Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Diskusijos Apie Mercedes-Benz » Diskusijos Apie Konkrečius Mercedes-Benz Modelius

Naujas pranešimas
Rodymo būdai
Temos įrankiai
Old 2012-01-03, 23:43   #91
eSaS
 
eSaS's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-12-15
Gyvenamoji Vieta: Kretinga,Lietuva
Pranešimai: 4,697

eSaS is an unknown quantity at this point

Nusiųsti žinutę eSaS per Skype™


Standartinis

210 butu idealus jei ne rudys..

__________________
ex MB S210 E290TD 2008-2012
ex Volvo v70 2006m 136kw D5 12-14m
ex Citroen C6 2,7 HDi 14-18
ex Peugeot 508SW 2.0l HDI 133kw 2015 Brown 2018-2020
ex Peugeot 508SW 2.0l HDI 133kw 2017 2020-2021
ex Vw Golf 5 1.9TDI 2004m 2018-2022
Volvo XC90 2015m 2015-.....
VW Passat 1,8T B5 2005 2021-....
I'm a good enough person to forgive you, but not stupid enough to trust you agian.
eSaS neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-01-04, 00:02   #92
Finalfour
 
Finalfour's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-04-21
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 4,166

Finalfour will become famous soon enough



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė FUN500 View Post
kalbos apie baltarusiska kura skaitau perdetos. tipo jie neturi geru masinu? ar tos pacios furos 2010-2011 metu naudoja ta "prasta" salerka ir genda? na gi nesamone. vienintele pavojinga grandis toje grandineje yra nesvarus kanstrai ir tai yra filtras kuro.
Taip, baltarusiskas kuras yra geras. Bet ne artimiausiose pasienio degalinese, is kurios visi musu tautieciai ji veza, ir ne tada, kai pereina per musu tautieciu, kurie ji iveza rankas. Ypac is tu, "labai geru pazistamu" "savu kaimynu", "patikimu giminaiciu". Nepila zinok tose pasienio degalinese minsko turciai su naujausiais w212 vazinejantys. Tas pats mano bendradarbis perekupas papasakoja tokiu cirku, su tuo kuru, kad... Ir jei dar koks senas avensis kiek pyktelejes atleis ta belarusiska saliarka, tai W211 uzpyks ant taves smarkiai. Siaip reikia labai nemyleti savo w211, kad i ji pilti belarusiska benzina ar dyzelina. Gali gincytis, bet nenustebsiu jei po metu atsiras tema forume, "problema su kuro purktukais" arba kiek kainuoja w211 kuro siurblys...
Ech... jau skaiciu pameciau kiek kartu girdejau sita mita "baltarusiai vazineja su dar geresnem masinom ir jiems ju kuras geras, o musu masinom jau ka ne"? Sakau, kad net mitu griovejai gali laida apie tai susukt
P.S. Pries 3 dienas kaip tik buvau liudininkas, kaip vienas bendradarbis svarste ka daryt su belarusisku dyzeliu, kurio is "labai gero pazistamo" prisikliukino i savo audi C'skes baka, ir nuo kurio ji jam vos vaziuoti pradejo. O juk tai sena audi... (pproblema isprende iki virsaus dapyles nestes dyzelio ir taip atskiedes kazkiek ta marmala)
Kolegos forumieciai, pakeliam rankas kas asmeniskai mate ir girdejo, kad i W211 kas nors piltu belarusiska saliarka?

__________________
Ex Mercedes-Benz W211 E320. Šiuo metu - KIA Optima GT 2.0 T-GDI 180 kw.
- Kas yra pateikta be įrodymų, gali būti atmesta be įrodymų.
Ch. Hitchens.
Finalfour neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-01-04, 00:03   #93
Finalfour
 
Finalfour's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-04-21
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 4,166

Finalfour will become famous soon enough



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė eSaS View Post
210 butu idealus jei ne rudys..
Ir ne isvaizda
Tik nesupykit, del skonio nesigincijama, cia tik mano asmenine nuomone.

__________________
Ex Mercedes-Benz W211 E320. Šiuo metu - KIA Optima GT 2.0 T-GDI 180 kw.
- Kas yra pateikta be įrodymų, gali būti atmesta be įrodymų.
Ch. Hitchens.
Finalfour neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-01-04, 00:09   #94
Tomskis
 
Tomskis's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-03-25
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 22,564

Tomskis will become famous soon enough

Nusiųsti žinutę Tomskis per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė eSaS View Post
210 butu idealus jei ne rudys..
pamirsk tu tas rudis, pazek kelintu metu tavo masina, pilna kitu masinu surudijusiu, kad desimtas keturakis mieste su islindusiom rudim, visi kiti tvarkingi

Citata:
Pradžioje rašė Finalfour View Post
Taip, baltarusiskas kuras yra geras. Bet ne artimiausiose pasienio degalinese, is kurios visi musu tautieciai ji veza, ir ne tada, kai pereina per musu tautieciu, kurie ji iveza rankas. Ypac is tu, "labai geru pazistamu" "savu kaimynu", "patikimu giminaiciu". Nepila zinok tose pasienio degalinese minsko turciai su naujausiais w212 vazinejantys. Tas pats mano bendradarbis perekupas papasakoja tokiu cirku, su tuo kuru, kad... Ir jei dar koks senas avensis kiek pyktelejes atleis ta belarusiska saliarka, tai W211 uzpyks ant taves smarkiai. Siaip reikia labai nemyleti savo w211, kad i ji pilti belarusiska benzina ar dyzelina. Gali gincytis, bet nenustebsiu jei po metu atsiras tema forume, "problema su kuro purktukais" arba kiek kainuoja w211 kuro siurblys...
Ech... jau skaiciu pameciau kiek kartu girdejau sita mita "baltarusiai vazineja su dar geresnem masinom ir jiems niekas kuras geras, o musm jau ka ne"? Sakau, kad net mitu griovejai gali laida apie tai susukt
P.S. Pries 3 dienas kaip tik buvau liudininkas, kaip vienas bendradarbis svarste ka daryt su belarusisku dyzeliu, kurio is "labai gero pazistamo" prisikliukino i savo audi C'skes baka, ir nuo kurio ji jam vos vaziuoti pradejo. O juk tai sena audi... (pproblema isprende iki virsaus dapyles nestes dyzelio ir taip atskiedes kazkiek ta marmala)
Kolegos forumieciai, pakeliam rankas kas asmeniskai mate ir girdejo, kad i W211 kas nors piltu belarusiska saliarka?
skiedi kai reikalas, as vazineju 7 metai baltarusisku, mano tevai, mano dedes, tetos, draugai, klientai mano, vien is mano pazystamu asmenu, tai butu gal 30-35 zmones, dyzeliu, benzu ir dujom, visi is pasienio degaliniu, nuvaziuok pats, uzsipilk, ir tada galesi atsiimt savo zodzius, kas kur sake sako, ar myza i kanistras man neidomu, as zinau fakta, maza to kad kruva pazystamu zmoniu vazineja, per visus tuos metus kiek as vazineju i BY, ten degalinese ir eilese esu susidraugaves su kruva kitu lietuviu, kurie belenkiek metu irgi vazineja, ir su tom paciom masinom, ir veza giminem ir pardavineja ta kura, ir niekam nieko nebuvo, jokio skirtumo kur tu pilsi ta kura, savo perekupui pasakyk tegu kanistras issiplauna nuo kliju, chemijos ir skiedikliu visokiu, tada nebus ir problemu. tie patys is minsko, pilasi kura prie sienos, pries isvaziuojant i lietuva, kad nereiktu lietuvoj piltis, o kad tavo draugelis i ceske isipyle salerka su acetonu, pats kaltas. nuvaziuokit, uzsipilkit is ciaupo, tada ir nuomone pasikeis

__________________
حكة جدا ترجمته؟
Tomskis neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-01-04, 00:59   #95
Finalfour
 
Finalfour's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-04-21
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 4,166

Finalfour will become famous soon enough



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Tomskis View Post
pamirsk tu tas rudis, pazek kelintu metu tavo masina, pilna kitu masinu surudijusiu, kad desimtas keturakis mieste su islindusiom rudim, visi kiti tvarkingi



skiedi kai reikalas, as vazineju 7 metai baltarusisku, mano tevai, mano dedes, tetos, draugai, klientai mano, vien is mano pazystamu asmenu, tai butu gal 30-35 zmones, dyzeliu, benzu ir dujom, visi is pasienio degaliniu, nuvaziuok pats, uzsipilk, ir tada galesi atsiimt savo zodzius, kas kur sake sako, ar myza i kanistras man neidomu, as zinau fakta, maza to kad kruva pazystamu zmoniu vazineja, per visus tuos metus kiek as vazineju i BY, ten degalinese ir eilese esu susidraugaves su kruva kitu lietuviu, kurie belenkiek metu irgi vazineja, ir su tom paciom masinom, ir veza giminem ir pardavineja ta kura, ir niekam nieko nebuvo, jokio skirtumo kur tu pilsi ta kura, savo perekupui pasakyk tegu kanistras issiplauna nuo kliju, chemijos ir skiedikliu visokiu, tada nebus ir problemu. tie patys is minsko, pilasi kura prie sienos, pries isvaziuojant i lietuva, kad nereiktu lietuvoj piltis, o kad tavo draugelis i ceske isipyle salerka su acetonu, pats kaltas. nuvaziuokit, uzsipilkit is ciaupo, tada ir nuomone pasikeis
Pas kiekviena skirtinga patirtis, Tomski. O tokia auto kaip tavo ir krosniu kuru vaziuos, nieko stebetino Ir kam tie asmeniskumai? As bendraja prasme kalbejau, o tu iskarto asmeniskai puoli. Ir kazkaip nesigirdi kad kas i w211 piltu belarusiska saliura nesusimastydamas
Tomski turbut ir koki W212 ivaldes nesusimastydamas is kanistro jam belaruso prikliukintum, sirdis nesudrebetu? Del zalos valstybei ir jos ekonomikai tai kaip suprtau nedrebetu, sprendziant is ilgu metu kontrabandos keliais, bet bent jau del naujos auto?

__________________
Ex Mercedes-Benz W211 E320. Šiuo metu - KIA Optima GT 2.0 T-GDI 180 kw.
- Kas yra pateikta be įrodymų, gali būti atmesta be įrodymų.
Ch. Hitchens.
Finalfour neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-01-04, 01:29   #96
PANTERA888
 
PANTERA888's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-06-25
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 3,777

PANTERA888 is on a distinguished road

Send a message via Yahoo to PANTERA888 Nusiųsti žinutę PANTERA888 per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Finalfour View Post
Taip, baltarusiskas kuras yra geras. Bet ne artimiausiose pasienio degalinese, is kurios visi musu tautieciai ji veza, ir ne tada, kai pereina per musu tautieciu, kurie ji iveza rankas. Ypac is tu, "labai geru pazistamu" "savu kaimynu", "patikimu giminaiciu". Nepila zinok tose pasienio degalinese minsko turciai su naujausiais w212 vazinejantys. Tas pats mano bendradarbis perekupas papasakoja tokiu cirku, su tuo kuru, kad... Ir jei dar koks senas avensis kiek pyktelejes atleis ta belarusiska saliarka, tai W211 uzpyks ant taves smarkiai. Siaip reikia labai nemyleti savo w211, kad i ji pilti belarusiska benzina ar dyzelina. Gali gincytis, bet nenustebsiu jei po metu atsiras tema forume, "problema su kuro purktukais" arba kiek kainuoja w211 kuro siurblys...
Ech... jau skaiciu pameciau kiek kartu girdejau sita mita "baltarusiai vazineja su dar geresnem masinom ir jiems ju kuras geras, o musu masinom jau ka ne"? Sakau, kad net mitu griovejai gali laida apie tai susukt
P.S. Pries 3 dienas kaip tik buvau liudininkas, kaip vienas bendradarbis svarste ka daryt su belarusisku dyzeliu, kurio is "labai gero pazistamo" prisikliukino i savo audi C'skes baka, ir nuo kurio ji jam vos vaziuoti pradejo. O juk tai sena audi... (pproblema isprende iki virsaus dapyles nestes dyzelio ir taip atskiedes kazkiek ta marmala)
Kolegos forumieciai, pakeliam rankas kas asmeniskai mate ir girdejo, kad i W211 kas nors piltu belarusiska saliarka?

kuras dar geresnis nei lietuvoj galiu pasakyt

__________________
PANTERA888 neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-01-04, 01:46   #97
Finalfour
 
Finalfour's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-04-21
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 4,166

Finalfour will become famous soon enough



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė PANTERA888 View Post
kuras dar geresnis nei lietuvoj galiu pasakyt
Teisingai, nes ten nenaudijami biopriedai, kurie privalomi Europos Sajungoje. Ir del to auto su belarusisku vaziuoja smagiau. Bet tik su salyga, kad kuras piltas normalioje baltarusijos degalineje, ir nepabuvojes musiskiu kontrabandininku kanistruose bei nepatyres ju "pagerinimu".

__________________
Ex Mercedes-Benz W211 E320. Šiuo metu - KIA Optima GT 2.0 T-GDI 180 kw.
- Kas yra pateikta be įrodymų, gali būti atmesta be įrodymų.
Ch. Hitchens.
Finalfour neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-01-04, 08:01   #98
Apple
 
Apple's Avatar
 
Statusas: Administratorius
Užsiregistravo: 2011-07-22
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 14,624

Apple will become famous soon enough



Standartinis

Aš bandžiau pilti i W211 baltarusiska (atseit sake, kad lietuviska, bet 100% esu isitikines, kad buvo baltarusiska), tai po menesio pradejo variklis negraziai dirbti, sunkiau kurtis, blogiau traukti, tai atsisakiau to malonumo, pripyliau skyscio valancio kuro sistema ir viskas susitvarke Cia Lietuviai perpardavinetojai skiedzia ta kura su neaiskiais skysciais ir tas naujiems varikliams yra nepriimtina. Jei yra galimybė pačiam važinėti ir piltis tiesiai is koloneles gal tada ir viskas OK.

__________________

A208 CLK430 AMG
Tesla M3
Octavia RS

_______________
EX:
W164 ML350 CDI
W215 CL500
W211 E320 CDI
W203 C270 CDI
Apple neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-01-04, 08:21   #99
FUN500
 
FUN500's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2011-12-19
Gyvenamoji Vieta: Klaipeda
Pranešimai: 3,668

FUN500 is on a distinguished road



Standartinis

apie ta kura galima kurti nors atskira tema, bet vieno atsakymo nerasime visien. kiek zmoniu tiek ir nuomoniu, as irgi galvojau kad jeigu jau tokia masina tureti tai ir ant kuro tures buti. bet zmones nesikeicia, kaip jie nori pigiau viska gauti taip ir nori ir masina cia nieko nereiskia. jauciu ir su G-klass 2010 metu vazinedamas visvien ieskociau budu kaip pigiau pripildyti baka. mentalitetas musu toks! tai kd siulau nesigyncyti o geriau patarti zmogui kaip issirinkti W211
o stai kaip irodymas mano pasakojimo apie automato simptomus http://auto.plius.lt/skelbimas/lengv...-s6/id-2028917
nuo to ir prasideda


Paskutinį kartą redagavo FUN500; 2012-01-04 13:18 val.
FUN500 neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-01-04, 14:12   #100
Finalfour
 
Finalfour's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-04-21
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 4,166

Finalfour will become famous soon enough



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Apple View Post
Aš bandžiau pilti i W211 baltarusiska (atseit sake, kad lietuviska, bet 100% esu isitikines, kad buvo baltarusiska), tai po menesio pradejo variklis negraziai dirbti, sunkiau kurtis, blogiau traukti, tai atsisakiau to malonumo, pripyliau skyscio valancio kuro sistema ir viskas susitvarke Cia Lietuviai perpardavinetojai skiedzia ta kura su neaiskiais skysciais ir tas naujiems varikliams yra nepriimtina. Jei yra galimybė pačiam važinėti ir piltis tiesiai is koloneles gal tada ir viskas OK.
Tuoj ateis tomskis, ir pasakys kad jo 36 pazistamiems taip niekad nebuvo ir mes patys kalti kad kaka pilam ir su kakom bendraujam

__________________
Ex Mercedes-Benz W211 E320. Šiuo metu - KIA Optima GT 2.0 T-GDI 180 kw.
- Kas yra pateikta be įrodymų, gali būti atmesta be įrodymų.
Ch. Hitchens.
Finalfour neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks


Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.