Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Įvairios Temos » Off Topic

Naujas pranešimas
Rodymo būdai
Temos įrankiai
Old 2016-10-17, 20:21   #18951
sportbatis
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2014-05-21
Pranešimai: 3,715

sportbatis is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Willeris View Post
Ta pati vieta ir bus turbūt ten, Partizanų g. pradžioj., 20B berods.

Daug nevarčiau labai kainų, bet nupirkau apynaujų komplektą kaip ir rašiau, dvi aštuoni, aštuoni du, dvi 8.5-8.7 grubiai, visos 2015 pradžios.
Parduotuvės kaina +- 100-115e grubiai
https://www.padangulyderis.lt/automo...r16-92h-438485

Komplektas 210e man atsiejo, tai manau kainos protingos, visos padangos Made in Germany, bus tikrai originalios ir ne kokiom trečiom šalim gamintos. Bet sakau, kiekvieno nuomonė skirtinga jau tuo klausimu
nu bet kaip tau atrodo, kaip tos apynaujes/naujos padangos atsiduria tokiose vietose tokiom kainom?

sportbatis neprisijungęs   Cituoti
Old 2016-10-17, 20:25   #18952
Rawwslt
 
Rawwslt's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2016-04-29
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 4,144

Rawwslt is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė sportbatis View Post
nu bet kaip tau atrodo, kaip tos apynaujes/naujos padangos atsiduria tokiose vietose tokiom kainom?
Atvaziuoja i turgu ant masinos o tu kai nusiperki nauja masina begi ieskot padangu nes tom jau sakes. Arba net ir kitu ratu.

Citata:
Pradžioje rašė Tomskis View Post
As kiniecius naudoju, 100kkm uztenka komplekto, kaina ~200eur. Vaziuoja visais atvejais gerai, tik kai kurios per bala zviegia ir siaip garsiau per slapia kelia eina
Kaip vadinasi tavo padangos su kuriom 100.000km nuvaziuoji?


Paskutinį kartą redagavo Darius; 2016-10-17 20:36 val.
Rawwslt neprisijungęs   Cituoti
Old 2016-10-17, 20:40   #18953
Willeris
 
Willeris's Avatar
 
Statusas: Moderatorius
Užsiregistravo: 2012-11-17
Gyvenamoji Vieta: Kėdainiai
Pranešimai: 3,036

Willeris is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė sportbatis View Post
nu bet kaip tau atrodo, kaip tos apynaujes/naujos padangos atsiduria tokiose vietose tokiom kainom?
čia jau problema ne mano, ar jie jas vagia, ar dar ką daro, man svarbu kainos ir kokybės santykis, o ką turi prieš jas? vietoj jie juk jų neštampuoja .. Ieško ko gero kažkokiuose šiukšlynuose, pigiau perka, surenka komplektus ir parduoda. Bet kai surinktos visos 4 gerų metų, minimaliu išvis nusidėvėjimu, kodėl ne?

__________________




blue W203 '03 stance | black W124 '91 restored | blue W211 '03 fl

now black W219 '06 daily
Willeris neprisijungęs   Cituoti
Old 2016-10-17, 20:43   #18954
sportbatis
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2014-05-21
Pranešimai: 3,715

sportbatis is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Willeris View Post
čia jau problema ne mano, ar jie jas vagia, ar dar ką daro, man svarbu kainos ir kokybės santykis, o ką turi prieš jas? vietoj jie juk jų neštampuoja .. Ieško ko gero kažkokiuose šiukšlynuose, pigiau perka, surenka komplektus ir parduoda. Bet kai surinktos visos 4 gerų metų, minimaliu išvis nusidėvėjimu, kodėl ne?
na cia kiekvieno reikalas. jei padangos tikrai kokybiskos, premium klases uz kiniecio kaina - as visom keturiom uz. bet as su naudotom padangom esu turejes nemalonumu. ten kur tu perki (galetum ir atskleisti ta vieta siaip jau ) jie duoda kazkokias garantijas, kad issibalansuos, kad nebus plokstumu ir nemus per vaira? ar ju garantija tik iki vartu?

sportbatis neprisijungęs   Cituoti
Old 2016-10-17, 20:49   #18955
Willeris
 
Willeris's Avatar
 
Statusas: Moderatorius
Užsiregistravo: 2012-11-17
Gyvenamoji Vieta: Kėdainiai
Pranešimai: 3,036

Willeris is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė sportbatis View Post
na cia kiekvieno reikalas. jei padangos tikrai kokybiskos, premium klases uz kiniecio kaina - as visom keturiom uz. bet as su naudotom padangom esu turejes nemalonumu. ten kur tu perki (galetum ir atskleisti ta vieta siaip jau ) jie duoda kazkokias garantijas, kad issibalansuos, kad nebus plokstumu ir nemus per vaira? ar ju garantija tik iki vartu?
Ne, garantiją duoda ir jeigu kas blogai - pakeičia, teko kolegai susidurt, kad viena nesibalansavo (kažkoks švankavimas), tai pakeitė kita. Jeigu Kaune montuoji, Ukmergės g. berods jis siunčia, jeigu kas būtų blogai, paskui už permontavimą neima pinigų, o jie randasi Partizanų g. 20B berods (garažuose tuose, pačioj pradžioj).
http://padangos7-8mm.lt/ va, čia ir tel nr. yra, o autogide skelbimus atseksi pagal tel. nr. Grįžta daug padangų su ratlankiais, tai ir sumontuotų dar nemažai. Na sakau, sau pirkausi žiemą/vasarą, tėvas ten pirko du komplektus, keli draugai pirkę - nieko nenuvylė tikrai. Ir šiaip kainos kas parašyta, tai dažniausiai eurą jeigu nuleidžia, tai čia maximumas, bet manau kainos ir taip geros

__________________




blue W203 '03 stance | black W124 '91 restored | blue W211 '03 fl

now black W219 '06 daily
Willeris neprisijungęs   Cituoti
Old 2016-10-17, 22:15   #18956
vytas85
 
vytas85's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2013-02-18
Pranešimai: 1,163

vytas85 is on a distinguished road



Standartinis

Gl63 rusiskas registruotas Lt nuvarytas i vokiecius pardavimui,masina superine,Lietuviai sugebejo uzregistruoti kaip gl 36 motore truksta 3litru tepalo,kompas net nemato,nekazka kaip tokiai masinai,nu ir sanaudos zverines https://youtu.be/GHarpuSgiak

__________________
mercedes w220 320cdi 2003m ir bmw 325 cabrio 1990m

ex-bmw tc baur cabrio,bmw 325 sedan,chrysler sebring cabrio,toyota celica cabrio,bmw 328 cabrio.renault vel sati,bmw e61 530d,chrysler grand voyager,volkswagen sharan carat....
vytas85 neprisijungęs   Cituoti
Old 2016-10-17, 22:48   #18957
vanix
 
vanix's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-10-05
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 4,970

vanix will become famous soon enough



Standartinis

regitroj ufonautai sedi tiesiog, mano C55 sugebejo kaip dyzeli uzregistruot Kaune, pastebejau tik einant TA Vilniuje, buvau priverstas vel vaziuot i regitra, daryt patikra, kad tikrai ne dyzelis ir perdarinet dokus, bei grizt vel i TA ))

__________________
'04 MB С55 AMG
vanix neprisijungęs   Cituoti
Old 2016-10-17, 23:00   #18958
Robis
 
Robis's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-11-16
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 5,044

Robis is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė vanix View Post
regitroj ufonautai sedi tiesiog, mano C55 sugebejo kaip dyzeli uzregistruot Kaune, pastebejau tik einant TA Vilniuje, buvau priverstas vel vaziuot i regitra, daryt patikra, kad tikrai ne dyzelis ir perdarinet dokus, bei grizt vel i TA ))
man ant banano ir parašė dyzelis, nors parašė modelį teisingai CLS500

Robis neprisijungęs   Cituoti
Old 2016-10-18, 06:04   #18959
Tomskis
 
Tomskis's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-03-25
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 22,564

Tomskis will become famous soon enough

Nusiųsti žinutę Tomskis per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Rawwslt View Post
Atvaziuoja i turgu ant masinos o tu kai nusiperki nauja masina begi ieskot padangu nes tom jau sakes. Arba net ir kitu ratu.



Kaip vadinasi tavo padangos su kuriom 100.000km nuvaziuoji?
Vienos SAILUN, kitas pasakysiu kai uzsidesiu, nepamenu, garaze guli

__________________
حكة جدا ترجمته؟
Tomskis neprisijungęs   Cituoti
Old 2016-10-18, 09:08   #18960
Vilius
 
Vilius's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-10-31
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 2,662

Vilius is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Willeris View Post
Ne, garantiją duoda ir jeigu kas blogai - pakeičia, teko kolegai susidurt, kad viena nesibalansavo (kažkoks švankavimas), tai pakeitė kita. Jeigu Kaune montuoji, Ukmergės g. berods jis siunčia, jeigu kas būtų blogai, paskui už permontavimą neima pinigų, o jie randasi Partizanų g. 20B berods (garažuose tuose, pačioj pradžioj).
http://padangos7-8mm.lt/ va, čia ir tel nr. yra, o autogide skelbimus atseksi pagal tel. nr. Grįžta daug padangų su ratlankiais, tai ir sumontuotų dar nemažai. Na sakau, sau pirkausi žiemą/vasarą, tėvas ten pirko du komplektus, keli draugai pirkę - nieko nenuvylė tikrai. Ir šiaip kainos kas parašyta, tai dažniausiai eurą jeigu nuleidžia, tai čia maximumas, bet manau kainos ir taip geros
Pirkau as ten irgi pora komplektu. Buna kad krastai nukandzioti, bet galima susikeist su sveikom. Zodziu pasirankioti reikia. Buvo kelios kad varzta pagave ir paklijuota, bet ne beda. Kolkas patenkintas.

Vilius neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks


Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.