Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Diskusijos Apie Mercedes-Benz » Diskusijos Apie Konkrečius Mercedes-Benz Modelius

Naujas pranešimas
Rodymo būdai
Temos įrankiai
Old 2012-02-21, 11:21   #101
juozavas
 
juozavas's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2011-05-17
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 2,694

juozavas is on a distinguished road



Standartinis

Man kaip tik turi šarmo toks vaizdas, kai iš 90 metų pežuko ar mersiuko (tvarkingo ir prižiūrėto) išlipa koks žmogus su skrybėle ar diplomatu. Matosi, kad vertybės visai kitos, daug aukštesnės, nei pas tuos su mėlynom lempom ir duslintuvų antgaliais iš Norfos. Svarbu tvarkinga, prižiūrėta mašina, ir tai jau atkreipia dėmesį šiandieniniame lietuvių autoparke. Nors abosliučiai to nesiekiau, bet raudonas 309 pežas Vilniuje turbūt yra vienas (per metus nemačiau apskritai kito 309), ir tikrai žmonės prie sankryžų labiau žiūri. Kai nuplovęs važiuoji su senuku, tikrai jautiesi ypatingai, nors tai buvo, kaip Dalius sakė, kaip golfas, mašina skirta pataupyt 124, trint žiemą ir žmonai įgyt vairavimo praktikos (išmokęs su prastesne visada galėsi gerai važiuot su geresne, naujesne). Įdomu tai, kad pirkau už 1000lt, o nupirkęs visko tvarkiau dar už tiek pat, tai yra antrą mašiną galėjau paimt daugelio nuomone, bet dabar automobilis patikimas maksimaliai, kiek tai įmanoma technikai (visada gali kažkas atsitikt)

__________________
Visos kineziterapijos paslaugos 867242404
juozavas neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-02-21, 13:45   #102
MB777
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2011-10-03
Gyvenamoji Vieta: Klaipėda
Pranešimai: 399

MB777 is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė juozavas View Post
Man kaip tik turi šarmo toks vaizdas, kai iš 90 metų pežuko ar mersiuko (tvarkingo ir prižiūrėto) išlipa koks žmogus su skrybėle ar diplomatu. Matosi, kad vertybės visai kitos, daug aukštesnės, nei pas tuos su mėlynom lempom ir duslintuvų antgaliais iš Norfos. Svarbu tvarkinga, prižiūrėta mašina, ir tai jau atkreipia dėmesį šiandieniniame lietuvių autoparke. Nors abosliučiai to nesiekiau, bet raudonas 309 pežas Vilniuje turbūt yra vienas (per metus nemačiau apskritai kito 309), ir tikrai žmonės prie sankryžų labiau žiūri. Kai nuplovęs važiuoji su senuku, tikrai jautiesi ypatingai, nors tai buvo, kaip Dalius sakė, kaip golfas, mašina skirta pataupyt 124, trint žiemą ir žmonai įgyt vairavimo praktikos (išmokęs su prastesne visada galėsi gerai važiuot su geresne, naujesne). Įdomu tai, kad pirkau už 1000lt, o nupirkęs visko tvarkiau dar už tiek pat, tai yra antrą mašiną galėjau paimt daugelio nuomone, bet dabar automobilis patikimas maksimaliai, kiek tai įmanoma technikai (visada gali kažkas atsitikt)
Tai kam tada skrybelė ir diplomatas? Pasiimi Adidas "kepurikę", Maximos maišą (svarbu juk, kad abu komponentai būtų švarūs, nesuplyšę), nusiperki seną pežuką ir laikai save "besidominčiu aukštesnėmis vertybėmis"... Dėmesio sulauktum nemažiau, bet važiuos koks su W220, įsirėš į tą pežuką, pritrėkš pusę mašinos ir su savo "aukštesnėm vertybėm" galėsi bandyti laimę kitame gyvenime. Į budulius sėmkes gliaudančius prie laiptinių irgi visi dėmesį atkreipia kokie ... stovi šalia tavo laiptinės, bet ko gero niekas apie juos gerai nemąsto.

MB777 neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-02-21, 13:55   #103
vilfoot
 
vilfoot's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-11-10
Pranešimai: 3,331

vilfoot will become famous soon enough



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė MB777 View Post
Tai kam tada skrybelė ir diplomatas? Pasiimi Adidas "kepurikę", Maximos maišą (svarbu juk, kad abu komponentai būtų švarūs, nesuplyšę), nusiperki seną pežuką ir laikai save "besidominčiu aukštesnėmis vertybėmis"... Dėmesio sulauktum nemažiau, bet važiuos koks su W220, įsirėš į tą pežuką, pritrėkš pusę mašinos ir su savo "aukštesnėm vertybėm" galėsi bandyti laimę kitame gyvenime. Į budulius sėmkes gliaudančius prie laiptinių irgi visi dėmesį atkreipia kokie ... stovi šalia tavo laiptinės, bet ko gero niekas apie juos gerai nemąsto.
tu totalus liumpenas esi...galetum isnykt is to forumo adapte

vilfoot neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-02-21, 14:04   #104
aware
 
aware's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2011-09-21
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 2,124

aware is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė vilfoot View Post
tu totalus liumpenas esi...galetum isnykt is to forumo adapte
Bet del vieno jam galima pritart, kad ir kaip butu islaikyta ta sena auto, ji niekaip neprilygs 15m naujesnei visai sudroztai lupenai, savo saugumu...o man siuo atveju saugumas turbut yra pirmoj vietoj, kad ir kokia butu gendanti nauja auto, as mieliau su ja vazineciau del saugumo, negu su sena bet patvaria auto

aware neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-02-21, 14:34   #105
Finalfour
 
Finalfour's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-04-21
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 4,166

Finalfour will become famous soon enough



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė aware View Post
Bet del vieno jam galima pritart, kad ir kaip butu islaikyta ta sena auto, ji niekaip neprilygs 15m naujesnei visai sudroztai lupenai, savo saugumu...o man siuo atveju saugumas turbut yra pirmoj vietoj, kad ir kokia butu gendanti nauja auto, as mieliau su ja vazineciau del saugumo, negu su sena bet patvaria auto
Na, as del to saugumo nesu labai pamises. Nezinau, cia mano nuomone, bet kai kada zmones del to saugumo nueina i krastutinumus. As esu optimistas ir tikiu kad niekada nieko man nenutiks. Jei bijociau ir visada galvociau kas nutiks, taip galima ir paranoja isivaryt, ir is namu bijot vakare i parduotuve iseit, ar per gatve eit ir pan.
Pas mane va srs klaida dega jau puse menesio, ir nesiprainu, nors tereikia prie diagnostikos pasijungt, ja uzgesint ir prades vel veikti airbag. Bet salta, tingiu ir pan. Va, atsilo, tai rytoj vaziuoju ja uzgesinsiu pas pazistama meistruka ir bus ok, nes dakniso tas uzrasas kad restrain system defective.
Zmones buna nusipirke sena lupena susideda uz didelius pinigus kadaise isaudytus aibagus, ir ta sena lupena su tais airbag vis tiek netampa saugesne nei mano W211 su laikinai neveikianciais airbag. Beja, jie neveiks tik nuo mazo smugio, gerai smogus nekreipiama demesio i ta srs klaida ir issauna visi iki vieno, anot Vampyro.
Nezinau, ir egipte buvau, ir rykliu safari buvau, nors visi sake, debile tu, zmona vaika turi ir pan... ir ka, neeme velnias, uztat kokie pojuciai Tai ka, man dabar kad nerizikuot atsisakyt ir sokinejimu su bandziu, ir slidinejimo ir pan. Jei likimas bus nepalankus, nepades nei airbag, jei tikesi kad viskas bus visada ok ir nesiparinsi, tu airbag niekada gyvenime ir neprireiks

__________________
Ex Mercedes-Benz W211 E320. Šiuo metu - KIA Optima GT 2.0 T-GDI 180 kw.
- Kas yra pateikta be įrodymų, gali būti atmesta be įrodymų.
Ch. Hitchens.
Finalfour neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-02-21, 15:20   #106
aware
 
aware's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2011-09-21
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 2,124

aware is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Finalfour View Post
Na, as del to saugumo nesu labai pamises. Nezinau, cia mano nuomone, bet kai kada zmones del to saugumo nueina i krastutinumus. As esu optimistas ir tikiu kad niekada nieko man nenutiks. Jei bijociau ir visada galvociau kas nutiks, taip galima ir paranoja isivaryt, ir is namu bijot vakare i parduotuve iseit, ar per gatve eit ir pan.
Pas mane va srs klaida dega jau puse menesio, ir nesiprainu, nors tereikia prie diagnostikos pasijungt, ja uzgesint ir prades vel veikti airbag. Bet salta, tingiu ir pan. Va, atsilo, tai rytoj vaziuoju ja uzgesinsiu pas pazistama meistruka ir bus ok, nes dakniso tas uzrasas kad restrain system defective.
Zmones buna nusipirke sena lupena susideda uz didelius pinigus kadaise isaudytus aibagus, ir ta sena lupena su tais airbag vis tiek netampa saugesne nei mano W211 su laikinai neveikianciais airbag. Beja, jie neveiks tik nuo mazo smugio, gerai smogus nekreipiama demesio i ta srs klaida ir issauna visi iki vieno, anot Vampyro.
Nezinau, ir egipte buvau, ir rykliu safari buvau, nors visi sake, debile tu, zmona vaika turi ir pan... ir ka, neeme velnias, uztat kokie pojuciai Tai ka, man dabar kad nerizikuot atsisakyt ir sokinejimu su bandziu, ir slidinejimo ir pan. Jei likimas bus nepalankus, nepades nei airbag, jei tikesi kad viskas bus visada ok ir nesiparinsi, tu airbag niekada gyvenime ir neprireiks
Tavo tiesa del situ perdetu baimiu, nesu as toks paranojikas, kaip galejo pasirodyt praitoj zinutei, tiesiog man yra maloniau vaziuot su ponauja saugia auto, negu su senu kledariuku, kuris nuo menko smugio linksta kaip armonika, greicio taip pat nebijau,kaip ir rizikuot kely, aisku ta rizika buna kai vaziuoju vienas, nes kazkada kai buvau jaunas durnas, ir lakstydavau pilnu ekipazu, draugelis buvo pasakes, jaigu tu uzmusi savo draugus, kaip tu ju motinom i akis paziuret galesi, sitas turbut labiau priverte susimastyt negu visos tos socialines reklamos... taip pat nebijau iseit i gatve naktim, aisku per kalvariju turgu ar naujinkus nenoreciau nakti vienas vaiksciot, netiek bijau gaut i snuki ir likt be dantu, telefonu ar pinigu, kiek durnu narkomanu idurs su svirkstu ir po gyvenimo...kas liecia baime,tai galiu pasakyt paranojiskai bijau aukscio nuo mazu dienu ir nezinau kodel, bet manau nieko keisto, visi turi kazkokiu problemu su baimem

aware neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-02-21, 15:25   #107
Finalfour
 
Finalfour's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-04-21
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 4,166

Finalfour will become famous soon enough



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė aware View Post
..kas liecia baime,tai galiu pasakyt paranojiskai bijau aukscio nuo mazu dienu ir nezinau kodel, bet manau nieko keisto, visi turi kazkokiu problemu su baimem
Siaip jo, nemazai zmoniu sutinku kur bijo aukscio, cia nieko keista. Ne kiekvienas galu gale gali dirbti kranininku ar gaisrininku As tai atvirksciai, kaip tik kaifuoju nuo aukscio, va vasara kaip tik sokau laisvu kritimu su tokiom virvem is 20 metru, kur tik palei zeme pagauna, buvo kaifas, o didziausias kaifas ir siaubas tai savo noru zengti ta zingsni i praraja zinant, kad tave pagaus tik apacioj Na, bet kiekvienam savo
P.S. Dar vienas didelis pyktis ant lt verslininku, kurie niekaip lt nesugeba pastatyti nezmoniskai siaubingo lunaparko su siaubingais atrakcijonais Is karto abonenta nusipirkciau. Man visi tie saudanys ratai palangoj ant gumu tik juoka kelia, ne baisiau nei nuo lovos nusokt. O zmones ten rekia kazkodel

__________________
Ex Mercedes-Benz W211 E320. Šiuo metu - KIA Optima GT 2.0 T-GDI 180 kw.
- Kas yra pateikta be įrodymų, gali būti atmesta be įrodymų.
Ch. Hitchens.
Finalfour neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-02-22, 08:40   #108
juozavas
 
juozavas's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2011-05-17
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 2,694

juozavas is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė MB777 View Post
Tai kam tada skrybelė ir diplomatas? Pasiimi Adidas "kepurikę", Maximos maišą (svarbu juk, kad abu komponentai būtų švarūs, nesuplyšę), nusiperki seną pežuką ir laikai save "besidominčiu aukštesnėmis vertybėmis"... Dėmesio sulauktum nemažiau, bet važiuos koks su W220, įsirėš į tą pežuką, pritrėkš pusę mašinos ir su savo "aukštesnėm vertybėm" galėsi bandyti laimę kitame gyvenime. Į budulius sėmkes gliaudančius prie laiptinių irgi visi dėmesį atkreipia kokie ... stovi šalia tavo laiptinės, bet ko gero niekas apie juos gerai nemąsto.
Nesupratau tavo teksto pagrindinės minties.

__________________
Visos kineziterapijos paslaugos 867242404
juozavas neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-02-22, 08:42   #109
juozavas
 
juozavas's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2011-05-17
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 2,694

juozavas is on a distinguished road



Standartinis

O dėl saugumo, tai saugumas susideda ne tik iš automobilio. Taip, tai sudaro bent 50%, bet vairavimas, kitų eismo dalyvių stebėjimas ir priimti sprendimai sudaro kitą 50%. O kad naujesnės bendraja prasme saugesnės - nieks nesiginčyja. Niuansai iškyla tik pagal auto klasę - ar 88 metų E klasė, ar 2008 VW Lupo, tai irgi nieks nesiginčyja.

__________________
Visos kineziterapijos paslaugos 867242404
juozavas neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-02-22, 08:44   #110
xenonas
 
xenonas's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2011-12-02
Pranešimai: 390

xenonas is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė juozavas View Post
O dėl saugumo, tai saugumas susideda ne tik iš automobilio. Taip, tai sudaro bent 50%, bet vairavimas, kitų eismo dalyvių stebėjimas ir priimti sprendimai sudaro kitą 50%. O kad naujesnės bendraja prasme saugesnės - nieks nesiginčyja. Niuansai iškyla tik pagal auto klasę - ar 88 metų E klasė, ar 2008 VW Lupo, tai irgi nieks nesiginčyja.
Juozavai neskaitei privacios?

xenonas neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks


Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.