Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Įvairios Temos » Off Topic

Naujas pranešimas
Rodymo būdai
Temos įrankiai
Old 2013-10-23, 13:06   #851
Finalfour
 
Finalfour's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-04-21
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 4,166

Finalfour will become famous soon enough



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Markko View Post
Final tu naudojai bent viena iphone ar ju produkcija?
Net seimoje yra vienas apple produktas - kompas. Tas plonas laptopas ala syle Zmonai niekaip nesugebejau smegenu atplauti nuo argumento "juk tai apple!". Isoudzio man is jo jokio, tik problemos pastovios kai zmonai reikia skubios pagalbos del ivairaus nesuderinamumo

__________________
Ex Mercedes-Benz W211 E320. Šiuo metu - KIA Optima GT 2.0 T-GDI 180 kw.
- Kas yra pateikta be įrodymų, gali būti atmesta be įrodymų.
Ch. Hitchens.
Finalfour neprisijungęs   Cituoti
Old 2013-10-23, 13:06   #852
dejwis
 
dejwis's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2012-12-30
Gyvenamoji Vieta: Klaipeda
Pranešimai: 1,096

dejwis is on a distinguished road



Standartinis

As telefonais uzsiimu ir pro mano rankas ju daug praeina, taip kad ne is oro kalbu.
Net paprasciausio normalaus backupo nera ant androido, paimti nusibackupint visa irengini ir perkelti viska kitam, netgi to pacio gamintojo telefonui (sneku be root), daznai tenka zmonai telefonus keisti, tai netgi KIES is s2 i toki pat s2 nesugeba pilnai visko perkelti is backupo, ka jau kalbet apie s4 ar s3 ir pan, o jei dar apie kito gamintojo telefona...

Androidai pradeda laginti siektiek pasinaudojus, sprendimas to visokie custom romai kur turi praleisti kelias valandas uzsiiminedamas nesamonem

Naudotis galima ir ios ir andorid ir windows mobile, bet ios visas jas lenkia paprastumu ir tiesiog veikimu be papildomu isikisimu ir konfiguravimu.



Citata:
Pradžioje rašė Finalfour View Post
Ir ant adroidu veikia viskas ir tiek. Kalbu apie flagmanus aisku, ne piguva. Bet ir apple piguvos neturi, leistu apple telefonu linija eco klasei po ala "lita", paziureciau kaip viskas veiktu ir tiek.
O konfiguruojama, bandomi romai ir panasiai tam, kad veiktu dar geriau. Geriau iki tiek, funkcionalumo prasme, kaip apple net nesvajoja.

__________________

DABAR:

BMW 5 E60 525d Black
Porsche Cayenne Black
Mercedes Benz SL 500 R230


Ex BMW 7 E65 730d Black
Ex VW Passat B6 2.0tdi Dsg 2006m
Ex BMW X5 3.0i
Ex BMW 735i E65
Ex BMW 745 E65
Ex BMW 530d E39
Ex BMW 525TDS E39
Ex BMW 520i E39
Ex Mazda Xedos 9 2.5
Ex Mazda Xedos 6 2.0
Ex Mazda 626 2.0 IV GE
Ex Mazda 626 2.0 Coupe III GD
Ex MB S W220 320cdi
Ex MB 124 E200
Ex Peugeot 407 Sedan 2.0HDi
Ex Opel Vectra C 2.2 DTI

Paskutinį kartą redagavo dejwis; 2013-10-23 13:32 val.
dejwis neprisijungęs   Cituoti
Old 2013-10-23, 13:34   #853
Finalfour
 
Finalfour's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-04-21
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 4,166

Finalfour will become famous soon enough



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė dejwis View Post
As telefonais uzsiimu ir pro mano rankas ju daug praeina, taip kad ne is oro kalbu.
Net paprasciausio normalaus backupo nera ant androido, paimti nusibackupint visa irengini ir perkelti viska kitam, netgi to pacio gamintojo telefonui (sneku be root), daznai tenka zmonai telefonus keisti, tai netgi KIES is s2 i toki pat s2 nesugeba pilnai visko perkelti is backupo, ka jau kalbet apie s4 ar s3 ir pan.

Androidai pradeda laginti siektiek pasinaudojus, sprendimas to visokie custom romai kur turi praleisti kelias valandas uzsiiminedamas nesamonem

Naudotis galima ir ios ir andorid ir windows mobile, bet ios visas jas lenkia paprastumu ir tiesiog veikimu be papildomu isikisimu ir konfiguravimu.
Yra tokia programa - Titanium backup. Net kiemsargiai apie ja turbut girdeje. Neisivaizduoju kas gali buti patogiau ir funkcionaliau. Aisku, ja reikia atsisiusti. Nu bet nepradekim, kad ir cia problema
Taip, stockiniame variante, useriui, kuris neturi laiko/noro ar tiesiog nemoka uzsiimti konfiguravimais, out of the box apple produktai veikia geriau, salyginai aisku. Bet android duoda bent jau man neikainuojama dalyka - laisve. Laisve rinktis, konfiguruoti kaip as noriu ir tobulinti iki tokiu funkcionalumo lygiu, ko apple produkciaj niekada neleis.
Tad suma sumarum, nefleiminant - apple - paprastam vartotojui, kuriam neidomu kaip kas veikia, bele veikia pagal jo poreikius. Android - su daug didesnemis galimybemis, bet sudetingesne ir labiau advanced useriui pritaikyta sistema. Kadangi as save priskiriu prie advanced useriu, renkuosi android Peace

__________________
Ex Mercedes-Benz W211 E320. Šiuo metu - KIA Optima GT 2.0 T-GDI 180 kw.
- Kas yra pateikta be įrodymų, gali būti atmesta be įrodymų.
Ch. Hitchens.
Finalfour neprisijungęs   Cituoti
Old 2013-10-23, 13:43   #854
dejwis
 
dejwis's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2012-12-30
Gyvenamoji Vieta: Klaipeda
Pranešimai: 1,096

dejwis is on a distinguished road



Standartinis

Titanium backup paims kontaktus, programas, zinutes, bookmarkus ir tt, perkels be problemu i kita irengini be root teisiu ? galciau pabandyti bet kiek esu ko bandes, tai tikrai netikiu visos reikalauja root teisiu backup programos, o jei ir raso kad perkels vistiek persikelia tik smulkmenos bet toli grazu ne viskas.
Tai apie tai ir kalbu kad advanced useriui tinka, paprastam vartotojui nelabai, nebent jis labai nori ismokti , tik nedaznai be aplinkiniu pagalbos tai pavyksta, todel ir klausineja pas mane po to kaip ta padaryti ana ir tt


Citata:
Pradžioje rašė Finalfour View Post
Yra tokia programa - Titanium backup. Net kiemsargiai apie ja turbut girdeje. Neisivaizduoju kas gali buti patogiau ir funkcionaliau. Aisku, ja reikia atsisiusti. Nu bet nepradekim, kad ir cia problema
Taip, stockiniame variante, useriui, kuris neturi laiko/noro ar tiesiog nemoka uzsiimti konfiguravimais, out of the box apple produktai veikia geriau, salyginai aisku. Bet android duoda bent jau man neikainuojama dalyka - laisve. Laisve rinktis, konfiguruoti kaip as noriu ir tobulinti iki tokiu funkcionalumo lygiu, ko apple produkciaj niekada neleis.
Tad suma sumarum, nefleiminant - apple - paprastam vartotojui, kuriam neidomu kaip kas veikia, bele veikia pagal jo poreikius. Android - su daug didesnemis galimybemis, bet sudetingesne ir labiau advanced useriui pritaikyta sistema. Kadangi as save priskiriu prie advanced useriu, renkuosi android Peace

__________________

DABAR:

BMW 5 E60 525d Black
Porsche Cayenne Black
Mercedes Benz SL 500 R230


Ex BMW 7 E65 730d Black
Ex VW Passat B6 2.0tdi Dsg 2006m
Ex BMW X5 3.0i
Ex BMW 735i E65
Ex BMW 745 E65
Ex BMW 530d E39
Ex BMW 525TDS E39
Ex BMW 520i E39
Ex Mazda Xedos 9 2.5
Ex Mazda Xedos 6 2.0
Ex Mazda 626 2.0 IV GE
Ex Mazda 626 2.0 Coupe III GD
Ex MB S W220 320cdi
Ex MB 124 E200
Ex Peugeot 407 Sedan 2.0HDi
Ex Opel Vectra C 2.2 DTI
dejwis neprisijungęs   Cituoti
Old 2013-10-23, 13:52   #855
Finalfour
 
Finalfour's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-04-21
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 4,166

Finalfour will become famous soon enough



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė dejwis View Post
Titanium backup paims kontaktus, programas, zinutes, bookmarkus ir tt, perkels be problemu i kita irengini be root teisiu ? galciau pabandyti bet kiek esu ko bandes, tai tikrai netikiu visos reikalauja root teisiu backup programos, o jei ir raso kad perkels vistiek persikelia tik smulkmenos bet toli grazu ne viskas.
Tai apie tai ir kalbu kad advanced useriui tinka, paprastam vartotojui nelabai, nebent jis labai nori ismokti , tik nedaznai be aplinkiniu pagalbos tai pavyksta, todel ir klausineja pas mane po to kaip ta padaryti ana ir tt
Teisingai, be root neperkels. Bet man telefono rootinimas atrodo toks savaime suprantamas ir paprastas dalykas, kad net nesusimastau O siaip, gal ir yra kokio soft kuris tai daro be root, bet neikad nebuvo poreikio ieskoti ir bandyti, kai yra titanium backup. Beja, backup darymas net ne pagrindine ir galingiausia sios programos funkcija Visokie freezinimai, system apsu uninstalas ir pan. man daug svarbesnes f-ijos sioje programoje

__________________
Ex Mercedes-Benz W211 E320. Šiuo metu - KIA Optima GT 2.0 T-GDI 180 kw.
- Kas yra pateikta be įrodymų, gali būti atmesta be įrodymų.
Ch. Hitchens.
Finalfour neprisijungęs   Cituoti
Old 2013-10-23, 14:03   #856
dejwis
 
dejwis's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2012-12-30
Gyvenamoji Vieta: Klaipeda
Pranešimai: 1,096

dejwis is on a distinguished road



Standartinis

Va matai kiek vargo ?
Visu pirma root garantija prarandi, visu antra neturiu nei laiko nei noro ieskoti info kaip koks tel rootinimas ir pan, kai telefonai gan daznai keiciasi ir zmonos ir mano ..

Citata:
Pradžioje rašė Finalfour View Post
Teisingai, be root neperkels. Bet man telefono rootinimas atrodo toks savaime suprantamas ir paprastas dalykas, kad net nesusimastau O siaip, gal ir yra kokio soft kuris tai daro be root, bet neikad nebuvo poreikio ieskoti ir bandyti, kai yra titanium backup. Beja, backup darymas net ne pagrindine ir galingiausia sios programos funkcija Visokie freezinimai, system apsu uninstalas ir pan. man daug svarbesnes f-ijos sioje programoje

__________________

DABAR:

BMW 5 E60 525d Black
Porsche Cayenne Black
Mercedes Benz SL 500 R230


Ex BMW 7 E65 730d Black
Ex VW Passat B6 2.0tdi Dsg 2006m
Ex BMW X5 3.0i
Ex BMW 735i E65
Ex BMW 745 E65
Ex BMW 530d E39
Ex BMW 525TDS E39
Ex BMW 520i E39
Ex Mazda Xedos 9 2.5
Ex Mazda Xedos 6 2.0
Ex Mazda 626 2.0 IV GE
Ex Mazda 626 2.0 Coupe III GD
Ex MB S W220 320cdi
Ex MB 124 E200
Ex Peugeot 407 Sedan 2.0HDi
Ex Opel Vectra C 2.2 DTI
dejwis neprisijungęs   Cituoti
Old 2013-10-23, 14:15   #857
vilfoot
 
vilfoot's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-11-10
Pranešimai: 3,331

vilfoot will become famous soon enough



Standartinis

su titanium backup galima istrint gamyklinius app's nenurootinus telefono?

vilfoot neprisijungęs   Cituoti
Old 2013-10-23, 14:29   #858
Finalfour
 
Finalfour's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-04-21
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 4,166

Finalfour will become famous soon enough



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė dejwis View Post
Va matai kiek vargo ?
Visu pirma root garantija prarandi, visu antra neturiu nei laiko nei noro ieskoti info kaip koks tel rootinimas ir pan, kai telefonai gan daznai keiciasi ir zmonos ir mano ..
Rootinimas NEPANAIKINA garantijos, jokiais budais. Paskaityk ka gamintojai raso. Garantija naikina bootloaderio atrakinimas, roomo keitimas ir pan. Ir tai, samsung net i tai pro pirstus ziuri.
Citata:
Pradžioje rašė vilfoot View Post
su titanium backup galima istrint gamyklinius app's nenurootinus telefono?
Na ne. Root butinas.

__________________
Ex Mercedes-Benz W211 E320. Šiuo metu - KIA Optima GT 2.0 T-GDI 180 kw.
- Kas yra pateikta be įrodymų, gali būti atmesta be įrodymų.
Ch. Hitchens.
Finalfour neprisijungęs   Cituoti
Old 2013-10-23, 14:45   #859
simaso
 
simaso's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-09-16
Gyvenamoji Vieta: Šiauliai
Pranešimai: 6,223

simaso will become famous soon enough



Standartinis

Final, aš save irgi galėčiau priskirt prie advanced userių, nes IT yra mano specialybę ir tai iš ko aš perku duoną, bet kažkaip neturiu nei laiko nei noro ten knistis, todėl ir pasirinkau blakckberry,nes jis turi savo OS labai patogų ir puikiai funkcionuojantį. jei ne blackberris, greičiausiai naudočiaus aifonu. kiekvienas renkas ko jam reikia, kiekvieno gamintojo highendinis telefono aparatas yra geras ;]

simaso neprisijungęs   Cituoti
Old 2013-10-23, 15:40   #860
ShotGun
 
ShotGun's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-03-07
Pranešimai: 3,149

ShotGun will become famous soon enough



Standartinis

Aš tai jeigu būčiau daugiau advanced, tai save su skalpeliu koreguočiau

__________________
Laukiu 18 gimtadienio ir teisių
ShotGun neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks


Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.