Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Diskusijos Apie Mercedes-Benz » Mūsų Mercedes-Benz

Naujas pranešimas
Old 2016-06-27, 14:33   #101
KK
 
KK's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2013-10-18
Gyvenamoji Vieta: Lietuva, Vilnius
Pranešimai: 2,399

KK is on a distinguished road



Standartinis

Aš už clean versija be nieko ))

__________________
Buve
Mercedes Benz W211 - E320
Mercedes Benz W209 - CLK320
Mercedes Benz W220 - S320
KK neprisijungęs   Cituoti
Old 2016-07-03, 14:04   #102
Gatis27
 
Gatis27's Avatar
 
Statusas: MB1 Narys
Užsiregistravo: 2016-02-09
Gyvenamoji Vieta: Panevėžys
Pranešimai: 50

Gatis27 is on a distinguished road



Standartinis

Savaitės pabaiga, reiktų atnaujinti temą šiek tiek manau.
Ši savaitė pilna įspūdžių ir nuotraukų ir modų šiokių tokių lengvų, bet reikalingų.

Savaitę pradėjome nuo duslintuvo atnaujinimo, išpjauti visiškai abu katalizatoriai su bakeliais ir vietoje jų įdėti nauji rezonatoriai.



Garsas nepasikeitė labai, gal šiek tiek švelniai paaštrėjo, bet manau katalizatoriai buvo jau pasilydę ir dabar greičiau ima apsukas iš vietos ir geriau važiuoja, nebesitampo.



Pradėjus eksplotuoti automobilį, prasidėjo važiuoklės gumų garsai, plyšimai, daužėsiai. Nusiemus vieną pusę, iškarto pasimatė problema, suturnijusios stabilizatoriaus gumos, apatiniai, viršutiniai šarnyrai.



Prie tų pačių darbų, pasinaudojęs patarimu Hardo, užsakiau Silberyje žemiausias gumas virš spyruoklės ir pakeičiau jas, kolkas vaizdas labai nepakito, bet po biški guma apsidirba, spyruoklė irgi po pilno išsitempimo stojasi į vietą po truputi priekis leidžiasi.





Lengvas, bet malonus atnaujinimas, tai originalus Mercedes-Benz raktas, tikrai gyvas ir nedaug naudotas



Įsigyti ir pajungti moduliai USA Corneriams, šiek tiek gyvumo prideda ir išskirtinumo iš pilkos masės, bei prie Xenonų labai puikiai atrodo



Kitos dienos projektai prasidėjo nuo to, kad atvažiavo iš Vilniaus originali filtradėžė, elektrinė antena.



Sumontuota dėžė, antena prijungta.



Salonas po cheminio, tikrai atsigavęs, ir odą atgaivino, visur švaru, gražu malonu vairuoti.



Taip pat ir šiokia tokia sensacija, atvažiavo draugas mersiukui, kuris taip pat eis panašiu keliu ir bus atgaivintas. C36 tikras AMG, kuris reikalauja taip pat darbo ir priežiūros. Pradedant nuo kinietiškų žibintų.



Vienos reikalingiausiu ir rečiausių dalių šio modelio



Šeštadienio vakaras, nusiplovimas, išvažiavimas



W202club.lt Susitikimas Panevėžyje



Šeštadienio vakarus, mes taip leidžiame



Ačiū už dėmesį


__________________
Mercedes-Benz C280 1995 C36 AMG kit
Gatis27 neprisijungęs   Cituoti
Old 2016-07-04, 00:02   #103
Markko
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2012-07-15
Pranešimai: 5,579

Markko is on a distinguished road



Standartinis

Spalva taviskio nereali!!!

Markko neprisijungęs   Cituoti
Old 2016-07-04, 08:08   #104
zyva
 
zyva's Avatar
 
Statusas: Pastovus MB1 Narys
Užsiregistravo: 2015-08-26
Gyvenamoji Vieta: Panevėžys
Pranešimai: 109

zyva is on a distinguished road



Standartinis

kur darei chemini jei nepaslaptis?

zyva neprisijungęs   Cituoti
Old 2016-07-05, 08:09   #105
Gatis27
 
Gatis27's Avatar
 
Statusas: MB1 Narys
Užsiregistravo: 2016-02-09
Gyvenamoji Vieta: Panevėžys
Pranešimai: 50

Gatis27 is on a distinguished road



Standartinis

Ačiū už gerus žodžius.
Chemini dariau pas Arbuzinius Paliuniškio g. Ir Rožyno kampe ten kur kranu nuoma Sorento ar kaip ten.

__________________
Mercedes-Benz C280 1995 C36 AMG kit
Gatis27 neprisijungęs   Cituoti
Old 2016-07-14, 21:18   #106
Gatis27
 
Gatis27's Avatar
 
Statusas: MB1 Narys
Užsiregistravo: 2016-02-09
Gyvenamoji Vieta: Panevėžys
Pranešimai: 50

Gatis27 is on a distinguished road



Standartinis

Seniai buvau čia, mažai ką turiu pasakyti, bet parodyti turiu.
Ruošiamės į ChillnGrill, ir puikiai sudalyvavom, šiemet kaip žiūrovai kitais metais gal ir sudalyvausime!

Pasiruošimas Chill'ui, suvedimas padarytas





Nuvykom į Chill'ą su Panevėžio Gangu



Pora rimtesnių kadrų iš kelionės su rimtesniu aparatu





Ir kelionė namo







Taip pat šiandien nupirkta keleta žaisliukų retesnių, tai bagažinės apšifkė medžiaginė, kur retai būna kiek esu sutikęs. Ant galinės palangės užuolaida. Reikės prikelti antram gyvenimui ir įmontuoti.

Taip pat keleta naujų planų šiam ir kitam sezonui, tai žeminti automobilį, keisti padangų plotį ir aukštį ir rastafkes dėti, kad kitais metais galėtume užvažiuoti ant VIP žolytės Chill'e. O šeip renginį užskaitau. Mercedesų, buvo nedaug.

Galėsiu vėliau įkelti nuotraukų, bet tikiuosi kad kitais metais jų padaugės.

__________________
Mercedes-Benz C280 1995 C36 AMG kit
Gatis27 neprisijungęs   Cituoti
Old 2016-07-14, 22:30   #107
Artunas
 
Artunas's Avatar
 
Statusas: Administratorius
Užsiregistravo: 2012-10-27
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 5,529

Artunas is on a distinguished road



Standartinis

Dažnai čia pasirodo, dar dažniau greitai dingsta nemažai jaunimo kurie kažkokiais tai būdais nusiperką seną MB su jaunatviška vizija padaryt iš jo "žmogų" kaip aš sakau. Prisistato čia, surašo pirmus padarytus darbus, parašo planuojamus darbus, ir tuo viskas pasibaigia. Nes tas jaunatviškas maksimalizmas matyt dingsta kartu su pirmais 300e sukištais į seną lavoną, kartu suvokiant kad tai beviltiškas reikalas.
Todėl gana skeptiškai žiūriu į tokius pristatymus, ir dažnai ne be reikalo.

Bet tavo atvejis nerealus ir tobulas. Pavyzdys, ir vienas iš forumo pasididžiavimų!!!
Sėkmės toliau tobulinant šį nuostabų MB

Artunas neprisijungęs   Cituoti
Old 2016-07-14, 23:13   #108
Pavidolis
 
Pavidolis's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2013-09-30
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 3,637

Pavidolis is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Burė View Post
Na, kažkiek įžvelgiu save, jūsų žinutėje. Mano atveju, noras nedingo... Galimybių tik sumažėjo. Žiemą buvo daugiau laiko, vasarą - prasidėjo buriavimo sezonas. Net nepastebėjau kaip puse vasaros prabėgo, kadangi buvau išvykęs į užsienį į varžybas... Todėl temoje ir parašiau, kad viskas judės lėtai. Tačiau pažadu, kai pasibaigs man sporto sezonas, toliau imsiuos darbų! Plius pilnametystė neužilgo. O šis atvejis superinis. Didelis pavydas.
Net visą savaitę turi laisvą, marš prie darbų čia makaronų nekabinęs

__________________
Pavidolis neprisijungęs   Cituoti
Old 2016-07-14, 23:30   #109
Gatis27
 
Gatis27's Avatar
 
Statusas: MB1 Narys
Užsiregistravo: 2016-02-09
Gyvenamoji Vieta: Panevėžys
Pranešimai: 50

Gatis27 is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Artunas View Post
Dažnai čia pasirodo, dar dažniau greitai dingsta nemažai jaunimo kurie kažkokiais tai būdais nusiperką seną MB su jaunatviška vizija padaryt iš jo "žmogų" kaip aš sakau. Prisistato čia, surašo pirmus padarytus darbus, parašo planuojamus darbus, ir tuo viskas pasibaigia. Nes tas jaunatviškas maksimalizmas matyt dingsta kartu su pirmais 300e sukištais į seną lavoną, kartu suvokiant kad tai beviltiškas reikalas.
Todėl gana skeptiškai žiūriu į tokius pristatymus, ir dažnai ne be reikalo.

Bet tavo atvejis nerealus ir tobulas. Pavyzdys, ir vienas iš forumo pasididžiavimų!!!
Sėkmės toliau tobulinant šį nuostabų MB
Ačiū labai už gerus žodžius.
Tiesiog manau, tai yra normalu, toks požiūris iš visų, bet aš esu optimistas tuo atvėjų, visada skatinu daryti automobilį sau gražų ir mylėti jį bei prižiūrėti, kad ir iš paprasto automobilio galima išspausti viską.
Tiesiog reikia tam darbo, ir nereikės daug pinigų labai. Realiai žvelgiant į tą situaciją kaip sakai, dingsta su pirmais 300eurų, pavyzdys yra Arnas forume vairuojantis w202, po mano paskatinimo sukūrė temą apie savo automobilį. Jį skatinau vien dėl to, kad nenumirtų forumas ir būtų gyvas, ir matau potencialo jo automobilyje. Jis studentas neturi dar tokių pinigų, kažkokiem setupam kietiem, dažymam ir panašiai, bet visvien jis automobilį padaro išskirtiniu gatvėje, kad atkreiptų dėmesį visi. Jis nuolat švarus, jis prižiūri jį, plauna, blizgina. O blizginamas automobilis visada atrodo gerai, ir atkreipia dėmesį visi į tai.
Vėl kitas dalykas su finansais, tai yra sunku ir sudėtinga. Pats kiek apsigavau, apsipirkau su apdailom, ir panašiai galėjau seniai spjauti į viską ir mesti visus projektus suklydęs vienoje vietoje. Bet kažkaip man tai pasirodė ne kliutis, toliau judėjau taupiau, visus pinigus ir padėjau į automobilį. (Džiaugiuosi, kad dar pas tėvus gyvenu todėl ir išgyvenu, nes su tokiom išlaidom bankrotas seniai būtų buvęs). Bet atsisuka bumerangas, jau šiandien supakavau vieną iš bamperių, išvažiuos jis į Graikiją, po truputi parduosiu. Bus lyčnų pinigų kitiems Mercedeso modams ir naujovėms.
Aišku, nėra ko norėti iš jaunimo, kurių tai pirmas automobilis, nes tai jau mano irgi nepirmas automobilis, prie kurio rankas dedu. Pirmas buvo Opel Astra, kuria tėvukas vairavo, tai buvo pirmasis automobilis, kuris supažindino mane su visais automobilio nestandartiniais modais, pirmaisiais forumais Astra-Club ir panašiai. Po to sekė nusipirkau E30 BMW, kuris buvo biudžetinis, pagal mano galimybės aš jį palaikiau labai Clean versiją, buvo labai gyvas kebulas, nuolat buvo blizginamas, nupirkau ratus su palange, poliravau palangę, padangas uždėjau Strechindamas, spyruokles žeminančias, automobilis turėjo savo vaizdą ir važiuojant mieste visi rodydavo nykštį į viršų. Po to sekė mano kasdienis automobilis Seat Leon dyzelinis mk1, kurį nupirkau lengvai muštą stocką, kuris dabar yra beveik pilnai FR apdaila, R17 ratai, juodos lubos, S3 stabdžiai priekyje ir taip toliau. Viskas ateina savo laiku, ir supratimas, ir pinigai. Bet aišku, tai tampa ir liga. Nes visi automobiliai mano rankose tampa geresni negu buvo. Tikiuosi taip ir toliau bus.


__________________
Mercedes-Benz C280 1995 C36 AMG kit
Gatis27 neprisijungęs   Cituoti
Old 2016-07-15, 08:03   #110
Tomskis
 
Tomskis's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-03-25
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 22,564

Tomskis will become famous soon enough

Nusiųsti žinutę Tomskis per Skype™


Standartinis

Su svediskais numeriais ir vazineji?

__________________
حكة جدا ترجمته؟
Tomskis neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks

Žymės
amg, c280, c36, mercedes-benz, w202

Temos įrankiai
Rodymo būdai

Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.