Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Įvairios Temos » Off Topic

Naujas pranešimas
Rodymo būdai
Temos įrankiai
Old 2016-08-27, 23:17   #1361
aleximo
 
aleximo's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2015-02-19
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 744

aleximo is on a distinguished road



Standartinis .

Gal nupusite salin su tokiu klausimu, bet ka manote apie kinu telefonus Meizu, Xiaomi ir t.t., kalbu apie tuos kurie ne tas vadinamas totalus srotas. Tiesiog jie pakeite pasauline rinka manau. Liko tik Samsung ir Apple kurie veikia su gerai apciopiamu pelnu http://faceit.lt/2015/02/ismaniuju-t...pasiima-apple/
Visi kiti turi trupinius arba minusa.

Rasykit kas gali isreikst subjektyvia nuomone pagal klausima o ne tie kurie slovina Koriejecius arba Amerikiecius, man idomi zmoniu nuomone kurie turejo patirties su siais telefonais.

Pasakysiu atvirai, turejau daugumoje android telefonus (samsung didzioji dalis ir Blackberry(dabar turiu du, darbui geresnio telefono mano nuomone nera), tiesiog mano blackberry boldas jau atsibodo - Tele2 neteikia blackberry paslaugos ir aplamai planai atpigo ant tiek kad jau tarkim biteje neapsimoka imt blackberry paslaugos ir pardavinesiu kai pareis naujas uzsakytas o Q10 dar laikysiu) ir likau patenkintas tuo ka naudojau .Dabar nusprendziau praplest akirati(tiesiog bendram asmeniskam supratimui) ir uzsisakiau Meizu Pro 6. Fiziskai teko laikyt ji rankuose - dizainas 95% apple 6S, bet korpusas, na kitoks jis, kaip metalo luitas plonas, man asmeniskai patiko. Tik prasau nepradekite dabar "neuztenka pinigu obuoliui", galiu ipirkt, tiesiog nepatinka man IOS. Jei Apple isleistu toki pat 6S su androidu - imciau iskart Net blackberris isleido tevo telefonus su androidu http://www.bite.lt/privatiems/telefo...one-parameters
http://www.bite.lt/privatiems/telefo...one-parameters
As apie ka kalbu, pagal "gelezi" kinai gali pasiulyti tikrai gerus telefonus uz zymiai geresne kaina, anksciau jie tikrai buvo sudini bet per praejusius metus jie tikrai gerai padirbejo su optimizacija(aisku ne taip kaip TOPái) taip pat su dizainu bei surinkimo kokybe. Bet kaip su kokybe benrai? Gal kas turejo patirties realios ?

Dekuj, bus idomu


Paskutinį kartą redagavo aleximo; 2016-08-28 00:05 val. Priežastis: Klaidos
aleximo neprisijungęs   Cituoti
Old 2016-08-27, 23:50   #1362
Rawwslt
 
Rawwslt's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2016-04-29
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 4,144

Rawwslt is on a distinguished road



Standartinis

Skonio reikalas BlackBerry tai taspats reikalas kaip pirkti koki Jaguar.

Rawwslt neprisijungęs   Cituoti
Old 2016-08-27, 23:55   #1363
Tomskis
 
Tomskis's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-03-25
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 22,564

Tomskis will become famous soon enough

Nusiųsti žinutę Tomskis per Skype™


Standartinis

Seip pirmoj vietoj blackberry perka del saugumo

__________________
حكة جدا ترجمته؟
Tomskis neprisijungęs   Cituoti
Old 2016-08-28, 00:04   #1364
aleximo
 
aleximo's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2015-02-19
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 744

aleximo is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Tomskis View Post
Seip pirmoj vietoj blackberry perka del saugumo
Patogumas, qwerty klaviatura, darbas su pastu ir t.t.(jei kazkam yra subjektyviu dalyku) Bet ne apie tai tema, vel pradedat isiminet zodzius is konteksto kolegos

o kaip gi pazengusiu kinu telefonai ?

aleximo neprisijungęs   Cituoti
Old 2016-08-28, 00:14   #1365
vampyras
 
vampyras's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-08-31
Pranešimai: 8,410

vampyras will become famous soon enoughvampyras will become famous soon enough



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė aleximo View Post
Gal nupusite salin su tokiu klausimu, bet ka manote apie kinu telefonus Meizu, Xiaomi ir t.t., kalbu apie tuos kurie ne tas vadinamas totalus srotas. Tiesiog jie pakeite pasauline rinka manau. Liko tik Samsung ir Apple kurie veikia su gerai apciopiamu pelnu http://faceit.lt/2015/02/ismaniuju-t...pasiima-apple/
Visi kiti turi trupinius arba minusa.

Rasykit kas gali isreikst subjektyvia nuomone pagal klausima o ne tie kurie slovina Koriejecius arba Amerikiecius, man idomi zmoniu nuomone kurie turejo patirties su siais telefonais.

Pasakysiu atvirai, turejau daugumoje android telefonus (samsung didzioji dalis ir Blackberry(dabar turiu du, darbui geresnio telefono mano nuomone nera), tiesiog mano boldas jau atsibodo - Tele2 neteikia blackberry paslaugos ir planai atpigo ant tiek kad jau tarkim biteje neapsimoka imt blackberry paslaugos ir pardavinesiu kai pareis naujas uzsakytas o Q10 dar laikysiu) ir likau patenkintas tuo ka naudojau .Dabar nusprendziau praplest akirati(tiesiog bendram asmeniskam supratimui) ir uzsisakiau Meizu Pro 6. Fiziskai teko laikyt ji rankuose - dizainas 95% apple 6S, bet korpusas, na kitoks jis, kaip metalo luitas plonas, man asmeniskai patiko. Tik prasau nepradekite dabar "neuztenka pinigu obuoliui", galiu ipirkt, tiesiog nepatinka man IOS. Jei Apple isleistu toki pat 6S su androidu - imciau iskart Net blackberris isleido tevo telefonus su androidu http://www.bite.lt/privatiems/telefo...one-parameters
http://www.bite.lt/privatiems/telefo...one-parameters
As apie ka kalbu, pagal "gelezi" kinai gali pasiulyti tikrai gerus telefonus uz zymiai geresne kaina, anksciau jie tikrai buvo sudini bet per praejusius metus jie tikrai gerai padirbejo su optimizacija(aisku ne taip kaip TOPái) taip pat su dizainu bei surinkimo kokybe. Bet kaip su kokybe benrai? Gal kas turejo patirties realios ?

Dekuj, bus idomu
oppo r7 plius barcelona edition teko paminkiti kelis menesius. baterija+greitas krovimas super, surinkimas tikrai geras. vienintelis minusas truputi didelis, ir wifi niekaip nesugebejau suristi su staru, labai nesigilinau del ko. bet nebesinorejo grazinti jo atgal

vampyras neprisijungęs   Cituoti
Old 2016-08-28, 02:43   #1366
simaso
 
simaso's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-09-16
Gyvenamoji Vieta: Šiauliai
Pranešimai: 6,223

simaso will become famous soon enough



Standartinis

blackberry yra blackberry. pas mane chebra ateina išsilituot mikrafonus jiems kas liečia kiniečius, tai kai reiks kokį stiklą keist, o reiks tai tikrai, tada ir verksit

simaso neprisijungęs   Cituoti
Old 2016-08-28, 02:52   #1367
Rawwslt
 
Rawwslt's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2016-04-29
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 4,144

Rawwslt is on a distinguished road



Standartinis

o kam juos islytuoti?

Rawwslt neprisijungęs   Cituoti
Old 2016-08-28, 02:58   #1368
Peter
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2015-05-31
Pranešimai: 2,325

Peter is on a distinguished road



Standartinis

mikrafonus islituoja, kameras isima tiem BB

Peter neprisijungęs   Cituoti
Old 2016-08-28, 02:59   #1369
Rawwslt
 
Rawwslt's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2016-04-29
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 4,144

Rawwslt is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Peter View Post
mikrafonus islituoja, kameras isima tiem BB
Kodel?

Rawwslt neprisijungęs   Cituoti
Old 2016-08-28, 09:04   #1370
Fanax
 
Fanax's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2010-04-08
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 1,163

Fanax is on a distinguished road



Standartinis

Jau tuo bus metai laiko kai is Aliexpress parsisiunciau Meizu MX4 Pro. Kainavo kazkas tada apie 230€. 5.5' 2K ekranas su TOP5 geriausiau PPI tuo metu, 3GB Ram, 20.7 kamera, audiofilinis DACas, baterija iki dvieju paru atlaiko. Zodziu, manau geriausias kainos/kokybes santykis dar ir dabar. Pora minusu, kad negaliu prisijungti XBOX360 pultelio zaidimam (su Sony Z1, Samsung S3 galejau) ir daug kinietisko bloatware su savo kiniskom Google Play kopijom. Dabar nusipirkes is Aliexpress esu VR akinius filmam ir kitom VR nesamonem . Zodziu, drasiai duociau 8/10. Dabar net nezinociau i koki kita rageli keist, nes tarkim tas pats MX6 Pro vos ciut ciut geresnis ir tai ne visais duomenimis.

__________________
EX '95 MB100 2.4d, '99 W168 1.4, '01 BMW 316i, '01 S430L, '00 Corvette C5, '02 Corvette C5, '02 BMW 520d, '05 Renault Espace IV, '10 Ford Mustang, '06 Audi Q7,' 07 Toyota Corolla Verso, '15 Ford Chausson
Dabar '11 BMW F10 520d
Fanax neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks


Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.