Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Techninė Pusė. Remontai Ir Kiti Techniniai Dalykai » C Klasė (W202, W203, W204, W205)

 
Rodymo būdai
Temos įrankiai
Old 2014-08-29, 12:12   #1
kuzmycius
 
Statusas: MB1 Narys
Užsiregistravo: 2008-10-19
Pranešimai: 89

kuzmycius is on a distinguished road



Standartinis W203 bagazine

Sveiki, W203 T, barska, traska bagazines dangtis vaziuojant per duobes, ar kalnuotas vietas kad ir letai, buvau nusiemes plastmase pratikrinau sponkes geros neluzusios, gali buti del spynos kokios dar? nebezinau ka betikrinti, labai erzina tas traskejimas

kuzmycius neprisijungęs  
Old 2014-08-30, 09:37   #2
giedriuz077
 
giedriuz077's Avatar
 
Statusas: Pastovus MB1 Narys
Užsiregistravo: 2013-02-27
Gyvenamoji Vieta: Šiauliai
Pranešimai: 256

giedriuz077 is on a distinguished road



Standartinis

Pas mane tas pats, bet speju bus sponkes pavargusios ir nors jos isistato i vietas issoka isitempe ir barska, arba po nuemimo reikia moket tiksliai idet, gal yra kazkokia specifika tam. Plius nuemus galima det kokios nors minkstos medziagos tarp vietu kurios barska.

giedriuz077 neprisijungęs  
Old 2014-08-30, 12:47   #3
kuzmycius
 
Statusas: MB1 Narys
Užsiregistravo: 2008-10-19
Pranešimai: 89

kuzmycius is on a distinguished road



Standartinis

Na as vakar spyna reguliavau ta apacioj du varztai laiko, tai sumazejo girgzdejimas, o siaip ta plastmase ir girgzda, as sponkes naujas dejau bet nepadejo kazkaip, nebent pakisti reiketu kazko kaip minejai

kuzmycius neprisijungęs  
Old 2014-08-31, 13:52   #4
Serasin
 
Statusas: Naujasis MB1 Narys
Užsiregistravo: 2014-06-24
Pranešimai: 23

Serasin is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė kuzmycius View Post
Na as vakar spyna reguliavau ta apacioj du varztai laiko, tai sumazejo girgzdejimas, o siaip ta plastmase ir girgzda, as sponkes naujas dejau bet nepadejo kazkaip, nebent pakisti reiketu kazko kaip minejai
Gali smulkiau papasakot kaip spyna sureguliavai?Kaip nuemei ta metalini slenksti?
Pas mane dulkes praeina per gumas,reikia truputi bagazine itempt

Serasin neprisijungęs  
Old 2014-09-01, 13:43   #5
kuzmycius
 
Statusas: MB1 Narys
Užsiregistravo: 2008-10-19
Pranešimai: 89

kuzmycius is on a distinguished road



Standartinis

Atsidaryk apatini ta dangti zapaskes, ir ant to slenksciuko per viduri pora varzteliu yra, ir is abeju galu slenkcio yra, pamatysi juos atsuk, ir tada uzkisk atsuktuva ar ka atsargiai kelk, ten ant sponkiu yra, man nesuluzo nei viena pasiseke, tada pamatysi du varztus spynos, atlsaivink ir i apacia ar virsu slankiojasi ir paleisk jei reikia, jei nebeina, gali nusiimti skyles padidinti jog pasileistu daugiau isitemps tada labiau.
o pas mane girgzdejimo nebera, spyna kazkaip pakeliau i auksciau, ir pati ta metalini kobinuka apsukau izoliacija dabar tyla niekas nebekrebzda, gal bagazine vaiksciojo ir trynesi kas.

kuzmycius neprisijungęs  
Old 2014-09-02, 19:40   #6
Serasin
 
Statusas: Naujasis MB1 Narys
Užsiregistravo: 2014-06-24
Pranešimai: 23

Serasin is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė kuzmycius View Post
Atsidaryk apatini ta dangti zapaskes, ir ant to slenksciuko per viduri pora varzteliu yra, ir is abeju galu slenkcio yra, pamatysi juos atsuk, ir tada uzkisk atsuktuva ar ka atsargiai kelk, ten ant sponkiu yra, man nesuluzo nei viena pasiseke, tada pamatysi du varztus spynos, atlsaivink ir i apacia ar virsu slankiojasi ir paleisk jei reikia, jei nebeina, gali nusiimti skyles padidinti jog pasileistu daugiau isitemps tada labiau.
o pas mane girgzdejimo nebera, spyna kazkaip pakeliau i auksciau, ir pati ta metalini kobinuka apsukau izoliacija dabar tyla niekas nebekrebzda, gal bagazine vaiksciojo ir trynesi kas.
Ta prasme tas metalinis slenkstis laikosi ant sponkiu?As buvau atsukes tuos varztus,bet tas slenkstis tvirtai labai laikosi,plest dar nemeginau

Serasin neprisijungęs  
Old 2014-09-02, 20:39   #7
kuzmycius
 
Statusas: MB1 Narys
Užsiregistravo: 2008-10-19
Pranešimai: 89

kuzmycius is on a distinguished road



Standartinis

Joo, ant sponkiu kaip apsyfke duru, bandyk i virsu kelti uzkisus atsuktuva ilga koki, cia kaip pasiseka jos sveikos lieka arba pasigadina, parduotuvej autodaliu rasi, jei ka nebrangus jie

kuzmycius neprisijungęs  
Old 2014-09-03, 19:00   #8
Serasin
 
Statusas: Naujasis MB1 Narys
Užsiregistravo: 2014-06-24
Pranešimai: 23

Serasin is on a distinguished road



Standartinis

Aciu "kuzmycius" viska jau susitvarkiau ir pavyko visas sponkes issaugot

Serasin neprisijungęs  
Old 2014-09-04, 19:53   #9
kuzmycius
 
Statusas: MB1 Narys
Užsiregistravo: 2008-10-19
Pranešimai: 89

kuzmycius is on a distinguished road



Standartinis

Nera uz ka, svarbu padejo

kuzmycius neprisijungęs  


 

Bookmarks


Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.