Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Techninė Pusė. Remontai Ir Kiti Techniniai Dalykai » ML Klasė (W163, W164)

Naujas pranešimas
Old 2014-12-22, 23:50   #21
Karolytio
 
Statusas: Naujasis MB1 Narys
Užsiregistravo: 2014-12-19
Pranešimai: 17

Karolytio is on a distinguished road



Standartinis

Visų pirma noriu pasakyt, jog malonu, kad taip geranoriškai visi padeda, dalinasi informacija ir praktika. Ar visi čia tokie draugiški ar tik ML skiltyje?

Ta 'trauka' apie kurią šnekėjau, tai galima išsireikšti maždaug 'ar nėra baisu lysti ant lenkimo'. 370nm šiaip yra nemažai.

Dabar ištikro turiu tokią dilemą; 270 ar 320/350 (3.5 išvis į W163 ėjo, nes skelbimuose lyg nėra?). 13 dyzelio vs 18 dujų yra nebloga kova. Tuo labiau, jog bus važinėjami trumpi atstumai, prisiturėjau bėdų su dyzeliu (turbina, purkštukai, siurblys) ir galios skirtumas labai nemenkas. Gal kas nori mane pasukti kažkuria kryptimi?

Karolytio neprisijungęs   Cituoti
Old 2014-12-23, 05:02   #22
alteroja
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2013-03-25
Pranešimai: 6,070

alteroja is on a distinguished road



Standartinis

feislifte ėjo 3,7l m112 modifikacija kuri pavadinta ml350. tai iš esmės tas pats variklis kaip ir 3,2.

šiandieninėmis kuro kainomis, ml270 100km mieste kainuos nuvažiuot 44lt o su ml320 36lt.

alteroja neprisijungęs   Cituoti
Old 2014-12-23, 15:36   #23
NKTN
 
Statusas: Naujasis MB1 Narys
Užsiregistravo: 2009-05-14
Gyvenamoji Vieta: Utena
Pranešimai: 22

NKTN is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Karolytio View Post
Visų pirma noriu pasakyt, jog malonu, kad taip geranoriškai visi padeda, dalinasi informacija ir praktika. Ar visi čia tokie draugiški ar tik ML skiltyje?

Ta 'trauka' apie kurią šnekėjau, tai galima išsireikšti maždaug 'ar nėra baisu lysti ant lenkimo'. 370nm šiaip yra nemažai.

Dabar ištikro turiu tokią dilemą; 270 ar 320/350 (3.5 išvis į W163 ėjo, nes skelbimuose lyg nėra?). 13 dyzelio vs 18 dujų yra nebloga kova. Tuo labiau, jog bus važinėjami trumpi atstumai, prisiturėjau bėdų su dyzeliu (turbina, purkštukai, siurblys) ir galios skirtumas labai nemenkas. Gal kas nori mane pasukti kažkuria kryptimi?
Lysti ant lenkimo tikrai nebaisu 2.7 ir 120kw nėra daug, bet jei duodi gerai gazo, lipdo prie sėdynės be problemų. Manau, kad 4x4 daug duoda čia. Prieš perkant man irgi buvo minčių dėl benzo su dujom. Tiek vienas, tiek kitas variantai turi savų minusų ir savų pliusų. Man renkantis buvo paprasčiau dėl to, kad man būtinai reikėjo Final Edition, kurie ėjo tik nuo 2004 metų, o ML320, berods, tik iki 2003. ML270 motoras su grandine, čia man buvo dar vienas pliusas (gal ir ML320 su grandine, nepamenu, kolegos patikslins). Aš taip pat dažnai važinėju trumpais atstumais, todėl, pakalbėjęs su draugais, kurie važiuoja dujom, nusprendžiau, kad žiemą man nelabai spės jos persijungt (nespės įšilt motoras iki tiek), o tai reiškia, kad pilsiu 18l benzo žiemą, o man čia atrodo per daug . Be to, taip logiškai galvojant, dyzelius apskritai gamina tam, kad jie daug važiuotų, todėl ir variklio resursas turėtų būt didesnis. Tokie buvo mano argumentai renkantis

NKTN neprisijungęs   Cituoti
Old 2014-12-23, 15:49   #24
Hunter
 
Hunter's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2011-11-26
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 15,476

Hunter will become famous soon enough

Nusiųsti žinutę Hunter per Skype™


Standartinis

visi merso motorai su grandine

__________________
Originalios visų automobilių dalys. Atsarginės rimtų gamintojų detalės.
Hunter neprisijungęs   Cituoti
Old 2014-12-23, 17:11   #25
tomasgarliava
 
tomasgarliava's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2013-03-30
Gyvenamoji Vieta: Kauno r. Garliava
Pranešimai: 1,113

tomasgarliava is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Hunter View Post
visi merso motorai su grandine
isskyrus MB citan=reno kangoo

tomasgarliava neprisijungęs   Cituoti
Old 2014-12-25, 16:59   #26
Karolytio
 
Statusas: Naujasis MB1 Narys
Užsiregistravo: 2014-12-19
Pranešimai: 17

Karolytio is on a distinguished road



Standartinis

Dėl dujų persijungimo, tai dėdės Volvo S60 2.9 twin turbo ant dujų persijungia po ~2min stovėjimo ant laisvų apsukų ir ~1km pavažiavus. Nuo 30 laipsnių lyg tais.

Būtų gerai dar palyginimų tarp benzo ir dyzelio.


4x4. Visada 4 varo ar persijunkdinėja į priekį?
Grandinė. Ypatybės (be to, jog reikia rečiau keisti ir tai kainuoja daug daugiau). Kai grandinė eina į galą tai suprasi tik iš garso pakeliant apsukas ir joms leidžiantis žemyn (atsiranda traškesys)?


Paskutinį kartą redagavo Karolytio; 2014-12-25 17:04 val.
Karolytio neprisijungęs   Cituoti
Old 2014-12-25, 17:25   #27
Hunter
 
Hunter's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2011-11-26
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 15,476

Hunter will become famous soon enough

Nusiųsti žinutę Hunter per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė tomasgarliava View Post
isskyrus MB citan=reno kangoo
cia ne MB variklis

__________________
Originalios visų automobilių dalys. Atsarginės rimtų gamintojų detalės.
Hunter neprisijungęs   Cituoti
Old 2014-12-25, 17:25   #28
Hunter
 
Hunter's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2011-11-26
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 15,476

Hunter will become famous soon enough

Nusiųsti žinutę Hunter per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Karolytio View Post
Dėl dujų persijungimo, tai dėdės Volvo S60 2.9 twin turbo ant dujų persijungia po ~2min stovėjimo ant laisvų apsukų ir ~1km pavažiavus. Nuo 30 laipsnių lyg tais.

Būtų gerai dar palyginimų tarp benzo ir dyzelio.


4x4. Visada 4 varo ar persijunkdinėja į priekį?
Grandinė. Ypatybės (be to, jog reikia rečiau keisti ir tai kainuoja daug daugiau). Kai grandinė eina į galą tai suprasi tik iš garso pakeliant apsukas ir joms leidžiantis žemyn (atsiranda traškesys)?
grandines keisti nereikia, bent jau sito laikmecio motoruose

__________________
Originalios visų automobilių dalys. Atsarginės rimtų gamintojų detalės.
Hunter neprisijungęs   Cituoti
Old 2014-12-25, 17:42   #29
alteroja
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2013-03-25
Pranešimai: 6,070

alteroja is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Karolytio View Post
Dėl dujų persijungimo, tai dėdės Volvo S60 2.9 twin turbo ant dujų persijungia po ~2min stovėjimo ant laisvų apsukų ir ~1km pavažiavus. Nuo 30 laipsnių lyg tais.

Būtų gerai dar palyginimų tarp benzo ir dyzelio.


4x4. Visada 4 varo ar persijunkdinėja į priekį?
Grandinė. Ypatybės (be to, jog reikia rečiau keisti ir tai kainuoja daug daugiau). Kai grandinė eina į galą tai suprasi tik iš garso pakeliant apsukas ir joms leidžiantis žemyn (atsiranda traškesys)?
kokių tau dar palyginimų reikia? grandinės tau ir tavo anūkams užteks. ir tai jei taip nuktiktų netyčia pakeitimas su grandine kainuos tikrai mažiau nei analoginiam v formos varikliui diržą keisti.

alteroja neprisijungęs   Cituoti
Old 2014-12-25, 17:47   #30
simaso
 
simaso's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-09-16
Gyvenamoji Vieta: Šiauliai
Pranešimai: 6,218

simaso will become famous soon enough



Standartinis

ML 4x4 visada varo.

simaso is online now   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks

Temos įrankiai
Rodymo būdai

Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.