MS Publisher, kas yra paplitęs visame pasaulyje. Ji pas save negali atsidaryti. Taip spėju, kad obuolyje daug ko, mums natūraliai suprantamo, negali atsidaryti ir naudotis. Žinau, kad dizaineriai naudoja tokią programą "Splush" ji yra APLLE'o, bet daugiau pranašumų nesu girdėjęs. Būtų idomu išgirsti kontra argumentų.
pvz pas mus darbe apple naudojami montavimui ir kitiems video medziagos apdorojimo darbams nes kiti kompai nepaveza.

__________________
WWW.CARZAP.LT
woodoooo neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-01-19, 09:43   #34
pucenas
 
pucenas's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-01-15
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 7,050

pucenas is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė ruffis View Post
turiu macbook jau antri metai eina, nei karto nebuvo uzluzes, nepagavo nei vieno viruso, batareika laiko belekiek ilgai. kazkada buvau palikes pakroveja namuose tai visa diena atlaike darbe, tik wifi reikejo isjungt.

siaip ziauriai patenkintas, tik viena beda su programom.. uz dyka sunku parsisiusti ko reikia

ir dar, kiekvienas turi savo nuomone kaip apie masinas taip ir apie kompus. mersa kai perki irgi permoki uz varda, bet kazkodel visi perka taip ir mac'us visi supranta kad permoka, bet perka
Del akumo tai cia nieko nuostabaus, darbas dave man samsunga maziuka 10' ekranu nu ta kisenini kaip as vadinu, tai as pakrovejo niekada i darba nesinesu nuo ryto iki vakaro groja M-1, visi socelinei puslapei ijunkti, tik per pietus kai vaziuoju pietauti uzdarau, o siep visa diena kaip nieko atlaiko taip kad akumas tikrai tavo ne stebuklas bet MAC'as jega nzn nesuprantu as kuo jis pranasesnis, bet as jo zeurei noriu vien dizainas kox

pucenas neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-01-19, 09:45   #35
eSaS
 
eSaS's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-12-15
Gyvenamoji Vieta: Kretinga,Lietuva
Pranešimai: 4,697

eSaS is an unknown quantity at this point

Nusiųsti žinutę eSaS per Skype™


Standartinis

nu uz 12k gal ir lenks kas cia sake kad ilgai batarke laiko apple,tai tas draugelis jau su laidu sedi ilgaii.. gal net po 2m naudojimo ir tipo cia ilgai kaip uz 7k ? tiek pat laikys ir uz 2k ir uz 3k

__________________
ex MB S210 E290TD 2008-2012
ex Volvo v70 2006m 136kw D5 12-14m
ex Citroen C6 2,7 HDi 14-18
ex Peugeot 508SW 2.0l HDI 133kw 2015 Brown 2018-2020
ex Peugeot 508SW 2.0l HDI 133kw 2017 2020-2021
ex Vw Golf 5 1.9TDI 2004m 2018-2022
Volvo XC90 2015m 2015-.....
VW Passat 1,8T B5 2005 2021-....
I'm a good enough person to forgive you, but not stupid enough to trust you agian.
eSaS neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-01-19, 09:57   #36
arbuzas
 
arbuzas's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2007-12-22
Gyvenamoji Vieta: Destin, FL
Pranešimai: 1,861

arbuzas is on a distinguished road



Standartinis

Aš nesakau, kad nenorėčiau Mac'o. Atrodo jie tikrai sexovai, bet ne tiek seksovai, kad atsivertų tiek piniginė. Šiaip jie man tikrai patinka.

__________________

Mano gyvenimo MOTO yra AUTO
arbuzas neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-01-19, 11:08   #37
Fanax
 
Fanax's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2010-04-08
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 1,163

Fanax is on a distinguished road



Standartinis

Buvau susimetes tuos obuolius (Retail) ant savo stacionaraus ne-apple kompo. Gera pusdieni pasinaudojau ir vel gryzau prie Windows 7...

O, del nesiojamo kompo parinkimo tai kreipkis i Games.lt diskusijas. Ten tau patars geekai teisinga kompa uz teisinga kaina.

http://a.yfrog.com/img611/9093/hga.png

__________________
EX '95 MB100 2.4d, '99 W168 1.4, '01 BMW 316i, '01 S430L, '00 Corvette C5, '02 Corvette C5, '02 BMW 520d, '05 Renault Espace IV, '10 Ford Mustang, '06 Audi Q7,' 07 Toyota Corolla Verso, '15 Ford Chausson
Dabar '11 BMW F10 520d
Fanax neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-07-22, 09:00   #38
Melionas
 
Melionas's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-01-03
Gyvenamoji Vieta: Klaipėda
Pranešimai: 3,957

Melionas is on a distinguished road



Standartinis

Nekuriu naujos temos, kuris geresnis http://www.azon.lt/Kompiuterine-iran...da7873dddbfaf&
ar
http://www.azon.lt/Kompiuterine-iran...-2-320-W7.html

Melionas neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-07-22, 09:15   #39
mikis
 
Statusas: Banned
Užsiregistravo: 2009-04-08
Gyvenamoji Vieta: Scotland
Pranešimai: 4,199

mikis is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę mikis per Skype™


Standartinis

nei pirmas nei antras.
kam naudojamas laptopas bus?

mikis neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-07-22, 09:28   #40
Melionas
 
Melionas's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-01-03
Gyvenamoji Vieta: Klaipėda
Pranešimai: 3,957

Melionas is on a distinguished road



Standartinis

Narsymui internete

Melionas neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks


Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.