Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Techninė Pusė. Remontai Ir Kiti Techniniai Dalykai » E klasė » W211

Naujas pranešimas
Rodymo būdai
Temos įrankiai
Old 2012-06-23, 01:54   #1
bikoldis18
 
Statusas: MB1 Narys
Užsiregistravo: 2011-07-22
Gyvenamoji Vieta: anglija
Pranešimai: 84

bikoldis18 is on a distinguished road



Standartinis del tepalo matuokles

sveiki tai vat turejau ilga diena gavau papigiai tepalu tai pasikeiciau sende pats bet esme tame kad kai pasikeiciau tepalus supyliau apie 6.5 bet masinai stovin lygem kely masinos kompas sako oil level is ok bet jei pasinos priekis biski auksciau tai man meta reduce oil tai ka norejau paklausti kiek masinos kompas gali mesti paklaida nes matuokles kaip ir nera tai dariau pagal kompa , isijunges voltege meniu iejas i tepalo lygi ten raso irgi idomiai lygem kely 6.5 ant mazaus pasvirimo 7 o duodant gaza dugnas netgi sukyna iki 8 cia vaziojant tai nebepagaunu kampo jauciu busiu perpyles apie 200ml ar daugiau teks jauciu nuleisti biski

bikoldis18 neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-06-23, 09:12   #2
ufonautas
 
ufonautas's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2011-06-26
Gyvenamoji Vieta: Sweden-Vetlanda
Pranešimai: 1,275

ufonautas is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę ufonautas per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė bikoldis18 View Post
sveiki tai vat turejau ilga diena gavau papigiai tepalu tai pasikeiciau sende pats bet esme tame kad kai pasikeiciau tepalus supyliau apie 6.5 bet masinai stovin lygem kely masinos kompas sako oil level is ok bet jei pasinos priekis biski auksciau tai man meta reduce oil tai ka norejau paklausti kiek masinos kompas gali mesti paklaida nes matuokles kaip ir nera tai dariau pagal kompa , isijunges voltege meniu iejas i tepalo lygi ten raso irgi idomiai lygem kely 6.5 ant mazaus pasvirimo 7 o duodant gaza dugnas netgi sukyna iki 8 cia vaziojant tai nebepagaunu kampo jauciu busiu perpyles apie 200ml ar daugiau teks jauciu nuleisti biski
Cia dviraciui ar kam tu cia tuos tepalus keitei??? Parasyk kas per masina-duok info pradziai pats jei nori,kad tau kas ka pasakytu

__________________
W 140 SE500 1992m
W140 SEL600 1992m
W 212 350 CDI 2010 m
W 906 316 CDI 2015 m
:
ufonautas neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-06-23, 10:56   #3
pauliukas
 
pauliukas's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2011-05-18
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 921

pauliukas is on a distinguished road



Standartinis

Pas mane panasi beda yra. Del kazkokios priezasties variklio daviklis ir skydelio mato skirtingai. Ir pastoviai reikdavo tai ipilti tai nutraukti tepela, kol pagauni tinkama lygi abiem davikliam. Dabar uzsirases kieki koks tui buti, kad nesuktu man smegenu. Servise klausiau ar cia man taip vienam, tai sake yra pasitaike ne vienam w211 toks atvejis

__________________
Lavonvežis Audi A6
ex: w211 E320 CDI
pauliukas neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-06-23, 13:40   #4
Marozas
 
Statusas: Guest
Pranešimai: n/a



Standartinis

pas mane beveik taisykle, kad ikaitus iki 90 laipsniu, meta klaida check oil, kartais raudona, kartais balta. Tepalo matuokle sukirmijo. Maniau, kad reikejo keisti tepalus, pasikeiciau, bet beda liko, o dabar gaila vel keist tepalus, tai gal ir pas jus tokia pati beda

  Cituoti
Old 2012-06-23, 16:20   #5
bikoldis18
 
Statusas: MB1 Narys
Užsiregistravo: 2011-07-22
Gyvenamoji Vieta: anglija
Pranešimai: 84

bikoldis18 is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė ufonautas View Post
Cia dviraciui ar kam tu cia tuos tepalus keitei??? Parasyk kas per masina-duok info pradziai pats jei nori,kad tau kas ka pasakytu
p.s w211 2.7 cdi

bandysiu eit nuleist biski bus matyt veliau

nemegstu as tokiu matavimu nezinai kiek ten tiksliai yra to tepalo

bikoldis18 neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-06-23, 16:23   #6
bikoldis18
 
Statusas: MB1 Narys
Užsiregistravo: 2011-07-22
Gyvenamoji Vieta: anglija
Pranešimai: 84

bikoldis18 is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Feibis View Post
pas mane beveik taisykle, kad ikaitus iki 90 laipsniu, meta klaida check oil, kartais raudona, kartais balta. Tepalo matuokle sukirmijo. Maniau, kad reikejo keisti tepalus, pasikeiciau, bet beda liko, o dabar gaila vel keist tepalus, tai gal ir pas jus tokia pati beda
seip gal ir grybauja ta matuokle nes as supyliau 6.5 ir man rodo pasleptas meniu kad variklije yra 6.5 litro bet kartais kitas tepalo testas rodo kad reduce oil tai net nznau ar man juos nuleist ar palikt ramybej

bikoldis18 neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-08-28, 13:06   #7
Tech-nic
 
Tech-nic's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2012-08-28
Gyvenamoji Vieta: Klaipeda
Pranešimai: 2,267

Tech-nic is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė bikoldis18 View Post
sveiki tai vat turejau ilga diena gavau papigiai tepalu tai pasikeiciau sende pats bet esme tame kad kai pasikeiciau tepalus supyliau apie 6.5 bet masinai stovin lygem kely masinos kompas sako oil level is ok bet jei pasinos priekis biski auksciau tai man meta reduce oil tai ka norejau paklausti kiek masinos kompas gali mesti paklaida nes matuokles kaip ir nera tai dariau pagal kompa , isijunges voltege meniu iejas i tepalo lygi ten raso irgi idomiai lygem kely 6.5 ant mazaus pasvirimo 7 o duodant gaza dugnas netgi sukyna iki 8 cia vaziojant tai nebepagaunu kampo jauciu busiu perpyles apie 200ml ar daugiau teks jauciu nuleisti biski
Pas mane ilgai laika po pakeitimo rode OIL LEVEL IS OK, nesenai pasiziurejau tai ismete reduce oil level, ir taip visa diena, sekancia diena vel viskas gerai beja kas per voltege meniu? pasmane w203 220 cdi 2005, as tai mastau nusipirkti tepalo matuokle, bet nerandu klp nieks neturi, man nerimtai atrodo kai nzn kiek konkreciai to tepalo yra

Tech-nic neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-08-28, 14:01   #8
Hunter
 
Hunter's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2011-11-26
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 15,477

Hunter will become famous soon enough

Nusiųsti žinutę Hunter per Skype™


Standartinis

Cia tam kad nekistu nagu tie kas neturi irankiu. Matuokle gali pasidaryti is storo vielos gabalo

Hunter neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-08-28, 17:09   #9
Tech-nic
 
Tech-nic's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2012-08-28
Gyvenamoji Vieta: Klaipeda
Pranešimai: 2,267

Tech-nic is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Hunter View Post
Cia tam kad nekistu nagu tie kas neturi irankiu. Matuokle gali pasidaryti is storo vielos gabalo
Gal zinai kiek cm koks lygis ? ir kiek sukisti reik? butu neblogai pasiziuret

Tech-nic neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-08-28, 17:17   #10
DTM
 
DTM's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-05-17
Gyvenamoji Vieta: Klaipėda
Pranešimai: 3,156

DTM is on a distinguished road



Standartinis

Skirtingiems varikliams skirtingos normos, reikia ziureti WIS`e pagal variklio koda raso koks atstumas ant siupo turi buti.

__________________
W140 S320
DTM neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks


Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.