Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Diskusijos Apie Mercedes-Benz » Diskusijos Apie Konkrečius Mercedes-Benz Modelius

Naujas pranešimas
Rodymo būdai
Temos įrankiai
Old 2012-01-03, 19:31   #71
Apple
 
Apple's Avatar
 
Statusas: Administratorius
Užsiregistravo: 2011-07-22
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 14,624

Apple will become famous soon enough



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė unamed View Post
APPLE - kiek pas tave vidurki rodo dabar masina ? Manau kaskur 9-10l drasiai
dar idomu per kiek tavo masina 100 surenka ? Nes kiek ziurejau ,tai tie mersai visi labai vangus, nebent chipinti arba tie paskutiniu metu dyzeliai
benzas/dujos gerai nieko nesakau, bet sito varianto nenoriu.
Dabar vidurki rodo apie 8.2 jei gerai pamenu. Bet cia siom dienom daug trasoj vazinejau. As neziuriu i ta kompa as realiai zinau kiek ryja, nes pilu kura ir skaiciuoju

Del isibegejimo - tai niekada neskaiciavau, man tas neaktualu, pagal kataloga gal 7.5 sekundes... Vienu zodziu man per akis ir visada net nenuspaudus puses pedalo, nuo sviesoforo startuoji smarkiai visus lenkdamas. O paspaudus prie sedynes spaudzia.

Tarp kitko, kaip ir Finalfour sake ar zinai kiek kainuoja islaikymas? Nes man atrodo, kad tu esi taupukas, jei tave taip jaudina tuo litru ar dviem litrais didesnes kuro sanaudos o remontas originaliom detalem nera pigus...

__________________

A208 CLK430 AMG
Tesla M3
Octavia RS

_______________
EX:
W164 ML350 CDI
W215 CL500
W211 E320 CDI
W203 C270 CDI
Apple neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-01-03, 19:34   #72
Apple
 
Apple's Avatar
 
Statusas: Administratorius
Užsiregistravo: 2011-07-22
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 14,624

Apple will become famous soon enough



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė FUN500 View Post
tiesa sako zmones kad 7ltr ir 7sek/100 km tai 220 is fantastikos srities.
Tu visiskai teisus - tai yra konkreti nesamone

__________________

A208 CLK430 AMG
Tesla M3
Octavia RS

_______________
EX:
W164 ML350 CDI
W215 CL500
W211 E320 CDI
W203 C270 CDI
Apple neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-01-03, 19:42   #73
unamed
 
Statusas: MB1 Narys
Užsiregistravo: 2011-11-24
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 47

unamed is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Apple View Post
Dabar vidurki rodo apie 8.2 jei gerai pamenu. Bet cia siom dienom daug trasoj vazinejau. As neziuriu i ta kompa as realiai zinau kiek ryja, nes pilu kura ir skaiciuoju

Del isibegejimo - tai niekada neskaiciavau, man tas neaktualu, pagal kataloga gal 7.5 sekundes... Vienu zodziu man per akis ir visada net nenuspaudus puses pedalo, nuo sviesoforo startuoji smarkiai visus lenkdamas. O paspaudus prie sedynes spaudzia.

Tarp kitko, kaip ir Finalfour sake ar zinai kiek kainuoja islaikymas? Nes man atrodo, kad tu esi taupukas, jei tave taip jaudina tuo litru ar dviem litrais didesnes kuro sanaudos o remontas originaliom detalem nera pigus...
Jau antram poste paklausiu ,tai kiek gi jis kainuoja ? Beja ka reiskia taupukas ? Cia ka tipo ,negalima imt 2.2 l dyzelio ,nes jau busi ne prie hebros ,ar kaip cia suprast Ar ,kad du tris litrus nuo vidurkio sutaupysiu cia blogai ? Manau kiekvieno asmeninis reikalas ,kokia masina jis perka Ka kalbet ,apie tuos taupukus kurie uz 80k lt passatus perka su 140ag arkliu ? Baisu ,ne masina ,nevaziuoja, omg.

unamed neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-01-03, 19:52   #74
Finalfour
 
Finalfour's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-04-21
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 4,166

Finalfour will become famous soon enough



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė unamed View Post
Ne ,nezinau ,nes sio modelio dar neturejau. Idomu kiek kainuoja tu paskutiniu metu e220 cdi islaikymas ? Gali apsviesti ? Aciu
Citata:
Pradžioje rašė Apple View Post
Tu visiskai teisus - tai yra konkreti nesamone
As detaliu numeriais ir kainomis tau nepavardinciu, bet pasakysiu kad tau islaikymas kainuos ne pigiau nei man, ar Apple ar bet kuriam kitam w211 turetojui. Tiesiog tokiu metu auto daliu kainos tikrai nera juokingos, ir kiekvienas sudukas kainuoja nemazus pinigus, pasisikaitinek forume, mes ne karta diskutavome apie ivairius iskilusius gedimus ar tieisog ekploaacines einamasias islaidas, ir pamatysi. Va, naujausia - pries savaite keiciau xenon lemputes, perdege viena, butina keisti abi, darbo meistrui servise valandai laiko, dvieju lempuciu kaina 220 lt, plius darbas. O tai tik kazkokios lemputes, kurios kitai paprastestai masinai 15 litu kainuoja. O rimtesni dalykai... Yra ir gera zinia - W211 islaikymas yra pigiausias segmente tarp tu pat metu bmw 5 ir audi a6 modeliu Na, bet viskas realiatyvu.
As asmeniskai nesusiduriau su didelemis islaidomis, bet tik deka to, kad savo mersa pirkau Lietuvoje is silberauto, su tikra rida, istorija, krupasciai darytais aptarnavimais silberyje, kartais net iki absurdo, tarkime net langu skysti zmogus vaziuodavo keist i silberi.. Aisku, man kaip naujam savinkui tai labai gerai. Bet autopliuse tokio varianto rasti tai...

__________________
Ex Mercedes-Benz W211 E320. Šiuo metu - KIA Optima GT 2.0 T-GDI 180 kw.
- Kas yra pateikta be įrodymų, gali būti atmesta be įrodymų.
Ch. Hitchens.
Finalfour neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-01-03, 19:57   #75
Apple
 
Apple's Avatar
 
Statusas: Administratorius
Užsiregistravo: 2011-07-22
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 14,624

Apple will become famous soon enough



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė unamed View Post
Jau antram poste paklausiu ,tai kiek gi jis kainuoja ? Beja ka reiskia taupukas ? Cia ka tipo ,negalima imt 2.2 l dyzelio ,nes jau busi ne prie hebros ,ar kaip cia suprast Ar ,kad du tris litrus nuo vidurkio sutaupysiu cia blogai ? Manau kiekvieno asmeninis reikalas ,kokia masina jis perka Ka kalbet ,apie tuos taupukus kurie uz 80k lt passatus perka su 140ag arkliu ? Baisu ,ne masina ,nevaziuoja, omg.
Ne, as tik pasikartosiu, kad tai yra mano asmenine nuomone ir tik del jos tau pirkti E320 nereikia tiesiog jei man butu reikalinga taupi masina tai pirkciau kaip ir pats sakei passata, bet mano prioritetai buvo kiti, tai ir pirkau mersa. Bet kokiu atveju as manau, kad mano MB yra tikria taupus.

Del eksplotavimo - siuose MB yra labai daug elektronikos ir kai kazkas atsitinka visada reikia jungti kompa - min. 100 LT. Sie mersai labai nemegsta neoriginaliu detaliu, ir baudzia smarkiai, jei remontuoti bandai pigiau. Bet siaip jie nera linke daznai gesti. Man per metus praktiskai jokiu bedu nebuvo apart to, kad nusprogo turbina, tai restauracija kainavo 800 LT (tepalu ir filtru keitimo neskaiciuoju). Vagims labai patinka situ mersu moldingai su parktronikais, jau nakciai tikrai negalesi bet kur ir bet kaip palikti nebijodamas kad aplupines. Kasko nepigus. Naujesni mersai nepernesa nekokybisko kuro, tai reiskia jokio baltarusisko fufleko papigiai neipilsi (nu gali pilti, bet po to purkstuku keitimas kainuos daugiau nei sutaupei ant dyzelio). Vaziuokles remontas nepigus, o jei orine tai isvis brangus remontas. 1 amortikas orines vaziuokles - 1500 LT. Pavaru dezem dazniausiai nueina pusles (1000 baksu nauja), daznas gedimas OSM, nezinau kiek kainuoja gal kazkas apie 600 LT jei ne daugiau. Vienu zodziu, tau spresti bet as tikrai neimciau E220

__________________

A208 CLK430 AMG
Tesla M3
Octavia RS

_______________
EX:
W164 ML350 CDI
W215 CL500
W211 E320 CDI
W203 C270 CDI
Apple neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-01-03, 20:00   #76
Apple
 
Apple's Avatar
 
Statusas: Administratorius
Užsiregistravo: 2011-07-22
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 14,624

Apple will become famous soon enough



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Finalfour View Post
As detaliu numeriais ir kainomis tau nepavardinciu, bet pasakysiu kad tau islaikymas kainuos ne pigiau nei man, ar Apple ar bet kuriam kitam w211 turetojui. Tiesiog tokiu metu auto daliu kainos tikrai nera juokingos, ir kiekvienas sudukas kainuoja nemazus pinigus, pasisikaitinek forume, mes ne karta diskutavome apie ivairius iskilusius gedimus ar tieisog ekploaacines einamasias islaidas, ir pamatysi. Va, naujausia - pries savaite keiciau xenon lemputes, perdege viena, butina keisti abi, darbo meistrui servise valandai laiko, dvieju lempuciu kaina 220 lt, plius darbas. O tai tik kazkokios lemputes, kurios kitai paprastestai masinai 15 litu kainuoja. O rimtesni dalykai... Yra ir gera zinia - W211 islaikymas yra pigiausias segmente tarp tu pat metu bmw 5 ir audi a6 modeliu Na, bet viskas realiatyvu.
As asmeniskai nesusiduriau su didelemis islaidomis, bet tik deka to, kad savo mersa pirkau Lietuvoje is silberauto, su tikra rida, istorija, krupasciai darytais aptarnavimais silberyje, kartais net iki absurdo, tarkime net langu skysti zmogus vaziuodavo keist i silberi.. Aisku, man kaip naujam savinkui tai labai gerai. Bet autopliuse tokio varianto rasti tai...
Jo Finalfour, tu visiskai teisus, svarbu, kad paimti gero stovio ir tada viskas ciki, o jei uzjota nupirks ir reiks viska keisti tai prazils as manau, kad geriau imti siek tiek senesni, bet gerai islaikyta ir priziureta su gera komplektacija, tai jo verte ilgiau issilaikys ir ateityje parudoti lengviau bus, bei vaziuos maloniau.

__________________

A208 CLK430 AMG
Tesla M3
Octavia RS

_______________
EX:
W164 ML350 CDI
W215 CL500
W211 E320 CDI
W203 C270 CDI
Apple neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-01-03, 20:30   #77
Finalfour
 
Finalfour's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-04-21
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 4,166

Finalfour will become famous soon enough



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė unamed View Post
Jau antram poste paklausiu ,tai kiek gi jis kainuoja ? Beja ka reiskia taupukas ? Cia ka tipo ,negalima imt 2.2 l dyzelio ,nes jau busi ne prie hebros ,ar kaip cia suprast Ar ,kad du tris litrus nuo vidurkio sutaupysiu cia blogai ? Manau kiekvieno asmeninis reikalas ,kokia masina jis perka Ka kalbet ,apie tuos taupukus kurie uz 80k lt passatus perka su 140ag arkliu ? Baisu ,ne masina ,nevaziuoja, omg.
Citata:
Pradžioje rašė Apple View Post
Jo Finalfour, tu visiskai teisus, svarbu, kad paimti gero stovio ir tada viskas ciki, o jei uzjota nupirks ir reiks viska keisti tai prazils as manau, kad geriau imti siek tiek senesni, bet gerai islaikyta ir priziureta su gera komplektacija, tai jo verte ilgiau issilaikys ir ateityje parudoti lengviau bus, bei vaziuos maloniau.
Be abejo. Man juokinga, kai zmogus autopliuse randa W211 uz 20 k litu ir klausia ar verta. Net nuorodos atsidaryt nereikia, kad pasakytum kad ten lavonas balzamuotas. Kazin kodel tokiu paciu metu, tokios pat komplektacijos vienas w211 kainuoja 28 k litu, kitas 40 k litu? Tik del to kad pardavejas lupikas ir nuo realybes atirtukes? Anaiptol. Turiu drauga perekupa, matau ir papasakoja jis, kas per lietuvisko turginio/autopliusinio autoverslo grozybes.
O kolegai ieskanciam w211 - patarciau nespjauti i benzina/dujos varianta, nes gausi maziau nujota auto, su mazesne rida, mazesne kaina, naujesniu metu uz ta pacia kaina, maziau nuknistu salonu, mazesnemis remonto islaidomis (salyginai), bei pigesni vaziavima ir mazesnes problemas ziema (benzas labiau atleis apsileidima nei dyzelis ziemos metu). VAziuosi tyliai ir nemarmesi. Beja, girdejai kaip marma 220 cdi? Kolegos apple 320 marma tikrai tyliau, deka 6 kausu. Bet ne taip tylai kaip benzas aisku. Prarasi atsargini rata, gausi kas 15 tukst km apsilankyt pas dujinkus filtriuku keitimui. Na, bet kiekvienam rinktis, pas kiekviena savi kriterijai. As asmeniskai buciau rades tokios bukles dyzeli kaip kad savo benza - buciau emes nesiparindamas. Auto tiesa sakant reikia rinktis pagal bukle, o ne pagal kuro tipa, ar aklai laikytis naujesniu metu.

__________________
Ex Mercedes-Benz W211 E320. Šiuo metu - KIA Optima GT 2.0 T-GDI 180 kw.
- Kas yra pateikta be įrodymų, gali būti atmesta be įrodymų.
Ch. Hitchens.
Finalfour neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-01-03, 20:38   #78
Apple
 
Apple's Avatar
 
Statusas: Administratorius
Užsiregistravo: 2011-07-22
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 14,624

Apple will become famous soon enough



Standartinis

Finalfour, man mano dyzelis ziauriai graziai dirba, ypac kai paspaudi jauciasi, kad smarves yra. Bet siaip as irgi mastau ,kad kita mano masina bus ne dyzelis, bet benzas+dujos. nervuoja dabartines kuro kainos, plius islaikymas brangesnis dyzelio, tai faktas ir dar pradine kaina didesne.... Dabar mintys krypsta link CLS 500... Bet kaip bus, tai viskas ateity, nes dar tik metai su siuo W211 ir manau kaip minimum dar metus vaziuosiu, labai jis man patinka.

__________________

A208 CLK430 AMG
Tesla M3
Octavia RS

_______________
EX:
W164 ML350 CDI
W215 CL500
W211 E320 CDI
W203 C270 CDI
Apple neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-01-03, 20:46   #79
Finalfour
 
Finalfour's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-04-21
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 4,166

Finalfour will become famous soon enough



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Apple View Post
Finalfour, man mano dyzelis ziauriai graziai dirba, ypac kai paspaudi jauciasi, kad smarves yra. Bet siaip as irgi mastau ,kad kita mano masina bus ne dyzelis, bet benzas+dujos. nervuoja dabartines kuro kainos, plius islaikymas brangesnis dyzelio, tai faktas ir dar pradine kaina didesne.... Dabar mintys krypsta link CLS 500... Bet kaip bus, tai viskas ateity, nes dar tik metai su siuo W211 ir manau kaip minimum dar metus vaziuosiu, labai jis man patinka.
Ir smagu Kai auto mylimas ir teikia malonuma, atleidi jam kartais ir tas didesnes kuro kainas O siaip neneigsiu, 320 cdi variklio garsas tikrai pakankamai malonus ir daug smagesnis nei tu tarku 220 cdi, ar neduok die skodu ar vw visokiu su 19 TDi (butinai raudona i )
Beja, Appple, gerai atrodysi, kai su cls500 sustosi pire duju koloneles duju pilt
Bet is kitos puses, galesi visokiem stereotipiniam pasakyt "vsiem sasat" ir busi teisus.
Tik biesina, kad duju kainos irgi nelogiskos, cia juk atlieka, neisvengiamai liekanti gaminant benzina ir ju negaminti neimanoma, o lupa uz jas kiek... O akcizas koks? Jei dyzeliui uzdetu toki akciza, koks taikomas dujoms, dyzelio litras kainuotu 6 litus.
P.S. Beja, mano balti gabaritai vis dar dega ir neketina perdegti

__________________
Ex Mercedes-Benz W211 E320. Šiuo metu - KIA Optima GT 2.0 T-GDI 180 kw.
- Kas yra pateikta be įrodymų, gali būti atmesta be įrodymų.
Ch. Hitchens.
Finalfour neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-01-03, 20:46   #80
aware
 
aware's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2011-09-21
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 2,124

aware is on a distinguished road



Standartinis

Kas liecia kuro sanaudas, tai as pilnai tikiu, kad jo draugui ar kazkam mieste kompas rodo 7l, pas mane ant CLK 2.7cdi motoru, rodo mieste ~7.5, uzmiesti, kazkada teko itilpt i 4l, bet sitie kompai, ne is vieno zmogaus girdejau,kad rodo visiskus vejus... pvz pas mane ~7000km miestas 70% uzmiestis 30% vidurkis pagal kompa 6.8l, nors realiai jau kelinta baka isvazineju tokiom pat proporcijom mieste-uzmiesti, ir pildamas pilna baka niekaip maziau 8.2l vidurkio negaunu...beja uzmiesti vazineju dazniausiai gerokai virsydamas greiti, o mieste su srautu, retai kada duodu suktis daugiau 2200apsuku, nes su srautu vaziuot daugiau ir nereikia

aware neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks


Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.