Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Techninė Pusė. Remontai Ir Kiti Techniniai Dalykai » CLK Klasė (W208, C209)

 
Rodymo būdai
Temos įrankiai
Old 2016-09-03, 19:39   #1
mb_wzrd
 
Statusas: Naujasis MB1 Narys
Užsiregistravo: 2016-09-03
Pranešimai: 5

mb_wzrd is on a distinguished road



Standartinis W209 Garuoja Aušinimo Skystis ir Dar Keli Klausimai

Sveiki forumiečiai. Įsigijau ne per seniausiai W209-ą, 270 CDI, prefacelift-inę. Pirmas auto kurį pirkau kaip auto, o ne daiktą iš A į B nuvažiuot. Tai dabar tvarkau visokias "kliurkas".

1. Garuoja aušinimo skystis varikliui pasiekus darbinę temperatūrą iš vienetu [1] pažymėtos vietos (abejose nuotraukose). Tas garavimas lyg ir iš giliau sklinda, sunku tiksliau matyti, nes silpnai garuoja ir nelabai eina ten įlysti - mažai vietos. Gal kas turi kokių idėjų prieš varant į servisą? Bandžiau WIS-e rasti aušinimo sistemos visą diagramą, bet man ten dar miškas, or ir WIS-as 2006m., interfeiso kūrėjus nušaut maža būtų, o ir piešiniai - tai patylėsiu.

2. Dvejetu [2] pažymėta skylutė lyg ir vidui turi sriegį, tai mano klausimas būtų ar čia nieko netrūksta?

3. Trejetu [3] pažymėtas laidas. Jo galas atsijungęs (atsipalaidavęs). Nuo ko šitas laidas yra ir kur jį prijungti?

4. Kaip tiksliai žinoti variklio ir greičių dėžės modelius? Nes man WIS-as duoda rinktis iš 612.962 ir 612.967 varikliams, 722.634 ir 722.640 dėžėms.

5. Gal kokį servizą rekomenduotumėt?



mb_wzrd neprisijungęs   Cituoti


 

Bookmarks


Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.