Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Techninė Pusė. Remontai Ir Kiti Techniniai Dalykai » E klasė » W211

Naujas pranešimas
Rodymo būdai
Temos įrankiai
Old 2012-06-13, 20:31   #11
Dalius/68
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2011-07-05
Pranešimai: 723

Dalius/68 is on a distinguished road



Standartinis


Dalius/68 neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-06-13, 22:15   #12
PetrasR
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2011-07-05
Pranešimai: 425

PetrasR is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Apple View Post
Visada yra galimybė rinktis jei atrodo, kad su MB zenkliuku produktas geresnis, tai tą ir pirkit.
Zenkliukas siuo atveju dzin. Man idomu pats produktas. Ar koks nors kodas yra ant pigesnio amortiko? Ar jis sutampa su kodu ant oem?

T.y. pagal ka sprendziama kad daiktas tas pats? Vien tik pagal gamintoja?

Nes jeigu neziureti i nieka isskyrus tai kad gamintojas tas pats, tai galima teigti kad visu mersu varikliai tokie patys. Nes gi mersas juos gamina

PetrasR neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-06-14, 07:55   #13
Apple
 
Apple's Avatar
 
Statusas: Administratorius
Užsiregistravo: 2011-07-22
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 14,621

Apple will become famous soon enough



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė PetrasR View Post
Zenkliukas siuo atveju dzin. Man idomu pats produktas. Ar koks nors kodas yra ant pigesnio amortiko? Ar jis sutampa su kodu ant oem?

T.y. pagal ka sprendziama kad daiktas tas pats? Vien tik pagal gamintoja?

Nes jeigu neziureti i nieka isskyrus tai kad gamintojas tas pats, tai galima teigti kad visu mersu varikliai tokie patys. Nes gi mersas juos gamina
Aš kodų netikrinau ir jau senus amortikus išmečiau. Kai pirkau - sakė SACHS gera firma, o kai pakeitė, tai sakė, pas tave tokie patys amortikai ir stovėjo gamykloj sudėti. Mačiau pats, kad ta pati firma ir identiškai atrodo. Kodų netikrinau, man neįdomu. Kadangi keitė rimtas meistras, kuriuo aš pasitikiu 100%, tai aš esu ramus

O tu manai, kad ta pati firma gamina skirtingus modelius MB gamyklai ir po to detalių pardavimui? Juk pirkau amortikus ne šiaip belenkokius, o skirtus MB automobiliu.

__________________

A208 CLK430 AMG
Tesla M3
Octavia RS

_______________
EX:
W164 ML350 CDI
W215 CL500
W211 E320 CDI
W203 C270 CDI
Apple neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-06-14, 08:16   #14
PetrasR
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2011-07-05
Pranešimai: 425

PetrasR is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Apple View Post
Aš kodų netikrinau ir jau senus amortikus išmečiau. Kai pirkau - sakė SACHS gera firma, o kai pakeitė, tai sakė, pas tave tokie patys amortikai ir stovėjo gamykloj sudėti. Mačiau pats, kad ta pati firma ir identiškai atrodo. Kodų netikrinau, man neįdomu. Kadangi keitė rimtas meistras, kuriuo aš pasitikiu 100%, tai aš esu ramus

O tu manai, kad ta pati firma gamina skirtingus modelius MB gamyklai ir po to detalių pardavimui? Juk pirkau amortikus ne šiaip belenkokius, o skirtus MB automobiliu.
Net neabejoju kad kai gamintojas gamina tam tikras dalis, ir poto partija ju uzsako mersas sau, tai tuo paciu mersas gali uzsakyti kitos specifikacijos ar kitokiu parametru detaliu. Velgi, del amortiku nieko nezinau, todel negaliu pasakyti bet teko ne karta susidurti su kitais gamintojas ir ivairiom ju oem dalim. Detale identiskai atrodo, gamintojas toks pats o paaiskeja kad biski kita specifikacija, biski kitoks tepalas viduje, biski kitoks gumos misinys ir t.t. (cia apie kitas dalis).

Todel ir idomu ar skiriasi ar ne. Nes jeigu kaina skiriasi tai gal ir sudetis kita.

PetrasR neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-06-14, 08:19   #15
Apple
 
Apple's Avatar
 
Statusas: Administratorius
Užsiregistravo: 2011-07-22
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 14,621

Apple will become famous soon enough



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė PetrasR View Post
Net neabejoju kad kai gamintojas gamina tam tikras dalis, ir poto partija ju uzsako mersas sau, tai tuo paciu mersas gali uzsakyti kitos specifikacijos ar kitokiu parametru detaliu. Velgi, del amortiku nieko nezinau, todel negaliu pasakyti bet teko ne karta susidurti su kitais gamintojas ir ivairiom ju oem dalim. Detale identiskai atrodo, gamintojas toks pats o paaiskeja kad biski kita specifikacija, biski kitoks tepalas viduje, biski kitoks gumos misinys ir t.t. (cia apie kitas dalis).

Todel ir idomu ar skiriasi ar ne. Nes jeigu kaina skiriasi tai gal ir sudetis kita.
Gaminiu esu patenkintas, efektas po keitimo pasijuto didelis. O kiek laiko tarnaus tai tik laikas parodys.

__________________

A208 CLK430 AMG
Tesla M3
Octavia RS

_______________
EX:
W164 ML350 CDI
W215 CL500
W211 E320 CDI
W203 C270 CDI
Apple neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-06-14, 08:51   #16
PetrasR
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2011-07-05
Pranešimai: 425

PetrasR is on a distinguished road



Standartinis

Na taip, cia jau kitas klausimas.

PetrasR neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-06-18, 19:30   #17
Finalfour
 
Finalfour's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-04-21
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 4,166

Finalfour will become famous soon enough



Standartinis

Sita pati - cia vienoj vietoj perskaiciau, kad auto mortizatoriai turi buti keiciami kas 80 000 km., nesvarbu kokia ju bukle, tiek pravaziavus tipo keist neziurint. Tai kilo klausimas, o ka gamintojas siuo klausimu teigia? Kas kiek laiko normalios eksploatacijs salygomis keiciami W211 amortikai?
O kainos tokios: http://deiremas.lt/index.php?page=d748962145635435
Idomu, KYB juk irgi rimta firma, gal sioje vietoje imanoma sutaupyiti ir neimti sachs?

__________________
Ex Mercedes-Benz W211 E320. Šiuo metu - KIA Optima GT 2.0 T-GDI 180 kw.
- Kas yra pateikta be įrodymų, gali būti atmesta be įrodymų.
Ch. Hitchens.

Paskutinį kartą redagavo Finalfour; 2012-06-18 19:37 val.
Finalfour neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-06-18, 21:10   #18
Hunter
 
Hunter's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2011-11-26
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 15,477

Hunter will become famous soon enough

Nusiųsti žinutę Hunter per Skype™


Standartinis

Kaikuriose markese KYB eina kaip originalas

Hunter neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-06-19, 11:22   #19
PetrasR
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2011-07-05
Pranešimai: 425

PetrasR is on a distinguished road



Standartinis

Dar yra Boge, kazkiek irgi pigiau (bet sako biski minkstesni gali buti).

O amortikus keisti reikia kai ju efektyvumas sumazeja. Ta galima nustatyi nuvaziavus ant amortiku test stendo ir procentaliai pasako kiek mazdaug dar jie gyvi. Plius minus.

PetrasR neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-06-19, 12:41   #20
Hunter
 
Hunter's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2011-11-26
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 15,477

Hunter will become famous soon enough

Nusiųsti žinutę Hunter per Skype™


Standartinis

BOGE yra tas pats ZF (kaip ir sachs ar lemforder) Daznai BOGE dezuteje guli Sachs arba lemforder detale
http://www.zf.com/corporate/en/produ...ct_brands.html

Hunter neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks


Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.