Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Diskusijos Apie Mercedes-Benz » Autoplius, Autogidas, Mobile ir kt. Tinklalapiuose Parduodami Mercedes-Benz

Naujas pranešimas
Rodymo būdai
Temos įrankiai
Old 2015-10-28, 14:45   #42171
Melionas
 
Melionas's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-01-03
Gyvenamoji Vieta: Klaipėda
Pranešimai: 3,957

Melionas is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Hunter View Post
Taip jau buna su tais seminarais ir viltim
Tiksliai, buvau pamiršęs nuo ko viskas prasidėjo....

Melionas neprisijungęs   Cituoti
Old 2015-10-28, 15:00   #42172
Apple
 
Apple's Avatar
 
Statusas: Administratorius
Užsiregistravo: 2011-07-22
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 14,624

Apple will become famous soon enough



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Melionas View Post
Pats dažnai rašai, kad pvz. 211 mersą galima žiūrėti tik kainą pradedant nuo 6000-7000 ir dar remontui 1000 pasilikti, apie FL tai iš vis manau nuo 10000 pagal tave galima pradėti žvalgytis. Klausimas, kaip tu galvojai už mažą kainą pirkdamas 215 FL ir gauti ledinį jį (nežinau už kiek pirkai, bet spėju, kad nebuvo kaina didelė).
Nei čia seminaras nei čia viltis. lyginti CL ir W211 tas pats kas varpa su pirštu likvidumo prasme.

Pradinė CL kaina buvo 32 000 ar 34 000, pirkau po pusmečio skelbimuose už 24 000. Žmogus gal į neviltį puolė ir litų prireikė ir nuleido kainą. Ką aš žinau. Pardavėjo teigimu ten buvo ledinė mašina be jokių defektų. O realiai ten nebuvo detalės kuri būtų be defekto. Pamirškit tą istoriją, man dzin, aš dėl tų prarastų kelių tūkstančių nenumirsiu, pinigai uždirbami. Bet pasimokiau, kad tuo asmeniu pasitikėti negalima nei vienu jo sakomu žodžiu ir tiek. Geriau jau kas vakara sudeginti po 500 EUR kupiūrą savo malonumui nei iš jo pirkti mašiną. Malonumo daugiau bus.

o seminaras prisidėjo prie bendrąja prasme CL pirkimo. Jei ne tas lavonas, bučiau pirkęs kitą. Tik prieš pirkimą būčiau pasitikrinęs, o čia pasitikėjau žmogum, kurie tikėti nevalia.

__________________

A208 CLK430 AMG
Tesla M3
Octavia RS

_______________
EX:
W164 ML350 CDI
W215 CL500
W211 E320 CDI
W203 C270 CDI
Apple neprisijungęs   Cituoti
Old 2015-10-28, 15:20   #42173
Melionas
 
Melionas's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-01-03
Gyvenamoji Vieta: Klaipėda
Pranešimai: 3,957

Melionas is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Apple View Post
Nei čia seminaras nei čia viltis. lyginti CL ir W211 tas pats kas varpa su pirštu likvidumo prasme.

Pradinė CL kaina buvo 32 000 ar 34 000, pirkau po pusmečio skelbimuose už 24 000. Žmogus gal į neviltį puolė ir litų prireikė ir nuleido kainą. Ką aš žinau. Pardavėjo teigimu ten buvo ledinė mašina be jokių defektų. O realiai ten nebuvo detalės kuri būtų be defekto. Pamirškit tą istoriją, man dzin, aš dėl tų prarastų kelių tūkstančių nenumirsiu, pinigai uždirbami. Bet pasimokiau, kad tuo asmeniu pasitikėti negalima nei vienu jo sakomu žodžiu ir tiek. Geriau jau kas vakara sudeginti po 500 EUR kupiūrą savo malonumui nei iš jo pirkti mašiną. Malonumo daugiau bus.

o seminaras prisidėjo prie bendrąja prasme CL pirkimo. Jei ne tas lavonas, bučiau pirkęs kitą. Tik prieš pirkimą būčiau pasitikrinęs, o čia pasitikėjau žmogum, kurie tikėti nevalia.
Nuotaika pakelta visam vakarui

Melionas neprisijungęs   Cituoti
Old 2015-10-28, 15:32   #42174
rafis
 
rafis's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2013-11-18
Gyvenamoji Vieta: Klaipeda
Pranešimai: 4,036

rafis is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Apple View Post
Nei čia seminaras nei čia viltis. lyginti CL ir W211 tas pats kas varpa su pirštu likvidumo prasme.

Pradinė CL kaina buvo 32 000 ar 34 000, pirkau po pusmečio skelbimuose už 24 000. Žmogus gal į neviltį puolė ir litų prireikė ir nuleido kainą. Ką aš žinau. Pardavėjo teigimu ten buvo ledinė mašina be jokių defektų. O realiai ten nebuvo detalės kuri būtų be defekto. Pamirškit tą istoriją, man dzin, aš dėl tų prarastų kelių tūkstančių nenumirsiu, pinigai uždirbami. Bet pasimokiau, kad tuo asmeniu pasitikėti negalima nei vienu jo sakomu žodžiu ir tiek. Geriau jau kas vakara sudeginti po 500 EUR kupiūrą savo malonumui nei iš jo pirkti mašiną. Malonumo daugiau bus.

o seminaras prisidėjo prie bendrąja prasme CL pirkimo. Jei ne tas lavonas, bučiau pirkęs kitą. Tik prieš pirkimą būčiau pasitikrinęs, o čia pasitikėjau žmogum, kurie tikėti nevalia.
Žmogus gal į neviltį puolė ir litų prireikė ir nuleido kainą. Ką aš žinau.
Nemokamas suris tik pelekautuose ) pardavinejau uz 30, tada nusimeciau iki 24 ar 22 nebepamenu. butu uz ta kaina paemes ir kitas, dar ir ant kainos smaugei mane nevaikiskai. Pasitiketi reikia toli grazu ne pardaveju, o treciuoju asmeniu, t.y. servisu, notaru, policija ir pan. Man tas cl buvo gero stovio ir normalus, tavo suvokimas kitas, tau jis buvo lavonas.
As irgi manau baigiam

rafis neprisijungęs   Cituoti
Old 2015-10-28, 15:35   #42175
Apple
 
Apple's Avatar
 
Statusas: Administratorius
Užsiregistravo: 2011-07-22
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 14,624

Apple will become famous soon enough



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė rafis View Post
Žmogus gal į neviltį puolė ir litų prireikė ir nuleido kainą. Ką aš žinau.
Nemokamas suris tik pelekautuose ) pardavinejau uz 30, tada nusimeciau iki 24 ar 22 nebepamenu. butu uz ta kaina paemes ir kitas, dar ir ant kainos smaugei mane nevaikiskai. Pasitiketi reikia toli grazu ne pardaveju, o treciuoju asmeniu, t.y. servisu, notaru, policija ir pan. Man tas cl buvo gero stovio ir normalus, tavo suvokimas kitas, tau jis buvo lavonas.
As irgi manau baigiam
Man skambino tas Estas, kuris norėjo pirkt kai aš jau avansa tau pervedžiau. Pasakiau jam, kad jis laimyngas žmogus, kad nenupirko čia ne bajeris

__________________

A208 CLK430 AMG
Tesla M3
Octavia RS

_______________
EX:
W164 ML350 CDI
W215 CL500
W211 E320 CDI
W203 C270 CDI
Apple neprisijungęs   Cituoti
Old 2015-10-28, 15:42   #42176
vilfoot
 
vilfoot's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-11-10
Pranešimai: 3,331

vilfoot will become famous soon enough



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Apple View Post
Man skambino tas Estas, kuris norėjo pirkt kai aš jau avansa tau pervedžiau. Pasakiau jam, kad jis laimyngas žmogus, kad nenupirko čia ne bajeris
gerai,kad auto LT zemeje liko,o tai butumem dar viena minusa uzsideje pries kaimynus kaip varkiautoju ir aferistu krastas

vilfoot neprisijungęs   Cituoti
Old 2015-10-28, 15:44   #42177
nova
 
nova's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-01-25
Pranešimai: 2,335

nova is on a distinguished road



Standartinis

O tai ne estijoj jis atsidure galu gale?

nova neprisijungęs   Cituoti
Old 2015-10-28, 16:24   #42178
simaso
 
simaso's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-09-16
Gyvenamoji Vieta: Šiauliai
Pranešimai: 6,223

simaso will become famous soon enough



Standartinis

vaikų darželis ;] aš nors ir neturiu tų pinigų, bet niekad nesibėdavoju, jei nepasiseką ką nusipirkt

simaso neprisijungęs   Cituoti
Old 2015-10-28, 16:40   #42179
macaque
 
Statusas: Pastovus MB1 Narys
Užsiregistravo: 2012-10-01
Gyvenamoji Vieta: Prienai/Vilnius
Pranešimai: 97

macaque is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Rykštė View Post
baisus tai faktas,bet uz FL kaina nera beprotiska,bet vilniuj jis prekyba pradejo berods nuo 9.5k. kazkaip ne pirma mersa matau,kad ima is vilniaus ir varo i prienus pardavinet,ir dabar baltas w221 pervaziavo ir pabrango truputi,bet tokius modelius parduot...............sunkiau,nei sunku.
Prienuose dauguma žmonių gyvena iš mašinų. Nėra ko stebėtis. :-D

macaque neprisijungęs   Cituoti
Old 2015-10-28, 19:50   #42180
rafis
 
rafis's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2013-11-18
Gyvenamoji Vieta: Klaipeda
Pranešimai: 4,036

rafis is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Apple View Post
Man skambino tas Estas, kuris norėjo pirkt kai aš jau avansa tau pervedžiau. Pasakiau jam, kad jis laimyngas žmogus, kad nenupirko čia ne bajeris
Gal estas butu likes laimingas,neaisku jo poziuris i pigius auto.

rafis neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks


Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.