Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Techninė Pusė. Remontai Ir Kiti Techniniai Dalykai » C Klasė (W202, W203, W204, W205)

 
Rodymo būdai
Temos įrankiai
Old 2017-01-03, 21:20   #1
pramukas
 
Statusas: MB1 Narys
Užsiregistravo: 2010-12-11
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 32

pramukas is on a distinguished road



Standartinis S203 kuro sistemos bedos (ilga istorija)

Sveiki kas uzsukot,

Bandau rast zmoniu kas turejo panasia beda. Esme yra tokia kad diagnostika rodo kad bake prie tam tikro kuro kiekio dingsta slegis ir automobilis gesta, uzpili kuro - vaziuoji toliau. Bet pabandysiu papasakot nuo ko prasidejo ir galbut zinosit mano beda ir galesit pagelbeti

Visu pirma turiu modeli s203 - 2003m 2.2 CDI 85 kw.

Viskas prasidejo kai pradedavo dingti trauka ir apsukos nekyla auksciau 3k. Issiaiskinau, atejo paskutinioji kolektoriaus sklendem, uzsikimses egr ir t.t. Rida buvo ~375000 (tikra). ( aciu Ignui ).

Susiradau meistrus kurie uzsiieme sutvarkyti, sklendes panaikino, kolektoriu visa isvale, egr pasirodo gyvas viskas ok. Po keliu dienu pradejo darytis taspats,dingo trauka. Susisiekiau su meistru, pasake jog problemos gali but kompiuterines, zodziu paime vel masina nuveze kompiuteristam, kaip sake perprogramavo man viska ir bus viskas ok. Trauka susitvarke, bet prasidejo komedijos su kuro sistema. Pradejo gesti prie likus 1/4. Vel susisiekiau su meistru sake tikrai negalejo but del sklendziu ar kazko nes visai nesirisa. Ok pasukau tam kuris perprogramavo man ten kazka neaisku ka. Irgi teigia kad pirma karta girdi tokius bairius ir greiciausiai sutapimas. Ok, susiradau kita zmogu kuris padare diagnostika ir kuris man pasake jog jam kompas rodo kad prie 20litru likucio bake dingsta slegis del to tu uzgesti. Dave 99% kad beda bake po galine sedyne stovi siurblys, ji keisk ir bus viskas ok. Tai tiesiog sutapimas del anu meistru. Nusiperku kita baka, atsikeles sedines atsisuku Pas save - nera jokio siurblio. Issiaikinu jog situose modeliuose pas vienus buna bake, pas kitus prieki prie variklio. Pas mane aisku prie variklio.
Zodziu atsibodo tampytis per meistrus, dabar kuri laika tiesiog laikiau pilna baka ir vazinejau ramus, galvojau pabandysiu isipules i bakeli pabandyt isvazinet visa kura( gal netycia pasitaise ) deja. Viena, antra kart pabandziau ir pastebejau, kad gesta ne prie tokio pat likucio. Taprasme jei kompas rodo kad valgo pvz 7.5ltr gesta prie 25litru. Jeigu rodo apoe 5litrus uzgesta prie 1/4 bako. Per salcius tika uzsikures stovejau kamsti - rode 11litru kad valgo - uzgesau prie puse bako. Pradejau itart ar negali buti cia is programavimo puses bedos? Nes jei butu kazkas su siurbliu ar kazkas is mechanines puses gestu prie vienodo likusio litrazo ar ne? Ka galejo man priprogramuot, kad vyksta tokie dalykai?t Galbut kasnors buvot susidures su kazkuo panasaus, parasykit, bandziau dar ieskot rimtu meistru tiksliai zinanciu problema tai paieskos bevaises..

Aciu jei perskaitet ir pasidalinsit nuomonem ar patirtimi.

pramukas neprisijungęs  


 

Bookmarks


Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.