Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Techninė Pusė. Remontai Ir Kiti Techniniai Dalykai » E klasė » W211

Naujas pranešimas
Rodymo būdai
Temos įrankiai
Old 2015-05-10, 10:04   #11
sportbatis
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2014-05-21
Pranešimai: 3,715

sportbatis is on a distinguished road



Standartinis

Nu daugoka biski. 7.5-8 ima 3.2 bet važiuojant tikrai ne pagal taisykles.

sportbatis neprisijungęs   Cituoti
Old 2015-05-21, 14:08   #12
MM
 
Statusas: MB1 Narys
Užsiregistravo: 2014-08-27
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 61

MM is on a distinguished road



Standartinis

7.4 man gaunas automatu su miestu 30/70

MM neprisijungęs   Cituoti
Old 2017-02-02, 17:50   #13
MBE270CDI
 
Statusas: Pastovus MB1 Narys
Užsiregistravo: 2016-12-25
Pranešimai: 108

MBE270CDI is on a distinguished road



Standartinis

Man su 2.7 mieste 10 uzmiestyje 7

MBE270CDI neprisijungęs   Cituoti
Old 2017-02-02, 19:45   #14
amerika
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2015-09-26
Gyvenamoji Vieta: Prienai
Pranešimai: 4,009

amerika is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė MBE270CDI View Post
Man su 2.7 mieste 10 uzmiestyje 7
280V-6 vidurkis 10,nors mieste ir iki 13 paima,ypač kai koks stabdis priekije važiuoja...

amerika neprisijungęs   Cituoti
Old 2017-02-03, 08:24   #15
iDracus
 
iDracus's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2014-01-18
Gyvenamoji Vieta: Rokiškis
Pranešimai: 492

iDracus is on a distinguished road



Standartinis

Aš su savo "monstru" E320 2003m. mieste važinėju sparčiai, ne kaip pensininkas, kuris vos iš vietos pajuda. Tai mieste ~12 ltr., žmonai užtenka ir 10 ltr.. Man užmiestyje važiuojant 90-100 km/h - 6.2 ltr. ir tai yra pastovus rodiklis. Užmiestyje važiuojant 120 - 140km/h. - 7.2-7.7 ltr.. Vidurkis - 8 ltr. skaičiavau. Beje buvau vasarą sumušęs rekordą, nuvažiavau autostradoje ~100 km. tai buvau supilpęs į 5.2 ltr.. O jeigu šiai reikia važiuoti užmiestyje labai ilgą atstumą, pvz. 400 km., vėjo nėra, oras gražus, greitis ne didesnis 90 km/h. - 5.6 ltr. pastoviai.

2 metus važinėju, žinau.
Taigi ateityje nepirkit "slabnų" variklių. Bobučių pasakos, kad 2.0 CDi valgys mažai. Gal kokį 1 ltr. ir sutaupysi.

iDracus neprisijungęs   Cituoti
Old 2017-02-03, 08:56   #16
Joshua
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-10-02
Pranešimai: 3,067

Joshua is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė iDracus View Post
Aš su savo "monstru" E320 2003m. mieste važinėju sparčiai, ne kaip pensininkas, kuris vos iš vietos pajuda. Tai mieste ~12 ltr., žmonai užtenka ir 10 ltr.. Man užmiestyje važiuojant 90-100 km/h - 6.2 ltr. ir tai yra pastovus rodiklis. Užmiestyje važiuojant 120 - 140km/h. - 7.2-7.7 ltr.. Vidurkis - 8 ltr. skaičiavau. Beje buvau vasarą sumušęs rekordą, nuvažiavau autostradoje ~100 km. tai buvau supilpęs į 5.2 ltr.. O jeigu šiai reikia važiuoti užmiestyje labai ilgą atstumą, pvz. 400 km., vėjo nėra, oras gražus, greitis ne didesnis 90 km/h. - 5.6 ltr. pastoviai.

2 metus važinėju, žinau.
Taigi ateityje nepirkit "slabnų" variklių. Bobučių pasakos, kad 2.0 CDi valgys mažai. Gal kokį 1 ltr. ir sutaupysi.
Miestas kaip ir profilyje Rokiškis?

Citata:
Pradžioje rašė Darinis View Post
7 litrai uzmiesty su 2.2 ir jum cia normalu? O purkstukai visi toki koki priklauso tam varikliui? Girdejau variantu kad del netinkamu purkstuku labai padideja sanaudos.

p.s. pirk w220 s400 tai uzmiesty pagal taisykles vazinejant tilpsi y 7-7.5 tik reikalui esant turesi 184kw ne 110.
P.p.s. mieste sanaudos nebus mazesnes nei 12
Aš V8 dyzelio niekam nesiūlyčiau (ypač to senojo) kuris per aptarnavimus ir problemines vietas gali per pinigine kaip viesulas prasisukti. Protingesnis sprendimas jau tada būtų cdi kur jau V6, nesvarbu ar 280 (jei apie e klase) arba 320 (jei apie e arba s klases) nors ir šitie turi tam tikrų niuansų, bet lyginant su V8 cdi, tai menkai.

Joshua neprisijungęs   Cituoti
Old 2017-02-03, 10:44   #17
iDracus
 
iDracus's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2014-01-18
Gyvenamoji Vieta: Rokiškis
Pranešimai: 492

iDracus is on a distinguished road



Standartinis

Jo jo, miestu galima pavadinti tik Vilnių
Džiaukis ir toliau gyvendamas Vilniuje, kur smogas, kamščiai ir vis tas žodis "neturiu laiko".
O mums gerai ir kaime - Rokiškyje.
Kur vaikus į muzikos mokyklą galiu nuvežti per 10 min.
Kur terminas "aš greitai būsiu.." reiškia, po 5 min., o ne kaip Vilniuje, pas jus greitai tai po 1 val.


[QUOTE=Joshua;460256]Miestas kaip ir profilyje Rokiškis?

iDracus neprisijungęs   Cituoti
Old 2017-02-03, 10:54   #18
aleximo
 
aleximo's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2015-02-19
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 744

aleximo is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė iDracus View Post
Jo jo, miestu galima pavadinti tik Vilnių
Džiaukis ir toliau gyvendamas Vilniuje, kur smogas, kamščiai ir vis tas žodis "neturiu laiko".
O mums gerai ir kaime - Rokiškyje.
Kur vaikus į muzikos mokyklą galiu nuvežti per 10 min.
Kur terminas "aš greitai būsiu.." reiškia, po 5 min., o ne kaip Vilniuje, pas jus greitai tai po 1 val.

Ir suri svieziausia turit dar

aleximo neprisijungęs   Cituoti
Old 2017-02-03, 11:06   #19
Joshua
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-10-02
Pranešimai: 3,067

Joshua is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė iDracus View Post
Jo jo, miestu galima pavadinti tik Vilnių
Džiaukis ir toliau gyvendamas Vilniuje, kur smogas, kamščiai ir vis tas žodis "neturiu laiko".
O mums gerai ir kaime - Rokiškyje.
Kur vaikus į muzikos mokyklą galiu nuvežti per 10 min.
Kur terminas "aš greitai būsiu.." reiškia, po 5 min., o ne kaip Vilniuje, pas jus greitai tai po 1 val.
Na pasitikslinti tik norėjau bet užmyniau ant žaizdos, bent jau taip pasirodė. Su ta tendencija, kad miestas miestui nelygus, ir jei Rokiškyje tiek degina, tai tikėtina, kad kitur dar daugiau degins, kad ir pvz, Kaune ar Klaipėdoje, Šiauliuose ar Panevėžyje, na kiti kažkaip savo dydžiu neprimena miestų ir su kamsčiais nelabai asociajuojasi.
Grynas oras kai tiek mašinų priviso, sutinku, kad nekažkoks tuose kamščiuose. Tad ir planuoji laiką ir maršrutą, kiek tai įmanoma pvz. pasikoreguoji darbo laiką.

Joshua neprisijungęs   Cituoti
Old 2017-02-03, 11:30   #20
iDracus
 
iDracus's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2014-01-18
Gyvenamoji Vieta: Rokiškis
Pranešimai: 492

iDracus is on a distinguished road



Standartinis

Neturiu aš tos žaizdos
Bet tik man keista skamba, kad mano brolis išvažiavęs į Vilnių gyventi, toks kietas pasidarė, tikras "Vilnevske".
Aš jam sakau, ėėė tu kopūste, ragus truputį apsikarpyk. Sakau nuvažiuok į Vilnių ten ir ten, man reikią paimti vieną kitą daiktą. O jis, "...tu žinai kiek laiko sugaištu kamščiuose?"
Tai sakau, kokio velni otu ten grūdeisi gyvent. Kietas nori būti tai dabar kentėk, išmetinėk po kelias valandas kas dieną.

Citata:
Pradžioje rašė Joshua View Post
Na pasitikslinti tik norėjau bet užmyniau ant žaizdos, bent jau taip pasirodė. Su ta tendencija, kad miestas miestui nelygus, ir jei Rokiškyje tiek degina, tai tikėtina, kad kitur dar daugiau degins, kad ir pvz, Kaune ar Klaipėdoje, Šiauliuose ar Panevėžyje, na kiti kažkaip savo dydžiu neprimena miestų ir su kamsčiais nelabai asociajuojasi.
Grynas oras kai tiek mašinų priviso, sutinku, kad nekažkoks tuose kamščiuose. Tad ir planuoji laiką ir maršrutą, kiek tai įmanoma pvz. pasikoreguoji darbo laiką.

iDracus neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks


Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.