Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Techninė Pusė. Remontai Ir Kiti Techniniai Dalykai » E klasė » W211

 
Old 2013-04-21, 14:04   #1
sharrasitto
 
sharrasitto's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-09-23
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 3,037

sharrasitto will become famous soon enough

Nusiųsti žinutę sharrasitto per Skype™


Standartinis W211 brokuotas ausinimo radiatorius.

Uzfludinau paskutiniu metu W211 skilti su savo problemomis ir klausimais Tik labai daug klaustuku turiu su siuo automobiliu ir labai rupi viska suzinoti. Klausimas apie brokuotus Valeo ausinimo radiatorius. Kiek zinau jie buvo keiciami i Behr berods firmos.

Nusprendziau paziureti koks stovi pas mane. Pas save neradau jokio balto taskiuko ties radiatorio viduriu, o gal ne ten ieskau? Ar matosi plika akimi nenuardzius puse priekio plastmasiu? Bet maciau yra Valeo lipdukai, tai kaip suprantu pas mane cia tas brokuotas vis dar? Uzsienio forume skaiciau, jog brokuotus Valeo keisdavo i Behr. Ar budavo ir tokie variantai, kad brokuotus Valeo keisdavo i gerus tos pacios firmos?

Kas man keisciausia, kad jeigu pas mane brokuotas radiatorius, kaip masina sugebejo pasiekt netoli 400k rida su juo? Ar neturejo anksciau subyreti? O gal ne visi 100% jie buvo brokuoti? Kaip yra istikruju gal kas gali papasakoti, kas domejosi situ reikalu?

sharrasitto neprisijungęs   Cituoti


 

Bookmarks

Temos įrankiai
Rodymo būdai

Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.