Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Diskusijos Apie Mercedes-Benz » Diskusijos Apie Konkrečius Mercedes-Benz Modelius

Naujas pranešimas
Rodymo būdai
Temos įrankiai
Old 2010-09-05, 20:31   #31
E.Stankevicius
 
E.Stankevicius's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2009-06-18
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 356

E.Stankevicius is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę E.Stankevicius per Skype™


Standartinis

na man is ceskes noretusi daugiau,pas mane 15 coliu kedai ir šport išpildymas(zemesnis,standesnis) ar kaip ten jie vadina ji vaziavau su analogisku mersu tik classic kuris aukstesnis,batai analogiski tai zymiai labiau patiko - minkstesnis,bet vistiek ne tas... Zodziu kazkaip maniau kad tie CLK minkstesni turetu buti... Manau E klase su SEPTYNIOLIKINIAIS batukais butu pats tas

E.Stankevicius neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-09-05, 20:44   #32
Tomskis
 
Tomskis's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-03-25
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 22,564

Tomskis will become famous soon enough

Nusiųsti žinutę Tomskis per Skype™


Standartinis

na tada tau reiktu E klases eleganco arba classico, nes avangardas irgi kietas, o su r17 isvis barskalas o ant eleganco r17 irgi nelabai grazu nes masina kaip dzipas, tada jau kai negrazi masina, nereik ir graziu ratu, galima ir r15 nesiot

__________________
حكة جدا ترجمته؟
Tomskis neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-09-05, 21:10   #33
berzas
 
Statusas: Naujasis MB1 Narys
Užsiregistravo: 2010-09-04
Gyvenamoji Vieta: Kuršėnai
Pranešimai: 16

berzas is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę berzas per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė E.Stankevicius View Post
Norejau paklausti del situ w208,konkreciai kas turit juos.Kaip vaziavimas su jais,tarkim lyginant su C klase w202,kietesnes pakabos ar minkstesnes? ta prasme,perlipus is c i CLK ar butu daugiau komforto,ar geriau W210 ziureti?

dėl batų, tai nemanau, kad kas nusipirkes CLK modeli norėtu su R15 važinėt (nebent žiemą)... o CLK mano nuomone turėtų būt kietesnis už C, gi visdėlto COUPE variantas... aš nieko negalvojęs ant CLK dėčiau R18 su žemom padangom

Citata:
Pradžioje rašė pucenas View Post
katik gryzau is turgaus masinu tai buwo vienas CLK '98 230 kompresorius melynas (rasalas) baisi spalva (man) sviesi oda automatas tik klimos nebuwo kondicionierius. 3600e atrodo is isores neatrode tox "nujotas"
nuo rašalo bėgom nubėgsiu, nebent būtų jau stebuklinga kaina

__________________
http://armadonas.autogidas.lt Prekyba motociklais, motoroleriais ir jų dalimis.
berzas neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-09-05, 21:54   #34
pucenas
 
pucenas's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-01-15
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 7,050

pucenas is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė berzas View Post
dėl batų, tai nemanau, kad kas nusipirkes CLK modeli norėtu su R15 važinėt (nebent žiemą)... o CLK mano nuomone turėtų būt kietesnis už C, gi visdėlto COUPE variantas... aš nieko negalvojęs ant CLK dėčiau R18 su žemom padangom
as db negalvojas deciau 19' bet protas vaiksto is paskos ir mokomes is savo klaidu ...

pucenas neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-09-05, 22:27   #35
Joshua
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-10-02
Pranešimai: 3,067

Joshua is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Tomskis View Post
na tada tau reiktu E klases eleganco arba classico, nes avangardas irgi kietas, o su r17 isvis barskalas o ant eleganco r17 irgi nelabai grazu nes masina kaip dzipas, tada jau kai negrazi masina, nereik ir graziu ratu, galima ir r15 nesiot
Na nepasakyciau, kad pas mane su r17 avantgarde'as minkstas bet kad "barskalas" tai isvis drysciau nesutikt uztat i posuki gali vaziuot kaip nori ir ganetinai neblogai ant kelio stovi. Na bet kuriuo atveju grozis reikalauja auku

Joshua neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-09-06, 10:14   #36
a-1
 
a-1's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-11-25
Gyvenamoji Vieta: Fuerteventura
Pranešimai: 3,620

a-1 is on a distinguished road

Send a message via ICQ to a-1 Nusiųsti žinutę a-1 per Skype™


Standartinis

nu bet vaizdas toks, kad visi su hemarojum cia susirinke, kiek jums metu? kam jums tas minkstumas kaip audi 100?! norit kad butu patogu-jamat S. nereikalaukit is CLK konforto didesnio nei jis gali duot.

__________________
a-1


Naudota technika verslui:

www.resale.lt
www.zemesukis.lt

a-1 neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-09-06, 10:22   #37
E.Stankevicius
 
E.Stankevicius's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2009-06-18
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 356

E.Stankevicius is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę E.Stankevicius per Skype™


Standartinis

Ne visi gali ta S klase islaikyti,pvz man patinka toks vaziavimas kaip su Volvo S60 ir 16 coliu ratukais,tikrai komfortiska masina nors salyginai nedidele O cia kiekvieno asmeninis reikalas kam ko reik ir kas patinka,man patinka minkstas vaziavimas o jei tau patinka kratytis tai sakau,kapa isikandi ir pirmyn kad ir su 20 coliu volais

E.Stankevicius neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-09-06, 10:41   #38
lisas
 
lisas's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-03-08
Gyvenamoji Vieta: UK
Pranešimai: 2,767

lisas is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę lisas per Skype™


Standartinis

asmastau ant savo clk uzsideti 19 coliu ratukus,bet cia tik ateities planai,dar zadu spyruokles ir amortizatorius zemesnius susideti.manau svarbu kad kelias butu geras ir taip nepurtys.na o zinoma jai vazinesi duobem,tai gali detis kad ir 13 coliu vistiek purtysies.tik var beda tame kad nelabai kertu tuose rstu et ar kas ten per velnias.reiks tuo reikalu pasikonsultuos veliau,kai reikalas pribres pirkt ratus

lisas neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-09-06, 11:49   #39
pucenas
 
pucenas's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-01-15
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 7,050

pucenas is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė a-1 View Post
nu bet vaizdas toks, kad visi su hemarojum cia susirinke, kiek jums metu? kam jums tas minkstumas kaip audi 100?! norit kad butu patogu-jamat S. nereikalaukit is CLK konforto didesnio nei jis gali duot.
teisingi zoddziai O kolegai E.stankeviciui tai ka as galiu pasakyti pirk audi 100 ir plauksi kaip su laivu ir islaikymas pigus. nesuprantu tokiu zmoniu nusiperka ir dejuoja kokia ji bloga kaip ji vaziiuoja negerai ir t.t. tai kam pirkti tada jai taip viskas blogai (nieko nenorejau izeisti tai tik mano nuomone)

pucenas neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-09-06, 12:04   #40
M'Bejus
 
M'Bejus's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2009-10-30
Gyvenamoji Vieta: Utena
Pranešimai: 699

M'Bejus is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę M'Bejus per Skype™


Standartinis

Man regis CLK kaip tik daugiau orientuotas i jaunima ir sportiskuma, turetu but daugiau variantu su kietesne pakaba

__________________
'95 C180
M'Bejus neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks


Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.