Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Techninė Pusė. Remontai Ir Kiti Techniniai Dalykai » Diskusijos apie Audio, Video, Navi, Signalizacijas ir t.t.

Naujas pranešimas
Rodymo būdai
Temos įrankiai
Old 2009-01-06, 20:52   #51
ruffis
 
ruffis's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2007-12-03
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 2,209

ruffis is on a distinguished road



Standartinis

pas mane orginali harman/kardon 7 koloneliu sistema, esu labai labai patenkintas tik magelis kartais streikuoja, issijungia kada nori..

__________________
Life is too short to drive anything else
ruffis neprisijungęs   Cituoti
Old 2009-01-06, 21:49   #52
driuliauskas
 
driuliauskas's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-01-05
Gyvenamoji Vieta: Spalding, UK
Pranešimai: 2,751

driuliauskas is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę driuliauskas per Skype™


Standartinis

sakai aparatura noarmali? o kaip su jos montavimu. ar statyti podiumai? ar dureles dengtos garso izoliacijos medziaga?
Citata:
Pradžioje rašė BaltMan View Post
man reiketu pagalbos aparatura lyg ir nebloga sudeta ,bet groja klaikiai, ypac galines durys nuo daugiau garso pradeda plerpt ,bet koloneles neplyse nuo ko pradet ?

driuliauskas neprisijungęs   Cituoti
Old 2009-01-07, 07:22   #53
Duvis320
 
Duvis320's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2009-01-03
Gyvenamoji Vieta: Telšiai
Pranešimai: 349

Duvis320 is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę Duvis320 per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė armagedonas View Post
Siuo metu esu isidejes:
Magas: Alpine CDA-9855;
Stiprintuvas: Alpine MRP-F550 4 kanalai, po 90 normaliu RMS;
Garsiakalbiai: Alpine SPR-17s komponentai.
Dureles isklijuotos bitumu, isorine ir vidine skardos.
Nuo gamyklines sistemos suolis milziniskas, bet visvien truksta zemu. Su uzdarytu stogu lyg ir normaliai, bet nuleidus, zemi dingsta Sistemos resursu dar yra, tad ateinant pavasariuj gal patobulinsiu kazka.
Tavo pasirinkimas labai geras, koloneles skirtos priesbosiui, o del kai stoga nuimi garso praradimo tai jis kaip ir lauke lieka ,iseitis subas, bet yra ir bet maza bagazine pas tave taip?
Sito grotuvo reguliavimas: isjungi visus Xpander/MX, pasidarai laiko korekcija apie 8% i prieki palaikai mode knopke pasidarai HI-FI meniu opcijose, trible +5 Bass + 4 /80v, cia butent tavo aparaturai turetu taip pagyvinti garsa
pabandyk tai nieko nekainuoja

Duvis320 neprisijungęs   Cituoti
Old 2009-01-07, 07:24   #54
Duvis320
 
Duvis320's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2009-01-03
Gyvenamoji Vieta: Telšiai
Pranešimai: 349

Duvis320 is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę Duvis320 per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė ruffis View Post
pas mane orginali harman/kardon 7 koloneliu sistema, esu labai labai patenkintas tik magelis kartais streikuoja, issijungia kada nori..
Streikuoja mago procesorius, gali buti kad issijungineja kai reaguliuoji garsa?
nebuna taip, kad kartais magas groja tyliai ir vos pajudinus ratuka iskarto +10 garso?
p.s jeigu taip pasiziurek ar trible midle ir base reaguliuojasi normaliai ar tik garsas streikuoja?
Harman'ai ilgai klausant (1-2h) ju temp stipriai pakyla ir isijungia protection, dar sito varijanto neatmeskim

Duvis320 neprisijungęs   Cituoti
Old 2009-01-07, 07:28   #55
Duvis320
 
Duvis320's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2009-01-03
Gyvenamoji Vieta: Telšiai
Pranešimai: 349

Duvis320 is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę Duvis320 per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Mb 140 View Post
yra gale stiprintuvas nedidelis berods 2 kanalu.Pas tave is tikro BOSE aparatura?jau pradedu pavydet turi ant groteliu but parasyta visur BOSE
pas mane irgi bose aparatura, isidejau tik alpine grotuva ir viskas, pas mane w140, net uz veidrodelio piscelka isauta, groja tiesiog nepriekaistingai kaip tokiu metu masinoje, cia retas varijantas?
apie mersus neperdaug zinau.... nes tai antras mersiukas mano

Duvis320 neprisijungęs   Cituoti
Old 2009-01-07, 07:30   #56
Duvis320
 
Duvis320's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2009-01-03
Gyvenamoji Vieta: Telšiai
Pranešimai: 349

Duvis320 is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę Duvis320 per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Mb 140 View Post
reik antena ikist pirma specialia i gala,o po to cd kurie yra europos,lietuvos nera ir siaip su juo vaziuot tai nesamone,yra tam specialiai navigacijos kur tikrai puikiai veikia
irgi turejau ne viena bekeri ir su antena apie lietuviska nav'i kolkas galim pamirsti, Lietuvos mep'o nera, tik yra patiems magams UPDEITAI, jei kam reiks turiu atrodo cd galbut image padaryciau jei kam tikrai reiktu

Duvis320 neprisijungęs   Cituoti
Old 2009-01-07, 10:29   #57
armagedonas
 
armagedonas's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2008-12-20
Gyvenamoji Vieta: New York
Pranešimai: 403

armagedonas is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Duvis320 View Post
Tavo pasirinkimas labai geras, koloneles skirtos priesbosiui, o del kai stoga nuimi garso praradimo tai jis kaip ir lauke lieka ,iseitis subas, bet yra ir bet maza bagazine pas tave taip?
Sito grotuvo reguliavimas: isjungi visus Xpander/MX, pasidarai laiko korekcija apie 8% i prieki palaikai mode knopke pasidarai HI-FI meniu opcijose, trible +5 Bass + 4 /80v, cia butent tavo aparaturai turetu taip pagyvinti garsa
pabandyk tai nieko nekainuoja
I bagazine nedesiu jokiu subu, stogas susilanksto ten, ir lieka nedaug vietos daiktams. Yra uz sedyniu galineje sienoje skyles, ten is gamyklos kartais buna imontuoti bose "wooferiai", bet pirmas automobilio savininkas nebuvo pasirinkes tokios opcijos. Siaip ten tilptu nebent 13-tukai, su siokiais tokiais perdarymais 16-tukai, o jau ziauriai viska perdarant gal ir 20-tukus ikist galima. Esu nusiziurejes JL Audio 6W3v3 16-tukus, kaip tik ir likusios stiprintuvo smarves uztektu, bet Lietuvoje nera tokiu kur nusipirkti, nebent uzsakyti, tai atveztu po puses metu.
Del mago. Isjungus Xpander garsas man nepatinka, noriu daugiau zemu, taip kad palieku as ji ijungta, o ant equalaizerio tai ir taip pakeliu zemus ir aukstus. Laiko korekcijos sureguliotos taip, kad garso centas butu ties vairuotoju. Kai sistema sudaryta tik is dvieju garsiaklabiu, tai labai lengvai susireguliuoja.

__________________
ex R170 Mercedes-Benz SLK200 kompressor
ex C208 Mercedes-Benz CLK200 kompressor Elegance
ex C209 Mercedes-Benz CLK320 Avantgarde
ex W203 Mercedes-Benz C220 CDI Avantgarde
s210 Mercedes-Benz E270 CDI Avantgarde
ex TLC J90 3TD
Lexus RX400h Ambassador
armagedonas neprisijungęs   Cituoti
Old 2009-01-07, 11:00   #58
Duvis320
 
Duvis320's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2009-01-03
Gyvenamoji Vieta: Telšiai
Pranešimai: 349

Duvis320 is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę Duvis320 per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė armagedonas View Post
I bagazine nedesiu jokiu subu, stogas susilanksto ten, ir lieka nedaug vietos daiktams. Yra uz sedyniu galineje sienoje skyles, ten is gamyklos kartais buna imontuoti bose "wooferiai", bet pirmas automobilio savininkas nebuvo pasirinkes tokios opcijos. Siaip ten tilptu nebent 13-tukai, su siokiais tokiais perdarymais 16-tukai, o jau ziauriai viska perdarant gal ir 20-tukus ikist galima. Esu nusiziurejes JL Audio 6W3v3 16-tukus, kaip tik ir likusios stiprintuvo smarves uztektu, bet Lietuvoje nera tokiu kur nusipirkti, nebent uzsakyti, tai atveztu po puses metu.
Del mago. Isjungus Xpander garsas man nepatinka, noriu daugiau zemu, taip kad palieku as ji ijungta, o ant equalaizerio tai ir taip pakeliu zemus ir aukstus. Laiko korekcijos sureguliotos taip, kad garso centas butu ties vairuotoju. Kai sistema sudaryta tik is dvieju garsiaklabiu, tai labai lengvai susireguliuoja.
Xpander/MX iskraipo garsa todel tu girdi maziau Middle/Treble, ir pakelia labai nedaug 3/8% bass'o tuo isnaudodamas kaip ir minejau kaikuriuos resursus nepakeldamas kitu, apie savo grotuva labai daug gali pasiskaityti forumuose professionala ka kalba. todel kokybe tikrai nukencia, klausant garsiai turetum pajausti kad su MX(xpander'iu) nuo 18-21+ garsas issikraipo ir bosas nebelieka toks svarus, be MX garsas iki 23lieka svarus jei koloneles isnesa, kaip ir minejei mago nenaudoji kaip stiprintuvo, tai butinai pasirink funkcija kad isjungti grotuvo stiprintuva vidini, naudok tik linijinius, pliusai butu tokie kad magas nekaistu (kaista - garso iskraipymas) db--, BUTINAI pasirink HI-FI funkcija


Paskutinį kartą redagavo Duvis320; 2009-01-07 11:16 val.
Duvis320 neprisijungęs   Cituoti
Old 2009-01-07, 12:33   #59
BaltMan
 
BaltMan's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-09-10
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 2,067

BaltMan is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė driuliauskas View Post
sakai aparatura noarmali? o kaip su jos montavimu. ar statyti podiumai? ar dureles dengtos garso izoliacijos medziaga?
jauciu kad nieko , bet priekyje groja normaliai ,tik gale plerpt pradeda

__________________
w210, 3.2cdi
BaltMan neprisijungęs   Cituoti
Old 2009-01-07, 13:06   #60
Duvis320
 
Duvis320's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2009-01-03
Gyvenamoji Vieta: Telšiai
Pranešimai: 349

Duvis320 is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę Duvis320 per Skype™


Standartinis

abloskes plerpia ar pacios koloneles nebesuprantu, jei koloneles paprastas sprendimo budas fader grotuve , jei abloskes, yra pirkti tokios juosteles, stilius toks kaip 124 tarkim coupe kur gumos aplink langus spaudzias 1metras kainuoja 3lt~ nusiimi abloske nusiperki naujas sponkes, apsiklijuoji su ta gumele ir tada pritempi absyfke.
p.s ta gumele tokia is vienos puses klijuojasi panasiai kaip saldytuvo principo ji, vidurys tuscias ir ji minksta, sugeria visus bildesius plerpesius. padeda pigu ir veiksminga

Duvis320 neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks


Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.