Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Diskusijos Apie Mercedes-Benz » Mūsų Mercedes-Benz

Naujas pranešimas
Rodymo būdai
Temos įrankiai
Old 2012-11-19, 11:11   #81
Robis
 
Robis's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-11-16
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 5,044

Robis is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Artunas View Post
Tu man primokėk, neimčiau tokiu numeriu, kam reik kad butum matomas ir visu atpažystamas?
Ojei sugalvosi simpatiška bendradrbe namo pavežėt? Ar dar maža kokia situacija gyvenime, tokiu numeriu iškart esi kaip ant delno, visom žmonos draugėm
Šitam CL ir numerių nereikia, kad būtum labai pastebimas

Robis neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-11-19, 12:19   #82
vilfoot
 
vilfoot's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-11-10
Pranešimai: 3,331

vilfoot will become famous soon enough



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė FFeibis View Post
Butent. Man tai tie numeriai auksciausio lygio pizoniskumas.
nesutikciau.auksciausio lygio pizoniskumas,kai vazineja pilkos asmenybes su vardiniais numeriais.Siauliuose kiek tokiu tai kraupu...

vilfoot neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-11-19, 12:19   #83
pauliukas
 
pauliukas's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2011-05-18
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 921

pauliukas is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė FFeibis View Post
Butent. Man tai tie numeriai auksciausio lygio pizoniskumas.
Joks cia ne pizoniskumas. As manau numeris kiekvienam pagal poreikius, vienas nori graziu skaiciu, kitam nesvarbu. Tas pats ir su automobiliu vienam pilnos komplektacijos reikia, kitam kad tik keturi ratai butu ir pigiai vaziuotu.. As asmeniskai uzsidejes visus vienodus skaicius ir tame jokio pizoniskumo nematau. Cia jei is liaudies puses paziurejus tai pizoniska yra vazineti su MB, nes tauta skursta ir vazineja su tautoveziais, o pizonai su MB. Tad kiekvienas skirtingai supranta viska.

P.S. o i tema tai manau Mukui nepastebetam buti bus labai sunku, vistik nekasdiene spalva automobilio Jei vesi bendradarbe namo, tai nebent su valdiska masina

__________________
Lavonvežis Audi A6
ex: w211 E320 CDI

Paskutinį kartą redagavo pauliukas; 2012-11-19 12:28 val.
pauliukas neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-11-19, 15:04   #84
glutaminas
 
Statusas: Guest
Pranešimai: n/a



Standartinis

pvz numeriai 140 cia pizoniski? cia labai teisingi numeriai sitam mersui, su gilia prasme. pvz 500 irgi geri numeriai su prasme.

  Cituoti
Old 2012-11-19, 15:23   #85
Marozas
 
Statusas: Guest
Pranešimai: n/a



Standartinis

140 ar 500 tai nieko, bet man biski kvaila, kai buna salyginai pasenus masina su vienodais skaiciukais ir vienodom raidem. o ypac vardiniai numeriai.

  Cituoti
Old 2012-11-19, 18:56   #86
DTM
 
DTM's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-05-17
Gyvenamoji Vieta: Klaipėda
Pranešimai: 3,156

DTM is on a distinguished road



Standartinis

Pamenu kai savaji registravau, paklausiau regitros darbuotojo kokia serija eina - GAH sakau duok man, kad butu skaiciai 140, sako nebera nebent is kitos serijos, klausiu kokia kita serija - GAJ, aciu sakau nebereikia

__________________
W140 S320
DTM neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-11-19, 19:12   #87
Jungle
 
Jungle's Avatar
 
Statusas: Pastovus MB1 Narys
Užsiregistravo: 2012-09-11
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 118

Jungle is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė DTM View Post
Pamenu kai savaji registravau, paklausiau regitros darbuotojo kokia serija eina - GAH sakau duok man, kad butu skaiciai 140, sako nebera nebent is kitos serijos, klausiu kokia kita serija - GAJ, aciu sakau nebereikia
Tai kai saviske pries pora men pirkau Panevezy, galvoju ten ir uzregistruosiu.Kaip tik buvo prasidejusi GEJ numeriu serija.Pizonu saves nelaikau, per daug i numerius demesio nekreipiu, nu bet su tokiais draugai ispizdavotu jau

Jungle neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-11-19, 21:33   #88
pauliukas
 
pauliukas's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2011-05-18
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 921

pauliukas is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė FFeibis View Post
140 ar 500 tai nieko, bet man biski kvaila, kai buna salyginai pasenus masina su vienodais skaiciukais ir vienodom raidem. o ypac vardiniai numeriai.
FFeibi, ka tu vadini salyginai senu automobiliu? As kai savaji registravau ji buvo 5 metu senumo, o dabar beiveik statistinis automobilis lietuvos keliuose pagal amziaus vidurki, ir as tai vadinu salyginai senu automobiliu. Tai taip iseina, kad as juokingas tau. Manau tu tiesiog priesiskai nusistates pries tuos numerius. Dabar kitas dalykas. Del to kad numeriai daro masina isskirtine ir tai tavo nuomone yra pizoniska. Automobili ne tik numeriai daro isskirtini, ratai didesnis, patamsinti langai ir t.t. tai cia yra irgi pizonizmo elementai anto taves. Negalvok, kad as kabinejuos prie taves, bet numeris realiai yra smulkme ir kad zmogus uzsidejes sau patinkacia kombinacija butu vadinamas pizonu man juokinga Peace.

P.S. Griztant i tema matau Mukui teks perregistruot auto Teks padaryt Mercedes'ui kaledine dovana

__________________
Lavonvežis Audi A6
ex: w211 E320 CDI
pauliukas neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-11-19, 22:39   #89
jonny
 
jonny's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-09-27
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 2,487

jonny is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė FFeibis View Post
140 ar 500 tai nieko, bet man biski kvaila, kai buna salyginai pasenus masina su vienodais skaiciukais ir vienodom raidem. o ypac vardiniai numeriai.
Esu matęs automobilių kurių dar gamyboj nebuvo kai buvo išleisti numeriai kurie ant jų uždėti. Tas sąlyginai pasenęs gali būt brangesnis už naujesnės laidos. Mano nuomone tai iš vis pinigus leist numeriam kurie kažkuo tipo išskirtini yra pinigų mėtymas arba noras kažką parodyt, gal tai dėmesio trūkumo atmaina.
O dėl tų išskirtinių serijų kaip GEY ar panašiai tai aš ir nenorėčiau

jonny neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-11-20, 00:23   #90
mukaz
 
mukaz's Avatar
 
Statusas: MB1 Narys
Užsiregistravo: 2010-01-14
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 67

mukaz is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė pauliukas View Post
FFeibi, ka tu vadini salyginai senu automobiliu? As kai savaji registravau ji buvo 5 metu senumo, o dabar beiveik statistinis automobilis lietuvos keliuose pagal amziaus vidurki, ir as tai vadinu salyginai senu automobiliu. Tai taip iseina, kad as juokingas tau. Manau tu tiesiog priesiskai nusistates pries tuos numerius. Dabar kitas dalykas. Del to kad numeriai daro masina isskirtine ir tai tavo nuomone yra pizoniska. Automobili ne tik numeriai daro isskirtini, ratai didesnis, patamsinti langai ir t.t. tai cia yra irgi pizonizmo elementai anto taves. Negalvok, kad as kabinejuos prie taves, bet numeris realiai yra smulkme ir kad zmogus uzsidejes sau patinkacia kombinacija butu vadinamas pizonu man juokinga Peace.

P.S. Griztant i tema matau Mukui teks perregistruot auto Teks padaryt Mercedes'ui kaledine dovana
Jo,čia žiuriu visi labai aktyviai apie tuos numerius pradėjot bendradarbes namo vežt idomiai čia šiajp dirbu namuose, o dėl dovanos tai manau geriau dujas padovanosiu jai norėjau 500,600,140, nieko nebuvo, reikėjo laukt mokėt babkes, pagalvojau to reikia... ir paemiau paprastus, svarbiausiai kad ne GEJ čia žinot kaip būna klijuoja V12 , o variklis 1.6 arba 3litrai stovi, tokiom nesamonem irgi ne užsiemu, išvis nieko nėra ant mašinos pas mane, kam reikia tas žino koks variklis, koks žmogus važinėja už vairo ir kas tai per mašina, manau viskas tuo pasakyta

mukaz neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks


Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.